MIKROTECHNA PRAHA a.s., IČO: 25120875 - Obchodní rejstřík

Tento výpis z obchodního rejstříku obsahuje údaje o společnosti MIKROTECHNA PRAHA a.s. Údaje byly staženy 10. 3. 2023 z datové služby justice.cz dle IČO 25120875. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 25120875 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!

Výpis z obchodního rejstříku

Rejstřík
ARES
 
DPH
 
 
 
Pracovní místa
 
Datum zápisu14. 4. 1997
Obchodní firma
od 14. 4. 1997

MIKROTECHNA PRAHA a.s.

Prověřit exekuceReputace firmy
Adresa sídla
od 14. 4. 1997 do 1. 3. 2023
Praha, Barrandova , PSČ 143 00
IČO
od 14. 4. 1997

25120875

DIČ

CZ25120875

Identifikátor datové schránky:vx9e7qc
Právní forma
od 14. 4. 1997
Akciová společnost
Spisová značka4657 B, Městský soud v Praze
Předmět podnikání
od 1. 3. 2023
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona - obory činnosti: - výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí - výroba, vývoj, projektování, zkoušky, instalace, údržba, opravy, modifikace a konstrukční změny letadel, motorů letadel, vrtulí, letadlových částí a zařízení a leteckých pozemních zařízení - zprostředkování obchodu a služeb - poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
od 23. 3. 2009
- Zámečnictví, nástrojářství
od 23. 3. 2009
- Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
od 23. 3. 2009
- Obráběčství
od 23. 3. 2009 do 1. 3. 2023
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
od 23. 10. 2002 do 17. 3. 2004
- distribuce elektřiny
od 9. 5. 2000 do 23. 3. 2009
- Činnost ekonomických a organizačních poradců.
od 9. 5. 2000 do 23. 3. 2009
- Zprostředkovatelská činnost ve stavebnictví.
od 26. 1. 1998 do 23. 3. 2009
- Vývoj, projektování, výroba, zkoušky, údržba, opravy, modifikace a konstrukční změny letecké techniky.
od 14. 4. 1997 do 23. 3. 2009
- Strojírenská výroba - výrobky jemné mechaniky.
Ostatní skutečnosti
od 1. 3. 2023
- Na základě projektu rozdělení odštěpením se vznikem nové společnosti, vyhotoveného dne 18.1.2023 a schváleného dne 27.2.2023, došlo u společnosti MIKROTECHNA PRAHA a.s., jako společnosti rozdělované, k odštěpení části jejího jmění a přechodu této části jm ění na nově vznikající společnost MKT invest a.s., IČO: 19086091, se sídlem Barrandova 409/1, Modřany, 143 00 Praha 4.
od 10. 4. 2019 do 14. 5. 2019
- Valná hromada společnosti konaná dne 9. dubna 2019 rozhodla o snížení základního kapitálu: a. Důvodem snížení základního kapitálu společnosti je optimalizace výše základního kapitálu ve vztahu k aktivům společnosti, zejména k čistému obchodnímu majetku společnosti a přebytku provozního kapitálu s tím, že částka odpovídající snížení základního k apitálu bude vyplacena akcionářům způsobem a za podmínek dále uvedených. b. Základní kapitál společnosti se snižuje z dosavadní výše 12 600 000,-- Kč (dvanáct milionů šest set tisíc korun českých) na novou výši 10 300 000,-- Kč (deset milionů tři sta tisíc korun českých), tedy o pevnou částku 2 300 000,-- Kč (dva miliony tři s ta tisíc korun českých). c. Snížení základního kapitálu bude provedeno na základě veřejného návrhu smlouvy na úplatné vzetí akcií společnosti (dále jen veřejný návrh smlouvy) s jejich následným zničením s tím, že veřejný návrh smlouvy bude obsahovat náležitosti