Veolia Energie ČR, a.s., IČO: 45193410 - Obchodní rejstřík

Tento výpis z obchodního rejstříku obsahuje údaje o společnosti Veolia Energie ČR, a.s. Údaje byly staženy 9. 4. 2021 z datové služby justice.cz dle IČO 45193410. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 45193410 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!

Výpis z obchodního rejstříku

Rejstřík
ARES
 
DPH
 
 
 
 
 
Datum zápisu27. 4. 1992
Obchodní firma
od 1. 1. 2015

Veolia Energie ČR, a.s.

od 1. 1. 2004 do 1. 1. 2015

Dalkia Česká republika, a.s.

od 7. 1. 2002 do 1. 1. 2004

Dalkia Morava, a.s.

od 27. 4. 1992 do 7. 1. 2002

Moravskoslezské teplárny a. s.

Prověřit exekuceVizibilita firmy
Adresa sídla
od 27. 11. 2012 do 10. 12. 2012
Ostrava, 28. října
od 22. 6. 2011 do 27. 11. 2012
Ostrava, 28. října , PSČ 709 74
od 4. 10. 2001 do 22. 6. 2011
Ostrava, 28. října 3123/152, PSČ 709 74
od 27. 4. 1992 do 4. 10. 2001
Ostrava, 28. října 152
IČO
od 27. 4. 1992

