Sociální služby města Přerova, p.o., IČO: 49558854 - Obchodní rejstřík

Tento výpis z obchodního rejstříku obsahuje údaje o společnosti Sociální služby města Přerova, p.o. Údaje byly staženy 7. 5. 2022 z datové služby justice.cz dle IČO 49558854. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 49558854 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!

Výpis z obchodního rejstříku

Rejstřík
ARES
 
 
 
 
 
 
 
Datum zápisu27. 9. 2005
Obchodní firma
od 3. 5. 2010

Sociální služby města Přerova, p.o.

od 27. 9. 2005 do 3. 5. 2010

Sociální služby města Přerova

Prověřit exekuceReputace firmy
Adresa sídla
od 30. 7. 2009 do 21. 1. 2013
Přerov, Kabelíkova 14a, PSČ 750 02
od 27. 9. 2005 do 30. 7. 2009
Přerov, U Žebračky 18a, PSČ 750 02
IČO
od 27. 9. 2005

49558854

Identifikátor datové schránky:ibak72w
Právní forma
od 27. 9. 2005
Příspěvková organizace
Spisová značka990 Pr, Krajský soud v Ostravě
Předmět činnosti
od 25. 3. 2021
- Hlavním účelem příspěvkové organizace je poskytování sociálních služeb na území statutárního města Přerova, v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů a poskytování služby péče o dítě v dětské skupině v soula du se zákonem č. 247/2014 Sb., o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině a o změně souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Základním předmětem činnosti je poskytování sociálních služeb v oblastech: a) zdravotní péče osobám v pobytovém zařízení sociálních služeb, b) základní sociální poradenství, c) odborné sociální poradenství, d) sociální péče - osobní asistence, e) sociální péče - pečovatelská služba, f) sociální péče - denní stacionář, g) sociální péče - domovy pro seniory, h) sociální péče - domovy se zvláštním režimem, i) péče o děti do tří let věku v dětské skupině. Organizace poskytuje dále tyto služby: a) pomoc a podporu seniorům a osobám se zdravotním postižením při aktivizačních činnostech (kulturní, společenské, vzdělávací, zájmové a jiné akce) v domech s pečovatelskou službou, jako součást prevence proti sociál nímu vyloučení. Vedle základních činností jednotlivých sociálních služeb mohou být po dohodě v rámci možností organizace poskytnuty i fakultativní činnosti.
od 4. 5. 2019 do 25. 3. 2021
- Hlavním účelem příspěvkové organizace je poskytování sociálních služeb na území statutárního města Přerova, v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů a poskytování služby péče o dítě v dětské skupině v soula du se zákonem č. 247/2014 Sb., o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině a o změně souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Základním předmětem činnosti je poskytování sociálních služeb v oblastech: a) zdravotní péče osobám v pobytovém zařízení sociálních služeb, b) základní sociální poradenství, c) odborné sociální poradenství, d) sociální péče - osobní asistence, e) sociální péče - pečovatelská služba, f) sociální péče - denní stacionář, g) sociální péče - domovy pro seniory, h) sociá lní péče - domovy se zvláštním režimem, i) péče o děti do tří let věku v dětské skupině. Organizace poskytuje dále tyto služby: 1) pomoc a podporu seniorům a osobám se zdravotním postižením při aktivizačních činnostech (kulturní, společenské, vzdělávací, zájmové a jiné akce) v domech s pečovatelskou službou a osobám soustředěným v klubech důchodců, jako součást prevence proti sociálnímu vyloučení. Vedle základních činností jednotlivých sociálních služeb mohou být po dohodě v rámci možností organizace posk ytnuty i fakultativní činnosti.
od 22. 7. 2014 do 4. 5. 2019
- Hlavním účelem příspěvkové organizace je poskytování sociálních služeb na území statutárního města Přerova, v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů a výchovná péče pro děti. Základním předmětem činnosti je poskytování sociálních služeb v oblastech: a) zdravotní péče osobám v pobytovém zařízení sociálních služeb, b) základní sociální poradenství, c) odborné sociální poradenství, d) sociální péče - osobní asistence, e) sociální péče - pečovatelská služba, f) sociální péče - denní stacionář, g) sociální péče - domovy pro seniory, h) sociální péče - domovy se zvláštním režimem, i) péče o zdravé děti do čtyř let věku v denním režimu; se souhlasem pediatra i péče o děti zaostávající pohybově, s dětským ekzémem a dietními zvláštnostmi, j) výchovná péče uplatňující individuální přístup k dětem, zaměřená na všestranný harmonický rozvoj osobnosti dětí a zajištění péče o děti, především rodičů zaměstnaných a samoživitelek. Organizace poskytuje dále tyto služby: 1) po moc a podporu seniorům a osobám se zdravotním postižením při aktivizačních činnostech (kulturní, společenské, vzdělávací, zájmové a jiné akce) v domech s pečovatelskou službou a osobám soustředěným v klubech důchodců, jako součást prevence proti sociálním u vyloučení. Vedle základních činností jednotlivých sociálních služeb mohou být po dohodě v rámci možností organizace poskytnuty i fakultativní činnosti.