stanovené právními předpisy ČR. d. Předmětem veřejného návrhu smlouvy budou kmenové nebo prioritní akcie na jméno, jejichž souhrn jmenovitých hodnot dosáhne 2 300 000,-- Kč (dva miliony tři sta tisíc korun českých) s tím, že výše úplaty (kupní cena) bude vždy odpovídat jmenovité hodnotě nabízených akcií vynásobené koeficientem 11,34. e. Veřejný návrh smlouvy uveřejní společnost způsobem určeným právními předpisy ČR a stanovami pro svolání valné hromady. f. Úplata (kupní cena) za akcie převáděné na společnost na základě veřejného návrhu smlouvy je splatná do 15 (patnácti) dnů od zápisu nové, snížené výše základního kapitálu do obchodního rejstříku. g. K předložení dosavadních listinných akcií se určuje lhůta v délce 2 (dvou) měsíců, která počne běžet do 14 (čtrnácti) dnů od právní moci rozhodnutí o zápisu nové, snížené výše základního kapitálu do obchodního rejstříku. Počátek běhu lhůty oznámí předs tavenstvo akcionářům způsobem stanoveným pro svolání valné hromady spolu s výzvou k předložení akcií. Akcionáři jsou oprávněni v této lhůtě předložit své akcie v sídle společnosti na adrese Praha 4, Barrandova 409 a to každý pracovní den v běžnou pracovní dobu od 8:00 hodin do 16:00 hodin. Nepředloží-li akcionář ve stanovené lhůtě akcie společnosti, není oprávněn až do jejich předložení vykonávat práva s nimi spojená. Představenstvo v takovém případě stanoví dodatečnou lhůtu, která nebude kratší 3 (tří) t ýdnů, kterou oznámí obdobným způsobem. h. Snížení základního kapitálu nabude účinnosti zápisem snížení základního kapitálu, tj. zápisem nové, snížené výše základního kapitálu do obchodního rejstříku.
od 15. 5. 2014
- Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech.
od 15. 5. 2014 do 16. 1. 2020
- Mimořádná valná hromada společnosti MIKROTECHNA PRAHA a.s. konaná dne 7.5.2014 ve 13.00 hod. v sídle společnosti Praha 4, Barrandova 409 rozhodla o snížení základního kapitálu společnosti takto: a)Důvodem snížení základního kapitálu společnosti je optimalizace výše základního kapitálu ve vztahu k aktivům společnosti, zejména k čistému obchodnímu majetku společnosti a přebytku provozního kapitálu s tím, že částka odpovídající snížení základního k apitálu bude vyplacena akcionářům způsobem a za podmínek dále uvedených. b)Základní kapitál společnosti se snižuje z dosavadní výše 20.000.000,- Kč (dvacet milionů korun českých) na novou výši 12.600.000,- Kč (dvanáct milionů šest set tisíc korun českých), tedy o pevnou částku 7.400.000,- Kč (sedm milionů čtyři sta tisíc korun českých). c) Snížení základního kapitálu bude provedeno na základě veřejného návrhu smlouvy na úplatné vzetí akcií společnosti (dále jen veřejný návrh smlouvy) s jejich následným zničením s tím, že veřejný návrh smlouvy bude obsahovat náležitosti stanovené právními předpisy ČR. d)Předmětem veřejného návrhu smlouvy budou kmenové nebo prioritní akcie na jméno, jejichž souhrn jmenovitých hodnot dosáhne 7.400.000,- Kč (sedm milionů čtyři sta tisíc korun českých) s tím, že výše úplaty (kupní cena) bude vždy odpovídat jmenovité hodnot ě nabízených akcií vynásobené koeficientem 6,8149. e)Veřejný návrh smlouvy uveřejní společnost způsobem určeným právními předpisy ČR a stanovami pro svolání valné hromady. f)Úplata (kupní cena) za akcie převáděné