45193410

DIČ

CZ45193410

Identifikátor datové schránky:zepcdvg
Právní forma
od 27. 4. 1992
Akciová společnost
Spisová značka318 B, Krajský soud v Ostravě
Předmět podnikání
od 25. 7. 2012
- výroba tepelné energie
od 29. 9. 2009
- výroba elektřiny
od 29. 9. 2009
- rozvod tepelné energie
od 29. 9. 2009
- obchod s elektřinou
od 29. 9. 2009
- distribuce plynu
od 29. 9. 2009
- provozování železničních drah - vleček
od 29. 9. 2009
- výroba tepelné energie a rozvod tepelné energie, nepodléhající licenci realizovaná ze zdrojů tepelné energie s instalovaným výkonem jednoho zdroje nad 50 kW
od 29. 9. 2009
- projektová činnost ve výstavbě
od 29. 9. 2009
- vodoinstalatérství, topenářství
od 29. 9. 2009
- zámečnictví, nástrojářství
od 29. 9. 2009
- technicko-organizační činnost v oblasti požární ochrany
od 29. 9. 2009
- poskytování služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
od 29. 9. 2009
- montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení
od 29. 9. 2009
- montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny
od 29. 9. 2009
- montáž, opravy, revize a zkoušky tlakových zařízení a nádob na plyny
od 29. 9. 2009
- montáž, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných čerpadel
od 29. 9. 2009
- podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady
od 29. 9. 2009
- výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
od 29. 9. 2009
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
od 29. 9. 2009 do 25. 7. 2012
- výbora tepelné energie
od 12. 1. 2006 do 29. 9. 2009
- Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady
od 12. 1. 2006 do 29. 9. 2009
- Úprava vody pro průmyslové účely
od 1. 1. 2006 do 12. 1. 2006
- Podnikání s oblasti nakládání s nebezpečnými odpady
od 1. 1. 2006 do 12. 1. 2006
- Úprava vody pro průmyslové účely
od 29. 6. 2005 do 29. 9. 2009
- Vodoinstalatérství, topenářství
od 29. 6. 2005 do 29. 9. 2009
- Montáž, opravy, rekonstrukce, revize a zkoušky vyhrazených tlakových zařízení a periodické zkoušky nádob na plyny
od 29. 6. 2005 do 29. 9. 2009
- Montáž, opravy a rekonstrukce chladicích zařízení a tepelných čerpadel
od 1. 1. 2004 do 29. 6. 2005
- Výroba, montáž, opravy, rekonstrukce, revize a zkoušky vyhrazených tlakových zařízení a periodické zkoušky nádob na plyny
od 1. 1. 2004 do 29. 9. 2009
- Montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení
od 1. 1. 2004 do 29. 9. 2009
- Montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených plynových zařízení a plnění nádob na plyny
od 1. 1. 2004 do 29. 9. 2009
- Technicko-organizační činnost v oblasti požární ochrany
od 1. 1. 2004 do 29. 9. 2009
- Poskytování služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
od 1. 1. 2004 do 29. 9. 2009
- Výroba strojů a zařízení pro všeobecné účely
od 4. 10. 2001 do 29. 6. 2005
- Vodoinstalatérství
od 4. 10. 2001 do 29. 6. 2005
- Topenářství
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Výroba elektřiny
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Distribuce elektřiny
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Výroba tepelné energie
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Rozvod tepelné energie
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Nákup a prodej tepelné energie
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Nákup a prodej elektřiny
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Výroba, opravy a montáž měřidel
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Výroba, instalace a opravy elektronických zařízení
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Polygrafická výroba
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Projektová činnost ve výstavbě
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Provozování vodovodů a kanalizací
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Úprava a rozvod užitkové vody
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Výroba chemických látek a chemických přípravků
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Zpracování dat, služby databank, správa sítí
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Zámečnictví
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Maloobchod provozovaný mimo řádné provozovny
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Výroba stavebních hmot a stavebních výrobků
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných)
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Činnost technických poradců v oblasti energetiky
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Inženýrská činnost v investiční výstavbě
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Přípravné práce pro stavby
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Testování měření, analýzy
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Realitní činnost
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Správa a údržba nemovitostí
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Poskytování technických služeb
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Pronájem a půjčování věcí movitých
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Zprostředkování služeb
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Zprostředkování obchodu
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Ubytovací služby
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Technické činnosti v dopravě
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Provozování železničních drah - vleček
od 4. 10. 2001 do 29. 9. 2009
- Provozování drážní dopravy
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- výroba a rozvod elektřiny a tepla
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- montáž, opravy, údržba a revize vyhrazených elektrických zařízení a výroba rozvaděčů nízkého napětí
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- výroba, montáž, opravy, rekonstrukce, revize a zkoušky vyhrazených tlakových zařízení, kotlů a tlakových nádob, periodické zkoušky nádob na plyny
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených plynových zařízení, plnění tlakových nádob plyny
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- výroba, montáž, generální opravy, rekonstrukce, revize a revizní zkoušky provozní způsobilosti vyhrazených zdvihacích zařízení
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- výroba, opravy a montáž měřidel
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- výroba, instalace a opravy elektrických zařízení
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- hostinská činnost
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- polygrafická výroba
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- projektová činnost ve výstavbě
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- provozování středisek kalibrační služby
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- provozování vodovodů a kanalizací
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- výroba a rozvod pitné a užitkové vody
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- poskytování software (smluvní prodej nebo vlastní)
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- automatizované zpracování dat
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- montáž, servis, opravy a údržba kromě příloh z. 455/91 Sb.
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- výroba stavebních hmot a materiálů kromě příloh z.455/91 Sb. (výroba stavebních hmot, dílců a jejich odbyt)
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- poradenství (kromě účetního, ekonom., organiz.)
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- investorská a inženýrská činnost
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- technické testování a analýzy kromě příloh z. 455/91 Sb.
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- pronájem movitostí a nemovitostí včetně služeb
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- jiné ubytovací možnosti kromě příloh z. 455/91 Sb.
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- pronájem stavebních a demoličních strojů a zařízení s obsluhou
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- vedlejší činnost v dopravě
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- silniční motorová doprava nákladní
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- opravy motorových vozidel
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- provozování železničních drah - vleček
od 21. 9. 1998 do 4. 10. 2001
- provozování drážní dopravy
od 21. 3. 1997 do 21. 9. 1998
- provozování středisek kalibrační služby
od 1. 3. 1995 do 21. 9. 1998
- projektová činnost v investiční výstavbě
od 1. 3. 1995 do 21. 9. 1998
- investorská a inženýrská činnost
od 1. 3. 1995 do 21. 9. 1998
- výroba stavebních hmot a materiálů kromě příloh z.č. 455/1991 Sb.
od 1. 3. 1995 do 21. 9. 1998
- výroba stavebních hmot, dílců a jejich odbyt
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- výroba, mont. GO, rekonstrukce a revize vyhr. zdvih. zařízení
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- revizní zkoušky provozní způsobilosti zdvihacího zařízení
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- montáž opr. a revize vyhr. plyn. zař., plnění tlak. nádob
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- revize a zkoušky vyhr. plynových zařízení
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- revize el. zařízení
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- montáž, sevis, opravy a údržba kromě příloh z. 455/91 Sb.
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- technické testování a analýzy kromě příloh z. 455/91 Sb.
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- výroba a rozvod pitné a užitkové vody
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- pronájem movitostí a nemovitostí vč. služeb
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- automatizované zpracování dat
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- opravy motorových vozidel
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- silniční motorová doprava
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- hostinská činnost bez ubytování vyjma prodeje nealkoholických nápojů, lahvového piva a doplňkového prodeje potravin na veřejných prostranstvích
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- jiné ubytovací možnosti kromě příloh z. 455/91 Sb.
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- výroba, opravy a montáž měřidel
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- montáž, opravy a údržba vyhr. elektrických zař. a rozvaděčů NN
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- výroba, instal. a opravy el. strojů a přístrojů
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- montáž a opr. měřící a regulační techniky
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- reprografické práce
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- poskytování software (smluvní prodej nebo vlastní)
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- poradenství (kromě účetního, ekonom., organiz.) a konzultace
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- revize a zkoušky provozovaných kotlů a tlakových nádob
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- výroba, rozvod a odbyt elektřiny a tepla
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- výroba mont. opr. rek. a period. zkoušky vyhr. tlak.zařízení
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- vedlejší činnost v dopravě
od 26. 4. 1993 do 21. 9. 1998
- pronájem stavebních a demoličních strojů a zař. s obsluhou
od 13. 11. 1992 do 26. 4. 1993
- 1) výroba, přenos a odbyt elektřiny a tepla na území ČR 2) údržba, opravy, rekonstrukce a modernizace energetických zařízení 3) vývoz výrobků, stavebně-montážních, strojně-montážních, projektových a inženýrských činností 4) stavebně-montážní a strojně-montážní činnost 5) výroba náhradních dílů, strojírenských a elektrotechnických výrobků 7) investiční výstavba energetických a jiných zařízení a jejich likvidace po vyřazení z provozu 8) projektová a inženýrská činnost v rozsahu oprávnění 9) vývoz, dovoz a tranzit elektřiny 10) výroba, výkony a odbyt jiných výrobků a prací, které souvisejí s předmětem činnosti vymezeném v předchozích odstavcích 11) příprava mládeže na dělnická povolání, výkon vzdělávacích a sociálních činností
od 27. 4. 1992 do 13. 11. 1992
- 1) výroba, přenos a odbyt elektřiny a tepla na území ČR 1) údržba, opravy, rekonstrukce a modernizace energetických zařízení 3) vývoz výrobků, stavebně-montážních, strojně-montážních, projektových a inženýrských činností 4) stavebně-montážní a strojně-montážní činnost 5) výroba náhradních dílů, strojírenských a elektrotechnických výrobků 6) skladování a likvidace radioaktivních odpadů 7) investiční výstavba energetických a jiných zařízení a jejich likvidace po vyřazení z provozu 8) projektová a inženýrská činnost v rozsahu oprávnění 9) vývoj, dovoz a tranzit elektřiny a řízení elektrizační soustavy ČSFR v rámci sdružené činnosti se státním podnikem Slovenský podnik, Bratislava 10) výroba, výkony a odbyt jiných výrobků a prací, které souvisejí s předmětem činnosti vymezeném v předchozích odstavcích 11) příprava mládeže na dělnická povolání, výkon vzdělávacích a sociálních činností
Ostatní skutečnosti
od 4. 8. 2014 do 25. 3. 2015
- Počet členů dozorčí rady: 6
od 29. 5. 2014 do 25. 3. 2015
- Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech.
od 9. 11. 2009
- Smlouvou uzavřenou dne 30.10.2009 byla část podniku společnosti Dalkia Česká republika, a.s. tvořící divizi Ústí nad Labem převedena do společnosti Dalkia Ústí nad Labem, a.s. se sídlem Trmice, Edisonova 453, PSČ 400 04, IČ 287 07 052, jako vklad ke zvýše ní základního kapitálu.
od 4. 11. 2009
- Smlouvou uzavřenou dne 31.7.2009 byla část podniku společnosti Dalkia Česká republika, a.s. tvořící v divizi Praha samostatný útvar - poskytování multitechnických služeb (facility management) - prodána společnosti Scheu + Wirth Praha spol. s r.o, se sídle m Praha 6, Za Strahovem 19, PSČ 160 00, IČ: 497 03 765.
od 31. 12. 2007
- Na společnost přešlo v důsledku sloučení obchodní jmění společnosti Dalkia Ostrava, a.s., se sídlem Ostrava-Moravská Ostrava, Pivovarská 84/1, PSČ: 729 38, IČ: 64610039 včetně práv a povinností z pracovněprávních vztahů. Rozhodným dnem pro fúzi je den 1.1.2007.
od 31. 12. 2005
- Na společnost přešlo v důsledku sloučení obchodní jmění společnosti Teplárna Ústí nad Labem, a.s., se sídlem Trmice, Edisonova 453, PSČ: 400 04, IČ: 44569971 včetně práv a povinností z pracovněprávních vztahů. Rozhodným dnem pro fúzi je 1.1.2005.
od 31. 12. 2005
- Na společnost přešlo v důsledku sloučení obchodní jmění společnosti PPC Trmice a.s. se sídlem Trmice, Edisonova 453, PSČ: 400 04, IČ: 25015915 včetně práv a povinností z pracovněprávních vztahů. Rozhodným dnem pro fúzi je 1.1.2005.
od 31. 12. 2003
- Na společnost přešlo v důsledku sloučení obchodní jmění společnosti EKOTERM ČESKÁ REPUBLIKA a.s. / zkráceně EKOTERM ČR a.s./ se sídlem Praha 2, Americká čp. 415/36, PSČ 120 00, IČ: 41 69 19 38, včetně práv a povinností z pracovněprávních vztahů. Rozhodn ým dnem pro fúzi je den 1.1.2003.
od 31. 12. 2001
- Na společnost přešlo v důsledku sloučení obchodní jmění společnosti TEPLÁRNY Karviná, a.s., se sídlem Karviná - Doly, ul. Svobody 5, PSČ 735 06, IČ: 45 19 35 68, včetně práv a povinností z pracovněprávních vztahů. Rozhodným dnem pro fúzi je den 1.1. 2001.
od 4. 10. 2001
- Základní kapitál: zcela splacen
od 13. 11. 1992 do 31. 12. 2001
- Základní jmění: 2 507 542 000,- Kč
od 27. 4. 1992
- Způsob založení: Akciová společnost byla založena dle § 172 z.č. 513/1991 Sb. obchodního zákoníku. Jediným zakladatelem společnosti je Fond národního majetku České republiky se sídlem v Praze 1, Gorkého náměstí 32.
od 27. 4. 1992
- Den vzniku: 1. 5. 1992
od 27. 4. 1992 do 13. 11. 1992
- Základní jmění: 2 384 031 000,- Kčs
Kapitál
od 31. 12. 2005
Základní kapitál 3 146 446 440 Kč
od 31. 12. 2003 do 31. 12. 2005
Základní kapitál 2 818 406 000 Kč
od 31. 12. 2001 do 31. 12. 2003
Základní kapitál 2 764 406 000 Kč
od 14. 9. 2010
Akcie na jméno err, počet akcií: 78 661 161 v zaknihované podobě.
od 14. 9. 2010
nekótované
od 2. 10. 2006 do 14. 9. 2010
Akcie na majitele err, počet akcií: 78 661 161 v zaknihované podobě.
od 2. 10. 2006 do 14. 9. 2010
nekótované
od 31. 12. 2005 do 2. 10. 2006
Kmenové akcie na majitele err, počet akcií: 2 960 002 v zaknihované podobě.
od 31. 12. 2005 do 2. 10. 2006
nekótované
od 31. 12. 2005 do 2. 10. 2006
Kmenové akcie na majitele err, počet akcií: 665 873 v zaknihované podobě.
od 31. 12. 2005 do 2. 10. 2006
nekótované
od 31. 12. 2003 do 31. 12. 2005
Akcie na majitele err, počet akcií: 2 818 406.
od 31. 12. 2003 do 31. 12. 2005
zaknihované, neregistrované
od 31. 12. 2001 do 31. 12. 2003
Akcie na majitele err, počet akcií: 2 764 406.
od 31. 12. 2001 do 31. 12. 2003
zaknihované, neregistrované
od 13. 11. 1992 do 31. 12. 2001
Akcie na majitele err, počet akcií: 2 507 542.
od 13. 11. 1992 do 31. 12. 2001
zaknihované
od 27. 4. 1992 do 13. 11. 1992
Akcie na majitele err, počet akcií: 2 384 031.
Rizikovost společnosti

