Partners Financial Services
Ikona žárovky

Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!

Sociální služby města Přerova, p.o., Přerov, IČO: 49558854 - Obchodní rejstřík

Tento výpis z obchodního rejstříku obsahuje údaje o společnosti Sociální služby města Přerova, p.o.. Údaje byly staženy 11. 8. 2023 z datové služby justice.cz
dle IČO 49558854. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 49558854 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Výpis z obchodního rejstříku

Aktuální rejstřík
Úplný rejstřík
RES Registr dotací

Prověřte si

Prověřit exekuce Reputace firmy Rizikovost společnosti
Datum vzniku a zápisu
27. 9. 2005
Název
Sociální služby města Přerova
zapsáno 27. 9. 2005 vymazáno 3. 5. 2010
Sociální služby města Přerova, p.o.
zapsáno 3. 5. 2010
Firmy na stejné adrese
U Žebračky 18a, 750 02 Přerov - Přerov I - Město
zapsáno 27. 9. 2005 vymazáno 30. 7. 2009
Kabelíkova 14a, 750 02 Přerov - Přerov I - Město
zapsáno 30. 7. 2009 vymazáno 21. 1. 2013
Sídlo Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Přerov
Obec: Přerov
Část obce: Přerov I-Město
Ulice: Kabelíkova
Adresní místo: Kabelíkova 3217/14a
IČO
49558854
zapsáno 27. 9. 2005
Právní forma
Příspěvková organizace
zapsáno 27. 9. 2005
Spisová značka
Pr 990/KSOS Krajský soud v Ostravě
zapsáno 27. 9. 2005