na společnost na základě veřejného návrhu smlouvy je splatná do 15 (patnácti) dnů od zápisu nové, snížené výše základního kapitálu do obchodního rejstříku. g)K předložení dosavadních listinných akcií se určuje lhůta v délce 2 (dvou) měsíců, která počne běžet do 14 (čtrnácti) dnů od právní moci rozhodnutí o zápisu nové, snížené výše základního kapitálu do obchodního rejstříku. Počátek běhu lhůty oznámí předst avenstvo akcionářům způsobem stanoveným pro svolání valné hromady spolu s výzvou k předložení akcií. Akcionáři jsou oprávněni v této lhůtě předložit své akcie v sídle společnosti na adrese Praha 4, Barrandova 409 a to každý pracovní den v běžnou pracovní dobu od 8:00 hodin do 16:00 hodin. Nepředloží-li akcionář ve stanovené lhůtě akcie společnosti, není oprávněn až do jejich předložení vykonávat práva s nimi spojená. Představenstvo v takovém případě stanoví dodatečnou lhůtu, která nebude kratší 3 (tří) tý dnů, kterou oznámí obdobným způsobem. h)Snížení základního kapitálu nabude účinnosti zápisem snížení základního kapitálu, tj. zápisem nové, snížené výše základního kapitálu do obchodního rejstříku.
od 12. 3. 2007 do 25. 5. 2007
- Mimořádná valná hromada společnosti MIKROTECHNA PRAHA a.s. konaná dne 2.3.2007 v 11.30 hod. v sídle společnosti Praha 4, Barrandova 409 rozhodla o snížení základního kapitálu společnosti takto: a) Důvodem dobrovolného snížení základního kapitálu společnosti je optimalizace výše základního kapitálu ve vztahu k aktivům společnosti, zejména k čistému obchodnímu majetku společnosti a přebytku provozního kapitálu s tím, že částka odpovídající snížení základního kapitálu bude vyplacena akcionářům způsobem a za podmínek dále uvedených. b) Základní kapitál společnosti se snižuje z dosavadní výše 35.000.000,- Kč (třicet pět milionů korun českých) na novou výši 20.000.000,- Kč (dvacet milionů korun českých), tedy o pevnou částku 15.000.000,- Kč (patnáct milionů korun českých). c) Snížení základního kapitálu bude provedeno na základě veřejného návrhu smlouvy na úplatné vzetí akcií společnosti (dále jen veřejný návrh smlouvy) s jejich následným zničením s tím, že veřejný návrh smlouvy bude obsahovat náležitosti stanovené ve smysl u ust. § 213c a ust. §183a obchodního zákoníku. d) Předmětem veřejného návrhu smlouvy budou kmenové nebo prioritní akcie na jméno, jejichž souhrn jmenovitých hodnot dosáhne 15.000.000,- Kč (patnáct milionů korun českých) s tím, že výše úplaty (kupní cena) bude vždy odpovídat jmenovité hodnotě nabízenýc h akcií vynásobené koeficientem 1,333. e) Pokud součet jmenovitých hodnot akcií braných z oběhu nedosáhne částky stanovené dle písm. b) tohoto rozhodnutí, o níž má být základní kapitál společnosti snížen, mění se postup při snižování základního kapitálu dle písm. b) tohoto rozhodnutí na postup dle ust. § 213c odst. 1 písm. a) obchodního zákoníku s tím, že základní kapitál společnosti bude v takovém případě snížen v rozsahu jmenovitých hodnot akcií, které se podaří vzít z oběhu na základě veřejného návrhu smlouvy s tím, že nejvýše bude základní kapitál společnosti snížen o částku uvedenou v odst. b) tohoto rozhodnutí. Představenstvo se v takovém případě pověřuje podat návrh na zápis výše základního kapitálu do obchodního rejstříku v rozsahu, v jakém bude