SYNTHOS Kralupy a.s., IČO: 25053272 - Vymazáno - Obchodní rejstřík

Tento výpis z obchodního rejstříku obsahuje údaje o společnosti SYNTHOS Kralupy a.s. Údaje byly staženy 6. 1. 2016 z datové služby justice.cz dle IČO 25053272. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 25053272 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!

Výpis z obchodního rejstříku

Rejstřík
 
 
DPH
 
 
 
 
 
Datum zápisu27. 5. 1996
Datum zániku1. 6. 2008
StavVymazáno
Obchodní firma
od 2. 11. 2007 do 1. 6. 2008

SYNTHOS Kralupy a.s.

od 27. 5. 1996 do 2. 11. 2007

KAUČUK, a.s.

Prověřit exekuceReputace firmy
Adresa sídla
od 27. 5. 1996 do 23. 4. 1998
Kralupy nad Vltavou, Cesta brigádníků 683, PSČ 278 52
IČO
od 27. 5. 1996 do 1. 6. 2008

25053272

DIČ

CZ25053272

Právní forma
od 27. 5. 1996 do 1. 6. 2008
Akciová společnost
Spisová značka4035 B, Městský soud v Praze
Předmět podnikání
od 22. 2. 2006 do 1. 6. 2008
- Výroba chemických látek a chemických přípravků. Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady. Silniční motorová doprava osobní. Výroba strojů a zařízení pro všeobecné účely. Velkoobchod. Specializovaný maloobchod. Zprostředkování obchodu. Skladování zboží a manipulace s nákladem. Poskytování technických služeb. Nakládání s odpady /vyjma nebezpečných/. Inženýrská činnost v investiční výstavbě. Výroba stavebních hmot a stavebních výrobků. Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd. Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software. Správa a údržba nemovitostí. Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti. Pronájem a půjčování věcí movitých. Příprava a vypracování technických návrhů. Úprava a rozvod užitkové vody. Testování, měření a analýzy. Činnost technických poradců v oblasti chemického průmyslu a sváření. Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy u fyzických a právnických osob. Technicko organizační činnost v oblasti požární ochrany. Poskytování služeb elektronických komunikací. Zastupování v celním řízení. Instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů. Zprostředkování služeb. Ubytovací služby. Výroba elektřiny. Rozvod elektřiny. Výroba tepla. Rozvod tepla. Obchod s elektřinou. Výroba a dovoz chemických látek a chemických přípravků klasifikovaných jako výbušné, oxidující, extremně hořlavé, vysoce hořlavé, hořlavé, vysoce toxické, toxické, mutagenní, toxické pro reprodukci, nebezpečné pro životní prostředí, zdraví škodlivé, žírav é, dráždivé, senzibilující a prodej chemických látek a chemických přípravků klasifikovaných jako vysoce toxické a toxické. Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence. Distribuce plynu.
od 23. 1. 2006 do 22. 2. 2006
- Výroba chemických látek a chemických přípravků. Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady. Silniční motorová doprava osobní. Výroba strojů a zařízení pro všeobecné účely. Velkoobchod. Specializovaný maloobchod. Zprostředkování obchodu. Skladování zboží a manipulace s nákladem. Poskytování technických služeb. Nakládání s odpady /vyjma nebezpečných/. Inženýrská činnost v investiční výstavbě. Výroba stavebních hmot a stavebních výrobků. Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd. Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software. Správa a údržba nemovitostí. Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti. Pronájem a půjčování věcí movitých. Příprava a vypracování technických návrhů. Úprava a rozvod užitkové vody. Testování, měření a analýzy. Činnost technických poradců v oblasti chemického průmyslu a sváření. Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy u fyzických a právnických osob. Technicko organizační činnost v oblasti požární ochrany. Poskytování služeb elektronických komunikací. Zastupování v celním řízení. Instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů. Zprostředkování služeb. Ubytovací služby. Provoz spaloven odpadu a zařízení schválených pro spoluspalování odpadu. Výroba elektřiny. Rozvod elektřiny. Výroba tepla. Rozvod tepla. Obchod s elektřinou. Výroba a dovoz chemických látek a chemických přípravků klasifikovaných jako výbušné, oxidující, extremně hořlavé, vysoce hořlavé, hořlavé, vysoce toxické, toxické, mutagenní, toxické pro reprodukci, nebezpečné pro životní prostředí, zdraví škodlivé, žírav é, dráždivé, senzibilující a prodej chemických látek a chemických přípravků klasifikovaných jako vysoce toxické a toxické. Činnost účetních pora
