KOJA, kom. spol. v likvidaci, IČO: 47114746 - Vymazáno - Obchodní rejstřík

Tento výpis z obchodního rejstříku obsahuje údaje o společnosti KOJA, kom. spol. v likvidaci Údaje byly staženy 6. 4. 2022 z datové služby justice.cz dle IČO 47114746. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 47114746 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!

Výpis z obchodního rejstříku

Rejstřík
ARES
 
 
 
 
 
 
 
Datum zápisu9. 12. 1992
Datum zániku23. 5. 2020
StavVymazáno
Obchodní firma
od 18. 3. 2014 do 23. 5. 2020

KOJA, kom. spol. v likvidaci

od 9. 12. 1992 do 18. 3. 2014

KOJA, kom. spol.

Prověřit exekuceReputace firmy
Adresa sídla
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Praha 4, Protivova 1375, PSČ 140 00
IČO
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020

47114746

Identifikátor datové schránky:ffv5hmk
Právní forma
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Společnost komanditní
Spisová značka7466 A, Městský soud v Praze
Předmět podnikání
od 9. 12. 1992 do 21. 3. 2013
- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
od 9. 12. 1992 do 21. 3. 2013
- ostraha majetku a osob
Ostatní skutečnosti
od 18. 3. 2014 do 23. 5. 2020
- Usnesením Městského soudu v Praze ze dne 23.12.2013, č.j. 73 Cm 234/2013-14, byla společnost zrušena s likvidací; usnesení nabylo právní moci dne  30.1.2014.
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
- Orgány společnosti: a) komplementáři b) valná hromada
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
- Rozsah splacených vkladů komandistů: ke dni zápisu peněžité vklady komandistů složeny na účet společnosti.
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
- Založení společnosti: společenskou smlouvou ze dne 5.10.1992
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
- Doba trvání společnosti: společnost založena na dobu neurčitou.
Statutární orgán
od 27. 7. 2016 do 23. 5. 2020
JUDr. STANISLAV KADLEC
Praha - Chodov, Bohúňova, PSČ 149 00
od 27. 7. 2016 do 23. 5. 2020
JIŘÍ KOHOUT
Praha - Chodov, Hněvkovského, PSČ 149 00
od 27. 7. 2016 do 23. 5. 2020
JUDr. JAROSLAV KOUBA
Dobřejovice, Skalická, PSČ 251 01
od 27. 7. 2016 do 23. 5. 2020
MIROSLAV KUČERA
Praha - Čimice, Ouholická, PSČ 181 00
od 27. 7. 2016 do 23. 5. 2020
Ing. JOZEF POVRAZNÍK
Jablonec nad Jizerou - Bratrouchov, , PSČ 512 43
od 27. 7. 2016 do 23. 5. 2020
JAROSLAVA KOHOUTOVÁ
Praha - Chodov, Hněvkovského, PSČ 149 00
od 9. 12. 1992 do 27. 7. 2016
JUDr. Stanislav Kadlec
Praha 4, Bohůnova 1344, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 27. 7. 2016
Jiří Kohout
Praha 4, Protivova 1375, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 27. 7. 2016
JUDr. Jaroslav Kouba
Praha 4, Hýblerova 523, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 27. 7. 2016
Miroslav Kučera
Praha 8, Ouholická 453, PSČ 180 00
od 9. 12. 1992 do 27. 7. 2016
Ing. Jozef Provazník
Praha 6, Pavlovská 3, PSČ 160 00
od 9. 12. 1992 do 27. 7. 2016
Jaroslava Kohoutová
Praha 4, Protivova 1375, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Způsob jednání jménem společnosti: k obchodnímu vedení společno- sti jsou oprávněni pouze komplementáři. K zavazování se za spo- lečnost je však zapotřebí zmocnění ostatních komplementářů. Podepisování se děje tak, že k vytištěnému nebo jinak napsané- mu názvu připojí svůj podpis a titul komplementář.
Komplementáři
od 27. 7. 2016 do 23. 5. 2020
JUDr. STANISLAV KADLEC
Praha - Chodov, Bohúňova, PSČ 149 00
od 27. 7. 2016 do 23. 5. 2020
JIŘÍ KOHOUT
Praha - Chodov, Hněvkovského, PSČ 149 00
od 27. 7. 2016 do 23. 5. 2020
JUDr. JAROSLAV KOUBA
Dobřejovice, Skalická, PSČ 251 01
od 27. 7. 2016 do 23. 5. 2020
MIROSLAV KUČERA
Praha - Čimice, Ouholická, PSČ 181 00
od 27. 7. 2016 do 23. 5. 2020
Ing. JOZEF POVRAZNÍK
Jablonec nad Jizerou - Bratrouchov, , PSČ 512 43
od 27. 7. 2016 do 23. 5. 2020
JAROSLAVA KOHOUTOVÁ
Praha - Chodov, Hněvkovského, PSČ 149 00
od 9. 12. 1992 do 27. 7. 2016
JUDr. Stanislav Kadlec
Praha 4, Bohůnova 1344, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 27. 7. 2016
Jiří Kohout
Praha 4, Protivova 1375, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 27. 7. 2016
JUDr. Jaroslav Kouba
Praha 4, Hýblerova 523, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 27. 7. 2016
