Komunitní základní škola Starhill, z.s., IČO: 07108605 - Obchodní rejstřík

Tento výpis z obchodního rejstříku obsahuje údaje o společnosti Komunitní základní škola Starhill, z.s. Údaje byly staženy 14. 2. 2023 z datové služby justice.cz dle IČO 07108605. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 07108605 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!

Výpis z obchodního rejstříku

Rejstřík
 
 
 
 
 
 
 
 
Datum zápisu14. 5. 2018
Obchodní firma
od 14. 5. 2018

Komunitní základní škola Starhill, z.s.

Prověřit exekuceReputace firmy
Adresa sídla
IČO
od 14. 5. 2018

07108605

Právní forma
od 14. 5. 2018
Spolek
Spisová značka7736 L, Krajský soud v Českých Budějovicích
Účel nadace
od 23. 9. 2020
- 1. Provozování základní školy zapsané do rejstříku škol a školských zařízení podle zvláštního právního předpisu.
od 23. 9. 2020
- 2. Provozování školní družiny či klubu, školní jídelny nebo výdejny.
od 23. 9. 2020
- 3. Dalšími cíli spolku je organizace vzdělávacích a sportovních aktivit dětí zejména dětí školního věku, které se vzdělávají v rámci individuálního vzdělávání, jak jej umožňuje současné znění zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšš ím odborném a jiném vzdělávání (dále jen školský zákon).
od 23. 9. 2020
- 4. Za účelem dosažení svých cílů bude spolek vyvíjet zejména následující činnosti: a) zajišťování a organizování volnočasových aktivit dětí vzdělávající se v rámci individuálního vzdělávání dle § 41 školského zákona a vytváření prostoru pro sdružování rodin vzdělávajících své děti v režimu individuálního vzdělávání; b) získávání nových zájemců o členství ve spolku; c) pořádání volnočasových aktivit; d) organizace zajištění sportovně-rekreačních pobytů za účelem rozvoje zájmů o aktivní rekreaci; e) spolupráce s dalšími spolky, kluby, fyzickými a právnickými osobami k dosažení cílů spolku; f) prosazování a ochrana společných zájmů a oprávnění svých členů, tak aby tyto nebyly omezovány nebo porušovány; g) soustřeďování prostředků určených k financování činností spolku včetně ekonomického a materiálního zabezpečení pedagogických aktivit; h) řádná a účelná správa svěřených prostředků, i) poskytování poradenství, metodické pomoci a podpory subjektů zabývajících se vzděláváním předškolních dětí v kontaktu s přírodou, zejména podle pedagogiky a konceptu lesních mateřských škol, j) pořádání akcí pro veřejnost (benefice, osvěta, propagace), k) vzdělávací činnosti pro děti školního věku (komunitní škola), l) podpora vzájemné výměny zkušeností a znalostí členů spolku v oblasti environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty, m) pořádání kurzů, besed a přednášek environmentální výchovy, vzdělání a osvěty pro děti i dospělé, n) osvětová činnost s tématikou péče o děti a vzdělávání dětí v kontaktu s přírodou (např. formou dětského lesního klubu), publikování elektronických a tištěných materiálů s touto tematikou a jejich prodej, provozování internetových stránek s celorepublik ovou působností; o) zřízení a provoz Lesního klubu, určeno pro předškolní výchovu dětí a pro školní výchovu dětí, činnost klubu vychází z konceptu lesních mateřských škol.
od 21. 1. 2020 do 23. 9. 2020
- 2. Za účelem dosažení svých cílů bude spolek vyvíjet zejména následující činnosti: a) zajišťování a organizování volnočasových aktivit dětí vzdělávající se v rámci individuálního vzdělávání dle § 41 školského zákona a vytváření prostoru pro sdružování rodin vzdělávajících své děti v režimu individuálního vzdělávání; b) získávání nových zájemců o členství ve spolku; c) pořádání volnočasových aktivit; d) organizace zajištění sportovně-rekreačních pobytů za účelem rozvoje zájmů o aktivní rekreaci; e) spolupráce s dalšími spolky, kluby, fyzickými a právnickými osobami k dosažení cílů spolku; f) prosazování a ochrana společných zájmů a oprávnění svých členů, tak aby tyto nebyly omezovány nebo porušovány; g) soustřeďování prostředků určených k financování činností spolku včetně ekonomického a materiálního zabezpečení pedagogických aktivit; h) řádná a účelná správa svěřených prostředků, i) poskytování poradenství, metodické pomoci a podpory subjektů zabývajících se vzděláváním předškolních dětí v kontaktu s přírodou, zejména podle pedagogiky a konceptu lesních mateřských škol, j) pořádání akcí pro veřejnost (benefice, osvěta, propagace), k) vzdělávací činnosti pro děti školního věku (komunitní škola), l) podpora vzájemné výměny zkušeností a znalostí členů spolku v oblasti environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty, m) pořádání kurzů, besed a přednášek environmentální výchovy, vzdělání a osvěty pro děti i dospělé, n) osvětová činnost s tématikou péče o děti a vzdělávání dětí v kontaktu s přírodou (např. formou dětského lesního klubu), publikování elektronických a tištěných materiálů s touto tematikou a jejich prodej, provozování internetových stránek s celorepublik ovou působností; o) zřízení a provoz Lesního klubu, určeno pro předškolní výchovu dětí a pro školní výchovu dětí, činnost klubu vychází z konceptu lesních mateřských škol.
od 14. 5. 2018 do 21. 1. 2020
- 2. Za účelem dosažení svých cílů bude spolek vyvíjet zejména následující činnosti: a) zajišťování a organizování volnočasových aktivit dětí vzdělávající se v rámci individuálního vzdělávání dle § 41 školského zákona a vytváření prostoru pro sdružování rodin vzdělávajících své děti v režimu individuálního vzdělávání; b) získávání nových zájemců o členství ve spolku; c) pořádání volnočasových aktivit; d) organizace zajištění sportovně-rekreačních pobytů za účelem rozvoje zájmů o aktivní rekreaci; e) spolupráce s dalšími spolky, kluby, fyzickými a právnickými osobami k dosažení cílů spolku; f) prosazování a ochrana společných zájmů a oprávnění svých členů, tak aby tyto nebyly omezovány nebo porušovány; g) soustřeďování prostředků určených k financování činností spolku včetně ekonomického a materiálního zabezpečení pedagogických aktivit; h) řádná a účelná správa svěřených prostředků.
od 14. 5. 2018 do 23. 9. 2020
- 1. Cílem spolku je organizace vzdělávacích a sportovních aktivit dětí zejména dětí školního věku, které se vzdělávají v rámci individuálního vzdělávání, jak jej umožňuje současné znění zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odbo rném a jiném vzdělávání (dále jen školský zákon).
od 14. 5. 2018 do 23. 9. 2020
- 3. Vedle hlavní činnosti může spolek vyvíjet vedlejší hospodářskou činnost spočívající v podnikání nebo jiné výdělečné činnosti, je-li jejím účelem podpora hlavní činnosti spolku nebo hospodářské využití spolkového majetku.
Rizikovost společnosti