od 30. 6. 2005 do 23. 1. 2006
- Výroba chemických látek a chemických přípravků. Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady. Silniční motorová doprava osobní. Výroba strojů a zařízení pro všeobecné účely. Velkoobchod. Specializovaný maloobchod. Zprostředkování obchodu. Skladování zboží a manipulace s nákladem. Poskytování terchnických služeb. Nakládání s odpady /vyjma nebezpečných/. Inženýrská činnost v investiční výstavbě. Výroba stavebních hmot a stavebních výrobků. Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd. Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software. Správa a údržba nemovitostí. Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti. Pronájem a půjčování věcí movitých. Příprava a vypracování technických návrhů. Úprava a rozvod užitkové vody. Testování, měření a analýzy. Činnost technických poradců v oblasti chemického průmyslu a sváření. Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy u fyzických a právnických osob. Technicko organizační činnost v oblasti požární ochrany. Poskytování telekomunikačních služeb. Zastupování v celním řízení. Instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů. Zprostředkování služeb. Ubytovací služby. Provoz spaloven odpadu a zařízení schválených pro spoluspalování odpadu. Výroba elektřiny. Rozvod elektřiny. Výroba tepla. Rozvod tepla. Obchod s elektřinou. Výroba a dovoz chemických látek a chemických přípravků klasifikovaných jako výbušné, oxidující, extremně hořlavé, vysoce hořlavé, hořlavé, vysoce toxické, toxické, mutagenní, toxické pro reprodukci, nebezpečné pro životní prostředí, zdraví škodlivé, žírav é, dráždivé, senzibilující a prodej chemických látek a chemických přípravků klasifikovaných jako vysoce toxické a toxické. Činnost účetních poradců, v
od 25. 10. 2003 do 30. 6. 2005
- Výroba chemických látek a chemických přípravků. Výroba a dovoz chemických látek kvalifikovaných jako výbušné, oxidující, extremně hořlavé, vysoce hořlavé, vysoce toxické, toxické, karcinogenní, mutagenní, toxické pro reprodukci, nebezpečné pro životní prostředí a prodej chemických látek a chemických př ípravků kvalifikovaných jako vysoce toxické a toxické. Výroba a dovoz chemických látek a chemických přípravků klasifikovaných jako hořlavé, zdraví škodlivé, žíravé, dráždivé, senzibilizující. Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady. Silniční motorová doprava osobní. Výroba strojů a zařízení pro všeobecné účely. Velkoobchod. Specializovaný maloobchod. Zprostředkování obchodu. Skladování zboží a manipulace s nákladem. Poskytování terchnických služeb. Nakládání s odpady /vyjma nebezpečných/. Inženýrská činnost v investiční výstavbě. Výroba stavebních hmot a stavebních výrobků. Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd. Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software. Správa a údržba nemovitostí. Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti. Pronájem a půjčování věcí movitých. Příprava a vypracování technických návrhů. Úprava a rozvod užitkové vody. Testování, měření a analýzy. Činnost technických poradců v oblasti chemického průmyslu a sváření. Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy u fyzických a právnických osob. Technicko organizační činnost v oblasti požární ochrany. Poskytování telekomunikačních služeb. Projektová činnost ve výstavbě. Zastupování v celním řízení. Činnost účetních poradců, vedení účetnictví. Revize a zkoušky vyhrazených zdvihacích zařízení. Revize vyhrazených elektrických zařízení. Instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů. Opravy silničních vozidel. Zprostředkování služeb. Ubytovací služby. Provoz spaloven odpadu a zařízení schválených pro spoluspalování odpadu. Výroba elektřiny. Rozvod elektřiny. Výroba tepla. Rozvod tepla. Obchod s elektřinou.
od 28. 6. 2000 do 24. 12. 2002
- Revize vyhrazených tlakových zařízení, kotlů a tlakových nádob
od 28. 6. 2000 do 25. 10. 2003
- Poradenská činnost v oblasti pracovního prostředí, životního prostředí a hygieny práce
od 28. 6. 2000 do 25. 10. 2003