Miroslav Kučera
Praha 8, Ouholická 453, PSČ 180 00
od 9. 12. 1992 do 27. 7. 2016
Ing. Jozef Provazník
Praha 6, Pavlovská 3, PSČ 160 00
od 9. 12. 1992 do 27. 7. 2016
Jaroslava Kohoutová
Praha 4, Protivova 1375, PSČ 140 00
od 27. 7. 2016 do 23. 5. 2020
JUDr. STANISLAV KADLEC
Praha - Chodov, Bohúňova, PSČ 149 00
od 27. 7. 2016 do 23. 5. 2020
JIŘÍ KOHOUT
Praha - Chodov, Hněvkovského, PSČ 149 00
od 27. 7. 2016 do 23. 5. 2020
JUDr. JAROSLAV KOUBA
Dobřejovice, Skalická, PSČ 251 01
od 27. 7. 2016 do 23. 5. 2020
MIROSLAV KUČERA
Praha - Čimice, Ouholická, PSČ 181 00
od 27. 7. 2016 do 23. 5. 2020
Ing. JOZEF POVRAZNÍK
Jablonec nad Jizerou - Bratrouchov, , PSČ 512 43
od 27. 7. 2016 do 23. 5. 2020
JAROSLAVA KOHOUTOVÁ
Praha - Chodov, Hněvkovského, PSČ 149 00
od 9. 12. 1992 do 27. 7. 2016
JUDr. Stanislav Kadlec
Praha 4, Bohůnova 1344, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 27. 7. 2016
Jiří Kohout
Praha 4, Protivova 1375, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 27. 7. 2016
JUDr. Jaroslav Kouba
Praha 4, Hýblerova 523, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 27. 7. 2016
Miroslav Kučera
Praha 8, Ouholická 453, PSČ 180 00
od 9. 12. 1992 do 27. 7. 2016
Ing. Jozef Provazník
Praha 6, Pavlovská 3, PSČ 160 00
od 9. 12. 1992 do 27. 7. 2016
Jaroslava Kohoutová
Praha 4, Protivova 1375, PSČ 140 00
Likvidace
od 27. 7. 2016 do 23. 5. 2020
JUDr. PETR KONEČNÝ
Luká, , PSČ 783 24
od 18. 3. 2014 do 27. 7. 2016
JUDr. Petr Konečný
Praha - Nové Město, V tůních, PSČ 120 00
Komandisté
od 9. 11. 2019 do 23. 5. 2020
MARTIN EITLER
Liberec - Liberec IV-Perštýn, Revoluční, PSČ 460 01
od 30. 9. 2019 do 23. 5. 2020
JAROSLAVA SKŘIVANOVÁ
Březová-Oleško - Oleško, Polní, PSČ 252 45
od 11. 9. 2019 do 23. 5. 2020
ANNA PAPUGOVÁ
Pečky, Chvalovická, PSČ 289 11
od 28. 6. 2019 do 23. 5. 2020
JOSEF RYNEŠ
Úvaly, Čelakovského, PSČ 250 82
od 28. 6. 2019 do 23. 5. 2020
- Společník JOSEF RYNEŠ, dat. nar. 5. března 1939, zemřel 15.6.2019.
od 29. 4. 2018 do 23. 5. 2020
Matas Zdeněk
Praha - Chodov, V průčelí, PSČ 149 00
od 6. 4. 2018 do 9. 11. 2019
MARTIN EITLER
Cvikov - Cvikov I, Náměstí Osvobození, PSČ 471 54
od 23. 8. 2017 do 23. 5. 2020
JAROMÍRA NOVOTNÁ
Doubravička, , PSČ 294 30
od 18. 8. 2017 do 6. 4. 2018
MARTIN EITLER
Cvikov - Cvikov I, Československé armády, PSČ 471 54
od 19. 1. 2017 do 23. 5. 2020
JAROSLAV VYSKOČIL
Vyskytná, , PSČ 394 05
od 29. 9. 2016 do 19. 1. 2017
JAROSLAV VYSKOČIL
Kladno, Na vyhaslém, PSČ 272 01
od 29. 9. 2016 do 16. 8. 2017
STANISLAV ZÁLUZSKÝ
Slaný, Záfortenská, PSČ 274 01
od 29. 9. 2016 do 16. 8. 2017
ČESTMÍR ŠATRA
Ostrava - Hrabůvka, Dr. Martínka, PSČ 700 30
od 29. 9. 2016 do 16. 8. 2017
JÁN BUJAČEK
Praha - Karlín, Sokolovská, PSČ 186 00
od 29. 9. 2016 do 16. 8. 2017
FRANTIŠEK BURIAN
Rostoklaty, , PSČ 281 71
od 29. 9. 2016 do 16. 8. 2017
JINDŘICH MRKVIČKA
Úvaly, Bulharská, PSČ 250 82
od 29. 9. 2016 do 16. 8. 2017
ŠTĚPÁNKA BREJCHOVÁ
Heřmanův Městec, Masarykovo náměstí, PSČ 538 03
od 29. 9. 2016 do 16. 8. 2017
ZDEŇKA HANUŠOVÁ
Praha - Chodov, Ke Kateřinkám, PSČ 149 00
od 29. 9. 2016 do 16. 8. 2017
LUBOŠ HNÁT
Průhonice, Dobřejovická, PSČ 252 43
od 29. 9. 2016 do 16. 8. 2017
JIŘÍ ZATLOUKAL
Praha - Dejvice, Wuchterlova, PSČ 160 00
od 29. 9. 2016 do 16. 8. 2017
KAREL LINHART
Nymburk, Náměstí Přemyslovců, PSČ 288 02
od 29. 9. 2016 do 16. 8. 2017
LUBOMÍR PERNICA
Český Brod - Štolmíř, Za Rybníkem, PSČ 282 01
od 29. 9. 2016 do 16. 8. 2017
MIROSLAV MASOPUST
Praha - Strašnice, Kralická, PSČ 100 00
od 29. 9. 2016 do 16. 8. 2017
VÁCLAV KRAJÍČEK
Křečkov, , PSČ 290 01
od 29. 9. 2016 do 16. 8. 2017
ZDENĚK KRAJÍČEK
Praha - Vršovice, Vršovická, PSČ 101 00
od 29. 9. 2016 do 18. 8. 2017
MARTIN EITLER
Vrbno nad Lesy, , PSČ 439 06
od 29. 9. 2016 do 23. 8. 2017
JAROMÍRA NOVOTNÁ
Doubravička, , PSČ 294 30
od 29. 9. 2016 do 17. 4. 2018
STANISLAV MARTÍNEK
Praha - Krč, Sládkovičova, PSČ 142 00
od 29. 9. 2016 do 14. 1. 2019
OTAKAR MRAČANSKÝ
Praha - Háje, Boháčova, PSČ 149 00
od 29. 9. 2016 do 28. 6. 2019
JOSEF RYNEŠ
Úvaly, Čelakovského, PSČ 250 82
od 29. 9. 2016 do 11. 9. 2019
ANNA PAPUGOVÁ
Pečky, Tř. 5. května, PSČ 289 11
od 29. 9. 2016 do 30. 9. 2019
JOSEF SKŘIVAN
Březová-Oleško - Oleško, Polní, PSČ 252 45
od 29. 9. 2016 do 2. 1. 2020