Poslední změny a události

25. 3. 2021
Zapsán předmět činnosti: Hlavním účelem příspěvkové organizace je poskytování sociálních služeb na území statutárního města Přerova, v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů a poskytování služby péče o dítě v dětské skupině v souladu se zákonem č. 247/2014 Sb., o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině a o změně souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Základním předmětem činnosti je poskytování sociálních služeb v oblastech: a) zdravotní péče osobám v pobytovém zařízení sociálních služeb, b) základní sociální poradenství, c) odborné sociální poradenství, d) sociální péče - osobní asistence, e) sociální péče - pečovatelská služba, f) sociální péče - denní stacionář, g) sociální péče - domovy pro seniory, h) sociální péče - domovy se zvláštním režimem, i) péče o děti do tří let věku v dětské skupině. Organizace poskytuje dále tyto služby: a) pomoc a podporu seniorům a osobám se zdravotním postižením při aktivizačních činnostech (kulturní, společenské, vzdělávací, zájmové a jiné akce) v domech s pečovatelskou službou, jako součást prevence proti sociálnímu vyloučení. Vedle základních činností jednotlivých sociálních služeb mohou být po dohodě v rámci možností organizace poskytnuty i fakultativní činnosti.
25. 3. 2021
Vymazán předmět činnosti: Hlavním účelem příspěvkové organizace je poskytování sociálních služeb na území statutárního města Přerova, v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů a poskytování služby péče o dítě v dětské skupině v souladu se zákonem č. 247/2014 Sb., o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině a o změně souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Základním předmětem činnosti je poskytování sociálních služeb v oblastech: a) zdravotní péče osobám v pobytovém zařízení sociálních služeb, b) základní sociální poradenství, c) odborné sociální poradenství, d) sociální péče - osobní asistence, e) sociální péče - pečovatelská služba, f) sociální péče - denní stacionář, g) sociální péče - domovy pro seniory, h) sociální péče - domovy se zvláštním režimem, i) péče o děti do tří let věku v dětské skupině. Organizace poskytuje dále tyto služby: 1) pomoc a podporu seniorům a osobám se zdravotním postižením při aktivizačních činnostech (kulturní, společenské, vzdělávací, zájmové a jiné akce) v domech s pečovatelskou službou a osobám soustředěným v klubech důchodců, jako součást prevence proti sociálnímu vyloučení. Vedle základních činností jednotlivých sociálních služeb mohou být po dohodě v rámci možností organizace poskytnuty i fakultativní činnosti.
4. 5. 2019
Zapsán předmět činnosti: Hlavním účelem příspěvkové organizace je poskytování sociálních služeb na území statutárního města Přerova, v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů a poskytování služby péče o dítě v dětské skupině v souladu se zákonem č. 247/2014 Sb., o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině a o změně souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Základním předmětem činnosti je poskytování sociálních služeb v oblastech: a) zdravotní péče osobám v pobytovém zařízení sociálních služeb, b) základní sociální poradenství, c) odborné sociální poradenství, d) sociální péče - osobní asistence, e) sociální péče - pečovatelská služba, f) sociální péče - denní stacionář, g) sociální péče - domovy pro seniory, h) sociální péče - domovy se zvláštním režimem, i) péče o děti do tří let věku v dětské skupině. Organizace poskytuje dále tyto služby: 1) pomoc a podporu seniorům a osobám se zdravotním postižením při aktivizačních činnostech (kulturní, společenské, vzdělávací, zájmové a jiné akce) v domech s pečovatelskou službou a osobám soustředěným v klubech důchodců, jako součást prevence proti sociálnímu vyloučení. Vedle základních činností jednotlivých sociálních služeb mohou být po dohodě v rámci možností organizace poskytnuty i fakultativní činnosti.
4. 5. 2019
Vymazán předmět činnosti: Hlavním účelem příspěvkové organizace je poskytování sociálních služeb na území statutárního města Přerova, v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů a výchovná péče pro děti. Základním předmětem činnosti je poskytování sociálních služeb v oblastech: a) zdravotní péče osobám v pobytovém zařízení sociálních služeb, b) základní sociální poradenství, c) odborné sociální poradenství, d) sociální péče - osobní asistence, e) sociální péče - pečovatelská služba, f) sociální péče - denní stacionář, g) sociální péče - domovy pro seniory, h) sociální péče - domovy se zvláštním režimem, i) péče o zdravé děti do čtyř let věku v denním režimu. se souhlasem pediatra i péče o děti zaostávající pohybově, s dětským ekzémem a dietními zvláštnostmi, j) výchovná péče uplatňující individuální přístup k dětem, zaměřená na všestranný harmonický rozvoj osobnosti dětí a zajištění péče o děti, především rodičů zaměstnaných a samoživitelek. Organizace poskytuje dále tyto služby: 1) pomoc a podporu seniorům a osobám se zdravotním postižením při aktivizačních činnostech (kulturní, společenské, vzdělávací, zájmové a jiné akce) v domech s pečovatelskou službou a osobám soustředěným v klubech důchodců, jako součást prevence proti sociálnímu vyloučení. Vedle základních činností jednotlivých sociálních služeb mohou být po dohodě v rámci možností organizace poskytnuty i fakultativní činnosti.
23. 10. 2018
Změna funkce: Mgr. Jana Žouželková z ředitel na ředitelka