- Destruktivní a nedestruktivní zkoušení kovových výrobků k zjištění technického stavu strojního zařízení (mimo revize vyhrazených zařízení a úředního měření)
od 28. 6. 2000 do 25. 10. 2003
- Poradenská a konzultační činnost v oboru sváření (svářečský dozor, vypracování pojmů svařování, výuka svářečů)
od 28. 6. 2000 do 25. 10. 2003
- Revize vyhrazených elektrických zařízení
od 28. 6. 2000 do 25. 10. 2003
- Revize a revizní zkoušky provozní způsobilosti vyhrazených zdvihacích zařízení
od 28. 6. 2000 do 25. 10. 2003
- Revize a zkoušky vyhrazených plynových zařízení
od 28. 6. 2000 do 25. 10. 2003
- Administrativní služby
od 28. 6. 2000 do 25. 10. 2003
- Dispečerské služby - oblast výroby, dopravy a bezpečnosti
od 28. 6. 2000 do 25. 10. 2003
- Půjčovna osobních, nákladních automobilů, manipulační a požární techniky
od 28. 6. 2000 do 25. 10. 2003
- Zprostředkování služeb a výkonů v oblasti správy domů
od 28. 6. 2000 do 25. 10. 2003
- Investorská inženýrská činnost ve výstavbě
od 28. 6. 2000 do 25. 10. 2003
- Výroba a prodej chemických látek a chemických přípravků klasifikovaných jako hořlavé, zdraví škodlivé, žíravé, dráždivé, senzibilizující
od 28. 6. 2000 do 25. 10. 2003
- Výroba a prodej chemických látek a chemických přípravků klasifikovaných jako výbušné, oxidující, extrémně hořlavé, vysoce hořlavé, vysoce toxické, toxické, karcinogenní, mutagenní, toxické pro reprodukci, nebezpečné pro životní prostředí
od 28. 5. 1997 do 25. 11. 1998
- výroba, montáž,opravy,rekonstrukce a zkoušky vyhrazených tlakových zařízení
od 28. 5. 1997 do 28. 6. 2000
- provozování cestovní kanceláře
od 28. 5. 1997 do 12. 6. 2001
- psychologické poradenství a diagnostika
od 28. 5. 1997 do 12. 6. 2001
- hostinská činnost
od 28. 5. 1997 do 12. 6. 2001
- silniční motorová doprava nákladní
od 28. 5. 1997 do 12. 6. 2001
- směnárenská činnost
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- provozování dráhy
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- provozování drážní dopravy
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- silniční motorová doprava osobní
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- opravy motorových vozidel
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- provozování nestátního závodního zdravotního zařízení
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- zámečnictví
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- kovoobrábění
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- výroba elektřiny
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- rozvod elektřiny
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- výroba tepla
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- rozvod tepla
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- kvalitativní a kvantitativní chemické analýzy organických a anorganických látek-rozbory půd,vody apod.
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- technické testování,měření a analýzy
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- lektorské školení pro svářeče
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- podnikání v oblasti nakládání s ostatními odpady/ kromě odpadů nebezpečných dle činnosti uvedené v př.3 živnost.zák./
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- skladovací služby
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- pronájem železničních vozů
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- zpracování výrobní a dílenské dokumentace
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- činnost účetních poradců
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- výroba technických plynů-dusík,kyslík,tlakový vzduch
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- výroba upravené užitkové vody
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- ubytovací služby
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- administrativní služby pro celní odbavení
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- výroba, montáž a opravy větracího a klimatizačního zařízení
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- poskytování software
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- služby a práce pomocí požární techniky /kromě činností uvedených v př.2 živnost.zák./
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- praní a žehlení prádla
