Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Jak Dál? z.s.
IČO: 05925941

Tento výpis má pouze informativní charakter. Doporučujeme informace ověřit v oficiálním veřejném rejstříku.
Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!

Výpis z obchodního rejstříku

Rejstřík
 
 
 
 
 
 
 
 
Datum zápisu23. 3. 2017
Obchodní firma
od 13. 7. 2020

Jak Dál? z.s.

od 23. 3. 2017 do 13. 7. 2020

Dětský průvodce rozvodem, z.s.

Sídlo
IČO
od 23. 3. 2017

05925941

Právní forma
od 23. 3. 2017
Spolek
Spisová značka15836 L, Krajský soud v Ostravě
Účel nadace
od 13. 7. 2020
- Jak Dál? z. s. průvodce rodin na cestě změnou byl založen za účelem posilování zdravých vztahů v rodinách s dětmi, podpory rodičovství, partnerství/manželství a rodin ohrožených. Tj. provázení rodin s dětmi, kde dojde/dochází/došlo k rozpadu rodiny vlivem rozvodu/rozchodu rodičů a pomoci při řešení náročných životních událostí, které mají dopad na biopsychosociální fungování člověka ve společnosti např. přijetí nového člena rodiny, výchova a péče o dítě/děti, rozpad rodiny, krize mezi partnery/manželi, du ševní onemocnění některého ze členů domácnosti, podpora pečujících osob,apod. Dále si klade za cíl působit v oblasti vzdělávání, provázení a mentoringu odborníků především v pomáhajících profesí. Činnosti Spolku: 1.Podporovat, motivovat, edukovat a provázet rodiny s dítětem/dětmi, které budou procházet/procházejí/prošly rozvodem/rozchodem prostřednictvím poradenství a dalších odborných služeb (konzultace, právní poradenství, podpůrné sdílecí skupiny pro děti i dos pělé, psychologické konzultace, zapojení peer konzultantů, koučink, workshopy, besedy, přednášky apod.). 2.Poskytovat odborné poradenství, edukaci, psychoterapii a další podporu individuální či skupinovou formou rodinám ohroženým sociálním vyloučením vlivem péče o člena rodiny s duševním onemocněním. Intervence bude zaměřena jak na podporu pečující osoby, ta k na samotnou osobu s duševním onemocněním. 3.Vytvářet, ověřovat a šířit nové či inovativní metody sociální práce s rodinami s dítětem/dětmi viz bod 1 a 2. 4.Realizovat preventivní aktivity na podporu rodin a jejich soudržnosti a to jak prostřednictvím osvětových aktivit a kampaní, tak realizací preventivních programů a kurzů zpravidla zaměřených na podporu rodičovství a rodičovských kompetencí. 5.Poskytovat vzdělávání (v akreditovaných či neakreditovaných kurzech) a metodické vedení pracovníků v pomáhajících profesích (sociální pracovníci, psychologové, učitelé, výchovní pracovníci). 6.Vytvářet akreditované i neakreditované vzdělávací programy pro pracovníky v pomáhajících profesích a šířit je do krajů po celé ČR. 7.Realizovat osvětové akce pro širokou laickou i odbornou veřejnost. 8.Realizovat a současně i šířit mezioborovou spolupráci při podpoře rodin viz bod 1 a 2, podporovat a propojovat odborníky, kteří pracují s ohroženými rodinami např. sociální pracovníci, psychologové, advokáti, soudci, psychologové, psychiatři, pediatři, koučové, pedagogičtí pracovníci, apod. 9.Zapojovat do aktivit spolku peer konzultanty, autentické osoby, a poskytovat jim odborné metodické zázemí a podporu. 10.Informovat veřejnost o dostupných službách v oblasti pomáhajících profesí. 11.Pořádat motivační a vzdělávací setkání s dalšími odborníky v rámci podpory a sdílení dobré praxe s rodinami s dítětem/dětmi viz bod 1 a 2. 12.Zajišťovat osvětu v oblasti Sandplay/Sandtray metody pro děti a dospělé. 13.Připravovat a realizovat podpůrné doprovázející skupiny a programy z oblasti expresivních terapií pro děti i dospělé.
od 4. 2. 2020 do 13. 7. 2020
- Dětský průvodce rozvodem, z.s. byl založen za účelem pomoci, podpory, doprovázení a edukace rodin, které se ocitly v situaci, kdy dojde/dochází/došlo k rozpadu rodiny vlivem rozvodu/rozchodu rodičů. Dále si klade za cíl působit v oblasti vzdělávání, prová zení a mentoringu odborníků především v pomáhajících profesí. Činnosti Spolku: 1. Podporovat, motivovat, edukovat a provázet rodiny s dítětem/dětmi, které budou procházet/procházejí/prošly rozvodem/rozchodem prostřednictvím poradenství a dalších odborných služeb (konzultace, právní či sociálně - právní poradenství, podpůrné sdílecí skupiny pro děti i dospělé, psychologické konzultace, zapojení peer konzultantů, koučink, workshopy, besedy, přednášky apod.). 2. Vytvářet, ověřovat a šířit nové či inovativní metody sociální práce s rodinami s dítětem/dětmi viz bod 1. 3. Poskytovat vzdělávání (v akreditovaných či neakreditovaných kurzech) a metodické vedení pracovníků v pomáhajících profesích (sociální pracovníci, psychologové, učitelé, výchovní pracovníci). 4. Vytvářet akreditované i neakreditované vzdělávací programy pro pracovníky v pomáhajících profesích a šířit je do krajů po celé ČR. 5. Realizovat osvětové akce pro širokou laickou i odbornou veřejnost. 6. Realizovat a současně i šířit mezioborovou spolupráci při podpoře rodin v rozvodové/rozchodové situaci, podporovat a propojovat odborníky, kteří pracují s dítětem/dětmi v období před/během/po rozpadu rodiny např. sociální pracovníci, psychologové, advo káti, soudci, psychologové, koučové, pedagogičtí pracovníky, apod. 7. Informovat veřejnost o dostupných službách v oblasti pomáhajících profesí. 8. Pořádat motivační a vzdělávací setkání s dalšími odborníky v rámci podpory a sdílení dobré praxe s rodinami s dítětem/dětmi viz bod 1. 9. Zajišťovat osvětu v oblasti Sandplay/Sandtray metody pro děti a dospělé. 10. Připravovat a realizovat podpůrné doprovázející skupiny a programy z oblasti expresivních terapií pro děti i dospělé.
od 23. 3. 2017 do 4. 2. 2020
- a) vytvoření bezpečného a neutrálního prostředí pro děti ve věku 6 - 12 let, kde mohou hravou a nenásilnou formou sdílet své přání, pocity, myšlenky a zkušenosti, b) pořádání besed, seminářů, vzdělávacích aktivit zaměřených na rodinu v krizi, c) poskytování bezplatného poradenství v oblasti komunikace s dětmi a rodiči, d) šíření informací o dětské skupině Dětský průvodce světem rozvodu, e) navazování kontaktu se spolupracujícími organizacemi (OSPOD, další neziskové organizace, soudy, aj.)
Dluží vám tato firma
Statutární orgán
od 19. 9. 2019
MICHAELA HRUBANOVÁ - tajemník
Seloutky, , PSČ 798 04
den vzniku členství: 23. 3. 2017
den vzniku funkce: 23. 3. 2017
od 11. 9. 2019 do 19. 9. 2019
MICHAELA HRUBANOVÁ - tajemník
Bučovice, Legionářská, PSČ 685 01
den vzniku členství: 23. 3. 2017
den vzniku funkce: 23. 3. 2017
od 24. 5. 2017
TEREZA VRÁNOVÁ - předseda výboru
Olomouc - Neředín, Stiborova, PSČ 779 00
den vzniku členství: 23. 3. 2017
den vzniku funkce: 23. 3. 2017
od 23. 3. 2017 do 24. 5. 2017
TEREZA DLOUHÁ - předseda výboru
Olomouc - Neředín, Stiborova, PSČ 779 00
den vzniku členství: 23. 3. 2017
den vzniku funkce: 23. 3. 2017
od 23. 3. 2017 do 11. 9. 2019
MICHAELA ŽIŽKOVÁ - tajemník
Bučovice, Legionářská, PSČ 685 01
den vzniku členství: 23. 3. 2017
den vzniku funkce: 23. 3. 2017
od 23. 3. 2017
Jménem výboru je oprávněn jednat předseda výboru.
Hodnocení firmy
0
+
-

