Středočeské vodárny, a.s.
IČO: 26196620

Tento výpis má pouze informativní charakter. Doporučujeme informace ověřit v oficiálním veřejném rejstříku.
Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!

Výpis z obchodního rejstříku

Rejstřík
ARES
 
DPH
 
 
 
 
 
Datum zápisu22. 8. 2000
Obchodní firma
od 28. 7. 2004

Středočeské vodárny, a.s.

od 9. 9. 2002 do 28. 7. 2004

Středočeská vodárenská, a.s.

od 14. 9. 2000 do 9. 9. 2002

PartnerCom ČR, a.s.

od 22. 8. 2000 do 14. 9. 2000

Partnercom a.s.

Sídlo
od 28. 7. 2004 do 29. 7. 2011
Kladno, U vodojemu 3085, PSČ 272 80
od 22. 8. 2000 do 28. 7. 2004
Praha 1, Václavské náměstí 47, PSČ 110 00
IČO
od 22. 8. 2000

26196620

DIČ

CZ26196620

Identifikátor datové schránky:qztgg8d
Právní forma
od 22. 8. 2000
Akciová společnost
Spisová značka6699 B, Městský soud v Praze
Předmět podnikání
od 17. 7. 2014
- hornická činnost a projektování a navrhování objektů a zařízení, které jsou součástí hornické činnosti v rozsahu ustanovení § 2 písm. c) a g) zákona č. 61/1988 Sb.
od 17. 7. 2014
- činnosti prováděné hornickým způsobem a projektování a navrhování objektů a zařízení, které jsou součástí činnosti prováděné hornickým způsobem v rozsahu ustanovení § 3 písm. c), f), h) a i) zákona č. 61/1988 Sb.
od 17. 7. 2014
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
od 17. 7. 2014
- Zámečnictví, nástrojářství
od 17. 7. 2014
- Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené h motnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí
od 17. 7. 2014
- Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
od 27. 8. 2008 do 17. 7. 2014
- poskytování služeb pro hospodaření v lesích a pro myslivost
od 27. 8. 2008 do 17. 7. 2014
- oprávnění k hornické činnosti a projektování a navrhování objektů a zařízení, které jsou součástí hornické činnosti v rozsahu ustanovení § 2 písm. c) a g) zákona č. 61/1988 Sb.
od 27. 8. 2008 do 17. 7. 2014
- oprávnění k činnosti prováděné hornickým způsobem a projektování a navrhování objektů a zařízení, které jsou součástí činnosti prováděné hornickým způsobem v rozsahu ustanovení § 3 písm. c), f), h) a i) zákona č. 61/1988 Sb.
od 15. 12. 2005
- činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence
od 15. 12. 2005
- silniční motorová doprava osobní
od 15. 12. 2005 do 17. 7. 2014
- činnost technických poradců v oblasti vodovodů a kanalizací
od 15. 12. 2005 do 17. 7. 2014
- zprostředkování služeb
od 15. 12. 2005 do 17. 7. 2014
- pronájem a půjčování věcí movitých
od 15. 12. 2005 do 17. 7. 2014
- výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů
od 15. 12. 2005 do 17. 7. 2014
- silniční motorová doprava nákladní
od 27. 10. 2004
- vodoinstalatérství, topenářství
od 27. 10. 2004
- podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady
od 27. 10. 2004
- provádění staveb, jejich změn a odstraňování
od 27. 10. 2004
- projektová činnost ve výstavbě
od 27. 10. 2004 do 15. 12. 2005
- zámečnictví
od 27. 10. 2004 do 17. 7. 2014
- zprostředkování obchodu
od 27. 10. 2004 do 17. 7. 2014
- realitní činnost
od 27. 10. 2004 do 17. 7. 2014
- činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců
od 27. 10. 2004 do 17. 7. 2014
- specializovaný maloobchod
od 27. 10. 2004 do 17. 7. 2014
- testování, měření, analýzy
od 27. 10. 2004 do 17. 7. 2014
- nakládání s odpady (vyjma nebzpečných)
od 27. 10. 2004 do 17. 7. 2014
- provozování vodovodů a kanalizací pro veřejnou potřebu
od 27. 10. 2004 do 17. 7. 2014
- velkoobchod
od 27. 10. 2004 do 17. 7. 2014
- inženýrská činnost v investiční výstavbě
od 22. 8. 2000 do 15. 12. 2005
- pronájem bytových a nebytových prostor s poskytováním základních služeb
Ostatní skutečnosti
od 17. 7. 2014
- Počet členů statutárního orgánu: 7
od 17. 7. 2014