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- úklidové služby
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- lektorská činnost pro plynaře
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- lektorská činnost pro topiče
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- lektorská činnost pro zdvihací zařízení
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- lektorská činnost pro obor elektro
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- výroba transportního betonu
od 28. 5. 1997 do 25. 10. 2003
- investorská inženýrská činnost ve stavebnictví
od 27. 5. 1996 do 25. 10. 2003
- výroba plastů v primární formě
od 27. 5. 1996 do 25. 10. 2003
- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
od 27. 5. 1996 do 25. 10. 2003
- velkoobchod s chemickými výrobky
od 27. 5. 1996 do 25. 10. 2003
- zprostředkovatelská činnost v obchodu a službách
od 27. 5. 1996 do 25. 10. 2003
- výroba syntetického kaučuku v primární formě
od 27. 5. 1996 do 25. 10. 2003
- vývoj a výroba polymerních směsí na bázi polystyrénových plastů
Ostatní skutečnosti
od 1. 6. 2008 do 1. 6. 2008
- Vymazává se ke dni právní moci tohoto usnesení z obchodního rejstříku. Dne 5.5.2008 rozhodlo představenstvo společnosti DWORY Kralupy a.s., se sídlem Kralupy nad Vltavou, O. Wichterleho 810, PSČ 278 01, IČ: 282 14 790, a dne 5.5.2008 rozhodlo představenstvo společnosti SYNTHOS Kralupy a.s., se sídlem Kralupy nad Vltavou, O. Wichterleho 810, PSČ 278 52, IČ:250 53 272 v souladu s ustanovením § 220e odst. 14 ve spojení s ustanovením § 220e odst. 5 obchodního zákoníku o fúzi sloučením společnosti DWORY Kralupy a.s., se sídlem Kralupy nad Vltavou, O. Wichterleho 810, PSČ 278 01, IČ: 282 14 790, jako společnosti nástupnické, a společnosti SYNTHOS Kralupy a.s., se sídlem Kralupy nad Vltavou, O. Wichterleho 810, PSČ 278 52, IČ:250 53 272, jako společnosti zanikající. Jmění zanikající společnosti SYNTHOS Kralupy a.s., se sídlem Kralu py nad Vltavou, O. Wichterleho 810, PSČ 278 52, IČ:250 53 272, přešlo na nástupnickou společnost DWORY Kralupy a.s., se sídlem Kralupy nad Vltavou, O. Wichterleho 810, PSČ 278 01, IČ: 282 14 790. Nástupnická společnost DWORY Kralupy a.s., se sídlem Kralup y nad Vltavou, O. Wichterleho 810, PSČ 278 01, IČ: 282 14 790 převzala obchodní firmu zanikající společnosti SYNTHOS Kralupy a.s., se sídlem Kralupy nad Vltavou, O. Wichterleho 810, PSČ 278 52, IČ:250 53 272.
od 10. 9. 1998 do 25. 2. 2004
- Zápis rozhodnutí jediného akcionáře o zvýšení základního jmění z 5 966 359 000,-Kč na 6 236 000 000,-Kč: a) základní jmění společnosti se zvyšuje o 269 641 000,- Kč, tj. z 5 966 359 000,-Kč na 6 236 000 000,-Kč. Úpis nad částku 269 641 000,-Kč se nepřipouští, b) ke zvýšení základního jmění bude vydáno 269 641 kmenových akcií znějících na jméno, o jmenovité hodnotě 1 000,-Kč v listinné podobě, c) všechny akcie ke zvýšení základního jmění budou upsány s využitím přednostního práva jediným akcionářem, d) lhůta pro upisování akcií činí patnáct dní a počíná běžet sedmým dnem po zveřejnění rozhodnutí jediného akcionáře o zvýšení základního jmění, upisování proběhne v sídle společnosti v pracovních dnech v době od 8,00 do 15,00 hodin, e) emisní kurs nových akcií upsaných ke zvýšení základního jmění bude splacen peněžitými vklady, upisovatel je povinen zaplatit jednosto procent emisního kursu jím upsaných akcií do patnácti dnů po upsání a to bankovním převodem ve prospěch účtu společnosti č. 202-171/0100 vedeného u Komerční banky Mělník.
od 28. 5. 1997 do 23. 2. 1998
- Akcionář: KAUČUK Group,a.s. se sídlem Kralupy nad Vltavou,IČ: 60193409
od 28. 5. 1997 do 23. 2. 1998
- navýšené základní jmění bylo splaceno v plném rozsahu nepeněžitým vkladem části podniku KAUČUK GROUP a.s.,IČ: 60193409.
od 24. 9. 1996 do 23. 2. 1998
- Zapisuje se dle ust.§ 203 odst.4 obchod.zák.usnesení valné hromady ze dne 16.8.1996 o úmyslu zvýšit základní jmění spol.z 1 000 000 Kč na 5 966 359 000 Kč.
od 27. 5. 1996 do 23. 2. 1998
- Splaceno 1,000.000,-Kč
Kapitál
od 23. 6. 1999 do 1. 6. 2008
Základní kapitál 6 236 000 000 Kč, splaceno 6 236 000 000 Kč.
od 23. 2. 1998 do 23. 6. 1999
Základní kapitál 5 966 359 000 Kč, splaceno 5 966 359 000 Kč.
od 28. 5. 1997 do 23. 2. 1998
Základní kapitál 5 966 359 000 Kč
od 27. 5. 1996 do 28. 5. 1997
Základní kapitál 1 000 000 Kč
