Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

UNIPETROL, a.s.
IČO: 61672190

Tento výpis má pouze informativní charakter. Doporučujeme informace ověřit v oficiálním veřejném rejstříku.
Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!

Výpis z obchodního rejstříku

Rejstřík
ARES
 
DPH
 
Finanční subjekty
 
 
 
Datum zápisu17. 2. 1995
Obchodní firma
od 17. 2. 1995

UNIPETROL, a.s.

Sídlo
od 21. 5. 2003 do 21. 8. 2008
Praha 1, Klimentská 10, PSČ 110 05
od 16. 1. 2002 do 21. 5. 2003
Praha 8, Trojská 1997/13a, PSČ 182 21
od 21. 1. 1999 do 16. 1. 2002
Kralupy nad Vltavou, O. Wichterleho 810, PSČ 278 52
od 17. 2. 1995 do 21. 1. 1999
Kralupy nad Vltavou, areál Kaučuk, a.s. , PSČ 278 52
IČO
od 17. 2. 1995

61672190

DIČ

CZ61672190

Identifikátor datové schránky:zu4cib6
Právní forma
od 17. 2. 1995
Akciová společnost
Spisová značka3020 B, Městský soud v Praze
Předmět podnikání
od 16. 8. 2016
- Pronájem bytů, nemovitostí a nebytových prostor
od 20. 10. 2009
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
od 16. 1. 2002
- poskytování služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
od 16. 1. 2002 do 20. 10. 2009
- činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců
od 16. 1. 2002 do 20. 10. 2009
- činnost technických poradců v oblasti: - výzkumu a vývoje - chemie - ochrany životního prostředí - logistiky
od 16. 1. 2002 do 20. 10. 2009
- výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd
od 16. 1. 2002 do 20. 10. 2009
- služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy u fyzických a právnických osob.
od 16. 1. 2002 do 20. 10. 2009
- poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software
od 16. 1. 2002 do 20. 10. 2009
- zpracování dat, služby databank, správa sítí
od 16. 1. 2002 do 20. 10. 2009
- zprostředkování obchodu
od 16. 1. 2002 do 20. 10. 2009
- zprostředkování služeb
od 16. 1. 2002 do 20. 10. 2009
- pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti
od 21. 4. 2000 do 16. 1. 2002
- poskytování úvěrů a půjček (bez účasti veřejnosti)
od 21. 4. 2000 do 16. 1. 2002
- poradenství v oblasti vnitřní a vnější komunikace
od 21. 1. 1999 do 16. 1. 2002
- poradenství v oblasti ochrany životního prostředí
od 21. 1. 1999 do 16. 1. 2002
- poradenství v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
od 21. 1. 1999 do 16. 1. 2002
- poradenství v oblasti řízení a informačních systémů
od 21. 1. 1999 do 16. 1. 2002
- poradenství v oblasti výzkumu a vývoje
od 21. 1. 1999 do 16. 1. 2002
- výzkum v oblasti rafinérské, petrochemické a anorganické výroby
od 7. 8. 1997 do 16. 1. 2002
- obstarání a organizace školení a vzdělávání
od 5. 5. 1997 do 16. 1. 2002
- poradenství ve stavebnictví a investicích
od 5. 5. 1997 do 16. 1. 2002
- poradenství ve věcech obchodu a služeb
od 5. 5. 1997 do 16. 1. 2002
- poradenství ve věcech personalistiky
od 17. 2. 1995 do 16. 1. 2002
- činnost ekonomických a organizačních poradců
od 17. 2. 1995 do 16. 1. 2002
- zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu a služeb
od 17. 2. 1995 do 16. 1. 2002
- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
Ostatní skutečnosti
od 5. 11. 2018
- člen výboru pro audit Stanisław Wacław Urban dat.nar. 26. 4. 1951 bytem: ul. Sobieskiego 1m. 71, 02-957 Varšava Polská republika vznik členství: 29.6.2018 člen výboru pro audit Robert Jasiński dat.nar. 2.6.1970 bytem: Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/7, 02-797 Varšava Polská republika vznik členství: 29.6.2018 předseda výboru pro audit Iain Haggis dat.nar. 9.12.1961 bytem: ul. Podleśna 42/5, 01 673 Varšava Polská republika vznik členství: 25.6.2016 vznik funkce: 20.07.2016