Rizikovost společnosti
Statutární orgán
od 14. 1. 2021
MAXIME PIERRE CLAUDE MARSAULT - člen představenstva
Praha - Břevnov, Fastrova, PSČ 169 00
den vzniku členství: 16. 12. 2020
od 7. 1. 2021 do 14. 1. 2021
MAXIME PIERRE CLAUDE MARSAULT - člen představenstva
Praha - Bubeneč, Čs. armády, PSČ 160 00
den vzniku členství: 16. 12. 2020
od 30. 12. 2020 do 7. 1. 2021
MAXIME PIERRE CLAUDE MARSAULT - člen představenstva
Praha - Břevnov, Fastrova, PSČ 169 00
den vzniku členství: 16. 12. 2020
od 28. 5. 2020
Ing. MARTIN BERNARD, MBA - člen představenstva
Kroměříž, Josefa Obadala, PSČ 767 01
den vzniku členství: 11. 12. 2018
od 20. 3. 2020
Ing. REDA RAHMA - místopředseda představenstva
Praha - Hlubočepy, Gabinova, PSČ 152 00
den vzniku členství: 1. 7. 2018
den vzniku funkce: 9. 3. 2020
od 20. 3. 2020 do 30. 12. 2020
Ing. JOSEF NOVÁK - člen představenstva
Ústí nad Labem - Skorotice, Osvoboditelů, PSČ 403 40
den vzniku členství: 1. 7. 2018 - 15. 12. 2020
od 29. 7. 2019
PHILIPPE ROGER LOUIS GUITARD - předseda představenstva
Praha - Staré Město, Betlémská, PSČ 110 00
den vzniku členství: 1. 7. 2019
den vzniku funkce: 1. 7. 2019
od 9. 1. 2019 do 28. 5. 2020
Ing. MARTIN BERNARD, MBA - člen představenstva
Tlumačov, U Vodárny, PSČ 763 62
den vzniku členství: 11. 12. 2018
od 2. 10. 2018 do 9. 1. 2019
Ing. MARTIN BERNARD, MBA - člen představenstva
Tlumačov, U Vodárny, PSČ 763 62
den vzniku členství: 24. 9. 2018 - 11. 12. 2018
od 16. 7. 2018 do 20. 3. 2020
Ing. JOSEF NOVÁK - místopředseda představenstva
Ústí nad Labem - Skorotice, Osvoboditelů, PSČ 403 40
den vzniku členství: 1. 7. 2018
den vzniku funkce: 1. 7. 2018 - 9. 3. 2020
od 16. 7. 2018 do 20. 3. 2020
Ing. REDA RAHMA - člen představenstva
Praha - Hlubočepy, Gabinova, PSČ 152 00
den vzniku členství: 1. 7. 2018
den vzniku funkce: 1. 7. 2018
od 28. 5. 2018
Ing. PAVEL MÍČKA - člen představenstva
Praha - Libuš, Drůbežářská, PSČ 142 00
den vzniku členství: 16. 5. 2018
od 12. 3. 2018 do 28. 5. 2018
Ing. PAVEL MÍČKA - člen představenstva
Praha - Libuš, Drůbežářská, PSČ 142 00
den vzniku členství: 1. 3. 2018 - 15. 5. 2018
od 5. 4. 2017 do 17. 9. 2018
Mgr. JAN HRABÁK, Ph.D. - člen představenstva
Jenštejn, Zlatnická, PSČ 250 73
den vzniku členství: 2. 7. 2015 - 2. 9. 2018
od 14. 12. 2015 do 12. 3. 2018
DANIEL MARIE MELIN - člen představenstva
Ostrava - Stará Bělá, Ruskova, PSČ 724 00
den vzniku členství: 30. 6. 2014 - 28. 2. 2018
od 26. 11. 2015 do 14. 12. 2015
DANIEL MELIN - člen představenstva
Ostrava - Stará Bělá, Ruskova, PSČ 724 00
den vzniku členství: 30. 6. 2014
od 26. 11. 2015 do 29. 7. 2019
PHILIPPE GUITARD - předseda představenstva
Praha - Staré Město, Betlémská, PSČ 110 00
den vzniku členství: 1. 7. 2015 - 1. 7. 2019
den vzniku funkce: 1. 7. 2015 - 1. 7. 2019
od 4. 8. 2015 do 26. 11. 2015
PHILIPPE GUITARD - předseda představenstva
Praha - Josefov, Pařížská, PSČ 110 00
den vzniku členství: 1. 7. 2015
den vzniku funkce: 1. 7. 2015
od 4. 8. 2015 do 5. 4. 2017
Mgr. JAN HRABÁK, Ph.D. - člen představenstva
Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 6, Palachova, PSČ 591 01
den vzniku členství: 2. 7. 2015
od 4. 8. 2015 do 16. 7. 2018
Ing. JOSEF NOVÁK - místopředseda představenstva
Ústí nad Labem - Skorotice, Osvoboditelů, PSČ 403 40
den vzniku členství: 21. 2. 2006 - 30. 6. 2018
den vzniku funkce: 1. 7. 2015 - 30. 6. 2018
od 25. 3. 2015 do 4. 8. 2015
Ing. ZDENĚK DUBA - předseda představenstva
Praha - Písnice, Ke kurtům, PSČ 142 00
den vzniku členství: 3. 10. 2000 - 30. 6. 2015
den vzniku funkce: 3. 10. 2000 - 30. 6. 2015
od 25. 3. 2015 do 4. 8. 2015
Ing. JOSEF NOVÁK - člen představenstva
Ústí nad Labem - Skorotice, Osvoboditelů, PSČ 403 40
den vzniku členství: 21. 2. 2006
od 21. 8. 2014 do 26. 11. 2015
DANIEL MELIN - člen představenstva
Ostrava - Stará Bělá, Ruskova, PSČ 724 00
den vzniku členství: 30. 6. 2014
od 21. 8. 2014 do 16. 7. 2018
Ing. REDA RAHMA - člen představenstva
Praha - Hlubočepy, Gabinova, PSČ 152 00
den vzniku členství: 30. 6. 2014 - 30. 6. 2018
od 4. 8. 2014 do 4. 8. 2015
VINCENT BARBIER - místopředseda představenstva
Bratislava, Korabinského 8, Slovenská republika
den vzniku členství: 12. 6. 2014 - 2. 7. 2015
den vzniku funkce: 12. 6. 2014 - 30. 6. 2015
od 16. 1. 2014 do 25. 3. 2015
Ing. ZDENĚK DUBA - předseda představenstva
Praha 4 - Písnice, Ke kurtům, PSČ 142 00
den vzniku členství: 3. 10. 2000
den vzniku funkce: 3. 10. 2000
od 24. 1. 2011 do 21. 8. 2014
Francois Leimgruber - člen představenstva
Ostrava - Moravská Ostrava, Blahoslavova, PSČ 702 00
den vzniku členství: 21. 2. 2006 - 30. 6. 2014
od 15. 9. 2008 do 21. 8. 2014
Christophe Johany Lanneluc - člen představenstva
Ostrava - Moravská Ostrava, Blahoslavova 3301/11, PSČ 702 00
den vzniku členství: 21. 2. 2006 - 30. 6. 2014
od 10. 9. 2007 do 24. 1. 2011
Francois Leimgruber - člen představenstva
Ostrava - Nová Bělá, Mitrovická 485/404, PSČ 724 00
den vzniku členství: 21. 2. 2006
od 19. 2. 2007 do 15. 9. 2008
Christophe Johany Lanneluc - člen představenstva
Ostrava - Mariánské Hory, Korunní 682/21, PSČ 709 00
den vzniku členství: 21. 2. 2006
od 5. 10. 2006 do 4. 8. 2011
Renaud Capris - člen představenstva
Ostrava - Krásné Pole, Vodárenská 650, PSČ 725 26
den vzniku členství: 21. 2. 2006 - 31. 7. 2011
od 5. 10. 2006 do 4. 8. 2014
Laurent Barrieux - místopředseda představenstva
Ostrava - Moravská Ostrava, Tyršova 1250/6, PSČ 702 00
den vzniku členství: 31. 1. 2006 - 12. 6. 2014
den vzniku funkce: 21. 2. 2006 - 12. 6. 2014
od 23. 5. 2006 do 5. 10. 2006
Laurent Barrieux - místopředseda představenstva
Lyon, rue de la Fromagerie 9, 69001 Francouzká republika
den vzniku členství: 31. 1. 2006
den vzniku funkce: 21. 2. 2006
od 24. 3. 2006 do 23. 5. 2006