od 30. 6. 2005 do 1. 6. 2008
Kmenové akcie na jméno err, počet akcií: 6 236 000.
od 30. 6. 2005 do 1. 6. 2008
v listinné podobě
od 23. 6. 1999 do 30. 6. 2005
Kmenové akcie na jméno err, počet akcií: 6 236 000.
od 23. 6. 1999 do 30. 6. 2005
v listinné podobě, akcie jsou převoditelné pouze se souhlasem valné hromady
od 28. 5. 1997 do 23. 6. 1999
Akcie na jméno err, počet akcií: 5 966 359.
od 27. 5. 1996 do 28. 5. 1997
Akcie na jméno err, počet akcií: 1 000.
Statutární orgán
od 14. 2. 2008 do 1. 6. 2008
Ing. Jindřich Švec - člen představenstva
Kralupy nad Vltavou, V Zátiší 1006, PSČ 278 01
den vzniku funkce: 4. 1. 2008
od 2. 11. 2007 do 14. 2. 2008
Ing. Radomír Věk - předseda představenstva
Kralupy nad Vltavou - Zeměchy, Za Humny 137, PSČ 278 01
den vzniku funkce: 8. 9. 2007 - 4. 1. 2008
od 2. 11. 2007 do 14. 2. 2008
Ing. Jindřich Švec - místopředseda představenstva
Kralupy nad Vltavou, V Zátiší 1006, PSČ 278 01
den vzniku funkce: 8. 9. 2007 - 4. 1. 2008
od 11. 4. 2007 do 2. 11. 2007
Ing. Jindřich Švec - člen představenstva
Kralupy nad Vltavou, V Zátiší 1006, PSČ 278 01
den vzniku členství: 30. 1. 2007
den vzniku funkce: 30. 1. 2007 - 7. 9. 2007
od 28. 8. 2006 do 22. 8. 2007
Francois Vleugels - předseda představenstva
Ohrobec, Oblouková 204, PSČ 252 45
den vzniku členství: 11. 4. 2006 - 20. 7. 2007
den vzniku funkce: 1. 6. 2006
od 28. 8. 2006 do 2. 11. 2007
Ing. Radomír Věk - místopředseda představenstva
Kralupy nad Vltavou - Zeměchy, Za Humny 137, PSČ 278 01
den vzniku funkce: 1. 6. 2006 - 7. 9. 2007
od 31. 8. 2005 do 23. 1. 2006
Adam Žyczkowski - člen představenstva
05-510 Konstancin-Jeziorna,Kościuszki 7, Polská republika
den vzniku členství: 8. 6. 2005 - 13. 12. 2005
od 31. 8. 2005 do 28. 8. 2006
Ing. Radomír Věk - předseda představenstva
Kralupy nad Vltavou - Zeměchy, Za Humny 137, PSČ 278 01
den vzniku členství: 23. 2. 2004
den vzniku funkce: 9. 6. 2005 - 31. 5. 2006
od 31. 8. 2005 do 11. 4. 2007
Marek Mroczkowski - místopředseda představenstva
09-410 Plock, Andersa 5 m.14, Polská republika
den vzniku členství: 8. 6. 2005 - 2. 11. 2006
den vzniku funkce: 9. 6. 2005 - 2. 11. 2006
od 31. 8. 2005 do 22. 8. 2007
Tomasz Rejman - člen představenstva
52-235 Wroclav, Pachnaca 7, Polská republika
den vzniku členství: 8. 6. 2005 - 20. 7. 2007
od 2. 6. 2004 do 31. 8. 2005
Ing. Pavel Švarc, CSc. - předseda
Praha 9 - Letňany, Místecká 451, PSČ 190 00
den vzniku členství: 23. 2. 2004 - 8. 6. 2005
den vzniku funkce: 26. 2. 2004 - 8. 6. 2005
od 2. 6. 2004 do 31. 8. 2005
Ing. Radomír Věk - místopředseda
Kralupy nad Vltavou - Zeměchy, Za Humny 137, PSČ 278 01
den vzniku členství: 23. 2. 2004
den vzniku funkce: 26. 2. 2004 - 8. 6. 2005
od 2. 6. 2004 do 31. 8. 2005
Ing. Milan Konvalinka - člen
Šestajovice, K úvozu 484, PSČ 250 92
den vzniku členství: 23. 2. 2004 - 8. 6. 2005
od 2. 6. 2004 do 28. 8. 2006
Ing. Jan Landa - místopředseda
Lovosice, 28.října 836/27, PSČ 410 02
den vzniku členství: 23. 2. 2004 - 31. 5. 2006
den vzniku funkce: 26. 2. 2004 - 31. 5. 2006
od 25. 10. 2003 do 2. 6. 2004
Ing. Radomír Věk - místopředseda představenstva
Kralupy nad Vltavou - Zeměchy, Za Humny 137, PSČ 278 01
den vzniku členství: 1. 7. 2003 - 22. 2. 2004
den vzniku funkce: 1. 7. 2003 - 22. 2. 2004
od 17. 6. 2003 do 31. 8. 2005
Ing. Irena Žáčková - člen představenstva
Praha 5, Volutova 2523, PSČ 155 00
den vzniku funkce: 1. 3. 2003 - 8. 6. 2005
od 1. 4. 2003 do 25. 10. 2003
Ing. Jiří Roubík - místopředseda
Kralupy nad Vltavou - Zeměchy, Josefa Janury 60
den vzniku členství: 27. 8. 2002 - 30. 6. 2003
den vzniku funkce: 27. 8. 2002 - 30. 6. 2003
od 1. 10. 2002 do 1. 4. 2003
Ing. Petr Cingr - místopředseda
Chvatěruby, 96, PSČ 278 01
den vzniku funkce: 29. 1. 2002
od 1. 10. 2002 do 2. 6. 2004
Ing. Radomír Věk - člen představenstva
Kralupy nad Vltavou - Zeměchy, za Humny 137, PSČ 278 01
od 1. 10. 2002 do 2. 6. 2004
Ing. Milan Konvalinka - člen představenstva
Šestajovice, K úvozu 484, PSČ 250 92
od 16. 1. 2001 do 1. 10. 2002
Ing. Radomír Věk - místopředseda představenstva
Kralupy nad Vltavou, Zeměchy, Za Humny 137, PSČ 278 01
od 23. 6. 1999 do 16. 1. 2001
Ing. Radomír Věk - člen představenstva
Kralupy nad Vltavou, Zeměchy, Za Humny 137, PSČ 278 01
od 23. 6. 1999 do 1. 10. 2002
Ing. Milan Konvalinka - člen představenstva