od 30. 8. 2018
- Valná hromada I.určuje, že hlavním akcionářem společnosti ve smyslu ust. § 375 zák. č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech, je POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA, akciová společnost založená a existující podle práva Polské republiky, se sídlem v Płock, se zapsaným sídlem ul. Chemików 7, 09-411 Płock, Polská republika, zapsaná v registru podnikatelů vedeném Okresním soudem pro Hlavní město Varšavu ve Varšavě, Obchodním oddělení XIV Národního soudního rejstříku pod číslem KRS: 0000028860 (dále j en Hlavní akcionář). Ke dni podání žádosti o svolání valné hromady společnosti Hlavním akcionářem (tj. 19. červenci 2018), jakož i k rozhodnému dni této valné hromady vlastní Hlavní akcionář 170.507.091 akcií vydaných společností, jejichž jmenovitá hodnot a činí 94,0289 % základního kapitálu společnosti, s nimiž je spojen 94,0289% podíl na hlasovacích právech ve společnosti; II.rozhoduje o přechodu vlastnického práva ke všem účastnickým cenným papírům vydaným společností vlastněným jinými vlastníky účastnických cenných papírů než Hlavním akcionářem na Hlavního akcionáře (dále jen Přechod účastnických cenných papírů). Přechod účastnických cenných papírů nabyde účinnosti uplynutím 1 měsíce od zveřejnění zápisu tohoto usnesení do obchodního rejstříku (dále jen Den účinnosti). Bez zbytečného odkladu po Dni účinnosti dá představenstvo společnosti příkaz k zápisu vlastnického práva Hlavního akcionáře ke všem účastnickým cenným papírům původně vlastněným ostatními vlastníky účastnických cenných papírů společnosti v příslušné evidenci cenných papírů; III.určuje, že Hlavní akcionář poskytne ostatním vlastníkům účastnických cenných papírů společnosti protiplnění za jejich účastnické cenné papíry, ke kterým přejde vlastnické právo na Hlavního akcionáře v rámci Přechodu účastnických cenných papírů, ve výš i 380 Kč (slovy: tři sta osmdesát korun českých) za jeden účastnický cenný papír. Do 14 kalendářních dnů ode Dne účinnosti je každý původní vlastník účastnických cenných papírů povinen písemně sdělit agentovi Hlavního akcionáře, kterým je Česká spořitelna , a.s., se sídlem Praha 4, Olbrachtova 1929/62, PSČ 14000, IČO: 45244782, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1171 (dále jen Agent), následující údaje: a.v případě vlastníka účastnických cenných papírů-fyzické osoby s bydlištěm v České republice: jméno, příjmení, rodné číslo, číslo bankovního účtu a kód banky; b.v případě vlastníka účastnických cenných papírů-fyzické osoby s bydlištěm mimo Českou republiku, který si přeje protiplnění zaslat na účet vedený u finanční instituce v České republice: jméno, příjmení, rodné číslo (není-li přiřazeno, tak obdobný identi fikátor, případně datum narození), číslo bankovního účtu a kód banky; c.v případě vlastníka účastnických cenných papírů-fyzické osoby s bydlištěm mimo Českou republiku, který si přeje protiplnění zaslat na účet vedený u finanční instituce mimo Českou republiku: jméno, příjmení, rodné číslo (není-li přiřazeno, tak obdobný id entifikátor, případně datum narození), adresu trvalého bydliště, číslo účtu (IBAN), kód banky/BIC, název finanční instituce, u které je účet veden a její adresu, jméno a příjmení majitele účtu; d.v případě vlastníka účastnických cenných papírů-právnické osoby se sídlem v České republice: název právnické osoby, identifikační číslo, číslo účtu, kód banky; e.v případě vlastníka účastnických cenných papírů-právnické osoby se sídlem mimo Českou republiku, který si přeje protiplnění zaslat na účet vedený u finanční instituce v České republice: název právnické