Laurent Barrieux - místopředseda představenstva
Lyon, rue de la Fromagerie 9, 69001 Francouzká republika
den vzniku členství: 31. 1. 2006
den vzniku funkce: 21. 1. 2006
od 24. 3. 2006 do 5. 10. 2006
Renaud Capris - člen představenstva
Praha - Nusle, Na Květnici 1708/18, PSČ 140 00
den vzniku členství: 21. 2. 2006
od 24. 3. 2006 do 19. 2. 2007
Christophe Johany Lanneluc - člen představenstva
Ostrava - Moravská Ostrava, Střední 1831/1, PSČ 702 00
den vzniku členství: 21. 2. 2006
od 24. 3. 2006 do 10. 9. 2007
Francois Leimgruber - člen představenstva
Ostrava - Slezská Ostrava, Konečného 1919/12, PSČ 715 00
den vzniku členství: 21. 2. 2006
od 24. 3. 2006 do 31. 12. 2011
Ing. Jiří Lukeš - člen představenstva
Klimkovice, Nádražní 853, PSČ 742 83
den vzniku členství: 21. 2. 2006 - 31. 12. 2011
od 24. 3. 2006 do 25. 3. 2015
Ing. Josef Novák - člen představenstva
Ústí nad Labem - Skorotice, Osvoboditelů 219, PSČ 403 40
den vzniku členství: 21. 2. 2006
od 24. 2. 2006 do 24. 3. 2006
Laurent Barrieux - člen představenstva
Lyon, rue de la Fromagerie 9, 69001 Francie
den vzniku členství: 1. 2. 2006
od 13. 12. 2004 do 24. 3. 2006
Francois Habegre - člen představenstva
Ostrava - Moravská Ostrava, Tyršova 1250/6, PSČ 702 00
den vzniku členství: 14. 5. 2001 - 21. 2. 2006
od 13. 12. 2004 do 24. 3. 2006
Jean-Michel Mazalerat - místopředseda představenstva
Ostrava - Stará Bělá, Hašlerova 674/9, PSČ 724 00
den vzniku členství: 28. 3. 2002 - 21. 2. 2006
den vzniku funkce: 12. 5. 2004 - 21. 2. 2006
od 13. 12. 2004 do 24. 3. 2006
Marie-Francoise Pépin - člen představenstva
Ostrava - Stará Bělá, Hašlerova 674/9, PSČ 724 00
den vzniku členství: 22. 9. 2004 - 21. 2. 2006
od 21. 6. 2004 do 13. 12. 2004
Jean-Michel Mazalerat - místopředseda představenstva
Ostrava - Třebovice, Šaljapinova č. 5513, PSČ 722 00
den vzniku členství: 28. 3. 2002
den vzniku funkce: 12. 5. 2004
od 21. 6. 2004 do 2. 11. 2006
Patrick Roussel - člen představenstva
Ostrava - Mariánské Hory, Korunní 21/682, PSČ 709 00
den vzniku členství: 12. 5. 2004 - 31. 10. 2006
od 10. 11. 2003 do 21. 6. 2004
Denis Givois - místopředseda představenstva
Praha 1, Školská 20/689, PSČ 110 00
den vzniku členství: 23. 3. 1999 - 12. 5. 2004
den vzniku funkce: 10. 4. 2001 - 12. 5. 2004
od 31. 3. 2003 do 13. 12. 2004
Patrick Luccioni - člen představenstva
Praha 1, ul. Štupartská č. 11, PSČ 110 00
den vzniku členství: 10. 1. 2003 - 22. 9. 2004
od 2. 10. 2002 do 21. 6. 2004
Jean-Michel Mazalerat - člen představenstva
Ostrava-Třebovice, ul. Šaljapinova č. 5513, PSČ 722 00
den vzniku členství: 28. 3. 2002
od 25. 3. 2002 do 31. 3. 2003
Lubomír Kuznik - člen představenstva
Karviná-Nové Město, Fibichova 1593, PSČ 735 06
den vzniku členství: 11. 12. 2001 - 16. 12. 2002
od 21. 1. 2002 do 10. 11. 2003
Denis Givois - místopředseda představenstva
Praha 4, U Družstva Práce 92/1734, PSČ 140 00
den vzniku členství: 23. 3. 1999
den vzniku funkce: 10. 4. 2001
od 4. 10. 2001 do 21. 1. 2002
Denis Givois - místopředseda představenstva
Praha 4, Pod Srázem 7
den vzniku členství: 23. 3. 1999
den vzniku funkce: 10. 4. 2001
od 4. 10. 2001 do 13. 12. 2004
Francois Habegre - člen představenstva
Ostrava-Třebovice, Šaljapinova 5513, PSČ 722 00
den vzniku členství: 14. 5. 2001
od 14. 11. 2000 do 4. 10. 2001
Marc Guy Boudier - místopředseda představenstva
Praha 1, Spálená 13/88
od 14. 11. 2000 do 4. 10. 2001
- dat. nar. 23.4.1954
od 14. 11. 2000 do 4. 10. 2001
Denis Givois - člen představenstva
Praha 4, Pod Srázem 1
od 14. 11. 2000 do 16. 1. 2014
Ing. Zdeněk Duba - předseda představenstva
Praha 4-Písnice, Ke Kurtům 374/21
den vzniku členství: 3. 10. 2000
den vzniku funkce: 3. 10. 2000
od 20. 9. 2000 do 14. 11. 2000
Marc Guy Boudier - předseda představenstva
Praha 1, Spálená 13/88
od 20. 9. 2000 do 14. 11. 2000
- dat. nar. 23.4.1954
od 20. 9. 2000 do 14. 11. 2000
Denis Givois - místopředseda představenstva
Praha 4, Pod Srázem 1
od 20. 9. 2000 do 24. 2. 2006
JUDr. Lubomír Lubojacký - člen představenstva
Klimkovice, Havlíčkova 225
den vzniku členství: 21. 7. 2000 - 1. 2. 2006
od 10. 8. 1999 do 20. 9. 2000
Marc Guy Boudier - místopředseda představenstva
Praha 1, Spálená 13/88
od 10. 8. 1999 do 20. 9. 2000
- dat. nar. 23.4.1954
od 7. 5. 1999 do 20. 9. 2000
Denis Givois - člen představenstva
Praha 4, Pod Srázem 1
od 7. 5. 1999 do 25. 3. 2002
Pascal Guillaume - člen představenstva
Ostrava-Třebovice, Šaljapinova č. 5513
den vzniku členství: 26. 6. 1998 - 10. 12. 2001
od 21. 9. 1998 do 2. 2. 1999
Stanislav Pros - člen představenstva
Čeladná 681,
od 21. 9. 1998 do 2. 2. 1999
Ing. Jitka Rutrlová - člen představenstva
Ostrava-Výškovice, Srbská 9
od 21. 9. 1998 do 7. 5. 1999
Pascal Guillaume - člen představenstva
Ostrava, Tyršova 6
od 30. 4. 1998 do 21. 9. 1998
Jacques Raymond Sicotte - člen představenstva
Praha 10, Moskevská 58
od 30. 4. 1998 do 21. 9. 1998
- dat. nar. 3.3.1948
od 30. 4. 1998 do 21. 9. 1998
Ing. Benedikt Król - člen představenstva
Albrechtice, Životická 560
od 30. 4. 1998 do 21. 9. 1998
Ing. Petr Plachý - člen představenstva
Sviadnov, Františka Podešvy 4
od 30. 4. 1998 do 4. 12. 1998
Ing. Ivan Dzida - místopředseda představenstva
Ostrava 1, Sadová 35
od 30. 4. 1998 do 2. 2. 1999
JUDr. Martin Šebek - člen představenstva
Praha 2, Vinohradská 13
od 30. 4. 1998 do 7. 5. 1999
Laurent Berméjo - člen představenstva
Praha 5, Pod Hybšmankou 16
od 30. 4. 1998 do 10. 8. 1999
Marc Guy Boudier - místopředseda představenstva
Praha 8, Společná 7/2193
od 30. 4. 1998 do 10. 8. 1999
- dat. nar. 23.4.1954
od 30. 4. 1998 do 20. 9. 2000
Ing. Jaroslav Veselský - předseda představenstva
Ostrava-Moravská Ostrava, Lechowiczova 2837/1
od 30. 4. 1998 do 14. 11. 2000
Bruno Gilbert Masson - člen představenstva
Praha 5, Pod Hybšmankou 16