od 13. 2. 2009 do 22. 7. 2014
- Hlavním účelem zařízení je poskytování sociálních služeb na území statutárního města Přerova, v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů a kompletní zdravotní a výchovná péče o děti. Základním předmětem činnosti je poskytování sociálních služeb v oblastech : a) zdravotní péče osobám v pobytovém zařízení sociálních služeb, b) základní sociální poradenství, c) odborné sociální poradenství, d) sociální péče - sociální asistence, e) sociá lní péče - pečovatelská služba, f) sociální péče - denní stacionář, g) sociální péče - domovy pro seniory, h) sociální péče - domovy se zvláštním režimem, i) sociální prevence - azylové domy, j) preventivní léčebná zdravotní péče o svěřené děti v souladu s platnými zákony, k) výchovná péče uplatňující individuální přístup k dětem zaměřený na všestranný harmonický rozvoj osobnosti dětí, l) zajištění péče o děti zdravé, se souhlasem pediatra i péče o děti retardované pohybově, řečově, s dětským ekzémem, die tními zvláštnostmi, m) ve spolupráci s odbornými lékaři a psychology uplatňovat alternativní způsob výchovy - integrace zdravotně postižených dětí do kolektivu, n) spolupráce s odborem sociálních služeb a zdravotnictví, ve smyslu zákona o sociálně-právní ochraně dětí, pomáhat sociálně slabým rodinám tak, aby byla zajištěna dostatečná péče a výchova dětí, o) ve smyslu zákona o sociálně-právní ochraně dětí organizovat výchovu občanů k partnerským vztahům a rodinnému životu, p) ve smyslu výchovy k odpovědném u rodičovství a nenásilné socializace dětí do společnosti poskytovat volnočasové aktivity s využitím odbornosti svých zaměstnanců v Poradně pro maminky, Dětském centru a Klubu dvojčat, q) poskytovat možnost odborné praxe studentům střední zdravotnické ško ly a dle možností i studentům vyšší odborné školy. Organizace poskytuje dále tyto služby : 1) doprava osobám s těžkým zdravotním postižením, 2) pomoc a podporu osobám starým a osobám se zdravotním postižením při aktivizačních činnostech (kulturní, společenské, vzdělávací, zájmové a jiné akce) v domech s p ečovatelskou službou a osobám soustředěným v klubech důchodců, jako součást prevence proti sociálnímu vyloučení. V rámci možností organizace mohou být fakultativně poskytovány další činnosti při poskytování sociálních služeb.
od 29. 11. 2007 do 13. 2. 2009
- Hlavním účelem zřízení je poskytování sociálních služeb v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění.
od 29. 11. 2007 do 13. 2. 2009
- Základním předmětem činnosti je poskytování sociálních služeb v oblasti: a) základní sociální poradenství b) sociální péče - pečovatelská služba: b.a) pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, b.b) pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, b.c) poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy, b.d) pomoc při zajištění chodu domácnosti, b.e) zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, c) sociální prevence - azylové domy: c.a) poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy, c.b) poskytnutí ubytování, c.c) pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí.
od 29. 11. 2007 do 13. 2. 2009
- Kromě základních činností sociální péče organizace poskytuje tyto služby: a) doprava osobám s těžkým zdravotním postižením, b) pomoc a podpora osobám starým a osobám se zdravotním postižením při aktivizačních činnostech (kulturní, společenské, vzdělávací, zájmové a jiné akce) jako součást prevence proti sociálnímu vyloučení.
od 29. 11. 2007 do 13. 2. 2009
- V rámci možností organizace mohou být fakultativně poskytovány další činnosti při poskytování sociálních služeb.
od 27. 9. 2005 do 29. 11. 2007
- Hlavním účelem zařízení je zajištění sociální, ošetřovatelské péče a pomoci občanům, kteří potřebují vzhledem ke svému zdravotnímu stavu a věku nebo těm občanům, kteří bez pomoci nemohou překonat obtížnou životní situaci nebo nepříznivé životní poměry.
od 27. 9. 2005 do 29. 11. 2007
- Obsahem hlavní činnosti je: - poskytování péče starým občanům - poskytování péče zdravotně postiženým občanům - poskytování péče občanům, kteří potřebují zvláštní pomoc - poskytování péče občanům společensky nepřizpůsobeným - poskytování péče rodinám a dětem - poskytování opatrovnictví u osob zbavených nebo omezených ve způsobiletosti k právním úkonům - poskytování sociální péče a v jejím rámci poskytování výchovné a poradenské péče, ústavní sociální péče, péče v ostatních účelových zařízeních sociální péče, pečovatelské a ošetřovatelské služby, stravování, kulturní, rekreační, zájmové, společenské a r elaxační činnosti, provozování denního pobytu pro staré a těžce zdravotně postižené občany, kteří potřebují pomoc a pečovatelskou službu, poskytování sociálního ubytování, poskytování dopravy osobám starým a težce zdravotně postižené občany, kteří potřebu jí pomoc a pečovatelskou službu, poskytování sociálního ubytování, poskytování dopravy osobám starým a těžce zdravotně postiženým.
Rizikovost společnosti