Další odkazy

Aktualizovat data

Peníze.cz zobrazuje pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce. Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby, která umožňuje, mimojiné, vyhledávání v rejstřících z jednoho místa, aniž by údaje z těchto rejstříků sdružovala.

Pokud jste na našich stránkách objevili, že uváděná data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je, obraťte se s žádostí o opravu dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích. Pokud je na zdrojové stránce všechno v pořádku a chyba je pouze u nás, klikněte níž na tlačítko Aktualizovat data a vyčkejte. Aktualizace může trvat i několik málo desítek sekund.

Články o podnikání

Záchrana pracovních míst: Prodlouží se i Antivirus B

26. 10. 2020 | | Petr Kučera

Záchrana pracovních míst: Prodlouží se i Antivirus B

Vláda prodloužila program Antivirus do konce roku také v části B. Jejím prostřednictvím mohou firmy žádat o náhradu mezd zaměstnancům, pokud musely omezit výrobu nebo služby kvůli omezení poptávky, dostupnosti zdrojů nebo výpadku personálu.

Pokuta za daňové přiznání e-mailem. Nesmysl, rozhodl soud

26. 10. 2020 | | Petr Kučera | 11 komentářů

Pokuta za daňové přiznání e-mailem. Nesmysl, rozhodl soud

Nejste stát ve státě, vzkázal Nejvyšší správní soud finanční správě. Ta podle něj chybovala, když odmítala přijmout daňové přiznání zaslané e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem.