osoby, identifikační číslo (případně obdobné číslo) , číslo účtu, kód banky; a f.v případě vlastníka účastnických cenných papírů-právnické osoby se sídlem mimo Českou republiku, který si přeje protiplnění zaslat na účet vedený u finanční instituce mimo Českou republiku: název právnické osoby, identifikační číslo (případně obdobné čí slo), sídlo, číslo účtu (IBAN), kód banky/BIC, název finanční instituce, u které je účet veden a její adresu, název účtu; a to za použití příslušného formuláře pro fyzickou nebo právnickou osobu (s bydlištěm/sídlem v České republice, případně mimo Českou republiku), který bude ke stažení na stránkách společnosti, nebo v obdobné formě (dále jen Sdělení bankovního účtu). Podpi s na Sdělení bankovního účtu musí být úředně ověřen a Sdělení bankovního účtu musí být doručeno na adresu Česká spořitelna, a.s., CEN 8430 Back Office investičních produktů, Budějovická 1518/13b, 140 00 Praha 4, Česká republika, obyčejným dopisem, doporuč eným dopisem nebo kurýrem, přičemž v každém případě musí být v levém horním rohu obálky uvedeno Unipetrol. Následující dokumenty musejí být připojeny ke Sdělení bankovního účtu: (i) v případě, že Sdělení bankovního účtu podepsal zmocněnec vlastníka účastn ických cenných papírů, originál nebo úředně ověřená kopie plné moci s úředně ověřeným podpisem opravňující takového zmocněnce jednat jménem vlastníka účastnických cenných papírů datovaná nejpozději dnem podepsání Sdělení bankovního účtu; (ii) v případě, ž e je vlastník účastnických cenných papírů anebo jeho zmocněnec právnickou osobou, originál nebo úředně ověřená kopie výpisu z příslušného rejstříku vlastníka účastnických cenných papírů anebo zmocněnce či jiného úředního dokumentu potvrzující, že osoba, k terá podepsala Sdělení bankovního účtu, případně plnou moc pod bodem (i) výše, je oprávněna jednat jménem vlastníka účastnických cenných papírů, případně zmocněnce, vydaný nejpozději v den podpisu plné moci pod bodem (i) výše (týká se výpisu vlastníka úča stnických cenných papírů) a nejpozději v den podpisu Sdělení bankovního účtu (týká se jak výpisu vlastníka účastnických cenných papírů, pokud podepisuje Sdělení bankovního účtu sám, tak výpisu zmocněnce, pokud podepisuje Sdělení bankovního účtu zmocněnec) , nikoliv však dříve než 3 měsíce přede dnem Sdělení bankovního účtu. Veškeré dokumenty musejí být v českém, slovenském nebo anglickém jazyce. K dokumentům v jiném jazyce musí být přiložen prostý překlad do jednoho z uvedených jazyků; a IV. určuje, že protiplnění ve výši určené v bodě III. výše (případně zvýšené o úrok, jak je vyžadováno příslušnými předpisy) bude poskytnuto Hlavním akcionářem prostřednictvím Agenta každému původnímu vlastníkovi účastnických cenných papírů bez zbytečného odkladu ode dne zápisu vlastnického práva Hlavního akcionáře k účastnickým cenným papírům, které v rámci Přechodu účastnických cenných papírů přešly na Hlavního akcionáře, v příslušné evidenci cenných papírů a nejpozději do 30 dní po dni tohoto zápisu. A gent poskytne protiplnění tomu, kdo byl vlastníkem účastnických cenných papírů společnosti ke Dni účinnosti, ledaže je prokázán vznik zástavního práva k těmto cenným papírům, pak poskytne protiplnění zástavnímu věřiteli; to neplatí, prokáže-li vlastník, ž e zástavní právo ještě před přechodem vlastnického práva zaniklo. V případě, že ke Dni účinnosti bude zřízeno k účastnickým cenným papírům zástavní právo, je osoba, která je vlastníkem těchto účastnických cenných papírů ke Dni účinnosti, povinna zajistit, že zástavní věřitel poskytne Agentovi údaje a dokumenty podle odstavce III. výše ve lhůtě a způsobem tam uvedeným.