akcionáři přijat veřejný návrh smlouvy a  rozhodnout o změně stanov společnosti (počet akcií jednotlivého druhu a jejich jmenovitá hodnota) ve smyslu ust. § 173 odst. 3 obch.zák., a to v závislosti na druhu jmenovitých hodnotách akcií, které se podaří vzít z oběhu na základě veřejného návrhu sml ouvy. f) Veřejný návrh smlouvy uveřejní společnost způsobem určeným obchodním zákoníkem a stanovami pro svolání valné hromady a v celostátně distribuovaném deníku Hospodářské noviny. g) Úplata (kupní cena) za akcie převáděné na společnost na základě veřejného návrhu smlouvy je splatná do 15 (patnácti) dnů od zápisu nové, snížené výše základního kapitálu do obchodního rejstříku. h) K předložení dosavadních listinných akcií se určuje lhůta v délce 2 (dvou) měsíců, která počne běžet do 14 (čtrnácti) dnů od právní moci rozhodnutí o zápisu nové, snížené výše základního kapitálu do obchodního rejstříku. Počátek běhu lhůty oznámí předs tavenstvo akcionářům způsobem stanoveným pro svolání valné hromady spolu s výzvou k předložení akcií. Akcionáři jsou oprávněni v této lhůtě předložit své akcie v sídle společnosti na adrese Praha 4, Barrandova 409 a to každý pracovní den v běžnou pracovní dobu od 8:00 hodin do 16:00 hodin. Nepředloží-li akcionář ve stanovené lhůtě akcie společnosti, není právněn až do jejich předložení vykonávat práva s nimi spojená. Představenstvo v takovém případě stanoví dodatečnou lhůtu, která nebude kratší 3 (tří) t ýdnů. Její počátek spolu s upozorněním dle ust. § 214 odst. 1 obchodního zákoníku bude akcionářům oznámen stejně jako počátek běhu řádné lhůty. i) Snížení základního kapitálu nabude účinnosti zápisem snížení základního kapitálu, tj. zápisem nové, snížené výše základního kapitálu do obchodního rejstříku.
od 22. 10. 1998 do 28. 5. 1999
- Valná hromada společnosti konaná dne 3. 7. 1998 rozhodla o snížení základního jmění společnosti: I. Základní jmění společnosti bude z dosavadní výše 124.000.000,- Kč sníženo na částku 35.000.000,- Kč a to: a) o 45.000.000,- Kč zničením 45 ks akcií na majitele pod pořadovými čísly 1 až 45 v nominální hodnotě 45.000.000,- Kč z důvodu nabytí vlastních akcií společností, b) o 16.000.000,- Kč vzetím 16 ks akcií na majitele pod pořadovými čísly 46 až 61 v nominální hodnotě 16.000.000,- Kč z oběhu na základě návrhu a to jejich odkoupením za nominální hodnotu, c) o 28.000.000,- Kč upuštěním od vydání 28 ks akcií na jméno pořadových čísel 36 až 63 v nominální hodnotě 28.000.000,- Kč upsaných a nesplacených akcionářem při zvyšování základního jmění. II. Důvodem ke snížení základního jmění je nabytí vlastních akcií společností, vzetí akcií na majitele z oběhu a nesplacení části akcií upsaných akcionářem při zvýšení základního jmění. III. Akcionáři držící akcie, které budou vzaty z oběhu, jsou povinni předložit uvedené akcie ve lhůtě jednoho měsíce ode dne, kdy budou představenstvem vyrozuměni o zápisu snížení základního jmění do obchodního rejstříku. IV. Akcionáři držící zatímní listy nahrazující akcie, od jejichž vydání bude na základě tohoto rozhodnutí valné hromady upuštěno, předloží uvedené zatímní listy společnosti za účelem jejich výměny ve lhůtě jednoho měsíce ode dne, kdy budou představenstvem vyrozuměni o zápisu tohoto rozhodnutí o snížení základního jmění do obchodního rejstříku. V. Valná hromada pověřuje představenstvo k podání návrhu na zápis výše základního jmění do obchodního rejstříku v rozsahu uvedeném v odstavci 1) písm. a) a c) tohoto rozhodnutí a v rozsahu, v jakém bude akcionáři přijat návrh podle odst. 1) písm. b) tohoto rozhodnutí.