Exekutoři se nedostanou do bytu. Stopka i pro dražby

23. 10. 2020 | | Jiří Hovorka | 19 komentářů

Exekutoři se nedostanou do bytu. Stopka i pro dražby

Exekutoři nebudou moct do konce ledna provádět dražby nemovitostí sloužících k bydlení a také nebudou moct zabavovat věci, tedy provádět takzvané mobiliární exekuce. Týká se to i exekucí zahájených už dříve.

Ošetřovné při zavřené škole. Aktuální přehled a kalkulačka

22. 10. 2020 | | Petr Kučera | 64 komentářů

Ošetřovné při zavřené škole. Aktuální přehled a kalkulačka

Delší, pro trochu víc lidí a nakonec i vyšší. Změny v ošetřovném, když zůstanete s dítětem doma kvůli zavřené škole, schválili poslanci. Projděte si odpovědi na časté otázky.

Kompenzační bonus se vrací. Nová podpora má plno omezení

21. 10. 2020 | | Petr Kučera | 37 komentářů

Kompenzační bonus se vrací. Nová podpora má plno omezení

Podnikatelé mohou opět žádat o takzvaný kompenzační bonus, tedy paušální příspěvek od státu. Má jim aspoň symbolicky nahradit část ztrát, které jim vznikly kvůli koronavirovým omezením.

Nejlepší kurz

NázevCelkem zaplatíte
Exchange s.r.o. VIP 2 735,00 Kč
Czech Exchange 2 735,00 Kč
Exchange s.r.o. 2 745,00 Kč
Poštovní spořitelna 2 795,30 Kč
ČSOB 2 795,30 Kč
Expobank CZ 2 804,70 Kč
Komerční banka 2 811,35 Kč
Česká spořitelna 2 821,00 Kč
Raiffeisenbank 2 852,00 Kč
UnicreditBank Czech Republic 2 862,30 Kč
TIP: Získejte výhodný VIP kurz na výměnu valut
vytiskněte si slevový kupón.
TIP: Jak na platby do zahraničí ZDARMA? - šetřete na poplatcích, podmínky ZDE.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  12 993 854 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Celebrity v rejstříku

Jsou to frajeři, nebo lupiči? Hlasujte v hitparádě o krále a největšího podvraťáka našeho obchodního rejstříku. Pokud nevidíte svého favorita, zkuste si stránku znovu načíst, objeví se další várka…

1.Tomio Okamura

Tomio Okamura

- moravsko-japonský podnikatel

+37
+
-
2.Martin Kasa

Martin Kasa

- podnikatel, Pilulka.cz

-2
+
-
3.David Černý

David Černý

- výtvarník

-73
+
-
4.Martin Dejdar

Martin Dejdar

- herec

-181
+
-
5.František Chvalovský

František Chvalovský

- podnikatel a kontroverzní fotbalový funkcionář

-206
+
-

Články na Heroine.cz

Marketing nenávisti k sobě samým. Jak námi manipuluje byznys kolem krásy

Marketing nenávisti k sobě samým. Jak námi manipuluje byznys kolem krásy

Kolik věcí nesnášíme na svém vzhledu? Každá žena spatra vyjmenuje minimálně tři svoje...více

Nejsou to „ženské potíže“. Pokud máte bolestivou menstruaci, může to být endometrióza

Nejsou to „ženské potíže“. Pokud máte bolestivou menstruaci, může to být endometrióza

„Odpočítávala jsem minuty, kdy si budu moct vzít léky na bolest,“ říká šestatřicetiletá...více

Budoucnost vaší pleti. Řada Hyaluron Cellular Filler od Nivea

Budoucnost vaší pleti. Řada Hyaluron Cellular Filler od Nivea

Nivea představuje inovovanou řadu Hyaluron Celullar Filler a posouvá tak anti-age péči...více

Ušetřete za elektřinu a plyn

Zdají se vám vaše účty za elektřinu a plyn podezřele vysoké, ale nechce se vám do srovnávání nabídek? Odrazuje vás od změny dodavatele nekonečné papírování? Máme řešení: porovnáme distribuční sazby za elektřinu i plyn a vybereme tu pro vás nejvýhodnější. A pokud budete chtít, zařídíme za vás i změnu dodavatele.

Průměrně šetříme 2320 korun ročně na elektřině a 2560 korun na plynu.

Víte, kde najdete nejlevnější benzin ve svém okolí? My ano. Vyzkoušejte naše vyhledávání čerpacích stanic podle adresy nebo místa, kde se právě nacházíte.

Vývoj ceny benzinu a ceny nafty

Poradna

Poslední dotaz: Přerušené studium
Poradna > Daně > Daně z příjmů > Studenti a daně > Přerušené studium

Otázka: Dobrý den, ráda bych se zeptala na placení daní v případě, že jsem s brigádou začínala jako ne-student. V mezidobí mezi státnicemi a přijímačkami, kdy jsem nebyla student, jsem nastoupila na brigádu na...Více

Právní poradna

Sociální poradna

Investiční poradna

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Průvodce výpisem z katastru nemovitostí

Průvodce výpisem z katastru nemovitostí

Vyznat se ve výpisu z katastru nemovitostí je často složité. Připravili jsme průvodce, který vám pomůže se zorientovat v jeho jednotlivých částech.

Partners Financial Services