- Počet členů dozorčí rady: 9
od 17. 7. 2014
- Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech.
od 31. 12. 2010
- Na společnost Středočeské vodárny, a.s. se sídlem Kladno, U Vodojemu 3085, PSČ 272 80, identifikační číslo 261 96 620, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6699, přešlo jako na společnost nástupnickou jmění včetn ě práv a povinností z pracovně právních vztahů společnosti SLAVOS, s.r.o. se sídlem Slaný, Politických vězňů 1523, identifikační číslo 495 49 014, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 22812, která zanikla bez likv idace v důsledku fúze sloučením s nástupnickou společností.
Kapitál
od 22. 8. 2000
Základní kapitál 1 000 000 Kč, splaceno 100 %.
od 17. 7. 2014
Kmenové akcie na jméno 10 000, počet akcií: 100.
od 2. 9. 2011 do 17. 7. 2014
Kmenové akcie na jméno err, počet akcií: 100.
od 28. 1. 2005 do 2. 9. 2011
Kmenové akcie na jméno err, počet akcií: 100.
od 28. 1. 2005 do 2. 9. 2011
Převod akcií je podmíněn souhlasem valné hromady.
od 9. 9. 2002 do 28. 1. 2005
Akcie na majitele err, počet akcií: 10.
od 22. 8. 2000 do 9. 9. 2002
Akcie na jméno err, počet akcií: 1 000.
od 22. 8. 2000 do 9. 9. 2002
podoba akcií: listinná
Statutární orgán
od 3. 11. 2017
Ing. MARTIN BERNARD - předseda představenstva
Tlumačov, U Vodárny, PSČ 763 62
den vzniku členství: 24. 4. 2017
den vzniku funkce: 20. 6. 2017
od 3. 11. 2017
Ing. JAKUB HANZL - člen představenstva
Praha - Nové Město, Mezibranská, PSČ 110 00
den vzniku členství: 24. 4. 2017
od 2. 6. 2016 do 3. 11. 2017
JAKUB HANZL - člen představenstva
Praha - Nové Město, Mezibranská, PSČ 110 00
den vzniku členství: 24. 7. 2013 - 24. 4. 2017
od 17. 12. 2015
Ing. MILAN KUCHAŘ - člen představenstva
Bedřichov, , PSČ 468 12
den vzniku členství: 28. 4. 2015
od 17. 12. 2015
Ing. ROSTISLAV ČÁP - místopředseda představenstva
Soběslav - Soběslav III, Bechyňská, PSČ 392 01
den vzniku členství: 28. 4. 2015
den vzniku funkce: 25. 6. 2015
od 17. 12. 2015
Ing. DAVID VOTAVA - místopředseda představenstva
Liberec - Liberec XIII-Nové Pavlovice, Borový vrch, PSČ 460 01
den vzniku členství: 28. 4. 2015
den vzniku funkce: 25. 6. 2015
od 17. 12. 2015
MUDr. TOMÁŠ INDRA - člen představenstva
Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum, Růžový palouček, PSČ 400 01
den vzniku členství: 28. 4. 2015
od 17. 12. 2015
Ing. IVAN EIS - člen představenstva
Příbram - Příbram II, Luční, PSČ 261 01
den vzniku členství: 28. 4. 2015
od 29. 11. 2015 do 17. 12. 2015
Bc. JAN ŘEŘICHA - člen představenstva
Ústí nad Labem - Skorotice, V Lánech, PSČ 403 40
den vzniku členství: 29. 4. 2011 - 27. 4. 2015
od 16. 7. 2015 do 17. 12. 2015
Ing. ALEŠ NERUDA - člen představenstva
Teplice, Lounská, PSČ 415 01
den vzniku členství: 29. 4. 2011 - 27. 4. 2015
od 2. 10. 2013 do 17. 12. 2015
ETIENNE PETIT - člen představenstva
Praha 1, Anežská, PSČ 110 00
den vzniku členství: 29. 4. 2011 - 27. 4. 2015
od 2. 10. 2013 do 3. 11. 2017
MARTIN BERNARD - předseda představenstva
Tlumačov, U Vodárny, PSČ 763 62
den vzniku členství: 28. 8. 2013 - 24. 4. 2017
den vzniku funkce: 29. 8. 2013 - 24. 4. 2017
od 30. 9. 2013 do 2. 10. 2013
MARTIN BERNARD - předseda představenstva
Tlumačov, U Vodárny, PSČ 763 62
den vzniku členství: 28. 8. 2013
den vzniku funkce: 29. 8. 2013
od 30. 9. 2013 do 17. 12. 2015
ROSTISLAV ČÁP - místopředseda představenstva
Soběslav - Soběslav III, Bechyňská, PSČ 392 01
den vzniku členství: 29. 4. 2011 - 27. 4. 2015
den vzniku funkce: 29. 8. 2013 - 27. 4. 2015
od 30. 9. 2013 do 2. 6. 2016
JAKUB HANZL - člen představenstva
Praha 1 - Nové Město, Mezibranská, PSČ 110 00
den vzniku členství: 24. 7. 2013
od 2. 8. 2013 do 30. 9. 2013
Ing. ROSTISLAV ČÁP - člen představenstva