Všechny změny a události ve společnosti

Předmět činnosti
Hlavním účelem zařízení je zajištění sociální, ošetřovatelské péče a pomoci občanům, kteří potřebují vzhledem ke svému zdravotnímu stavu a věku nebo těm občanům, kteří bez pomoci nemohou překonat obtížnou životní situaci nebo nepříznivé životní poměry.
zapsáno 27. 9. 2005 vymazáno 29. 11. 2007
Obsahem hlavní činnosti je: - poskytování péče starým občanům - poskytování péče zdravotně postiženým občanům - poskytování péče občanům, kteří potřebují zvláštní pomoc - poskytování péče občanům společensky nepřizpůsobeným - poskytování péče rodinám a dětem - poskytování opatrovnictví u osob zbavených nebo omezených ve způsobiletosti k právním úkonům - poskytování sociální péče a v jejím rámci poskytování výchovné a poradenské péče, ústavní sociální péče, péče v ostatních účelových zařízeních sociální péče, pečovatelské a ošetřovatelské služby, stravování, kulturní, rekreační, zájmové, společenské a relaxační činnosti, provozování denního pobytu pro staré a těžce zdravotně postižené občany, kteří potřebují pomoc a pečovatelskou službu, poskytování sociálního ubytování, poskytování dopravy osobám starým a težce zdravotně postižené občany, kteří potřebují pomoc a pečovatelskou službu, poskytování sociálního ubytování, poskytování dopravy osobám starým a těžce zdravotně postiženým.
zapsáno 27. 9. 2005 vymazáno 29. 11. 2007
Hlavním účelem zřízení je poskytování sociálních služeb v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění.
zapsáno 29. 11. 2007 vymazáno 13. 2. 2009
Kromě základních činností sociální péče organizace poskytuje tyto služby: a) doprava osobám s těžkým zdravotním postižením, b) pomoc a podpora osobám starým a osobám se zdravotním postižením při aktivizačních činnostech (kulturní, společenské, vzdělávací, zájmové a jiné akce) jako součást prevence proti sociálnímu vyloučení.
zapsáno 29. 11. 2007 vymazáno 13. 2. 2009
V rámci možností organizace mohou být fakultativně poskytovány další činnosti při poskytování sociálních služeb.
zapsáno 29. 11. 2007 vymazáno 13. 2. 2009
Základním předmětem činnosti je poskytování sociálních služeb v oblasti: a) základní sociální poradenství b) sociální péče - pečovatelská služba: b.a) pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, b.b) pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, b.c) poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy, b.d) pomoc při zajištění chodu domácnosti, b.e) zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, c) sociální prevence - azylové domy: c.a) poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy, c.b) poskytnutí ubytování, c.c) pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí.
zapsáno 29. 11. 2007 vymazáno 13. 2. 2009
Hlavním účelem zařízení je poskytování sociálních služeb na území statutárního města Přerova, v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů a kompletní zdravotní a výchovná péče o děti. Základním předmětem činnosti je poskytování sociálních služeb v oblastech : a) zdravotní péče osobám v pobytovém zařízení sociálních služeb, b) základní sociální poradenství, c) odborné sociální poradenství, d) sociální péče - sociální asistence, e) sociální péče - pečovatelská služba, f) sociální péče - denní stacionář, g) sociální péče - domovy pro seniory, h) sociální péče - domovy se zvláštním režimem, i) sociální prevence - azylové domy, j) preventivní léčebná zdravotní péče o svěřené děti v souladu s platnými zákony, k) výchovná péče uplatňující individuální přístup k dětem zaměřený na všestranný harmonický rozvoj osobnosti dětí, l) zajištění péče o děti zdravé, se souhlasem pediatra i péče o děti retardované pohybově, řečově, s dětským ekzémem, dietními zvláštnostmi, m) ve spolupráci s odbornými lékaři a psychology uplatňovat alternativní způsob výchovy - integrace zdravotně postižených dětí do kolektivu, n) spolupráce s odborem sociálních služeb a zdravotnictví, ve smyslu zákona o sociálně-právní ochraně dětí, pomáhat sociálně slabým rodinám tak, aby byla zajištěna dostatečná péče a výchova dětí, o) ve smyslu zákona o sociálně-právní ochraně dětí organizovat výchovu občanů k partnerským vztahům a rodinnému životu, p) ve smyslu výchovy k odpovědnému rodičovství a nenásilné socializace dětí do společnosti poskytovat volnočasové aktivity s využitím odbornosti svých zaměstnanců v Poradně pro maminky, Dětském centru a Klubu dvojčat, q) poskytovat možnost odborné praxe studentům střední zdravotnické školy a dle možností i studentům vyšší odborné školy. Organizace poskytuje dále tyto služby : 1) doprava osobám s těžkým zdravotním postižením, 2) pomoc a podporu osobám starým a osobám se zdravotním postižením při aktivizačních činnostech (kulturní, společenské, vzdělávací, zájmové a jiné akce) v domech s pečovatelskou službou a osobám soustředěným v klubech důchodců, jako součást prevence proti sociálnímu vyloučení. V rámci možností organizace mohou být fakultativně poskytovány další činnosti při poskytování sociálních služeb.