Praha 4-Modřany, Božetická 3397/6, PSČ 140 00
od 23. 6. 1999 do 17. 6. 2003
Ing. Václav Přibyl - člen představenstva
Praha 5-Košíře, Jinonická 768/31, PSČ 150 00
od 23. 6. 1999 do 2. 6. 2004
Ing. Pavel Švarc, CSc. - předseda představenstva
Praha 9-Letňany, Místecká 451, PSČ 190 00
od 23. 6. 1999 do 2. 6. 2004
Ing. Jan Landa - místopředseda představenstva
Lovosice, 28. října 836/27, PSČ 410 02
od 14. 8. 1998 do 23. 6. 1999
Ing. Milan Konvalinka - člen
Praha 4 - Modřany, Božetická 3397/6, PSČ 140 00
od 23. 2. 1998 do 23. 6. 1999
Ing. Ladislav Zámečník - člen
Kralupy n.Vlt., Nad Lobčí 1122
od 23. 2. 1998 do 23. 6. 1999
ing. Jiří Chrást - člen
Praha 8, Přívorská 21, PSČ 180 00
od 23. 2. 1998 do 23. 6. 1999
ing. Radomil Štěpánek - 1.místopředseda
Praha 1, Perlitová 1082/5, PSČ 140 00
od 23. 2. 1998 do 23. 6. 1999
Ing. Radomír Věk - předseda
Kralupy n.Vlt., Zeměchy 137, PSČ 278 01
od 23. 2. 1998 do 23. 6. 1999
Ing. František Vörös - 2. místopředseda
Kralupy nad Vlt., U Cukrovaru 1075
od 23. 2. 1998 do 23. 6. 1999
Ing. Petr Cingr - člen
Kralupy n.Vlt., Chvatěruby 96, PSČ 278 01
od 28. 5. 1997 do 23. 2. 1998
Ronan Kandler - člen
Kralupy nad Vltavou, Hůrka 1036, PSČ 278 01
od 28. 5. 1997 do 23. 2. 1998
ing. Vladimír Linda - člen
Kralupy nad Vltavou, Masarykova 635, PSČ 278 01
od 28. 5. 1997 do 23. 2. 1998
ing. František Lácha - člen
Kralupy nad Vltavou, Předmostí 712, PSČ 278 01
od 28. 5. 1997 do 23. 2. 1998
ing. Jiří Chrást - 1.místopředseda
Praha 8, Přívorská 483/21, PSČ 180 00
od 28. 5. 1997 do 23. 2. 1998
ing. Radomil Štěpánek - 2.místopředseda
Praha 1, Perlitová 1082/5, PSČ 140 00
od 28. 5. 1997 do 14. 8. 1998
JUDr. Milan Čížek - člen
Praha 6, Vlastina 704, PSČ 160 00
od 24. 9. 1996 do 28. 5. 1997
ing. Radomil Štěpánek - místopředseda představenstva
Praha 4, Perlitová 1082/5
od 24. 9. 1996 do 28. 5. 1997
ing. Josef Uhlíř - člen představenstva
Praha 4, Donovalská 1152
od 27. 5. 1996 do 24. 9. 1996
ing. Jiří Chrást - místopředseda
Praha 8, Přívorská 21
od 27. 5. 1996 do 24. 9. 1996
- r.č.: 36.03.08/414
od 27. 5. 1996 do 24. 9. 1996
ing. Roman Kandler - člen
Kralupy nad Vltavou, Hůrka 1036
od 27. 5. 1996 do 24. 9. 1996
- r.č.: 62.12.21/0448
od 27. 5. 1996 do 24. 9. 1996
ing. Vladimír Linda - člen
Kralupy nad Vltavou, Masarykova 635
od 27. 5. 1996 do 24. 9. 1996
- r.č.: 49.03.11/060
od 27. 5. 1996 do 23. 2. 1998
ing. Miroslav Nevosad - předseda
Kralupy nad Vltavou, Na Vyhlídce 1107
od 27. 5. 1996 do 23. 2. 1998
- r.č.: 36.07.19/404
od 14. 2. 2008 do 1. 6. 2008
Jménem společnosti jedná představenstvo ve všech záležitostech společnosti vždy svým jediným členem. Podepisování za společnost se děje tak, že člen představenstva, který je podle předchozích ustanovení oprávněn jednat jménem společnosti, připojí svůj pod pis k obchodní firmě společnosti. Pokud je ustavena prokura, podepisování za společnost se děje tak, že k obchodní firmě společnosti připojí svůj podpis vždy dva prokuristi společně s uvedením dodatku, že se jedná o prokuru.
od 28. 5. 1997 do 14. 2. 2008
Jménem společnosti jedná představenstvo ve všech záležitostech společnosti vždy společně dvěma členy představenstva, z nichž alespoň jeden je předsedou nebo místopředsedou představenstva.Pokud předseda ani místopředseda nejsou zvoleni, jednají společně alespoň čtyři členové představenstva. Podepisování za společnost se děje tak, že členové představenstva, kteří jsou podle předchozího ustanovení oprávněni jednat jménem společnosti,připojí svůj podpis k napsanému nbeo vytištěnému obchodnímu jménu společnosti.
od 27. 5. 1996 do 28. 5. 1997
Společnost zastupují vůči třetím osobám před soudy a před jinými orgány v celém rozsahu jednotliví členové představenstva, a to samostatně každý z nich. Za společnost se podepisují jednotliví členové představenstva, a to každý samostatně. Všichni tak činí tím způsobem, že k vypsanému názvu společnosti, čo otisku razítka společnosti, připojí svůj podpis.
Dozorčí rada
od 22. 8. 2007 do 1. 6. 2008
Dariusz Krawczyk - předseda dozorčí rady
Krakow, Ul. Emaus 8m. 11, 30-201, Polská republika
den vzniku členství: 31. 7. 2007
od 22. 8. 2007 do 1. 6. 2008
Tomasz Kalwat - místopředseda dozorčí rady
Bieliny, Žeromskiego 24, 26-004, Polská republika
den vzniku členství: 31. 7. 2007