Soběslav - Soběslav III, Bechyňská, PSČ 392 01
den vzniku členství: 29. 4. 2011
od 2. 9. 2011 do 30. 9. 2013
Bc. Anatol Pšenička - člen představenstva
Příbram, Mariánská, PSČ 261 01
den vzniku členství: 29. 4. 2011 - 23. 7. 2013
od 2. 9. 2011 do 30. 9. 2013
Ing. Bohdan Soukup, Ph.D., MBA - místopředseda představenstva
Praha 5 - Stodůlky, Voleníkova 2743/15, PSČ 155 00
den vzniku členství: 29. 4. 2011 - 28. 8. 2013
den vzniku funkce: 18. 5. 2011 - 28. 8. 2013
od 29. 7. 2011 do 2. 9. 2011
Bc. Anatol Pšenička - člen představenstva
Příbram, Jana Drdy, PSČ 261 01
den vzniku členství: 29. 4. 2011
od 29. 7. 2011 do 2. 9. 2011
Ing. Bohdan Soukup, Ph.D., MBA - místopředseda představenstva
Hostivice, Jasanová 1943, PSČ 253 01
den vzniku členství: 29. 4. 2011
den vzniku funkce: 18. 5. 2011
od 29. 7. 2011 do 2. 8. 2013
Ing. Rostislav Čáp - člen představenstva
Soběslav, Bechyňská 231/24, PSČ 392 01
den vzniku členství: 29. 4. 2011
od 29. 7. 2011 do 30. 9. 2013
Etienne Petit - předseda představenstva
Praha 1, Anežská, PSČ 110 00
den vzniku členství: 29. 4. 2011
den vzniku funkce: 18. 5. 2011 - 28. 8. 2013
od 29. 7. 2011 do 16. 7. 2015
Ing. Aleš Neruda - člen představenstva
Teplice, Lounská 1790/22, PSČ 415 01
den vzniku členství: 29. 4. 2011
od 29. 7. 2011 do 29. 11. 2015
Bc. Jan Řeřicha - člen představenstva
Ústí nad Labem, V Lánech, PSČ 403 40
den vzniku členství: 29. 4. 2011
od 29. 7. 2011 do 17. 12. 2015
Ing. David Votava - místopředseda představenstva
Liberec - Liberec 13, Borový vrch 371/10, PSČ 460 14
den vzniku členství: 29. 4. 2011 - 27. 4. 2015
den vzniku funkce: 18. 5. 2011 - 27. 4. 2015
od 16. 3. 2011 do 29. 7. 2011
Etienne Petit - předseda představenstva
Praha 1, Anežská, PSČ 110 00
den vzniku členství: 26. 4. 2007 - 29. 4. 2011
den vzniku funkce: 15. 5. 2007 - 29. 4. 2011
od 13. 11. 2009 do 29. 7. 2011
Ing. Bohdan Soukup, Ph.D., MBA - místopředseda představenstva
Hostivice, Jasanová 1943, PSČ 253 01
den vzniku členství: 26. 4. 2007 - 29. 4. 2011
den vzniku funkce: 30. 6. 2009 - 29. 4. 2011
od 31. 7. 2009 do 29. 7. 2011
Ing. Aleš Neruda - člen představenstva
Teplice, Lounská 1790/22, PSČ 415 01
den vzniku členství: 4. 5. 2009 - 29. 4. 2011
od 2. 4. 2009 do 16. 3. 2011
Mgr. Jan Kubata - místopředseda představenstva
Ústí nad Labem, Jeseninova 543/32, PSČ 400 03
den vzniku členství: 26. 4. 2007 - 7. 10. 2010
den vzniku funkce: 15. 5. 2007 - 7. 10. 2010
od 2. 4. 2009 do 29. 7. 2011
Bc. Anatol Pšenička - člen představenstva
Příbram IV - Březové Hory, Mariánská 339, PSČ 261 01
den vzniku členství: 1. 1. 2009 - 29. 4. 2011
od 18. 7. 2007 do 2. 4. 2009
Mgr. Jan Kubata - místopředseda představenstva
Ústí nad Labem, Ondříčkova 1960/2, PSČ 400 01
den vzniku členství: 26. 4. 2007
den vzniku funkce: 15. 5. 2007
od 18. 7. 2007 do 2. 4. 2009
Ing. Ondřej Beneš, Ph.D., MBA - člen představenstva
Praha 6, Kafkova 39, PSČ 160 00
den vzniku členství: 26. 4. 2007 - 31. 12. 2008
od 18. 7. 2007 do 31. 7. 2009
Ing. Pavel Svoboda - místopředseda představenstva
Most, Mikoláše Alše 2246, PSČ 434 01
den vzniku členství: 26. 4. 2007 - 4. 5. 2009
den vzniku funkce: 15. 5. 2007 - 4. 5. 2009
od 18. 7. 2007 do 13. 11. 2009
Ing. Bohdan Soukup, Ph.D., MBA - člen představenstva
Hostivice, Jasanová 1943, PSČ 253 01
den vzniku členství: 26. 4. 2007
od 18. 7. 2007 do 16. 3. 2011
Etienne Petit - předseda představenstva
Praha 5 - Smíchov, U Plátenice 2224/13, PSČ 150 00
den vzniku členství: 26. 4. 2007
den vzniku funkce: 15. 5. 2007
od 18. 7. 2007 do 29. 7. 2011
Ing. Rostislav Čáp - člen představenstva
Soběslav, Bechyňská 231/24, PSČ 392 01
den vzniku členství: 26. 4. 2007 - 29. 4. 2011
od 18. 7. 2007 do 29. 7. 2011
Ing. David Votava - člen představenstva
Liberec - Liberec 13, Borový vrch 371/10, PSČ 460 14