od 16. 8. 2016 do 5. 11. 2018
- člen výboru pro audit Stanisław Wacław Urban dat.nar. 26. 04. 1951 bytem: ul. Sobieskiego 1m. 71, 02-957 Varšava Polská republika vznik členství: 2.6.2015 místopředseda výboru pro audit Rafał Warpechowski dat.nar. 20.9.1971 bytem: ul. Hajoty 49, 01-821, Varšava Polská republika vznik členství: 25.6.2016 vznik funkce: 20.07.2016 předseda výboru pro audit Iain Haggis dat.nar. 9.12.1961 bytem: ul. Podleśna 42/5, 01 673 Varšava Polská republika vznik členství: 25.6.2016 vznik funkce: 20.07.2016
od 4. 9. 2015 do 16. 8. 2016
- člen výboru pro audit Stanisław Wacław Urban dat.nar. 26. 04. 1951 bytem: ul. Sobieskiego 1m. 71, 02-957 Varšava Polská republika vznik členství: 2.6.2015 člen výboru pro audit Rafał Warpechowski dat.nar. 20.9.1971 bytem: Hajoty 49, 01-821, Varšava Polská republika vznik členství: 24.6.2013; člen výboru pro audit Iain Haggis dat.nar. 9.12.1961 bytem: ul. Podleśna 42/5, 01 673 Varšava Polská republika vznik členství: 24.6.2013
od 4. 9. 2014
- Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech.
od 6. 9. 2013
- Jediný akcionář svým rozhodnutím ze dne 27.3.1997 vyslovil souhlas se sloučením společností CHEMOPETROL GROUP, a.s. se sídlem Litvínov-Záluží čp.1, PSČ 436 70, IČ: 49903519 a KAUČUK Group, a.s. se sídlem Kralupy nad Vltavou, PSČ 278 52, IČ: 60193409 do společnosti UNIPETROL, a.s.. Sloučením přešel na společnost UNIPETROL, a.s. ke zápisu sloučení do obchodního rejstříku veškerý obchodní majetek, práva a závazky zaniklých společností CHEMOPETROL GROUP, a.s. a KAUČUK Group, a.s. na společnost UNIPETROL, a.s., která je právním nástupcem zrušených společností CHEMOPETROL GROUP, a.s. a KAUČUK Group, a.s..
od 6. 9. 2013 do 4. 9. 2015
- člen výboru pro audit Ing. Ivan Kočárník, CSc. r.č. xxxx bytem: K Bukovce 161, 252 28 Vonoklasy vznik členství: 24.6.2013; člen výboru pro audit Piotr Robert Kearney dat.nar. 4.10.1969 bytem: Al. Mickiewicza 63m.51, 81 866 Sopot Polská republika vznik členství: 24.6.2013; člen výboru pro audit Rafał Warpechowski dat.nar. 20.9.1971 bytem: Varšava, Hajoty 49, 01-821 Polská republika vznik členství: 24.6.2013; člen výboru pro audit Iain Haggis dat.nar. 9.12.1961 bytem: ul. Podleśna 42/5, 01 673 Varšava Polská republika vznik členství: 24.6.2013
od 5. 2. 2010 do 6. 9. 2013
- člen výboru pro audit Ing. Ivan Kočárník, CSc. r.č. xxxx bytem: K Bukovce 161, 252 28 Vonoklasy vznik členství: 10.12.2009 člen výboru pro audit Piotr Robert Kearney dat.nar. 4.10.1969 bytem: Mickiewicza 63m.51, 81 866 Sopot Polská republika vznik členství: 10.12.2009 člen výboru pro audit Slawomir Robert Jedrzejczyk dat.nar. 5.5.1969 bytem: ul. Rabatkowa 9, 94214 Lodz Polská republika vznik členství: 10.12.2009 člen výboru pro audit Iain Haggis dat.nar. 9.12.1961 bytem: ul. Podleśna 42/5, 01 673 Varšava Polská republika vznik členství: 10.12.2009
od 21. 7. 1997
- Základní jmění společnosti je zcela splaceno.