od 26. 1. 1998 do 18. 6. 1998
- Rozhodnutí jediného akcionáře o zvýšení základního jmění: a) Základní jmění společnosti bude zvýšeno o 63 000 000,-- Kč na částku 124 000 000,-- Kč upisováním nových akcií peněžitými vklady bez možnosti upisování nad tuto částku a to bez veřejné výzvy k upisování akcií. b) Nové akcie budou upisovány v počtu 63 kusů o jmenovité hodnotě jedné akcie 1 000 000,-- Kč jako kmenové, na jméno v listinné podobě a nebudou veřejně obchodovatelné. c) Přednostní právo upsat nové akcie: - Přednostní právo může dosavadní akcionář vykonat v sídle společnosti po zápisu rozhodnutí o zvýšení základního jmění do obchodního rejstříku, ve lhůtě jednoho měsíce ode dne zápisu rozhodnutí do obchodního rejstříku. - Na jednu dosavadní akcii o jmenovité hodnotě 1 000 000,-- Kč lze upsat 63/61 nových akcií. - S využitím přednostního práva jsou upisovány všechny nové akcie na jméno o jmenovité hodnotě jedné akcie 1 000 000,-- Kč. Emisní kurs akcií se rovná jejich jmenovité hodnotě. d) Všechny akcie, které nebudou upsány s využitím přednostního práva, upíše dosavadní akcionář podle ustanovení § 205 Obchodního zákoníku. e) Akcie, které nebudou upsány s využitím přednostního práva upíše dosavadní akcionář v sídle společnosti ve lhůtě dvou týdnů ode dne odeslání informace představenstva o tom, že nebylo využito přednostního práva upsat nové akcie v plném rozsahu. Emisní kurs takto upsaných akcií se rovná jmenovité hodnotě upisovaných akcií. f) Upisovatel je povinen splatit 30% emisního kursu upsaných akcií ve lhůtě dvou týdnů ode dne rozeslání informace představenstva o tom, že byly upsány všechny nové akcie a to na účet společnosti u Komerční banky a.s. v Praze, číslo účtu 195620xxxx. Celou jmenovitou hodnotu upsaných akcií je upisovatel povinen splatit nejpozději do 28.4.1998.
od 14. 4. 1997
- Akcie společnosti nejsou veřejně obchodovatelné.
od 14. 4. 1997 do 28. 5. 1999
- Základní jmění ve výši 61 000 000,- Kč bylo splaceno nepeněžitým vkladem.
od 14. 4. 1997 do 14. 4. 2006
- Jediný akcionář: MIKROTECHNA s.r.o. se sídlem v Praze 4, Barrandova 409, identifikační číslo: 49 67 93 92
Kapitál
od 14. 5. 2019
Základní kapitál 10 300 000 Kč, splaceno 100 %.
od 11. 7. 2014 do 14. 5. 2019
Základní kapitál 12 600 000 Kč, splaceno 100 %.
od 25. 5. 2007 do 11. 7. 2014
Základní kapitál 20 000 000 Kč, splaceno 100 %.
od 28. 5. 1999 do 25. 5. 2007
Základní kapitál 35 000 000 Kč, splaceno 100 %.
od 22. 10. 1998 do 28. 5. 1999
Základní kapitál 124 000 000 Kč, splaceno 96 000 000 Kč.
od 18. 6. 1998 do 22. 10. 1998
Základní kapitál 124 000 000 Kč, splaceno 95 200 000 Kč.
od 14. 4. 1997 do 18. 6. 1998
Základní kapitál 61 000 000 Kč
od 1. 3. 2023
Kmenové akcie na jméno 20, počet akcií: 515 000 v listinné podobě.
od 1. 3. 2023
převod akcií podléhá souhlasu valné hromady
od 14. 5. 2019 do 1. 3. 2023
Kmenové akcie na jméno 1 000 000, počet akcií: 8 v listinné podobě.
od 14. 5. 2019 do 1. 3. 2023