PAVEL BAXA
Kamenice - Nová Hospoda, Na Spojce, PSČ 251 68
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
PETR BARTL
Kladno - Kročehlavy, Vitry, PSČ 272 01
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
BARBORA FILIPOVÁ
Slaný, Pražská, PSČ 274 01
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JIŘINA DUBCOVÁ
Praha - Žižkov, Zelenky-Hajského, PSČ 130 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JIŘINA FARKAŠOVÁ
Praha - Karlín, Sokolovská, PSČ 186 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JIŘINA NOVÁKOVÁ
Praha - Malešice, Káranská, PSČ 108 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
PETR ZACHARA
Chlumín, , PSČ 277 43
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
STANISLAV HNILA
Mladá Boleslav - Podlázky, , PSČ 293 01
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JOSEF KINDL
Praha - Michle, Pod dálnicí, PSČ 140 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
ELIŠKA MRKVIČKOVÁ
Úvaly, Bulharská, PSČ 250 82
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
VLASTA POBORÁKOVÁ
Praha - Stodůlky, Ovčí hájek, PSČ 158 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
ZDENKA RADOŇSKÁ
Pečky, Dělnická, PSČ 289 11
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JIŘÍ VANĚČEK
Praha - Záběhlice, Postupická, PSČ 141 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
MILUŠE SLÁDKOVÁ
Kladno, Míru, PSČ 272 04
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JIŘÍ BENEŠ
Praha - Modřany, Vazovova, PSČ 143 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
VĚRA BENEŠOVÁ
Brno - Královo Pole, Palackého třída, PSČ 612 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JIŘÍ PIPEK
Mníšek pod Brdy, Čisovická, PSČ 252 10
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JIŘINA PIPKOVÁ
Mníšek pod Brdy, Čisovická, PSČ 252 10
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JAROSLAV URBAN
Praha - Černý Most, Bobkova, PSČ 198 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
PAVEL BAREŠ
Kněževes, U Školy, PSČ 252 68
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
OLDŘICH KOSÁČEK
Praha - Troja, Krosenská, PSČ 181 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
FRANTIŠEK VRÁTNÝ
Praha - Strašnice, Nosická, PSČ 100 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
PAVEL ŽÁK
Praha - Troja, Krosenská, PSČ 181 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
RUDOLF FISCHER
Velké Přílepy, Roztocká, PSČ 252 64
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
EMIL GECAŠEK
Kladno - Kročehlavy, Ukrajinská, PSČ 272 01
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JAROMÍR HYBNER
Praha - Bohnice, Vratislavská, PSČ 181 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
LUDMILA CHLUMSKÁ
Praha - Hostivař, Chudenická, PSČ 102 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
HEDVIKA KUBOUŠKOVÁ
Praha - Nusle, Táborská, PSČ 140 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JINDŘICH LOPADČUK
Mrzky, , PSČ 282 01
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JINDŘICH MIZERA
Praha - Nusle, V Horkách, PSČ 140 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
PETR ANTAL
Praha - Troja, Lešenská, PSČ 181 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JIŘÍ BERGL
Praha - Kobylisy, Kaňkovského, PSČ 182 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
MILOSLAVA ČÁPOVÁ
Praha - Kobylisy, Kubíkova, PSČ 182 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
HELENA VÁLKOVÁ
Prachatice - Prachatice II, Česká, PSČ 383 01
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
KAREL HLAVÁČEK
Kladno - Kročehlavy, Ústecká, PSČ 272 01
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JAN VESELSKÝ
Kladno, Maroldova, PSČ 272 01
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JAROSLAV PETRAŠ
Potštejn, Letenská, PSČ 517 43
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JINDŘICH ADOLF
Karlštejn, , PSČ 267 18
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
VÁCLAV ŠROUBEK
Unhošť, Hájecká, PSČ 273 51
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
ZDEŇKA KRÁLOVÁ
Praha - Chodov, Donovalská, PSČ 149 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
RUDOLF BERKA
Příbram - Příbram I, Tyršova, PSČ 261 01