od 21. 7. 1997 do 6. 9. 2013
- Jediný akcionář svým rozhodnutím ze dne 27.3.1997 vyslovil souhlas se sloučením společností CHEMOPETROL GROUP, a.s. se sídlem liivínov-Záluží čp.1, PSČ 436 70, IČ49903519 a KAUČUK Group, a.s. se sídlem Kralupy nad Vltavou, PSČ 278 52, IČ 60193409 do společnosti UNIPETROL, a.s.. Sloučením přešel na společnost UNIPETROL, a.s. ke zápisu sloučení do obchodního rejstříku veškerý obchodní majetek, práva a závazky zaniklých společností CHEMOPETROL GROUP, a.s. a KAUČUK Group, a.s. na společnost UNIPETROL, a.s., která je právním nástupcem zrušených společností CHEMOPETROL GROUP, a.s. a KAUČUK Group, a.s..
od 3. 3. 1997 do 21. 7. 1997
- Valná hromada konaná dne 14.1.1997 rozhodla o zvýšení základního jmění o částku 27.614.000,- Kč na celkovou částku 7.582.672.000,- Kč, a to vydáním 27614 kusů akcií na jméno o jmenovité hodnotě 1.000,- Kč každá, v listinné podobě.
od 10. 12. 1996 do 21. 7. 1997
- Základní jmění společnosti je zcela splaceno. Společnost má jediného akcionáře, jímž je Fond národního majetku České republiky se sídlem Praha 2, Rašínovo nábřeží 42
Kapitál
od 21. 7. 1997
Základní kapitál 18 133 476 400 Kč
od 5. 5. 1997 do 21. 7. 1997
Základní kapitál 7 582 672 000 Kč
od 22. 1. 1996 do 5. 5. 1997
Základní kapitál 7 555 058 000 Kč
od 17. 2. 1995 do 22. 1. 1996
Základní kapitál 5 000 000 Kč
od 21. 8. 2014
Akcie na majitele 100, počet akcií: 181 334 764.
od 21. 7. 1997 do 21. 8. 2014
Akcie na majitele err, počet akcií: 181 334 764.
od 21. 7. 1997 do 21. 8. 2014
v zaknihované podobě
od 5. 5. 1997 do 21. 7. 1997
Akcie na jméno err, počet akcií: 7 582 672.
od 22. 1. 1996 do 5. 5. 1997
Akcie na jméno err, počet akcií: 7 555 058.
od 17. 2. 1995 do 22. 1. 1996
Akcie na jméno err, počet akcií: 1.
Statutární orgán
od 1. 6. 2018
MACIEJ ANDRZEJ LIBISZEWSKI - člen představenstva
Tczew, Władysława Jurgo 13b/7, Polská republika
den vzniku členství: 14. 3. 2018
den vzniku funkce: 14. 3. 2018
od 1. 6. 2018
KATARZYNA BARBARA WOŚ - člen představenstva
Węgrzce Wielkie, Węgrzce Wielkie 412, Polská republika
den vzniku členství: 14. 3. 2018
den vzniku funkce: 14. 3. 2018
od 1. 6. 2018
TOMASZ WIATRAK - místopředseda představenstva
Varšava, Dolna 11/11, Polská republika
den vzniku členství: 1. 3. 2018
den vzniku funkce: 10. 3. 2018
od 1. 6. 2018
KRZYSZTOF JERZY ZDZIARSKI - předseda představenstva
Varšava, Okęcka 8 m.28, Polská republika
den vzniku členství: 2. 7. 2016
den vzniku funkce: 10. 3. 2018
od 11. 4. 2017
Doc. Ing. TOMÁŠ HERINK, Ph.D. - člen představenstva
Litvínov - Chudeřín, Partyzánská, PSČ 436 03
den vzniku členství: 14. 3. 2017
den vzniku funkce: 14. 3. 2017
od 8. 11. 2016
MIROSŁAW KASTELIK - místopředseda představenstva
Bielsko - Biala, ul. Zajaczka, Polská republika
den vzniku členství: 6. 2. 2016
den vzniku funkce: 1. 7. 2016
od 20. 9. 2016 do 8. 11. 2016
MIROSŁAW KASTELIK - místopředseda představenstva