den vzniku členství: 26. 4. 2007 - 29. 4. 2011
od 21. 12. 2005 do 18. 7. 2007
Ing. Ondřej Beneš, Ph.D. - člen představenstva
Praha 6, Kafkova 39, PSČ 160 00
den vzniku funkce: 21. 9. 2005
od 15. 12. 2005 do 18. 7. 2007
Mgr. Petr Gandalovič - místopředseda představenstva
Ústí nad Labem, Klášterní 11, PSČ 400 01
den vzniku členství: 31. 8. 2005 - 4. 10. 2006
den vzniku funkce: 21. 9. 2005 - 4. 10. 2006
od 15. 12. 2005 do 18. 7. 2007
Ing. David Votava - člen představenstva
Liberec 25, Holubova 594/2, PSČ 463 12
den vzniku členství: 31. 8. 2005 - 25. 4. 2007
od 5. 8. 2005 do 15. 12. 2005
Dr. Ing. Pavel Chudoba - člen představenstva
Rudná, Na Výsluní 1107, PSČ 252 19
den vzniku členství: 11. 10. 2004 - 31. 8. 2005
od 15. 7. 2005 do 18. 7. 2007
Etienne Petit - předseda představenstva
Praha 5 - Smíchov, U Plátenice 2224/13, PSČ 150 00
den vzniku členství: 1. 12. 2004 - 25. 4. 2007
den vzniku funkce: 31. 5. 2005 - 25. 4. 2007
od 15. 7. 2005 do 18. 7. 2007
Ing. Pavel Svoboda - místopředseda představenstva
Most, Mikoláše Alše 2246, PSČ 434 01
den vzniku členství: 2. 5. 2005 - 25. 4. 2007
den vzniku funkce: 31. 5. 2005 - 25. 4. 2007
od 15. 7. 2005 do 18. 7. 2007
Ing. Josef Šverma - člen představenstva
Litvínov, U Zámeckého parku 2007, PSČ 436 01
den vzniku členství: 2. 5. 2005 - 13. 12. 2006
od 28. 1. 2005 do 15. 7. 2005
Etienne Petit - místopředseda představenstva
Praha 10, Ke Studánce 10, PSČ 112 20
den vzniku členství: 1. 12. 2004
den vzniku funkce: 1. 12. 2004 - 31. 5. 2005
od 28. 1. 2005 do 15. 7. 2005
Ing. Michal Čižík - člen představenstva
Brno, Synkova 10, PSČ 628 00
den vzniku členství: 1. 12. 2004 - 2. 5. 2005
od 28. 1. 2005 do 15. 7. 2005
Ing. Antoine Boo - člen představenstva
Praha 5, Victora Huga 1/15, PSČ 150 00
den vzniku členství: 1. 12. 2004 - 2. 5. 2005
od 28. 1. 2005 do 5. 8. 2005
Dr. Ing. Pavel Chudoba - předseda představenstva
Rudná, Na Výsluní 1107, PSČ 252 19
den vzniku členství: 11. 10. 2004
den vzniku funkce: 11. 10. 2004 - 31. 5. 2005
od 28. 1. 2005 do 15. 12. 2005
Ing. Ondřej Beneš, Ph.D. - místopředseda představenstva
Praha 6, Kafkova 39, PSČ 160 00
den vzniku členství: 1. 12. 2004
den vzniku funkce: 1. 12. 2004
od 28. 1. 2005 do 15. 12. 2005
Mgr. Tomáš Haltuf - člen představenstva
Praha 6, Starého 12/2179, PSČ 160 00
den vzniku členství: 1. 12. 2004 - 31. 8. 2005
od 28. 1. 2005 do 18. 7. 2007
Ing. Rostislav Čáp - člen představenstva
Soběslav, Bechyňská 231/24, PSČ 392 01
den vzniku členství: 1. 12. 2004 - 25. 4. 2007
od 28. 7. 2004 do 28. 1. 2005
Ing. Jiři Šolc - předseda představenstva
Horní Branná, 41, PSČ 512 36
den vzniku členství: 31. 3. 2004 - 1. 12. 2004
den vzniku funkce: 31. 3. 2004
od 28. 7. 2004 do 28. 1. 2005
Ing. Jakub Hanzl - místopředseda představenstva
Mělník, 17. listopadu 254, PSČ 276 01
den vzniku členství: 31. 3. 2004 - 1. 12. 2004
den vzniku funkce: 31. 3. 2004
od 28. 7. 2004 do 28. 1. 2005
Tomáš Slavíček - člen představenstva
Uherský Brod, Na Výsluní 2313
den vzniku členství: 31. 3. 2004 - 11. 10. 2004
od 9. 9. 2002 do 28. 7. 2004
Mgr. Jan Dáňa - Předseda představenstva
Praha 5 - Smíchov, Nádražní 42/82
den vzniku členství: 4. 6. 2002 - 31. 3. 2004
den vzniku funkce: 4. 6. 2002
od 9. 9. 2002 do 28. 7. 2004
Mgr.Ing. Zdeněk Strnad - člen představenstva
Praha 7, Přístavní 40
den vzniku členství: 4. 6. 2002 - 31. 3. 2004
od 9. 9. 2002 do 28. 7. 2004
Phdr. Milan Srb - člen představenstva
Praha 11, Hrudičkova 2106
den vzniku členství: 4. 6. 2002 - 31. 3. 2004
od 22. 8. 2000 do 9. 9. 2002
Mgr. Robert Pergl - člen představenstva
Beroun, Branislavova 1420
od 22. 8. 2000 do 9. 9. 2002
Ing. Kateřina Bálintová - člen představenstva
Praha 9, Jablonecká 410
od 22. 8. 2000 do 9. 9. 2002