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
MILOSLAVA VESELÁ
Klučov, , PSČ 282 01
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
FRANTIŠEK SLÁMA
Slapy, , PSČ 252 08
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JIŘÍ DLOUHÝ
Krupá, , PSČ 270 09
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
PAVEL DUSIL
Praha - Žižkov, Jeseniova, PSČ 130 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
BRUNO VOGNIČ
Nová Ves - Nové Ouholice, , PSČ 277 52
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
MAREK SVOBODA
Praha - Bohnice, Hlivická, PSČ 181 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
TATJANA DUŠÁKOVÁ
Nymburk, Topolová, PSČ 288 02
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
libuše dandová
Praha 7, Heřmanova 30, PSČ 170 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
LADISLAV DOBŠÁK
Praha - Krč, Bartákova, PSČ 140 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
MICHAELA AISSAOUI
Kladno - Kročehlavy, U výtopny, PSČ 272 01
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
LENKA KULHÁNKOVÁ
Vinařice, Aeškerova, PSČ 273 07
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JAN MARKYTÁN
Praha - Vršovice, 28. pluku, PSČ 100 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JITKA BOUDOVÁ
Slaný, Wilsonova, PSČ 274 01
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
karel Novák
Nymburk, Sídliště 1917, PSČ 288 02
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JIŘÍ SVOJANOVSKÝ
Mrač, , PSČ 257 21
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
MIROSLAV ŠTROBL
Tišice, Boleslavská, PSČ 277 15
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
ZDENĚK DOXANSKÝ
Praha - Záběhlice, Sněženková, PSČ 106 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
ALŽBETA HOLEČKOVÁ
Kladno, Petrohradská, PSČ 272 04
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
MILAN PEŠATA
Netvořice, Sídliště II., PSČ 257 44
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
VLADIMÍR LUKINIČ
Petrov, Nové Bytovky, PSČ 252 81
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
VLADISLAV TOUŠ
Stratov, , PSČ 289 22
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
ZDENĚK BAŠUS
Budiměřice - Šlotava, , PSČ 288 02
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
VÁCLAV KOTEK
Všechlapy, , PSČ 288 02
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JIŘÍ PAŘÍZEK
Městec Králové, Přemysla Otakara II., PSČ 289 03
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
MILAN VÁŠA
Kostomlaty nad Labem, Na Závisti, PSČ 289 21
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
VÁCLAV JENÍK
Lysá nad Labem - Litol, Nerudova, PSČ 289 22
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
LUKÁŠ VONDRÁČEK
Praha - Řepy, Španielova, PSČ 163 00
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
JAROSLAV SVOBODA
Velim, Pražská, PSČ 281 01
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
DAGMAR LUDVÍKOVÁ
Kostelní Lhota, , PSČ 289 12
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
EVA HRUBÁ
Stratov, , PSČ 289 22
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
LADISLAV VOSEČEK
Rožďalovice, Spojovací, PSČ 289 34
od 29. 9. 2016 do 23. 5. 2020
MONIKA KUNCOVÁ
Praha - Bohnice, Pod Čimickým hájem, PSČ 181 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Bartl Petr
Kladno, ul. Vitry 2223, PSČ 272 01
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Snovická Barbora
okr. Kladno, Břešťany 53
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Dubcová Jiřina
Praha 3, Zel. Hajského 13, PSČ 130 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Eitler Martin
Kladno, Ústecká 3042, PSČ 272 01
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Farkašová Jiřina
Praha 8, Křižíkova 12, PSČ 180 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Nováková Jiřina
Praha 10, Káranská 34, PSČ 100 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Zachara Petr
Chlumín, Revoluční 132, PSČ 277 43
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Záluzský Stanislav
Slaný, Záfortenská 1574, PSČ 274 01
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Šatra Čestmír
Číměř, čp. 18, PSČ 378 32
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Bujaček Ján