Bielsko-Biala, Zajaczka 3, Polská republika
den vzniku členství: 1. 7. 2016 - 6. 2. 2016
den vzniku funkce: 6. 2. 2016 - 6. 2. 2016
od 20. 9. 2016 do 1. 6. 2018
ANDRZEJ MIKOŁAJ MODRZEJEWSKI - předseda představenstva
Niedźwiedź, Poręba Wielka 650, Polská republika
den vzniku členství: 12. 5. 2016 - 9. 3. 2018
den vzniku funkce: 2. 7. 2016 - 9. 3. 2018
od 16. 8. 2016 do 1. 6. 2018
KRZYSZTOF ZDZIARSKI - místopředseda představenstva
Varšava, uł. Okęcka 8 m.28, Polská republika
den vzniku členství: 2. 7. 2016
den vzniku funkce: 2. 7. 2016 - 9. 3. 2018
od 5. 8. 2016 do 20. 9. 2016
MIROSŁAW KASTELIK - člen představenstva
Bielsko-Biala, Zajaczka 3, Polská republika
den vzniku členství: 6. 2. 2016
den vzniku funkce: 6. 2. 2016
od 5. 8. 2016 do 20. 9. 2016
- funkce: místopředseda představenstva s účinností od 1.července 2016
od 5. 8. 2016 do 20. 9. 2016
ANDRZEJ MIKOŁAJ MODRZEJEWSKI - místopředseda představenstva
Niedźwiedź, Poręba Wielka 650, Polská republika
den vzniku členství: 12. 5. 2016
den vzniku funkce: 25. 5. 2016
od 5. 8. 2016 do 20. 9. 2016
- funkce: předseda představenstva s účinností od 2. července 2016
od 11. 7. 2016 do 5. 8. 2016
ANDRZEJ MIKOŁAJ MODRZEJEWSKI - místopředseda představenstva
Niedźwiedź, Poręba Wielka 650, Polská republika
den vzniku členství: 12. 5. 2016
den vzniku funkce: 25. 5. 2016
od 11. 7. 2016 do 1. 6. 2018
ROBERT DOMINIK MAŁŁEK - člen představenstva
Varšava, ul. Hery 25c/2, Polská republika
den vzniku členství: 11. 5. 2016 - 9. 3. 2018
den vzniku funkce: 11. 5. 2016 - 9. 3. 2018
od 18. 5. 2016 do 21. 2. 2018
ANDRZEJ KOZŁOWSKI - člen představenstva
00-432 Varšava, ul Górnośląska 29A/75, Polská republika
den vzniku členství: 9. 4. 2016 - 24. 11. 2017
den vzniku funkce: 9. 4. 2016 - 24. 11. 2017
od 3. 3. 2016 do 5. 8. 2016
MIROSŁAW KASTELIK - člen představenstva
Bielsko-Biala, Zajaczka 3, Polská republika
den vzniku členství: 6. 2. 2016
den vzniku funkce: 6. 2. 2016
od 11. 1. 2016 do 18. 1. 2017
Ing. MARTIN DURČÁK - člen
Jesenice, V Lukách, PSČ 252 42
den vzniku členství: 5. 12. 2015 - 31. 12. 2016
den vzniku funkce: 5. 12. 2015 - 31. 12. 2016
od 4. 9. 2015 do 5. 8. 2016
MAREK ŚWITAJEWSKI - předseda představenstva
Łomża, Łomżyńska 208 Konarzyce, PSČ 184 00, Polská republika
den vzniku členství: 25. 6. 2015 - 1. 7. 2016
den vzniku funkce: 25. 6. 2015 - 1. 7. 2016
od 28. 5. 2015 do 11. 7. 2016
PIOTR JAN WIELOWIEYSKI - místopředseda představenstva
Varšava, Bruna J. 4A m. 82, PSČ 025 94, Polská republika
den vzniku členství: 28. 3. 2015 - 11. 5. 2016
den vzniku funkce: 28. 3. 2015 - 11. 5. 2016
od 21. 8. 2014 do 21. 8. 2017
LUKASZ PIOTROWSKI - člen představenstva
Poznań, Gasiorowskich 9/19, Polská republika
den vzniku členství: 11. 6. 2014 - 11. 6. 2017
den vzniku funkce: 11. 6. 2014 - 11. 6. 2017
od 21. 8. 2014 do 21. 8. 2017
-
od 22. 5. 2013 do 18. 5. 2016