Mgr. Petr Jindřichovský - člen představenstva
Praha 6, Kafkova 18
od 17. 7. 2014
Společnost zastupuje samostatně předseda představenstva a jeden místopředseda představenstva nebo společně oba místopředsedové představenstva nebo jeden člen představenstva, který k tomu byl představenstvem písemně pověřen. Podepisování za společnost se děje tak, že k napsané nebo vytištěné firmě společnosti připojí své vlastnoruční podpisy s uvedením jména a funkce příslušné osoby.
od 28. 2. 2005 do 17. 7. 2014
Jménem společnosti jedná vždy předseda představenstva a jeden místopředa představenstva nebo společně oba místopředsedové představenstva nebo jeden člen představenstva, který k tomu byl představenstvem písemně pověřen.
od 28. 1. 2005 do 28. 2. 2005
Jménem společnosti jedná vždy předseda představenstva nebo společně oba místopředsedové představenstva nebo jeden člen představenstva, který k tomu byl představenstvem písemně pověřen.
od 28. 7. 2004 do 28. 1. 2005
Jménem společnosti jedná vždy místopředseda představenstva společně alespoň s jedním členem představenstva. Jménem společnosti podepisují vždy místopředseda představenstva společně alespoň s jedním dalším členem představenstva tak, že k vytištěné nebo vypsané obchodní firmě společnosti připojí svůj podpis.
od 22. 8. 2000 do 28. 7. 2004
Za společnost jednají a podepisují vždy dva členové představenstva společně. Podepisování za společnost se děje tak, že ke svému podpisu připojí dva členové představenstva obchodní jméno společnosti.
Dozorčí rada
od 3. 11. 2017
Ing. MARIE VEČEŘOVÁ - člen dozorčí rady
Kladno, Slánská, PSČ 272 01
den vzniku členství: 24. 4. 2017
od 3. 11. 2017
Bc. PAVEL POBŘÍSLO - člen dozorčí rady
Buštěhrad, Dubová, PSČ 273 43
den vzniku členství: 24. 4. 2017
od 17. 12. 2015
Ing. DAN JIRÁNEK - předseda dozorčí rady
Kladno, Helsinská, PSČ 272 04
den vzniku členství: 28. 4. 2015
den vzniku funkce: 21. 9. 2015
od 17. 12. 2015
JINDŘICH STÁDNÍK - člen dozorčí rady
Chomutov, Tomáše ze Štítného, PSČ 430 01
den vzniku členství: 28. 4. 2015
od 17. 12. 2015
Mgr. ONDŘEJ TICHOTA - člen dozorčí rady
Mělník, Kpt. Jaroše, PSČ 276 01
den vzniku členství: 28. 4. 2015
od 17. 12. 2015
PHILIPPE GUITARD - člen dozorčí rady
Praha - Staré Město, Betlémská, PSČ 110 00
den vzniku členství: 28. 4. 2015
od 17. 12. 2015
Mgr. HANA MOUDRÁ - místopředseda dozorčí rady
Česká Lípa, Brněnská, PSČ 470 06
den vzniku členství: 28. 4. 2015
den vzniku funkce: 21. 9. 2015
od 17. 12. 2015
LIBOR LESÁK - místopředseda dozorčí rady
Kralupy nad Vltavou, sídl. Hůrka, PSČ 278 01
den vzniku členství: 28. 4. 2015
den vzniku funkce: 21. 9. 2015
od 17. 12. 2015
FRANTIŠEK VAŇURA - člen dozorčí rady
Kostelec nad Labem - Jiřice, Labská, PSČ 277 13
den vzniku členství: 28. 4. 2015
od 25. 6. 2015 do 17. 12. 2015
Ing. IVANA TOTTER ŘÁPKOVÁ - místopředseda dozorčí rady
Praha - Staré Město, Bílkova, PSČ 110 00
den vzniku členství: 29. 4. 2011 - 27. 4. 2015
den vzniku funkce: 9. 11. 2011 - 27. 4. 2015
od 24. 2. 2015 do 25. 6. 2015
Ing. IVANA ŘÁPKOVÁ - místopředseda dozorčí rady
Praha - Staré Město, Bílkova, PSČ 110 00
den vzniku členství: 29. 4. 2011
den vzniku funkce: 9. 11. 2011
od 24. 6. 2014 do 3. 11. 2017
JIŘINA PROVALILOVÁ - člen dozorčí rady
Unhošť, Seifertova, PSČ 273 51
den vzniku členství: 1. 3. 2013 - 20. 10. 2016
od 24. 6. 2014 do 3. 11. 2017
Ing. MARIE VEČEŘOVÁ - člen dozorčí rady
Kladno, Slánská, PSČ 272 01
den vzniku členství: 1. 3. 2013 - 24. 4. 2017
od 6. 1. 2014 do 17. 12. 2015
Ing. DAN JIRÁNEK - předseda dozorčí rady
Kladno, Helsinská, PSČ 272 04
den vzniku členství: 29. 4. 2011 - 27. 4. 2015
den vzniku funkce: 9. 11. 2011 - 27. 4. 2015
od 29. 2. 2012 do 6. 1. 2014
Ing. Dan Jiránek - předseda dozorčí rady
Kladno, Helsinská 2785, PSČ 272 04