od 30. 4. 1998 do 14. 11. 2000
- dat. nar. 1.3.1958
od 13. 6. 1997 do 30. 4. 1998
Ing. Jaroslav Veselský - předseda představenstva
Ostrava-Moravská Ostrava, Lechowiczova 2837/1
od 21. 3. 1997 do 13. 6. 1997
Ing. Jaroslav Veselský - předseda představenstva
Ostrava-Fifejdy, Lechowiczova 1/2837
od 21. 3. 1997 do 30. 4. 1998
Ing. Stanislav Pros - místopředseda představenstva
Ostrava-Poruba, Gustava Klimenta 439
od 21. 3. 1997 do 30. 4. 1998
Ing. Benedikt Król - místopředseda představenstva
Orlová-Lutyně, Masarykova 918
od 21. 3. 1997 do 30. 4. 1998
Ing. Viktor Eckstein - člen představenstva
Havířov-Suchá, Říjnová 19
od 21. 3. 1997 do 30. 4. 1998
Ing. Jitka Rutrlová - člen představenstva
Ostrava-Výškovice, Srbská 9
od 3. 7. 1996 do 21. 3. 1997
Ing. Jiří Ovčáček - člen představenstva
Praha 5, Žofie Podlipské 903
od 3. 7. 1996 do 21. 3. 1997
Ing. Ivan Zach - člen představenstva
Slaný, Švermova 579
od 3. 7. 1996 do 21. 3. 1997
Ing. Milan Musil - předseda představenstva
Praha 9-Černý Most, Kpt. Stránského 987
od 3. 7. 1996 do 21. 3. 1997
Ing. Bronislav Kohut - člen představenstva
Ostrava-Svinov, Rošického 1064
od 3. 7. 1996 do 21. 3. 1997
Ing. Petr Kolář - člen představenstva
Praha 8, Dolákova 796/9
od 1. 3. 1995 do 3. 7. 1996
Bohumil Kolařík - člen představenstva
Zlín, Sokolská 416
od 22. 8. 1994 do 3. 7. 1996
Ing. Miroslav Hájek - předseda představenstva
Řevničov, Draha 305
od 22. 8. 1994 do 3. 7. 1996
Ing. Vladimír Pačai - člen představenstva
Ostrava-Mariánské Hory, Hotel Chemik, 28. října 170
od 22. 8. 1994 do 21. 3. 1997
Ing. Jaroslav Veselský - místopředseda představenstva
Ostrava-Moravská Ostrava, Lechoviczova 1
od 26. 4. 1993 do 22. 8. 1994
Ing. Petr Kolek, CSc. - člen představenstva
Praha 6, Vondroušova 1213
od 26. 4. 1993 do 22. 8. 1994
Ing. Vladimír Pačai - člen představenstva
Košice, Magurská 2
od 26. 4. 1993 do 1. 3. 1995
Ing. Bohumil Kolařík - člen představenstva
Zlín, Sokolská 416
od 26. 4. 1993 do 8. 2. 1996
Ing. Bedřich Marek - člen představenstva
Krnov, ul. 9. května 16c
od 26. 4. 1993 do 3. 7. 1996
Ing. Tomáš Macura - člen představenstva
Havířov, Národní tř. 26/664
od 26. 4. 1993 do 21. 3. 1997
Ing. Jiří Orlický - člen představenstva
Praha 4, Háje, Stříbrského 682
od 27. 4. 1992 do 26. 4. 1993
Ing. Antonín Březina - člen představenstva
Ostrava, Živičná 2848
od 27. 4. 1992 do 26. 4. 1993
Ing. Adam Zielina - člen představenstva
Havířov, Hálkova 1
od 27. 4. 1992 do 26. 4. 1993
Ing. Alexej Nováček - člen představenstva
Karviná, Nedbalova 2414
od 27. 4. 1992 do 22. 8. 1994
Ing. Jaroslav Veselý - člen představenstva
Ostrava 1, Lechoviczova 1/2837
od 12. 3. 2018
Jménem společnosti jedná představenstvo, a to buď společně nejméně dva členové představenstva anebo samostatně jeden člen představenstva, který k tomu byl představenstvem pověřen.
od 18. 3. 2016 do 12. 3. 2018
Jménem společnosti jedná představenstvo, a to buď společně nejméně dva členové představenstva anebo samostatně jeden člen představenstva, který k tomu byl představenstvem pověřen. V souladu s § 164 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, je osobou pověřenou právním jednáním vůči zaměstnancům společnosti místopředseda představenstva, pan Ing. Josef Novák.
od 25. 3. 2015 do 18. 3. 2016
Jménem společnosti jedná představenstvo, a to buď společně nejméně dva členové představenstva anebo samostatně jeden člen představenstva, který k tomu byl představenstvem pověřen.
od 2. 2. 1999 do 25. 3. 2015
J e d n á n í : Jménem společnosti jedná představenstvo, a to buď společně nejméně dva členové představenstva anebo samostatně jeden člen představenstva, který k tomu byl představenstvem pověřen.
od 21. 9. 1998 do 2. 2. 1999
J e d n á n í : Jménem společnosti jedná představenstvo, a to buď společně všichni členové představenstva nebo společně předseda představenstva a jeden člen představenstva nebo společně dva místopředsedové anebo samostatně jeden člen představenstva, který k tomu byl představenstvem pověřen.
od 21. 3. 1997 do 21. 9. 1998
Jednání: Jménem společnosti jedná představenstvo. Za představenstvo jedná předseda nebo místopředseda a společně s některým z nich jeden člen představenstva. Samostatně může jednat jeden člen představenstva, který k tomu bude dalším členem představenstva písemně zmocněn, přičemž podmínkou takového zastupování je, aby jednající či zmocňující člen představenstva byl buď předseda nebo místopředseda představenstva.
od 7. 10. 1993 do 21. 3. 1997
Jednání: Jménem společnosti jedná s jinými orgány v celém rozsahu představenstvo, a to buď společně všichni členové představenstva nebo společně předseda nebo místopředseda a jeden člen představenstva anebo samostatně jeden člen představenstva, který k tomu byl představenstvem pověřen.
od 27. 4. 1992 do 7. 10. 1993
Jednání: Společnost zastupuje vůči třetím osobám, před soudem a před jinými orgány v celém rozsahu představenstvo, a to buď společně všichni členové představenstva, anebo samostatně jeden člen představenstva, který k tomu byl představenstvem písemně pověřen.
Dozorčí rada
od 30. 12. 2020
Ing. MILAN KUCHAŘ - předseda dozorčí rady
Bedřichov, , PSČ 468 12
den vzniku členství: 16. 12. 2020
den vzniku funkce: 16. 12. 2020
od 30. 12. 2020
Ing. MILUŠE POLÁKOVÁ - místopředseda dozorčí rady
Benátky nad Jizerou - Kbel, , PSČ 294 71
den vzniku členství: 1. 7. 2019
den vzniku funkce: 16. 12. 2020
od 30. 12. 2020
Mgr. EVA KUČEROVÁ - člen dozorčí rady
Praha - Staré Město, Anežská, PSČ 110 00
den vzniku členství: 16. 12. 2020
od 29. 7. 2019 do 30. 12. 2020
Ing. MILUŠE POLÁKOVÁ - předseda dozorčí rady
Benátky nad Jizerou - Kbel, , PSČ 294 71
den vzniku členství: 1. 7. 2019
den vzniku funkce: 1. 7. 2019 - 16. 12. 2020
od 29. 7. 2019 do 30. 12. 2020