Praha 8, Sokolovská 59, PSČ 180 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Burian František
okres Kolín, Rostoklaty čp. 7, PSČ 281 71
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Ing. Hnila Stanislav
Praha 4, Bernolákova 1190, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Ing. Kindl Josef
Praha 4, Pod dálnicí 1282, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Martínek Stanislav
Praha 4, Sládkovičova 1306, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Mrkvička Jindřich
Úvaly, Bulharská 1229, PSČ 250 82
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Mrkvičková Eliška
Úvaly, Bulharská 1229, PSČ 250 82
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Papugová Anna
Praha 6, Národní obrany 18, PSČ 160 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Poboráková Vlasta
Praha 5, Ovčí hájek 2161, PSČ 150 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Radoňská Zdeňka
Pečky, Dělnická 556, PSČ 289 11
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Skřivan Josef
Praha 3, Kolínská 4, PSČ 130 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Vaněček Jiří
Praha 4, Postupická 2937, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Sládková Miluše
Kladno, ul. Míru 2928, PSČ 272 01
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Ing. Beneš Jiří
Praha 4, Vazovova 3228, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
PhDr. Benešová Věra
Praha 4, Vazovova 3228, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Pipek Jiří
p. Jílové, Radlík čp. 4, PSČ 254 01
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Pipková Jiřina
p. Jílové, Radlík čp. 4, PSČ 254 01
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Urban Jaroslav
Praha 4, Pejevové 3121, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Bareš Pavel
Kněževes, U školy 35, PSČ 270 01
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Kosáček Oldřich
Praha 8, Krosenská 534, PSČ 180 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Vrátný František
Praha 1, Nosická 1880, PSČ 110 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Žák Pavel
Praha 8, Krosenská 534, PSČ 180 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Fischer Rudolf
Velké Přílepy, Roztocká 219, PSČ 252 64
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Gecášek Emil
Kladno II., Ukrajinská 2226, PSČ 272 02
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Hybner Jaromír
Praha 8, Vratislavská 395, PSČ 180 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Chlumská Ludmila
Praha 10, Hruškova 1067, PSČ 100 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Kuboušková Hedvika
Praha 4, Táborská 615, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Lopadčuk Jindřich
Mrzky, čp. 53
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Mizera Jindřich
Praha 4, V Horkách 22, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Antal Petr
Praha 8, Krosenská 534, PSČ 180 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Bergl Jiří
Praha 8, Kaňkovského 2, PSČ 180 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Mračanský Otakar
Praha 4, Boháčova 862, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Čápová Miloslava
Praha 8, Kubíkova 1177, PSČ 180 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Brejchová Štěpánka
Praha 8, Fr. Kadlece 7, PSČ 180 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Novotná Jaromíra
Praha 8, Čimická 1629, PSČ 180 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Válková Helena
Praha 6, Verdunská 19, PSČ 160 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Hlaváček Karel
Kladno, Ústecká 3053, PSČ 272 01
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Hanušová Zdeňka
Praha 4, Zupkova 1392, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Hnát Luboš
Praha 4, Dobřejovická 389, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Veselský Jan
Kladno, Hřebečská 2596, PSČ 272 01
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Petráš Jaroslav
Potštejn, 250, PSČ 517 43
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Adolf Jindřich
Karlštejn, 230, PSČ 267 18
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Ing. Šroubek Václav
Unhošť, Hájecká 208, PSČ 273 51
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Povolná Zdenka