den vzniku členství: 29. 4. 2011
den vzniku funkce: 9. 11. 2011
od 29. 2. 2012 do 24. 2. 2015
Ing. Ivana Řápková - místopředseda dozorčí rady
Chomutov, Gerstnerova 4128, PSČ 430 03
den vzniku členství: 29. 4. 2011
den vzniku funkce: 9. 11. 2011
od 29. 2. 2012 do 17. 12. 2015
PaedDr. Zdeněk Koudelka - místopředseda dozorčí rady
Mělník, Sokolovská 423, PSČ 276 01
den vzniku členství: 29. 4. 2011 - 27. 4. 2015
den vzniku funkce: 9. 11. 2011 - 27. 4. 2015
od 29. 2. 2012 do 17. 12. 2015
Philippe Guitard - člen dozorčí rady
Praha 1, Pařížská 128/22, PSČ 110 00
den vzniku členství: 29. 4. 2011 - 27. 4. 2015
od 29. 7. 2011 do 29. 2. 2012
Ing. Dan Jiránek - člen dozorčí rady
Kladno, Helsinská 2785, PSČ 272 04
den vzniku členství: 29. 4. 2011
od 29. 7. 2011 do 29. 2. 2012
Ing. Ivana Řápková - člen dozorčí rady
Chomutov, Gerstnerova 4128, PSČ 430 03
den vzniku členství: 29. 4. 2011
od 29. 7. 2011 do 29. 2. 2012
PaedDr. Zdeněk Koudelka - člen dozorčí rady
Mělník, Sokolovská 423, PSČ 276 01
den vzniku členství: 29. 4. 2011
od 29. 7. 2011 do 29. 2. 2012
Philippe Guitard - člen dozorčí rady
Praha 5, Jinonická 10, PSČ 150 00
den vzniku členství: 29. 4. 2011
od 29. 7. 2011 do 17. 12. 2015
Hana Moudrá - člen dozorčí rady
Česká Lípa, Na Výsluní 2633, PSČ 470 06
den vzniku členství: 29. 4. 2011 - 27. 4. 2015
od 29. 7. 2011 do 17. 12. 2015
Libor Lesák - člen dozorčí rady
Kralupy nad Vltavou, Hůrka, PSČ 278 01
den vzniku členství: 29. 4. 2011 - 27. 4. 2015
od 29. 7. 2011 do 17. 12. 2015
František Vaňura - člen dozorčí rady
Kostelec nad Labem - Jiřice, Labská 161, PSČ 277 13
den vzniku členství: 15. 12. 2010 - 27. 4. 2015
od 31. 7. 2009 do 24. 6. 2014
Jiřina Provalilová - člen dozorčí rady
Unhošť, Seifertova 490, PSČ 273 51
den vzniku členství: 6. 4. 2009 - 1. 3. 2013
od 31. 7. 2009 do 24. 6. 2014
Ing. Marie Večeřová - člen dozorčí rady
Kladno, Slánská 1784, PSČ 272 01
den vzniku členství: 6. 4. 2009 - 1. 3. 2013
od 27. 8. 2008 do 29. 7. 2011
Ing. Dan Jiránek - předseda dozorčí rady
Kladno, Helsinská 2785, PSČ 272 04
den vzniku členství: 26. 4. 2007 - 29. 4. 2011
den vzniku funkce: 11. 10. 2007 - 29. 4. 2011
od 27. 8. 2008 do 29. 7. 2011
Ing. Ivana Řápková - místopředseda dozorčí rady
Chomutov, Gerstnerova 4128, PSČ 430 03
den vzniku členství: 26. 4. 2007 - 29. 4. 2011
den vzniku funkce: 11. 10. 2007 - 29. 4. 2011
od 27. 8. 2008 do 29. 7. 2011
PaedDr. Zdeněk Koudelka - místopředseda dozorčí rady
Mělník, Sokolovská 423, PSČ 276 01
den vzniku členství: 26. 4. 2007 - 29. 4. 2011
den vzniku funkce: 11. 10. 2007 - 29. 4. 2011
od 18. 7. 2007 do 27. 8. 2008
Ing. Dan Jiránek - člen dozorčí rady
Kladno, Helsinská 2785, PSČ 272 04
den vzniku členství: 26. 4. 2007
od 18. 7. 2007 do 27. 8. 2008
Ing. Ivana Řápková - člen dozorčí rady
Chomutov, Gerstnerova 4128, PSČ 430 03
den vzniku členství: 26. 4. 2007
od 18. 7. 2007 do 27. 8. 2008
PaedDr. Zdeněk Koudelka - člen dozorčí rady
Mělník, Sokolovská 423, PSČ 276 01
den vzniku členství: 26. 4. 2007
od 18. 7. 2007 do 29. 7. 2011
Philippe Guitard - člen dozorčí rady
Praha 5, Jinonická 10, PSČ 150 00
den vzniku členství: 26. 4. 2007 - 29. 4. 2011
od 18. 7. 2007 do 29. 7. 2011
Hana Moudrá - člen dozorčí rady
Česká Lípa, Na Výsluní 2633, PSČ 470 06
den vzniku členství: 26. 4. 2007 - 29. 4. 2011
od 18. 7. 2007 do 29. 7. 2011
František Kyllar - člen dozorčí rady
Kralupy nad Vltavou, Na Poláčku 474, PSČ 278 01
den vzniku členství: 26. 4. 2007 - 29. 4. 2011
od 18. 7. 2007 do 29. 7. 2011
František Vaňura - člen dozorčí rady
Kostelec nad Labem - Jiřice, Labská 161, PSČ 277 13
den vzniku členství: 1. 1. 2007 - 15. 12. 2010
od 15. 12. 2005 do 18. 7. 2007
Ing. Ivana Řápková - člen dozorčí rady
Chomutov, Gerstnerova 4128, PSČ 430 03