Rizikovost společnosti
Statutární orgán
od 27. 8. 2022
Mgr. IVANA BLAŠKOVÁ - Předsedkyně spolku
Vrábče - Kroclov, , PSČ 370 01
den vzniku členství: 14. 5. 2018
den vzniku funkce: 14. 5. 2018
od 14. 5. 2018
Ing. EVA DVOŘÁKOVÁ - Místopředseda výboru
Staré Hodějovice, Hodějovická, PSČ 370 08
den vzniku členství: 14. 5. 2018
den vzniku funkce: 14. 5. 2018
od 14. 5. 2018
JANA FASCHINGBAUEROVÁ - Člen výboru
České Budějovice - České Budějovice 2, U Lesa, PSČ 370 05
den vzniku členství: 14. 5. 2018
od 14. 5. 2018 do 27. 8. 2022
Mgr. IVANA BLAŠKOVÁ - Předsedkyně spolku
České Budějovice - České Budějovice 7, Komenského, PSČ 370 01
den vzniku členství: 14. 5. 2018
den vzniku funkce: 14. 5. 2018
od 14. 5. 2018
Spolek zastupuje navenek samostatně předseda výboru spolku, v době jeho nepřítomnosti jeho místopředseda. Osoba oprávněna se za spolek podepisovat, připojí k názvu svůj podpis a údaj o své funkci.
Hodnocení firmy
0
+
-

Další odkazy

Aktualizovat data

Peníze.cz zobrazuje pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce. Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby, která umožňuje, mimojiné, vyhledávání v rejstřících z jednoho místa, aniž by údaje z těchto rejstříků sdružovala.

Pokud jste na našich stránkách objevili, že uváděná data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je, obraťte se s žádostí o opravu dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích. Pokud je na zdrojové stránce všechno v pořádku a chyba je pouze u nás, klikněte níž na tlačítko Aktualizovat data a vyčkejte. Aktualizace může trvat i několik málo desítek sekund.

Celebrity v rejstříku

Ivo Lukačovič

Ivo Lukačovič

- zakladatel Seznam.cz

+247

+
-
Michal Horáček

Michal Horáček

- hudebník, podnikatel, kandidát na prezidenta

+240

+
-
Jiří Král

Jiří Král

- bývalý youtuber

-9

+
-
Kamil Bartošek

Kamil Bartošek

- bavič

-25

+
-
Kateřina Neumannová

Kateřina Neumannová

- klasická lyžařka a manažerka

-30

+
-
Šárka Grossová

Šárka Grossová

- manželka bývalého premiéra Stanislava Grosse a podnikatelka

-182

+
-

A tohle už jste četli?

Naskenovat ho nestačí. Jak na daňové přiznání s povinnou datovkou

Naskenovat ho nestačí. Jak na daňové přiznání s povinnou datovkou

Abyste splnili povinnost podat daňové přiznání elektronicky, musí být ve formátu XML. Nestačí tedy poslat například naskenovaný formulář ve formátu PDF prostřednictvím datové schránky nebo e-mailu. Upozornila na to Finanční správa.

Změny v daňovém přiznání. Co všechno je letos jinak?

Změny v daňovém přiznání. Co všechno je letos jinak?

Přiznání z příjmů fyzických osob za rok 2022 sice nepřináší revoluční novinky, pár změn ale stojí za pozornost. Tady je přehled.

Služební Porsche si kupují i firmy ve ztrátě, ukázala analýza

Služební Porsche si kupují i firmy ve ztrátě, ukázala analýza

Kolik automobilů značek obecně uznávaných za luxusní, je v Česku registrováno na firmy? Ve vozovém parku českých firem nejsou takové službáky nijak výjimečné. Zjistila to ve své analýze společnost Imper, která se zabývá těžbou a zpracováním dat z veřejných systémů i z internetu.

Partners Financial Services