Kmenové akcie na jméno err, počet akcií: 2 v listinné podobě.
od 14. 5. 2019 do 1. 3. 2023
Prioritní akcie na jméno 10 000, počet akcií: 5 v listinné podobě.
od 10. 4. 2019 do 14. 5. 2019
Kmenové akcie na jméno 1 000 000, počet akcií: 9 v listinné podobě.
od 10. 4. 2019 do 14. 5. 2019
Kmenové akcie na jméno 660 000, počet akcií: 1 v listinné podobě.
od 10. 4. 2019 do 14. 5. 2019
Kmenové akcie na jméno 180 000, počet akcií: 2 v listinné podobě.
od 10. 4. 2019 do 1. 3. 2023
Kmenové akcie na jméno 340 000, počet akcií: 1 v listinné podobě.
od 10. 4. 2019 do 1. 3. 2023
Kmenové akcie na jméno 410 000, počet akcií: 1 v listinné podobě.
od 10. 4. 2019 do 1. 3. 2023
Kmenové akcie na jméno 82 000, počet akcií: 1 v listinné podobě.
od 10. 4. 2019 do 1. 3. 2023
Kmenové akcie na jméno 328 000, počet akcií: 1 v listinné podobě.
od 10. 4. 2019 do 1. 3. 2023
Kmenové akcie na jméno 820 000, počet akcií: 1 v listinné podobě.
od 21. 12. 2016 do 14. 5. 2019
Kmenové akcie na jméno err, počet akcií: 4 v listinné podobě.
od 11. 7. 2014 do 10. 4. 2019
Kmenové akcie na jméno 1 000 000, počet akcií: 12 v listinné podobě.
od 11. 7. 2014 do 14. 5. 2019
Prioritní akcie na jméno 10 000, počet akcií: 8 v listinné podobě.
od 11. 7. 2014 do 1. 3. 2023
Prioritní akcie na jméno 100, počet akcií: 10 v listinné podobě.
od 11. 7. 2014 do 1. 3. 2023
Prioritní akcie na jméno 1 000, počet akcií: 19 v listinné podobě.
od 15. 5. 2014 do 11. 7. 2014
Prioritní akcie na jméno 100, počet akcií: 20 v listinné podobě.
od 15. 5. 2014 do 11. 7. 2014
Prioritní akcie na jméno 1 000, počet akcií: 33 v listinné podobě.
od 15. 5. 2014 do 11. 7. 2014
Prioritní akcie na jméno 100 000, počet akcií: 7 v listinné podobě.
od 15. 5. 2014 do 11. 7. 2014
Prioritní akcie na jméno 10 000, počet akcií: 22 v listinné podobě.
od 14. 2. 2011 do 15. 5. 2014
Prioritní akcie na jméno err, počet akcií: 1 v listinné podobě.
od 14. 2. 2011 do 15. 5. 2014
Prioritní akcie na jméno err, počet akcií: 1 v listinné podobě.
od 14. 2. 2011 do 15. 5. 2014
Prioritní akcie na jméno err, počet akcií: 1 v listinné podobě.
od 14. 2. 2011 do 11. 7. 2014
Prioritní akcie na jméno err, počet akcií: 1 v listinné podobě.
od 25. 5. 2007 do 11. 7. 2014
Kmenové akcie na jméno err, počet akcií: 17 v listinné podobě.
od 12. 3. 2007 do 14. 2. 2011
Prioritní akcie na jméno err, počet akcií: 1 v listinné podobě.
od 12. 3. 2007 do 14. 2. 2011
Prioritní akcie na jméno err, počet akcií: 1 v listinné podobě.
od 12. 3. 2007 do 15. 5. 2014
Prioritní akcie na jméno err, počet akcií: 1 v listinné podobě.
od 12. 3. 2007 do 11. 7. 2014
Prioritní akcie na jméno err, počet akcií: 3 v listinné podobě.
od 12. 3. 2007 do 11. 7. 2014
Prioritní akcie na jméno err, počet akcií: 1 v listinné podobě.
od 17. 3. 2004 do 12. 3. 2007
Prioritní akcie na jméno err, počet akcií: 5.
od 17. 3. 2004 do 25. 5. 2007
Kmenové akcie na jméno err, počet akcií: 32.
od 17. 3. 2004 do 21. 12. 2016
Kmenové akcie na jméno err, počet akcií: 1.
od 28. 5. 1999 do 17. 3. 2004
Akcie na jméno err, počet akcií: 35.
od 18. 6. 1998 do 28. 5. 1999
Akcie na jméno err, počet akcií: 63.
od 18. 6. 1998 do 28. 5. 1999
převoditelnost akcií na jméno je omezena souhlasem valné hromady
od 14. 4. 1997 do 28. 5. 1999
Akcie na majitele err, počet akcií: 61.
Rizikovost společnosti