ANDRZEJ KOZŁOWSKI - člen
Varšava, ul. Górnośląska 29A/75, Polská republika
den vzniku členství: 9. 4. 2013 - 8. 4. 2016
den vzniku funkce: 9. 4. 2013 - 8. 4. 2016
od 22. 4. 2013 do 4. 9. 2015
Marek Świtajewski - předseda představenstva
Lomža - Konarzyce, Lomžyńska, PSČ 184 00, Polská republika
den vzniku členství: 25. 6. 2012 - 25. 6. 2015
den vzniku funkce: 8. 4. 2013 - 25. 6. 2015
od 25. 3. 2013 do 3. 3. 2016
MIROSŁAW KASTELIK - člen
Bielsko-Biala, Zajaczka 3, Polská republika
den vzniku členství: 6. 2. 2013 - 5. 2. 2016
od 18. 1. 2013 do 22. 4. 2013
Piotr Chelmiński - předseda
Varšava, ks.T.Boguckiego 3a m.87, 01508, Polská republika
den vzniku členství: 5. 12. 2012 - 8. 4. 2013
den vzniku funkce: 5. 12. 2012 - 8. 4. 2013
od 18. 1. 2013 do 26. 6. 2014
Artur Paździor - člen
61131 Poznaň, Katowicka 63B/24, Polská republika
den vzniku členství: 5. 12. 2012 - 30. 4. 2014
od 18. 1. 2013 do 11. 1. 2016
MARTIN DURČÁK - člen
Jesenice, V Lukách, PSČ 252 42
den vzniku funkce: 5. 12. 2012 - 4. 12. 2015
od 10. 10. 2012 do 22. 4. 2013
Marek Świtajewski - místopředseda představenstva
Lomža - Konarzyce, Lomžyńska, PSČ 184 00, Polská republika
den vzniku členství: 25. 6. 2012
den vzniku funkce: 12. 9. 2012
od 23. 7. 2012 do 4. 3. 2013
Marek Świtajewski - člen představenstva
Lomźa - Konarzyce, Lomźyńska 208A, PSČ 184 00, Polská republika
den vzniku členství: 25. 6. 2012
od 17. 4. 2012 do 28. 5. 2015
Piotr Jan Wielowieyski - místopředseda představenstva
Varšava, Bruna J. 4A m. 82, PSČ 029 5, Polská republika
den vzniku členství: 28. 3. 2012 - 28. 3. 2015
den vzniku funkce: 28. 3. 2012 - 28. 3. 2015
od 25. 10. 2010 do 25. 3. 2013
Mariusz Kędra - člen představenstva
Minoga 128, 32046, Polská republika
den vzniku členství: 1. 10. 2010 - 6. 2. 2013
od 27. 9. 2010 do 25. 10. 2010
Wojciech Ostrowski - místopředseda představenstva
Pluck, Gulczewo Nowe, Szlachecka 85, 09410, Polská republika
den vzniku členství: 18. 6. 2010 - 30. 9. 2010
den vzniku funkce: 18. 6. 2010 - 30. 9. 2010
od 19. 8. 2010 do 18. 1. 2013
Piotr Chelmiński - předseda představenstva
Varšava, ks.T.Boguckiego 3a m.87, 01508, Polská republika
den vzniku členství: 30. 10. 2009 - 5. 12. 2012
den vzniku funkce: 10. 12. 2009 - 5. 12. 2012
od 11. 8. 2010 do 19. 8. 2010
Piotr Chelmiński - předseda představenstva
Varšava, ks.T.Boguckiego 3a m.87, 01508, Portoriko
den vzniku členství: 30. 10. 2009
den vzniku funkce: 10. 12. 2009
od 11. 8. 2010 do 23. 7. 2012
Ing. Ivan Ottis - člen představenstva
Kralupy nad Vltavou - Lobeček, I.Olbrachta 750, PSČ 278 01
den vzniku členství: 24. 6. 2009 - 24. 6. 2012
den vzniku funkce: 24. 6. 2009 - 24. 6. 2012
od 5. 2. 2010 do 11. 8. 2010
Piotr Chelmiński - předseda představenstva
Varšava, ks.T.Boguckiego 01508, Polská republika
den vzniku členství: 30. 10. 2009
den vzniku funkce: 10. 12. 2009
od 21. 12. 2009 do 5. 2. 2010
Piotr Chelmiński - člen představenstva