Praha 3, Jeseniova 37, PSČ 130 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Dušík Rudolf
okres Cheb, Mnichov 44
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Zatloukal Jiří
Praha 6, Wuchterlova 8, PSČ 160 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Linhart Karel
Nymburk, Purkyňova 649, PSČ 288 02
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Veselá Miloslava
Nymburk, Sadová 2111, PSČ 288 02
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Sláma František
Praha 2, Korunní 57, PSČ 120 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Pernica Lubomír
Úvaly, Petra Velikého 1379, PSČ 250 82
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Masopust Miroslav
Praha 1, Kralická 16, PSČ 110 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Dlouhý Jiří
Praha 8, Krosenská 542, PSČ 180 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Dusil Pavel
Praha 3, Jeseniova 152, PSČ 130 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Ing. Vognič Bruno
Praha 5, Za Opusem 1231, PSČ 150 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Svoboda Marek
Praha 8, Hlivická 419, PSČ 180 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Dušáková Tatjana
Nymburk, Topolová 2127, PSČ 288 02
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Dandová Libuše
Praha 7, Heřmanova 30, PSČ 170 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Ing. Dobšák Ladislav
Praha 4, Bartákova 1115, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Krejčová Michaela
Kladno, V bažantnici 2654, PSČ 272 01
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Kulhánková Lenka
Vinařice, Aeškerova 419, PSČ 273 07
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Markytán Jan
Praha 4, Michelská 79, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Naibertová Jitka
Slaný, Ouvalova 870, PSČ 274 01
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Novák Karel
Nymburk, Sídliště 1917, PSČ 288 02
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Svojanovský Jiří
Mrač, čp. 79
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Štrobl Miroslav
Kojetice u Prahy 103, , PSČ 250 72
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Vyskočil Jaroslav
Kladno, Na vyhaslém 3260, PSČ 272 01
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Doxanský Zdeněk
Praha 7, Heřmanova 49, PSČ 170 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Holečková Alžběta
Kladno, Leningradská 3112, PSČ 272 01
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Ryneš Josef
Úvaly, Čelakovského 605, PSČ 250 82
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Krajíček Václav
Poděbrady, Palachova 726/II, PSČ 290 01
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Krajíček Zdeněk
Praha 10, 28. pluku 464/39, PSČ 100 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Baxa Pavel
Nová Hospoda, 367
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Pešata Milan
Netvořice, Sídliště 233, PSČ 257 44
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Lukinič Vladimír
okres Praha - západ, Petrov 28, PSČ 252 81
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Touš Vladislav
Stratov, 121
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Bašus Zdeněk
Budiměřice-Šlotava 49,
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Kotek Václav
Všechlapy, 186
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Pařízek Jiří
Městec Králové, 32, PSČ 289 03
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Váša Milan
Kostomlaty n. Labem 417, , PSČ 289 21
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Jeník Václav
Nymburk, Komenského 601, PSČ 288 02
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Vondráček Lukáš
Praha 2, Korunní 1384, PSČ 120 00
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Svoboda Jaroslav
Sány, 209, PSČ 289 06
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Ludvíková Dagmar
Kostelní Lhota, 30
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Hrubá Eva
Stratov, 128
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Voseček Ladislav
Rožďalovice, Spojovací 434, PSČ 289 34
od 9. 12. 1992 do 29. 9. 2016
Kuncová Monika
Vestec, 140
od 9. 12. 1992 do 29. 4. 2018
Matas Zdeněk