Rizikovost společnosti
Statutární orgán
od 8. 3. 2023
Bc. PAVEL POKORNÝ - člen představenstva
Praha - Hlubočepy, Pražského, PSČ 152 00
den vzniku funkce: 11. 4. 2002
od 21. 12. 2016
Ing. FRANTIŠEK NAVRÁTIL - člen představenstva
Skorkov - Podbrahy, , PSČ 294 74
den vzniku členství: 16. 12. 2016
od 25. 5. 2016
RNDr. JAN STANĚK - Předseda představenstva
Praha - Modřany, Dolnobřežanská, PSČ 143 00
den vzniku funkce: 14. 4. 1997
od 19. 1. 2014 do 21. 12. 2016
Ing. VLADIMÍR NÝVLT - člen představenstva
Odolena Voda - Dolínek, Višňová, PSČ 250 70
den vzniku funkce: 11. 4. 2002 - 15. 12. 2016
od 14. 2. 2011 do 19. 1. 2014
Ing. Vladimír Nývlt - člen představenstva
Odolena Voda, Višňová, PSČ 250 70
den vzniku funkce: 11. 4. 2002
od 12. 3. 2007 do 25. 5. 2016
RNDr. Jan Staněk - Předseda představenstva
Praha 4, Dolnobřežanská 1931/4, PSČ 143 00
den vzniku funkce: 14. 4. 1997
od 23. 10. 2002 do 4. 5. 2004
RNDr. Jan Vosecký - člen představenstva
Praha 5, Hostinského 1539
den vzniku funkce: 11. 4. 2002 - 1. 3. 2004
od 23. 10. 2002 do 14. 2. 2011
Ing. Vladimír Nývlt - člen představenstva
Odolená Voda, V Malém háji 353
den vzniku funkce: 11. 4. 2002
od 23. 10. 2002 do 8. 3. 2023
Bc. Pavel Pokorný - člen představenstva
Praha 5, Pražského 632
den vzniku funkce: 11. 4. 2002
od 14. 4. 1997 do 23. 10. 2002
ing. Josef Šlehofer - Člen představenstva
Praha 4, Na Dobešce 16
od 14. 4. 1997 do 23. 10. 2002
Jan Staněk - Člen představenstva
Praha 4, Pod svahem 1520/14
od 14. 4. 1997 do 12. 3. 2007
RNDr. Jan Staněk - Předseda představenstva
Braha 4 - Braník, Školní 1/8
den vzniku funkce: 14. 4. 1997
od 14. 4. 1997
Jménem společnosti jednají všichni členové představenstva. Podepisování za společnost se děje tak, že vedle napsaného nebo vytištěného obchodního jména společnosti připojí svůj vlastnoruční podpis předseda představenstva nebo dva členové představenstva.
Dozorčí rada
od 16. 1. 2020
SVATOPLUK MAREK - člen dozorčí rady
Kounice, , PSČ 289 15
den vzniku členství: 2. 12. 2019
od 16. 1. 2020
Ing. PETR DANOVSKI - předseda dozorčí rady
Praha - Modřany, Rodopská, PSČ 143 00
den vzniku členství: 10. 12. 2019
den vzniku funkce: 12. 12. 2019
od 21. 12. 2016 do 16. 1. 2020
Ing. VLADIMÍR NÝVLT - předseda dozorčí rady
Odolena Voda - Dolínek, Višňová, PSČ 250 70
den vzniku členství: 16. 12. 2016 - 2. 12. 2019
den vzniku funkce: 16. 12. 2016 - 2. 12. 2019
od 12. 9. 2015
Ing. TOMÁŠ KUČERA - člen dozorčí rady
Praha - Kunratice, Nad Šeberákem, PSČ 148 00
den vzniku členství: 17. 2. 2009
od 14. 2. 2011 do 21. 12. 2016
Ing. František Navrátil - předseda dozorčí rady
Vítanov, , PSČ 539 01
den vzniku členství: 14. 6. 2007 - 15. 12. 2016
den vzniku funkce: 14. 6. 2007 - 15. 12. 2016
od 23. 3. 2009 do 12. 9. 2015
Ing. Tomáš Kučera - člen dozorčí rady
Praha 5, Přecechtělova 2406/21, PSČ 155 00
den vzniku členství: 17. 2. 2009
od 23. 3. 2009 do 16. 1. 2020
Ing. Petr Danovski - člen dozorčí rady
Praha 4, Rodopská 3157/12, PSČ 143 00
den vzniku členství: 17. 2. 2009 - 10. 12. 2019
od 24. 7. 2007 do 14. 2. 2011
Ing. František Navrátil - předseda dozorčí rady
Chrudim, U Stadionu 738, PSČ 537 03
den vzniku členství: 14. 6. 2007
den vzniku funkce: 14. 6. 2007
od 17. 3. 2004 do 23. 3. 2009
Vladimír Svoboda
Praha 4, Nad zavážkou 1004
den vzniku členství: 14. 1. 2004 - 17. 2. 2009
od 27. 11. 2002 do 24. 7. 2007
Ing. Josef Šlehofer - předseda
Praha 4, Na Dobešce 16
den vzniku funkce: 26. 7. 2002 - 14. 6. 2007
od 28. 1. 1998 do 17. 3. 2004
Josef Krištůfek
Praha 5, K Lahovské 59
den vzniku funkce: 28. 1. 1998
od 14. 4. 1997 do 28. 1. 1998
Mgr. Jindřich Hyšperský
Praha 3, Kunešova 6
od 14. 4. 1997 do 27. 11. 2002
Jiří Hampl - Předseda
Praha 5, Pod Havlínem 75
den vzniku funkce: 14. 4. 1997
od 14. 4. 1997 do 23. 3. 2009
Jaroslav Dědič
Praha 4, K Orionce 39
den vzniku funkce: 14. 4. 1997
Hodnocení firmy
0
+
-