den vzniku členství: 31. 8. 2005 - 25. 4. 2007
od 15. 12. 2005 do 18. 7. 2007
Hana Moudrá - člen dozorčí rady
Česká Lípa, Na Výsluní 2633, PSČ 470 06
den vzniku členství: 31. 8. 2005 - 25. 4. 2007
od 15. 12. 2005 do 18. 7. 2007
Ing. Dan Jiránek - člen dozorčí rady
Kladno, Helsinská 2785, PSČ 272 04
den vzniku členství: 31. 8. 2005 - 25. 4. 2007
od 15. 7. 2005 do 18. 7. 2007
František Martínek - člen dozorčí rady
Mšeno, Na Tržišti 417, PSČ 277 35
den vzniku členství: 25. 2. 2005 - 31. 12. 2006
od 15. 7. 2005 do 18. 7. 2007
PaedDr. Zdeněk Koudelka - člen dozorčí rady
Mělník, Sokolovská 423, PSČ 276 01
den vzniku členství: 2. 5. 2005 - 25. 4. 2007
od 15. 7. 2005 do 18. 7. 2007
František Kyllar - člen dozorčí rady
Kralupy nad Vltavou, Na Poláčku 474, PSČ 278 01
den vzniku členství: 2. 5. 2005 - 25. 4. 2007
od 15. 7. 2005 do 31. 7. 2009
Jiřina Provalilová - člen dozorčí rady
Unhošť, Seifertova 490, PSČ 273 51
den vzniku členství: 25. 2. 2005 - 25. 2. 2009
od 15. 7. 2005 do 31. 7. 2009
Ing. Marie Večeřová - člen dozorčí rady
Kladno, Slánská 1784, PSČ 272 01
den vzniku členství: 25. 2. 2005 - 25. 2. 2009
od 28. 1. 2005 do 15. 7. 2005
Mgr. Anna Knajflová - člen dozorčí rady
Praha 10, Vyžlovská 2251, PSČ 100 00
den vzniku členství: 1. 12. 2004 - 2. 5. 2005
od 28. 1. 2005 do 15. 7. 2005
Ing. Petr Slezák - člen dozorčí rady
Praha 10 - Dubeč, U Viktorky 226/8, PSČ 107 00
den vzniku členství: 1. 12. 2004 - 2. 5. 2005
od 28. 1. 2005 do 15. 12. 2005
Pierre Brunet - člen dozorčí rady
Praha 5, Malátova 12, PSČ 150 00
den vzniku členství: 1. 12. 2004 - 31. 8. 2005
od 28. 1. 2005 do 15. 12. 2005
Mgr. Eva Kučerová - člen dozorčí rady
Plzeň - Jižní předměstí, Hřímalého 2104/24
den vzniku členství: 1. 12. 2004 - 31. 8. 2005
od 28. 1. 2005 do 15. 12. 2005
Ing. Petr Mrkos - člen dozorčí rady
Soběslav, Sídliště Míru 498/3, PSČ 392 01
den vzniku členství: 1. 12. 2004 - 31. 8. 2005
od 28. 1. 2005 do 18. 7. 2007
Philippe Guitard - člen dozorčí rady
Praha 5, Jinonická 10, PSČ 150 00
den vzniku členství: 1. 12. 2004 - 25. 4. 2007
od 28. 7. 2004 do 28. 1. 2005
Ing. Michal Kraus - předseda dozorčí rady
Ústí nad Labem, Rabasova 27, PSČ 400 11
den vzniku členství: 31. 3. 2004 - 1. 12. 2004
den vzniku funkce: 31. 3. 2004
od 28. 7. 2004 do 28. 1. 2005
Mgr. Daniel Mazal - člen dozorčí rady
Pardubice, Bartoňova 833, PSČ 530 12
den vzniku členství: 31. 3. 2004 - 1. 12. 2004
od 28. 7. 2004 do 28. 1. 2005
Michal Miklánek - člen dozorčí rady
Praha 2, Mánesova 67, PSČ 120 00
den vzniku členství: 31. 3. 2004 - 1. 12. 2004
od 9. 9. 2002 do 28. 7. 2004
Ing. Jaroslav Bažant - předseda dozorčí rady
Praha 2, Šafaříkova 16
den vzniku členství: 4. 6. 2002 - 31. 3. 2004
den vzniku funkce: 4. 6. 2002
od 9. 9. 2002 do 28. 7. 2004
Milena Roztočilová - člen dozorčí rady
Horoměřice, Ke skále 179, PSČ 252 62
den vzniku členství: 4. 6. 2002 - 31. 3. 2004
od 9. 9. 2002 do 28. 7. 2004
Anthony Maurice Seddon - člen dozorčí rady
Court Lanegardens 8, SE 217 DZ London, Spojené království Velké Británie a Severního Irska
den vzniku členství: 4. 6. 2002 - 31. 3. 2004
od 9. 9. 2002 do 28. 7. 2004
- bytem v ČR: Rybná 1, Praha 1
od 22. 8. 2000 do 9. 9. 2002
Mgr. Jan Dáňa - člen dozorčí rady
Mělník, Pod vrchem 2890
od 22. 8. 2000 do 9. 9. 2002
Barrie Parnham - člen dozorčí rady
Praha 1, Malé máměstí 14455
od 22. 8. 2000 do 9. 9. 2002
- nar. 13.7.1944, st.příslušnost Velká Británie
od 22. 8. 2000 do 9. 9. 2002
JUDr. Monika Váňová - člen dozorčí rady
Praha 7, U letenského sadu 9, PSČ 170 00
Akcionáři
od 28. 1. 2005 do 21. 12. 2005
VEOLIA WATER PRAGUE S.A.
Paříž 75008, 52 rue d´Anjou, Francouzská republika
od 28. 1. 2005 do 21. 12. 2005
- číslo obch. rejstříku R.C.S. PARIS B 433 934 809
Hodnocení firmy
-2
+
-