MAXIME PIERRE CLAUDE MARSAULT - člen dozorčí rady
Praha - Břevnov, Fastrova, PSČ 169 00
den vzniku členství: 1. 7. 2019 - 15. 12. 2020
od 5. 6. 2019 do 29. 7. 2019
Ing. ZDENĚK DUBA - předseda dozorčí rady
Praha - Střížkov, Desenská, PSČ 190 00
den vzniku členství: 21. 6. 2016 - 30. 6. 2019
den vzniku funkce: - 30. 6. 2019
od 9. 1. 2019
YVETA SEKERÁKOVÁ - člen dozorčí rady
Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Hrušky, PSČ 709 00
den vzniku členství: 1. 1. 2019
od 9. 1. 2019 do 30. 12. 2020
MALIKA GHENDOURI - místopředseda dozorčí rady
Paříž, Rue Pierre et Marie Curie 2, Francouzská republika
den vzniku členství: 20. 6. 2018 - 15. 12. 2020
den vzniku funkce: 11. 12. 2018 - 15. 12. 2020
od 19. 9. 2018 do 9. 1. 2019
MALIKA GHENDOURI - člen dozorčí rady
Paříž, Rue Pierre et Marie Curie 2, Francouzská republika
den vzniku členství: 20. 6. 2018
od 25. 7. 2018
Ing. BOHDAN MALANIUK - člen dozorčí rady
Praha - Vinohrady, Vinohradská, PSČ 130 00
den vzniku členství: 19. 6. 2018
od 25. 7. 2018 do 2. 10. 2018
Ing. MARTIN BERNARD - člen dozorčí rady
Tlumačov, U Vodárny, PSČ 763 62
den vzniku členství: 20. 6. 2018 - 23. 9. 2018
od 8. 9. 2017 do 25. 7. 2018
Ing. BOHDAN MALANIUK - člen dozorčí rady
Praha - Vinohrady, Vinohradská, PSČ 130 00
den vzniku členství: 1. 9. 2017 - 19. 6. 2018
od 2. 8. 2017
PAVEL BARÁNEK - člen dozorčí rady
Ludgeřovice, Nad Vodárnou, PSČ 747 14
den vzniku členství: 29. 6. 2017
od 29. 5. 2017 do 5. 6. 2019
Ing. ZDENĚK DUBA - předseda dozorčí rady
Praha - Písnice, Ke kurtům, PSČ 142 00
den vzniku členství: 21. 6. 2016
den vzniku funkce:
od 9. 10. 2016 do 8. 9. 2017
Ing. MARTIN JAŠEK, M.A. - člen dozorčí rady
Praha - Jinonice, Laténská, PSČ 158 00
den vzniku členství: 21. 6. 2016 - 31. 8. 2017
od 3. 10. 2016 do 9. 10. 2016
Ing. MARTIN JAŠEK, M.A. - člen dozorčí rady
Praha - Jinonice, Hlubocká, PSČ 158 00
den vzniku členství: 21. 6. 2016
od 3. 10. 2016 do 29. 5. 2017
Ing. ZDENĚK DUBA - člen dozorčí rady
Praha - Písnice, Ke kurtům, PSČ 142 00
den vzniku členství: 21. 6. 2016
od 18. 3. 2016 do 19. 9. 2018
RENAUD CAPRIS - člen dozorčí rady
78 160 Marly le Roi, 27B avenue de Bruyere, Francouzská republika
den vzniku členství: 19. 6. 2014 - 19. 9. 2018
od 26. 11. 2015 do 19. 9. 2018
MALIKA GHENDOURI - místopředseda dozorčí rady
Paříž, Rue Pierre et Marie Curie 2, Francouzská republika
den vzniku členství: 19. 6. 2014 - 19. 6. 2018
den vzniku funkce: 30. 6. 2014 - 19. 6. 2018
od 4. 8. 2015 do 3. 10. 2016
Ing. ZDENĚK DUBA - předseda dozorčí rady
Praha - Písnice, Ke kurtům, PSČ 142 00
den vzniku členství: 1. 7. 2015 - 21. 6. 2016
den vzniku funkce: 1. 7. 2015 - 21. 6. 2016
od 25. 3. 2015 do 3. 10. 2016
Mgr. PETR ŠTULC, Dr. - člen dozorčí rady
Praha - Kyje, Šimanovská, PSČ 198 00
den vzniku členství: 17. 2. 2012 - 17. 5. 2016
od 25. 3. 2015 do 18. 7. 2017
ZDENĚK KRAKOVSKÝ - člen dozorčí rady
Ostrava - Krásné Pole, Nad Mlýnkem, PSČ 725 26
den vzniku členství: 30. 6. 1999 - 28. 6. 2017
od 25. 3. 2015 do 25. 7. 2018
Ing. MARTIN BERNARD - člen dozorčí rady
Tlumačov, U Vodárny, PSČ 763 62
den vzniku členství: 19. 6. 2014 - 19. 6. 2018
od 5. 3. 2015 do 4. 8. 2015
PHILIPPE GUITARD - předseda dozorčí rady
Praha - Staré Město, Betlémská, PSČ 110 00
den vzniku členství: 19. 6. 2014 - 18. 6. 2015
den vzniku funkce: 30. 6. 2014 - 18. 6. 2015
od 21. 8. 2014 do 5. 3. 2015
PHILIPPE GUITARD - předseda dozorčí rady
Praha 1 - Josefov, Pařížská, PSČ 110 00
den vzniku členství: 19. 6. 2014
den vzniku funkce: 30. 6. 2014
od 21. 8. 2014 do 26. 11. 2015
MALIKA GHENDOURI - místopředseda dozorčí rady
Paříž, Rue Pierre et Marie Curie 2, Francouzská republika
den vzniku členství: 19. 6. 2014
den vzniku funkce: 30. 6. 2014
od 21. 8. 2014 do 18. 3. 2016
RENAUD CAPRIS - člen dozorčí rady
Budapešť, Sip utca 8, Maďarská republika
den vzniku členství: 19. 6. 2014
od 4. 8. 2014 do 21. 8. 2014
MALIKA GHENDOURI - člen dozorčí rady
Paříž, Rue Pierre et Marie Curie 2, Francouzská republika
den vzniku členství: 19. 6. 2014
od 4. 8. 2014 do 21. 8. 2014
PHILIPPE GUITARD - člen dozorčí rady
Praha 1 - Josefov, Pařížská, PSČ 110 00
den vzniku členství: 19. 6. 2014
od 4. 8. 2014 do 21. 8. 2014
-
od 4. 8. 2014 do 21. 8. 2014
RENAUD CAPRIS - člen dozorčí rady
Budapašť, Sip utca 8, Maďarská republika
den vzniku členství: 19. 6. 2014
od 4. 8. 2014 do 21. 8. 2014
-
od 4. 8. 2014 do 25. 3. 2015
Ing. MARTIN BERNARD - člen dozorčí rady
Tlumačov, U Vodárny, PSČ 763 62
den vzniku členství: 19. 6. 2014
od 26. 11. 2013 do 4. 8. 2014
ERIC LUCIEN GOUY - člen dozorčí rady
Noisy-Le-Roi, 15 Allée les Closeaux, PSČ 785 90, Francouzská republika
den vzniku členství: 24. 10. 2013 - 18. 6. 2014
od 27. 2. 2012 do 4. 8. 2014
François Vasse - člen dozorčí rady
Fondettes, Rue Louise MICHEL, PSČ 372 30, Francouzská republika
den vzniku členství: 17. 2. 2012 - 31. 5. 2014
od 27. 2. 2012 do 4. 8. 2014
Ing. Martin Jašek, M.A. - člen dozorčí rady
Praha 5 - Jinonice, Hlubocká, PSČ 158 00
den vzniku členství: 17. 2. 2012 - 31. 5. 2014
od 27. 2. 2012 do 25. 3. 2015
Mgr. Petr Štulc, Dr. - člen dozorčí rady
Praha 9 - Kyje, Šimanovská, PSČ 198 00
den vzniku členství: 17. 2. 2012
od 13. 7. 2010 do 27. 2. 2012
Ing. Pavel Cyrani, MBA - člen dozorčí rady
Roztoky u Prahy, Spěšného, PSČ 252 63
den vzniku členství: 7. 5. 2010 - 17. 2. 2012
od 13. 7. 2010 do 27. 2. 2012
Ing. Vladimír Schmalz - člen dozorčí rady
Řez - Husinec, , PSČ 250 68
den vzniku členství: 7. 5. 2010 - 17. 2. 2012
od 1. 7. 2010 do 4. 8. 2014
Ing. Jan Myšík - člen dozorčí rady
Ostrava - Poruba, Opavská, PSČ 708 00
den vzniku členství: 18. 6. 2010 - 18. 6. 2014
od 1. 7. 2010 do 4. 8. 2014
Mgr. Eva Tmejová - člen dozorčí rady
Ostrava - Poruba, Hlavní třída, PSČ 708 00