Další odkazy

Aktualizovat data

Peníze.cz zobrazuje pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce. Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby, která umožňuje, mimojiné, vyhledávání v rejstřících z jednoho místa, aniž by údaje z těchto rejstříků sdružovala.

Pokud jste na našich stránkách objevili, že uváděná data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je, obraťte se s žádostí o opravu dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích. Pokud je na zdrojové stránce všechno v pořádku a chyba je pouze u nás, klikněte níž na tlačítko Aktualizovat data a vyčkejte. Aktualizace může trvat i několik málo desítek sekund.

Celebrity v rejstříku

Dominik Hašek

Dominik Hašek

- hokejista, olympijský vítěz a držitel Stanley Cupu

+181

+
-
Zdeněk  Pohlreich

Zdeněk Pohlreich

- kuchař

+123

+
-
Milan Hnilička

Milan Hnilička

- hokejový brankář, olympijský vítěz, poslanec

-24

+
-
Václav Kočka

Václav Kočka

- podnikatel, Matějská pouť

-48

+
-
Pavel Tykač

Pavel Tykač

- podnikatel, jeden z nejbohatších Čechů

-55

+
-
Richard Krajčo

Richard Krajčo

- zpěvák

-57

+
-

A tohle už jste četli?

Podnikatelské účty mají novou konkurenci. Porovnali jsme nabídku

Podnikatelské účty mají novou konkurenci. Porovnali jsme nabídku

Nabídka podnikatelských účtů na trhu roste. Nově s ním v květnu přišla Air Bank. Čím chce zaujmout a jaké jsou další možnosti?

Změny odvodů zabolí hlavně drobné OSVČ. Připlatí si nejvíc

Změny odvodů zabolí hlavně drobné OSVČ. Připlatí si nejvíc

Vládní balíček počítá s postupným zvýšením odvodů u osob samostatně výdělečně činných. Většina z nich na pojistném zaplatí o víc než 20 tisíc korun ročně. Reforma více dopadá na drobné živnostníky, nikoliv na ty „bohaté“, ukazují výpočty.

Další milostivé léto schváleno. Dluhů se teď zbaví i živnostníci

Další milostivé léto schváleno. Dluhů se teď zbaví i živnostníci

Penále na sociálním pojištění nebo nedoplatky daní. To jsou nejčastější dluhy, které živnostníci a malé firmy mají u státní správy. Můžou se jich zbavit od letošního července do listopadu. Zjistili jsme, jak postupovat.

Nové MG4 – stylový elektromobil

@SubmitCaption

Špičková výbava, dojezd až 450 km, rychlonabíjení, bezpečnost, záruka 7 let nebo 150 000 km, skvělá cena od 780 000 Kč.

Doporučujeme

Předvídá budoucnost a radí tak firmám. Přichází velký náraz, varuje Louženská

Předvídá budoucnost a radí tak firmám. Přichází velký náraz, varuje Louženská

Co bude zákazníky zajímat v nejbližších letech, jaké trendy budou klíčové a na co se v byznysu zaměřit?...

Partners Financial Services