Rizikovost společnosti
Statutární orgán
od 23. 10. 2018
Mgr. JANA ŽOUŽELKOVÁ - Ředitelka
Dřevohostice, Lapač, PSČ 751 14
den vzniku funkce: 1. 1. 2013
od 21. 1. 2013 do 23. 10. 2018
JANA ŽOUŽELKOVÁ - ředitel
Dřevohostice, Lapač, PSČ 751 14
den vzniku funkce: 1. 1. 2013
od 27. 9. 2005 do 21. 1. 2013
PhDr. Marta Vanišová - ředitel
Přerov, Sumínova 10, PSČ 750 02
den vzniku funkce: 1. 4. 1999 - 31. 12. 2012
od 27. 9. 2005
Způsob jednání: Ředitel jedná a vystupuje jménem organizace ve všech věcech samostatně. V době nepřítomnosti ředitele jedná jménem organizace osoba pověřená ředitelem k jeho zastupování. Podepisování za organizaci se děj tak, že ke svému jménu podepisující osoba připojí dovětek ředitel organizace, resp. osoba pověřená zastupováním zkratkou v.z.
Nadační fond
od 31. 3. 2017
Statutární město Přerov, IČO: 00301825
Přerov - Přerov I-Město, Bratrská, PSČ 750 02
od 22. 11. 2013 do 31. 3. 2017
Statutární město Přerov, IČO: 00301825
Bratrská 709/34, Přerov I-Město, 75011 Přerov
od 29. 11. 2007 do 22. 11. 2013
Statutární město Přerov, IČO: 00301825
Přerov - Přerov I - Město, Bratrská 709/34, PSČ 750 00
od 27. 9. 2005 do 29. 11. 2007
Město Přerov, IČO: 00301825
Přerov - Přerov I - Město, Bratrská 709/34, PSČ 750 00
Hodnocení firmy
+1
+
-

Další odkazy

Aktualizovat data

Peníze.cz zobrazuje pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce. Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby, která umožňuje, mimojiné, vyhledávání v rejstřících z jednoho místa, aniž by údaje z těchto rejstříků sdružovala.

Pokud jste na našich stránkách objevili, že uváděná data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je, obraťte se s žádostí o opravu dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích. Pokud je na zdrojové stránce všechno v pořádku a chyba je pouze u nás, klikněte níž na tlačítko Aktualizovat data a vyčkejte. Aktualizace může trvat i několik málo desítek sekund.

Celebrity v rejstříku

Ivan Mládek

Ivan Mládek

- hudebník

+1

+
-
Miluše Bittnerová

Miluše Bittnerová

- herečka

-14

+
-
Stanislav Bernard

Stanislav Bernard

- podnikatel, politik a pivovarník

-91

+
-
Aleš Řebíček

Aleš Řebíček

- podnikatel a bývalý ministr dopravy

-108

+
-
Jiří Šlégr

Jiří Šlégr

- hokejista, olympijský vítěz

-170

+
-
Lukáš Konečný
+
-

A tohle už jste četli?

Velký bratr dohlédne i na knihu jízd. Policie smí dávat data

Velký bratr dohlédne i na knihu jízd. Policie smí dávat data

Údaje ze statických policejních kamer podél silnic se uchovávají až pět let. A neslouží zdaleka jen k pátrání po ukradených autech. Nejvyšší správní soud rozhodl, že je v pořádku, když si je finanční správa vyžádá a využije pro daňovou kontrolu.

Vláda chce zvýšit limit pro podání daňového přiznání

Vláda chce zvýšit limit pro podání daňového přiznání

Lidé, kteří mají roční příjmy do 25 tisíc korun, by od příštího roku nemuseli podávat daňové přiznání. Limit se má zvýšit z dosavadních 15 tisíc – jde o hrubý příjem před odečtením výdajů. Počítá s tím vládní návrh, který projednají poslanci.

Nová regulace Airbnb. Jde ubytovacím službám po krku, nebo na ruku?

Nová regulace Airbnb. Jde ubytovacím službám po krku, nebo na ruku?

Česko i hlavní město se už několik let snaží krátkodobé pronajímání zregulovat. Neúspěšně. Ministerstvo pro místní rozvoj teď přichází s novým návrhem. Podle kritiků ale problémy nevyřeší. Možná naopak.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  16 368 736 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Doporučujeme

Proč jsme doteď ksakru spali? Tahle malá součástka mění celý svět

Proč jsme doteď ksakru spali? Tahle malá součástka mění celý svět

Ta částka je až absurdní: 289 miliard dolarů, bezmála sedm bilionů Kč, na čipy. Spojené státy reagují...

Najít koš na prádlo není superschopnost vyhrazená matkám. Ženy, které se obětují pro rodinu, ubližují svým dětem

Najít koš na prádlo není superschopnost vyhrazená matkám. Ženy, které se obětují pro rodinu, ubližují svým dětem

Všichni je známe. Buď byla taková naše vlastní matka, tchyně nebo máme podobnou kamarádku. Mučednice....

Partners Financial Services