Vizualizace vztahů

Vizualizace zobrazuje pouze první úroveň vazeb. Pro zobrazení všech vazeb klikněte zde.

Další odkazy

Peníze.cz zobrazují pouze údaje, které jsou ze zákona veřejné a které je dle § 5 odst. 2 písm. d) zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění možné zveřejňovat i bez souhlasu dotčených osob. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce.

Pokud jste na našich stránkách objevili, že uváděná data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je tomu tak, obraťte se s opravou dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích. Pokud je na zdrojové stránce vše v pořádku a chyba je pouze u nás, kontaktujte nás prosím na emailu redakce@penize.cz a uveďte stránku, na níž se nesrovnalost na našem webu nachází, případně IČ subjektu. S maximálním úsilím chybu co nejdříve opravíme.



Celebrity v rejstříku

Jsou to frajeři, nebo lupiči? Hlasujte v hitparádě o krále a největšího podvraťáka našeho obchodního rejstříku. Pokud nevidíte svého favorita, zkuste si stránku znovu načíst, objeví se další várka…

1.Iveta Pomeje Bartošová

Iveta Pomeje Bartošová

- zpěvačka

+103
+
-
2.Karel Poborský

Karel Poborský

- fotbalista

+52
+
-
3.Roman Šmucler

Roman Šmucler

- stomatolog, televizní moderátor a podnikatel

+15
+
-
4.František Chvalovský

František Chvalovský

- podnikatel a kontroverzní fotbalový funkcionář

-223
+
-
5.Marek Dalík

Marek Dalík

- lobbista a podnikatel

-312
+
-

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  7 787 919 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Nejlepší kurz

NázevCelkem zaplatíte
Online směnárna Peníze.cz *
Exchange s.r.o. VIP 2 560,00 Kč
Czech Exchange 2 560,00 Kč
Broadway Change 2 565,00 Kč
Exchange s.r.o. 2 570,00 Kč
MONETA Money Bank 2 612,00 Kč
Sberbank CZ 2 612,00 Kč
Expobank CZ 2 615,20 Kč
Oberbank 2 629,00 Kč
Česká spořitelna 2 654,00 Kč
ČSOB 2 649,00 Kč
Komerční banka 2 668,20 Kč
UnicreditBank Czech Republic 2 693,60 Kč
Raiffeisenbank 2 700,00 Kč
* minimální výše transakce 1000 EUR
Ušetřete za elektřinu a plyn

Zdají se vám vaše účty za elektřinu a plyn podezřele vysoké, ale nechce se vám do srovnávání nabídek? Odrazuje vás od změny dodavatele nekonečné papírování? Máme řešení: porovnáme distribuční sazby za elektřinu i plyn a vybereme tu pro vás nejvýhodnější. A pokud budete chtít, zařídíme za vás i změnu dodavatele.

Průměrně šetříme 2320 korun ročně na elektřině a 2560 korun na plynu.

Víte, kde najdete nejlevnější benzin ve svém okolí? My ano. Vyzkoušejte naše vyhledávání čerpacích stanic podle adresy nebo místa, kde se právě nacházíte.

Vývoj ceny benzinu a ceny nafty

Poradna

Poslední dotaz: Kombinace osvc a hpp
Poradna > Sociální poradna > Mateřská dovolená > Kombinace osvc a hpp

Otázka: Dobry den, 3 roky jsem pracovala jako OSVC a neplatila jsem si nemocenske pojisteni. Od zari 2017 jsem zamestnana na HPP. Termin mam zacatkem cervna 2018. Nikde jsem se nedocetla, zda mam narok na materskou...Více

Právní poradna

Sociální poradna

Investiční poradna

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Průvodce výpisem z katastru nemovitostí

Průvodce výpisem z katastru nemovitostí

Vyznat se ve výpisu z katastru nemovitostí je často složité. Připravili jsme průvodce, který vám pomůže se zorientovat v jeho jednotlivých částech.

Muzeum bankovek a mincí

Na Peníze.cz najdete největší sbírku platných i historických bankovek a mincí.

Muzeum bankovek

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.