den vzniku členství: 18. 6. 2010 - 18. 6. 2014
od 4. 6. 2010 do 13. 7. 2010
Ing. Pavel Cyrani, MBA - člen dozorčí rady
Roztoky u Prahy, Spěšného, PSČ 252 63
den vzniku členství: 28. 4. 2010
od 4. 6. 2010 do 13. 7. 2010
Ing. Vladimír Schmalz - člen dozorčí rady
Řez - Husinec, , PSČ 250 68
den vzniku členství: 28. 4. 2010
od 4. 6. 2010 do 4. 8. 2014
Jérôme Ladriere - člen dozorčí rady
Viroflay, rue Rieussec, PSČ 782 20, Francouzská republika
den vzniku členství: 28. 4. 2010 - 31. 5. 2014
od 4. 6. 2010 do 4. 8. 2014
Bernard Thomas - člen dozorčí rady
Nancy, rue de Champenoux, PSČ 540 00, Francouzská republika
den vzniku členství: 28. 4. 2010 - 31. 5. 2014
od 14. 7. 2009 do 27. 2. 2012
Olivier Barbaroux - člen dozorčí rady
Le Pecq, allée des Cédres 19, PSČ 782 30, Francouzská republika
den vzniku členství: 4. 2. 2009 - 17. 2. 2012
od 14. 7. 2009 do 25. 3. 2015
Zdeněk Krakovský - člen
Ostrava - Krásné Pole, Nad Mlýnkem 746, PSČ 725 26
den vzniku členství: 30. 6. 1999
od 23. 6. 2008 do 14. 7. 2009
Pascal Bonne - člen dozorčí rady
Louveciennes, rue de la Princesse 54, PSČ 784 30, Francouzská republika
den vzniku členství: 28. 5. 2008 - 4. 2. 2009
od 5. 12. 2007 do 4. 8. 2014
Gérard Milliére - místopředseda dozorčí rady
Rillieux la Pape, impasse Georges Sibert 56, PSČ 691 40, Francouzská republika
den vzniku členství: 23. 5. 2007 - 31. 5. 2014
den vzniku funkce: 25. 6. 2007 - 31. 5. 2014
od 2. 7. 2007 do 5. 12. 2007
Gérard Milliére - člen dozorčí rady
Rillieux la Pape, impasse Georges Sibert 56, PSČ 691 40, Francouzská republika
den vzniku členství: 23. 5. 2007
od 30. 5. 2006 do 4. 8. 2014
Ladislav Kugler - člen dozorčí rady
Orlová - Lutyně, Okružní 937, PSČ 735 14
den vzniku členství: 28. 4. 2006 - 18. 6. 2014
od 19. 4. 2006 do 2. 7. 2007
Francois Habégre - místopředseda dozorčí rady
Versailles, rue Pierre Curie 28, 78000 Francouzská republika
den vzniku členství: 21. 2. 2006 - 23. 5. 2007
den vzniku funkce: 21. 2. 2006 - 23. 5. 2007
od 19. 4. 2006 do 4. 8. 2014
Jean-Michel Mazalerat - předseda dozorčí rady
Paris, Nicolas Chuquet 5, 75017 Francouzská republika
den vzniku členství: 21. 2. 2006 - 14. 5. 2014
den vzniku funkce: 21. 2. 2006 - 14. 5. 2014
od 24. 3. 2006 do 19. 4. 2006
Francois Habégre - člen dozorčí rady
Versailles, rue Pierre Curie 28, 78000 Francouzská republika
den vzniku členství: 21. 2. 2006
od 24. 3. 2006 do 19. 4. 2006
Jean-Michel Mazalerat - člen dozorčí rady
Paris, Nicolas Chuquet 5, 75017 Francouzská republika
den vzniku členství: 21. 2. 2006
od 24. 3. 2006 do 23. 6. 2008
Marie-Francoise Pépin - člen dozorčí rady
Warszava, Al. Przyjaciól 1 m 16, 00565 Polská republika
den vzniku členství: 21. 2. 2006 - 28. 5. 2008
od 24. 3. 2006 do 26. 11. 2013
Philippe Beaute - člen dozorčí rady
Saint Germain en Laye, rue Sainte Radegonde 34, 78100 Francouzská republika
den vzniku členství: 21. 2. 2006 - 24. 10. 2013
od 12. 1. 2006 do 24. 3. 2006
Renaud Capris - předseda
Praha - Nusle, Na Květnici 1708/18, PSČ 140 00
den vzniku členství: 12. 5. 2004 - 21. 2. 2006
den vzniku funkce: 12. 5. 2004 - 21. 2. 2006
od 21. 6. 2004 do 12. 1. 2006
Renaud Capris - předseda
Ostrava - Slezská Ostrava, Chladná 11/1949, PSČ 710 00
den vzniku členství: 12. 5. 2004
den vzniku funkce: 12. 5. 2004
od 21. 6. 2004 do 24. 3. 2006
Christophe Johany Lanneluc - člen
Ostrava - Moravská Ostrava, Střední 1831/1, PSČ 702 00
den vzniku členství: 12. 5. 2004 - 21. 2. 2006
od 31. 3. 2003 do 21. 6. 2004
Gérard Levet - člen
Praha 2, ul. Vinohradská č. 22, PSČ 120 00
den vzniku členství: 8. 1. 2003 - 12. 5. 2004
od 2. 10. 2002 do 31. 3. 2003
Patrick Luccioni - člen
Praha 1, ul. Štupartská č. 11, PSČ 110 00
den vzniku členství: 28. 3. 2002 - 8. 1. 2003
od 2. 10. 2002 do 21. 6. 2004
Gilles Humbert - předseda
Praha 6, ul. Matějská 22, PSČ 160 00
den vzniku členství: 28. 3. 2002 - 12. 5. 2004
den vzniku funkce: 28. 3. 2002 - 12. 5. 2004
od 4. 10. 2001 do 2. 10. 2002
Bruno Masson - člen
Praha 2, Polská 56, PSČ 120 00
den vzniku členství: 14. 5. 2001 - 28. 3. 2002
od 20. 9. 2000 do 2. 10. 2002
Brice Alleman - předseda
Praha 4, Pod Srázem 7/1755
den vzniku členství: 18. 5. 2000 - 28. 3. 2002
den vzniku funkce: 18. 5. 2000 - 28. 3. 2002
od 10. 8. 1999 do 14. 7. 2009
Zdeněk Krakovský - člen
Ostrava - Výškovice, Výškovická 140/579
den vzniku členství: 30. 6. 1999
od 2. 2. 1999 do 4. 10. 2001
Martin Šebek - člen
Praha 2, Vinohradská 13
od 21. 9. 1998 do 2. 2. 1999
Ing. Josef Kaniok, CSc. - člen
Havířov, Dělnická 33
od 30. 4. 1998 do 21. 9. 1998
Ing. Viktor Eckstein - člen
Havířov-Suchá, Říjnová 19
od 30. 4. 1998 do 20. 9. 2000
Gilles Bellamy - předseda
Lay Saint-Christophe, 8 chemin d`Eulmont, Francie
od 21. 3. 1997 do 30. 4. 1998
Ing. Jiří Ovčáček - předseda
Praha 5-Zbraslav, Žofie Podlipské 903
od 21. 3. 1997 do 30. 4. 1998
Ing. Lubomír Ďurovec - člen
Ostrava 1, Dvořákova 20
od 3. 7. 1996 do 21. 3. 1997
Ing. Miroslav Hájek - člen
Řevničov, Draha 305, PSČ 270 54
od 3. 7. 1996 do 21. 3. 1997
Ing. Jan Kvasnička - člen
Praha 4, Sládkovičova 1241/22
od 7. 10. 1993 do 3. 7. 1996
Ing. Jiří Chroustovský - člen
Praha 5 - Barrandov, Geologická 3
od 7. 10. 1993 do 10. 8. 1999
Jaroslav Batko - člen
Ostrava-Hrabůvka, Obecní 4/1525
od 26. 4. 1993 do 7. 10. 1993
Ing. Pavel Kolář - člen
Olomouc, Dlouhá 36
od 26. 4. 1993 do 3. 7. 1996
Ing. Milan Hamza - člen
Ostrava-Poruba, Čs. exilu 477
od 13. 11. 1992 do 26. 4. 1993
Ing. Jindřich Nowak - člen
Ostrava-Přívoz, Na Liškovci 2
od 27. 4. 1992 do 13. 11. 1992
Ing. František Hejčl - člen
Hradec Králové, Gebauerova 1072
od 27. 4. 1992 do 26. 4. 1993
JUDr. Karel Dědic - člen
Frenštát pod Radhoštěm, Nivy 319
od 27. 4. 1992 do 7. 10. 1993
Ing. Stanislav Šnobl - člen
Ostrava-Poruba, Kosmická 1526
Hodnocení firmy
0
+
-