Praha 4, V průčelí 1651, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Šedivá Jaroslava
Kladno 2, Hřebečská 404, PSČ 272 02
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Belinger Josef
Poříčany, Příčná 258, PSČ 289 14
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Kaderová Anna
Praha 1, Zlatnická 12, PSČ 110 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Kotrč František
Praha 5, U kavalírky 8/4, PSČ 150 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Kouba Josef
Praha 6, Kotěrova 2a, PSČ 160 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Kubelík Zdeněk
Vrané n. Vlt., U elektrárny 198, PSČ 252 46
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Liška František
Libčice, U zastávky 392, PSČ 252 66
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Nenál Jan
Praha 6, Na klášterním 19, PSČ 160 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Plesnivá Růžena
Kladno II., Vitry 2177/28, PSČ 274 02
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Semeráková Milada
Praha 4, Macurova 1383, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Toužimská Bohumila
Praha 5, Plzeňská 172, PSČ 150 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Ing. Zajac Vladimír
Praha 8, Vratislavská 384, PSČ 180 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
JUDr. Halbich Karel
Praha 4, Malovická 2759, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
PhDr. Záruba Jiří
Praha 4, Družstevní ochoz 9, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Marek Roman
Praha 5, Bronzová 2015, PSČ 150 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Křiklán Milan
Praha 9, Zlivská 804, PSČ 190 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Křiklánová Jarmila
Praha 9, Zlivská 804, PSČ 190 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Škoda Zdeněk
Praha 8, Feřtekova 542, PSČ 180 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Bednárek Zdeněk
Praha 4, Choceradská 3041, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Novák Jaroslav
Praha 9, Lovosická 652, PSČ 190 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Palouček Alexandr
Praha 4, Údolní 47, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Skřečková Alena
Praha 10, Vrátkovská 2061, PSČ 100 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Šindelář Josef
Škvorec, Husova 131, PSČ 250 83
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Janoud Josef
Praha 2, Korunní 716, PSČ 120 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Janoudová Leopoldina
Praha 2, Korunní 716, PSČ 120 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Beň Vladimír
Praha 4, Nechvílova 1836, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Kubišová Adéla
Praha 8, Rosenbergových 9, PSČ 180 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Morong Josef
Praha 8, Kubíkova 1177, PSČ 180 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Rudolfová Jiřina
Praha 8, V zahradách 30, PSČ 180 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Vochyan Karel
Praha 10, V Olšinách 54, PSČ 100 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Ungr Vlastimil
Praha 4, Samohelova 2052, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Horák Jan
Vyžlovka, Masarykova 18
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Pašek Ladislav
Cheb, Dřevařská 1, PSČ 350 02
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Opatřil Lubomír
Praha 8, Křižíkova 113, PSČ 180 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Šimon Josef
Úvaly, Maroldova 1202, PSČ 250 82
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Vejdovský Josef
Pečky, Sokolská 310, PSČ 289 11
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Zahorajko Vladimír
Nymburk, J. Gagarina 2046, PSČ 288 02
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Kasička Václav
Sadská, 543
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Vlach Gerhard
Nymburk, ge. Sochora 2078, PSČ 288 02
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Lipš Jaroslav
Poděbrady, Hellichova 322, PSČ 290 01
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Kolínská Vlasta
Praha 4, Kubova 535, PSČ 140 00
od 9. 12. 1992 do 23. 5. 2020
Klír Jiří
Lysá nad Labem, Jedličkova ul., PSČ 289 22
Hodnocení firmy
0
+
-