od 11. 4. 2007 do 22. 8. 2007
Antonín Dostál - Místopředseda dozorčí rady
Kralupy nad Vltavou, Máchova 342, PSČ 278 01
den vzniku funkce: 14. 12. 2006
od 31. 8. 2005 do 28. 8. 2006
JUDr. Eva Štruplová - místopředseda dozorčí rady
Praha 4, Novodvorská 1128, PSČ 140 00
den vzniku funkce: 1. 7. 2005 - 28. 2. 2006
od 31. 8. 2005 do 11. 4. 2007
Andrzej Ernest Macenowicz - předseda dozorčí rady
02-790 Warszawa, Jana Sengera "Cichego" 5 m. 27, Polská republika
den vzniku členství: 8. 6. 2005 - 13. 12. 2006
den vzniku funkce: 1. 7. 2005 - 13. 12. 2006
od 31. 8. 2005 do 11. 4. 2007
Dariusz Marek Formela - člen dozorčí rady
09-400 Plock, Na Skarpie 22 m.19, Polská republika
den vzniku členství: 8. 6. 2005 - 13. 12. 2006
od 19. 5. 2005 do 22. 8. 2007
Ing. Ladislav Varhaník - člen dozorčí rady
Otvovice, 16, PSČ 273 27
den vzniku členství: 21. 2. 2005 - 27. 7. 2007
od 25. 2. 2004 do 2. 11. 2007
Antonín Dostál - člen
Kralupy nad Vltavou, Máchova 342, PSČ 278 01
den vzniku členství: 4. 9. 2003 - 27. 7. 2007
od 25. 2. 2004 do 1. 6. 2008
Ing. Alexandra Křičková - člen
Kralupy nad Vltavou, Kmochova 455, PSČ 278 01
den vzniku členství: 4. 9. 2003
od 25. 10. 2003 do 8. 1. 2005
Mgr. Kateřina Hojdarová - člen
Most, Pod Širokým Vrchem 251, PSČ 434 00
den vzniku členství: 2. 7. 2003 - 15. 11. 2004
od 25. 10. 2003 do 31. 8. 2005
Ing. Josef Petřík - člen
Praha 9 - Kyje, Travná 1293, PSČ 198 00
den vzniku členství: 2. 7. 2003 - 8. 6. 2005
od 17. 6. 2003 do 25. 10. 2003
JUDr.Ing.Mgr. Libor Lukášek - místopředseda
Žďár nad Sázavou, Okružní 48/5, PSČ 591 01
od 21. 8. 2002 do 17. 6. 2003
Ing.Mgr. Libor Lukášek - místopředseda
Žďár nad Sázavou, Okružní 48/5, PSČ 591 01
od 21. 8. 2002 do 31. 8. 2005
JUDr. Eva Štruplová - předseda
Praha 4, Novodvorská 1128, PSČ 140 00
od 28. 6. 2000 do 28. 6. 2000
Ing. Jaroslav Martínek - člen
Praha 4, Nad kolonií 27, PSČ 140 00
od 28. 6. 2000 do 21. 8. 2002
Ing. Marie Čižinská - předseda
Praha 9, Frýdecká 441, PSČ 190 00
od 28. 6. 2000 do 17. 6. 2003
JUDr. Eva Štruplová - místopředseda
Praha 4, Novodvorská 1128, PSČ 140 00
od 28. 6. 2000 do 25. 10. 2003
Ing. Josef Frydrych - člen
Přelouč, 17. listopadu 1233, PSČ 535 01
od 28. 6. 2000 do 25. 2. 2004
Bc. Ladislav Polák - člen
Kralupy nad Vltavou, Hůrka 1035, PSČ 278 01
od 28. 6. 2000 do 19. 5. 2005
Ing. Alexandra Křičková - člen
Kralupy nad Vltavou, Kmochova 455, PSČ 278 01
od 28. 6. 2000 do 31. 8. 2005
Ing. Libor Báča - člen
Praha 8, Šimůnkova 22, PSČ 180 00
od 28. 5. 1997 do 28. 6. 2000
ing. Ladislav Varhaník - člen
Otvovice, 16, PSČ 273 27
od 28. 5. 1997 do 28. 6. 2000
Ladislav Polák - člen
Kralupy nad Vltavou, Hůrka 1035, PSČ 278 01
od 24. 9. 1996 do 28. 6. 2000
ing. Petr Rybár
Praha 6, Španielova 1249, PSČ 163 00
od 24. 9. 1996 do 28. 6. 2000
JUDr. Eva Štruplová
Praha 4, Novodvorská 1128
od 24. 9. 1996 do 28. 6. 2000
ing. Květa Konvalinková
Praha 9, Obvodová 400/32, PSČ 190 00
od 24. 9. 1996 do 28. 6. 2000
Zdeněk Minařík
Praha 4, Na Mlejnku 1238/2a, PSČ 147 00
od 27. 5. 1996 do 24. 9. 1996
Jaroslav Tesařík - předseda
Kralupy nad Vltavou, Cukrovar 1073
od 27. 5. 1996 do 24. 9. 1996
- r.č.: 46.10.26/152
od 27. 5. 1996 do 24. 9. 1996
JUDr. Milan Čížek - člen
Praha 6, Vlastina 704
od 27. 5. 1996 do 24. 9. 1996
- r.č.: 54.03.29/1047
od 27. 5. 1996 do 24. 9. 1996
ing. František Lácha - člen
Kralupy nad Vltavou, Předmostí 712
od 27. 5. 1996 do 24. 9. 1996
- r.č.: 52.08.26/111
Akcionáři
od 3. 4. 2008 do 1. 6. 2008
DWORY Kralupy a.s., IČO: 28214790
Kralupy nad Vltavou, O. Wichterleho 810, PSČ 278 01
od 14. 2. 2008 do 3. 4. 2008
SYNTHOS SPOLKA AKCYJNA
Osvětim, Ul. Chemików 1, 32-600, Polská republika
od 14. 2. 2008 do 3. 4. 2008
- identifikační číslo : 070472049
od 22. 8. 2007 do 14. 2. 2008
FIRMA CHEMICZNA "DWORY" S.A.
Osvětim, Ul. Chemików 1, 32-600, Polská republika
od 22. 8. 2007 do 14. 2. 2008
- identifikační číslo : 070472049
od 25. 10. 2003 do 22. 8. 2007
UNIPETROL, a.s., IČO: 61672190
Praha 1, Klimentská 10, PSČ 110 05
od 17. 6. 2003 do 25. 10. 2003
UNIPETROL, a.s., IČO: 61672190
Praha 1, Klimentská 10, PSČ 110 00
od 1. 10. 2002 do 17. 6. 2003
UNIPETROL, a.s., IČO: 61672190
Praha 8, Trojská 1997/13a, PSČ 182 21
od 23. 2. 1998 do 1. 10. 2002
UNIPETROL, a.s., IČO: 61672190
Kralupy n. Vl., areál KAUČUK, a.s., PSČ 278 52
Hodnocení firmy
0
+
-