Další odkazy

Aktualizovat data

Peníze.cz zobrazuje pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce. Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby, která umožňuje, mimojiné, vyhledávání v rejstřících z jednoho místa, aniž by údaje z těchto rejstříků sdružovala.

Pokud jste na našich stránkách objevili, že uváděná data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je, obraťte se s žádostí o opravu dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích. Pokud je na zdrojové stránce všechno v pořádku a chyba je pouze u nás, klikněte níž na tlačítko Aktualizovat data a vyčkejte. Aktualizace může trvat i několik málo desítek sekund.

Celebrity v rejstříku

Zdeněk Bakala

Zdeněk Bakala

- podnikatel a uhlobaron

-8

+
-
Ivo Lukačovič

Ivo Lukačovič

- zakladatel Seznam.cz

-28

+
-
Karel Komárek

Karel Komárek

- miliardář, Sazka

-40

+
-
Pavel Tykač

Pavel Tykač

- podnikatel, jeden z nejbohatších Čechů

-49

+
-
Milan Hnilička

Milan Hnilička

- hokejový brankář, olympijský vítěz, poslanec

-69

+
-
Roman Janoušek

Roman Janoušek

– podnikatel a lobbista

-91

+
-

A tohle už jste četli?

Další rána pro restaurace. Nejsou lidi!

Další rána pro restaurace. Nejsou lidi!

Sotva mohli naplno otevřít své podniky, bojují majitelé restaurací s jiným velkým problémem: Personál se vypařil jako pára nad hrncem. Pracovníci odešli do stabilnějších oborů a nechtějí se vracet.

Na přehled pro zdravotní pojišťovnu je poslední den

Na přehled pro zdravotní pojišťovnu je poslední den

Pondělí 2. srpna je posledním dnem pro odevzdání přehledu o příjmech a výdajích zdravotní pojišťovně. Jednotný termín se týká všech osob samostatně výdělečně činných (OSVČ) bez ohledu na to, kdy a jak předtím podaly daňové přiznání. 

Účetnictví už není fuška. Pomůže moderní software

Účetnictví už není fuška. Pomůže moderní software

Pro někoho jsou účetnictví jen „nějaká čísla“ a jeho vedení činnost nutná, leč nudná. Pro jiné je účetnictví užitečný nástroj pro finanční rozhodování a pro plánování vývoje firmy. V obou případech je dnes nezbytné, aby účetní firma šla s dobou.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  14 429 974 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Doporučujeme

Polky v českých továrnách: zahálkou a šmelinou proti socialismu

Polky v českých továrnách: zahálkou a šmelinou proti socialismu

Zpočátku nezáživně působící historická studie přináší fascinující vhled do působení polských dělnic v 70....

Nehýbu se moc, ale jsem normálně do pohody. Film o sexuálních potřebách lidí s postižením

Nehýbu se moc, ale jsem normálně do pohody. Film o sexuálních potřebách lidí s postižením

„Hledám chlapa. Jsem sama a potřebovala bych trochu lásky a objetí, přitulení, popřípadě i více. Hlavně...

Partners Financial Services