zapsáno 13. 2. 2009 vymazáno 22. 7. 2014
Hlavním účelem příspěvkové organizace je poskytování sociálních služeb na území statutárního města Přerova, v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů a výchovná péče pro děti. Základním předmětem činnosti je poskytování sociálních služeb v oblastech: a) zdravotní péče osobám v pobytovém zařízení sociálních služeb, b) základní sociální poradenství, c) odborné sociální poradenství, d) sociální péče - osobní asistence, e) sociální péče - pečovatelská služba, f) sociální péče - denní stacionář, g) sociální péče - domovy pro seniory, h) sociální péče - domovy se zvláštním režimem, i) péče o zdravé děti do čtyř let věku v denním režimu. se souhlasem pediatra i péče o děti zaostávající pohybově, s dětským ekzémem a dietními zvláštnostmi, j) výchovná péče uplatňující individuální přístup k dětem, zaměřená na všestranný harmonický rozvoj osobnosti dětí a zajištění péče o děti, především rodičů zaměstnaných a samoživitelek. Organizace poskytuje dále tyto služby: 1) pomoc a podporu seniorům a osobám se zdravotním postižením při aktivizačních činnostech (kulturní, společenské, vzdělávací, zájmové a jiné akce) v domech s pečovatelskou službou a osobám soustředěným v klubech důchodců, jako součást prevence proti sociálnímu vyloučení. Vedle základních činností jednotlivých sociálních služeb mohou být po dohodě v rámci možností organizace poskytnuty i fakultativní činnosti.
zapsáno 22. 7. 2014 vymazáno 4. 5. 2019
Hlavním účelem příspěvkové organizace je poskytování sociálních služeb na území statutárního města Přerova, v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů a poskytování služby péče o dítě v dětské skupině v souladu se zákonem č. 247/2014 Sb., o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině a o změně souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Základním předmětem činnosti je poskytování sociálních služeb v oblastech: a) zdravotní péče osobám v pobytovém zařízení sociálních služeb, b) základní sociální poradenství, c) odborné sociální poradenství, d) sociální péče - osobní asistence, e) sociální péče - pečovatelská služba, f) sociální péče - denní stacionář, g) sociální péče - domovy pro seniory, h) sociální péče - domovy se zvláštním režimem, i) péče o děti do tří let věku v dětské skupině. Organizace poskytuje dále tyto služby: 1) pomoc a podporu seniorům a osobám se zdravotním postižením při aktivizačních činnostech (kulturní, společenské, vzdělávací, zájmové a jiné akce) v domech s pečovatelskou službou a osobám soustředěným v klubech důchodců, jako součást prevence proti sociálnímu vyloučení. Vedle základních činností jednotlivých sociálních služeb mohou být po dohodě v rámci možností organizace poskytnuty i fakultativní činnosti.
zapsáno 4. 5. 2019 vymazáno 25. 3. 2021
Hlavním účelem příspěvkové organizace je poskytování sociálních služeb na území statutárního města Přerova, v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů a poskytování služby péče o dítě v dětské skupině v souladu se zákonem č. 247/2014 Sb., o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině a o změně souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Základním předmětem činnosti je poskytování sociálních služeb v oblastech: a) zdravotní péče osobám v pobytovém zařízení sociálních služeb, b) základní sociální poradenství, c) odborné sociální poradenství, d) sociální péče - osobní asistence, e) sociální péče - pečovatelská služba, f) sociální péče - denní stacionář, g) sociální péče - domovy pro seniory, h) sociální péče - domovy se zvláštním režimem, i) péče o děti do tří let věku v dětské skupině. Organizace poskytuje dále tyto služby: a) pomoc a podporu seniorům a osobám se zdravotním postižením při aktivizačních činnostech (kulturní, společenské, vzdělávací, zájmové a jiné akce) v domech s pečovatelskou službou, jako součást prevence proti sociálnímu vyloučení. Vedle základních činností jednotlivých sociálních služeb mohou být po dohodě v rámci možností organizace poskytnuty i fakultativní činnosti.
zapsáno 25. 3. 2021
Doplňková činnost
ubytování cizích osob v prostorách zařízení k tomuto účelu určených
zapsáno 27. 9. 2005 vymazáno 29. 11. 2007
praní prádla pro právnické a fyzické osoby, nespadající do působnosti zřizovatele
zapsáno 27. 9. 2005 vymazáno 29. 11. 2007
poskytování stravování právnickým a fyzickým osobám, nespadajícím do působnosti zřizovatele
zapsáno 27. 9. 2005 vymazáno 29. 11. 2007
nájem a podnájem prostor
zapsáno 27. 9. 2005 vymazáno 29. 11. 2007
pronájem movitých věcí
zapsáno 27. 9. 2005 vymazáno 29. 11. 2007
poskytování sociálních služeb pro občany jiných obcí
zapsáno 27. 9. 2005 vymazáno 29. 11. 2007
poskytování dopravy pro potřeby zřizovatele
zapsáno 27. 9. 2005 vymazáno 29. 11. 2007