Další odkazy

Aktualizovat data

Peníze.cz zobrazuje pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce. Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby, která umožňuje, mimojiné, vyhledávání v rejstřících z jednoho místa, aniž by údaje z těchto rejstříků sdružovala.

Pokud jste na našich stránkách objevili, že uváděná data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je, obraťte se s žádostí o opravu dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích. Pokud je na zdrojové stránce všechno v pořádku a chyba je pouze u nás, klikněte níž na tlačítko Aktualizovat data a vyčkejte. Aktualizace může trvat i několik málo desítek sekund.

Celebrity v rejstříku

Šárka Grossová

Šárka Grossová

- manželka bývalého premiéra Stanislava Grosse a podnikatelka

+13

+
-
Aleš Zavoral

Aleš Zavoral

- zakladatel Alza.cz

+4

+
-
Helena Vondráčková

Helena Vondráčková

- zpěvačka

+2

+
-
Daniel Křetínský

Daniel Křetínský

- miliardář, spoluvlastník AC Sparta Praha a Le Monde

-9

+
-
Miroslav Pelta

Miroslav Pelta

- podnikatel a majitel fotbalového klubu z Jablonce nad Nisou

-11

+
-
Dominik Hašek

Dominik Hašek

- hokejista, olympijský vítěz a držitel Stanley Cupu

-13

+
-

A tohle už jste četli?

Sommelier Jakub Přibyl: Gastronomie stále zažívá extrémní situace

Sommelier Jakub Přibyl: Gastronomie stále zažívá extrémní situace

Když se nevydaří vinařská sezóna, dopady pocítí dovozce, prodejce i koncoví zákazníci. A když do takového byznysu zasáhne ještě covid, je čas na improvizaci. Blýská se pro dovozce výběrových vín na lepší časy, nebo jim doba dál nepřeje? Zeptali jsme se Jakuba Přibyla, obchodního ředitele firmy Advivum.

Přežije česká hospoda? Po covidu drtí restaurace zdražování

Přežije česká hospoda? Po covidu drtí restaurace zdražování

Nedostatek lidí, rychle zdražující vstupy a nižší ziskovost. České restaurace bojují s důsledky covidu a připravují se na další perný rok plný nejistoty. Přežijí prý jen dobří, pro průměr nezbude na trhu místo.

Limit pro paušální daň a registraci k DPH stoupne

Limit pro paušální daň a registraci k DPH stoupne

Zavádění dalších sazeb paušální daně kritizují podnikatelské sdružení, daňaři i ekonomové. Místo zjednodušení podle nich přinese komplikace.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  16 117 415 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Doporučujeme

Užijeme si moře letos naposledy? Češi a dovolená očima expertů

Užijeme si moře letos naposledy? Češi a dovolená očima expertů

Dovolená u moře letos konečně může proběhnout bez covidových omezení. Můžou si ji však Češi v současné...

Přechválená generace. Přestaňte děti chválit a začněte oceňovat

Přechválená generace. Přestaňte děti chválit a začněte oceňovat

Za pár dní děti přinesou vysvědčení. A my budeme hledat slova, jak ocenit jejich práci. Pochválit je...

Partners Financial Services