Další odkazy

Aktualizovat data

Peníze.cz zobrazuje pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce. Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby, která umožňuje, mimojiné, vyhledávání v rejstřících z jednoho místa, aniž by údaje z těchto rejstříků sdružovala.

Pokud jste na našich stránkách objevili, že uváděná data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je, obraťte se s žádostí o opravu dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích. Pokud je na zdrojové stránce všechno v pořádku a chyba je pouze u nás, klikněte níž na tlačítko Aktualizovat data a vyčkejte. Aktualizace může trvat i několik málo desítek sekund.

Celebrity v rejstříku

Tomáš Berdych

Tomáš Berdych

- bývalý tenista

+22

+
-
Taťána Kuchařová

Taťána Kuchařová

- modelka, vítězka Miss World

-129

+
-
Jiří Mádl

Jiří Mádl

- herec, režisér

-143

+
-
Jaroslav  Starka

Jaroslav Starka

- podnikatel, vlastník 1. FK Příbram

-154

+
-
Jiří Bartoška

Jiří Bartoška

- herec a ředitel filmového festivalu

-171

+
-
Martin Michal

Martin Michal

- podnikatel a manžel zpěvačky Heleny Vondráčkové

-210

+
-

A tohle už jste četli?

Zdražování, válka, nejistota. Firmy se připravují na horší časy

Zdražování, válka, nejistota. Firmy se připravují na horší časy

Důsledky války a vysoká inflace začíná pociťovat většina českých firem. Téměř dvě třetiny malých a středních podniků se připravují na propad příjmů. Vyplývá to z průzkumu platformy na podporu podnikání DoToho! a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, kterého se zúčastnilo přes 300 respondentů.

Zrušení silniční daně je definitivní, schválili ho senátoři

Zrušení silniční daně je definitivní, schválili ho senátoři

Zrušení silniční daně u osobních automobilů, autobusů a nákladních aut do 12 tun definitivně prošlo, když ho dnes schválili senátoři. Například u osobních aut jde o úsporu v řádech nižších jednotek tisíc korun ročně.

Na burzu míří firma bývalého fotbalisty Ulicha

Na burzu míří firma bývalého fotbalisty Ulicha

Na trh Start pražské burzy chce vstoupit společnost M&T 1997 (dosud Material & Technology), výrobce dveřních klik a kování z Dobrušky.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  15 937 900 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Doporučujeme

Fialova vláda v pasti. Pomoc chudým naráží na její vlastní přesvědčení

Fialova vláda v pasti. Pomoc chudým naráží na její vlastní přesvědčení

Pomáhat v čase inflační a energetické krize přímo konkrétním lidem, kteří to životně potřebují, nebo...

Jak normální je, aby pětatřicetiletí chlapi spali s patnáctiletými holkami?

Jak normální je, aby pětatřicetiletí chlapi spali s patnáctiletými holkami?

Kauza z minulého týdne, kdy dva muži ve středním věku odvedli do hotelu dvě dívky, kterým – jak se později...

Partners Financial Services