Statutární orgán

Ředitel
PhDr. Marta Vanišová
Sumínova, 750 02 Přerov
Den vzniku funkce: 1. 4. 1999
Den zániku funkce: 31. 12. 2012
zapsáno 27. 9. 2005 vymazáno 21. 1. 2013
Ředitel
Jana Žouželková
Lapač, 751 14 Dřevohostice - Dřevohostice
Den vzniku funkce: 1. 1. 2013
zapsáno 21. 1. 2013 vymazáno 23. 10. 2018
Ředitelka
Mgr. Jana Žouželková
Lapač, 751 14 Dřevohostice - Dřevohostice
Den vzniku funkce: 1. 1. 2013
zapsáno 23. 10. 2018
Způsob jednání
Způsob jednání: Ředitel jedná a vystupuje jménem organizace ve všech věcech samostatně. V době nepřítomnosti ředitele jedná jménem organizace osoba pověřená ředitelem k jeho zastupování. Podepisování za organizaci se děj tak, že ke svému jménu podepisující osoba připojí dovětek ředitel organizace, resp. osoba pověřená zastupováním zkratkou v.z.
zapsáno 27. 9. 2005

Zřizovatel

Zakladatel
Město Přerov, IČO: 00301825
Bratrská 709/34, 750 00 Přerov - Přerov I - Město
zapsáno 27. 9. 2005 vymazáno 29. 11. 2007
Zakladatel
Statutární město Přerov, IČO: 00301825
Bratrská 709/34, 750 00 Přerov - Přerov I - Město
zapsáno 29. 11. 2007 vymazáno 22. 11. 2013
Zakladatel
Statutární město Přerov, IČO: 00301825
Bratrská 709/34, Přerov I-Město, 75011 Přerov
zapsáno 22. 11. 2013 vymazáno 31. 3. 2017
Zakladatel
Statutární město Přerov, IČO: 00301825
Bratrská 709/34, 750 02 Přerov - Přerov I-Město
zapsáno 31. 3. 2017

Hodnocení firmy

0
-
+

Sídlo společnosti na mapě

Sbírka listin

Peníze.cz zobrazuje pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce. Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby, která umožňuje, mimojiné, vyhledávání v rejstřících z jednoho místa, aniž by údaje z těchto rejstříků sdružovala.

Pokud jste na našich stránkách objevili, že uváděná data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je, obraťte se s žádostí o opravu dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích.

Celebrity v rejstříku

Jaromír Jágr

Jaromír Jágr

hokejista, mistr světa a olympijský vítěz

320
-
+
Tomáš Břínek

Tomáš Břínek

výtvarník, TMBK

-60
-
+
Milan Hnilička

Milan Hnilička

hokejový brankář, olympijský vítěz, poslanec

9
-
+
Simona Janoušková

Simona Janoušková

podnikatelka a manželka Romana Janouška, která se nerada fotí

-161
-
+
Ewa Farna

Ewa Farna

zpěvačka

135
-
+
Marek Dospiva

Marek Dospiva

miliardář, Penta

-306
-
+

A tohle už jste četli?

Firmy s podobným IČO

Firmy s podobným názvem

KREDITNÍ KARTA SMART

Jedinečná nabídka neveřejných nemovitostí k bydlení i investici, kterou nenajdete na běžných realitních portálech.