Varšava, ks.T.Boguckiego 01508, Polská republika
den vzniku členství: 30. 10. 2009
od 21. 12. 2009 do 18. 1. 2013
Artur Paździor - člen představenstva
Poznań, Katowicka 63B/24, Polská republika
den vzniku členství: 30. 10. 2009 - 5. 12. 2012
od 21. 12. 2009 do 18. 1. 2013
Ing. Martin Durčák - člen představenstva
Jesenice, V Lukách 1166, PSČ 252 42
den vzniku členství: 30. 10. 2009 - 5. 12. 2012
od 20. 10. 2009 do 11. 8. 2010
Ing. Ivan Ottis - člen představenstva
Kralupy nad Vltavou, Zátiší 1024, PSČ 278 01
den vzniku členství: 24. 6. 2009
den vzniku funkce: 24. 6. 2009
od 17. 4. 2009 do 4. 1. 2012
Marek Serafin - místopředseda představenstva
Posada, Malczewskiego 7, 62530, Polská republika
den vzniku členství: 13. 2. 2009 - 13. 12. 2011
den vzniku funkce: 13. 2. 2009 - 13. 12. 2011
od 2. 4. 2009 do 5. 2. 2010
Krzysztof Urbanowicz - předseda představenstva
Varšava, Wlodarzewska 51G/24, 02384, Polská republika
den vzniku členství: 13. 2. 2009 - 10. 12. 2009
den vzniku funkce: 13. 2. 2009 - 10. 12. 2009
od 19. 10. 2007 do 27. 9. 2010
Wojciech Ostrowski - místopředseda představenstva
09-410 Płock 12, Gulczewo Nowe, Szlachecka 85, Polská republika
den vzniku členství: 28. 6. 2007 - 17. 6. 2010
den vzniku funkce: 10. 7. 2007 - 17. 6. 2010
od 13. 9. 2007 do 23. 6. 2009
Arkadiusz Bogumil Kotlicki - člen představenstva
91-485 Łódź, Sovińskiego 22a, Polská republika
den vzniku funkce: 30. 8. 2007 - 29. 4. 2009
od 21. 3. 2007 do 23. 10. 2007
Dariusz Robert Marzec - místopředseda představenstva
Lomianki , 05-092, Krokusa 1, Polská republika
den vzniku členství: 1. 9. 2005 - 11. 10. 2007
den vzniku funkce: 7. 11. 2006 - 11. 10. 2007
od 12. 2. 2007 do 21. 12. 2009
Ing. Martin Durčák - člen představenstva
Jesenice, K Šátalce 889, PSČ 252 42
den vzniku členství: 6. 10. 2006
den vzniku funkce: 6. 10. 2006
od 20. 11. 2006 do 10. 9. 2008
Ing. Miroslav Krejčí - člen představenstva
Sokolov, Mánesova 1668, PSČ 356 01
den vzniku členství: 6. 10. 2006 - 26. 6. 2008
den vzniku funkce: 6. 10. 2006
od 18. 10. 2006 do 20. 10. 2009
Ing. Ivan Ottis - člen představenstva
Kralupy nad Vltavou, Zátiší 1024, PSČ 278 01
den vzniku členství: 22. 6. 2006 - 22. 6. 2009
den vzniku funkce: 22. 6. 2006 - 22. 6. 2009
od 8. 9. 2006 do 13. 11. 2006
Ing. Petr Bodlák - člen představenstva
Praha 1, Mikulandská 4, PSČ 110 00
den vzniku členství: 19. 5. 2006 - 6. 10. 2006
od 8. 9. 2006 do 2. 4. 2009
Francois Vleugels - předseda představenstva
Ohrobec, Oblouková 204, PSČ 252 45
den vzniku členství: 1. 4. 2006 - 13. 2. 2009
den vzniku funkce: 3. 4. 2006 - 13. 2. 2009
od 6. 12. 2005 do 8. 9. 2006
Ing. Vít Šubert - místopředseda představenstva
Řitka, Příčná 236, PSČ 252 03
den vzniku členství: 19. 6. 2004 - 10. 5. 2006
den vzniku funkce: 21. 6. 2004 - 10. 5. 2006
od 6. 12. 2005 do 13. 11. 2006
Frederik Jules Emich
Praha 6, Nebušická 228, PSČ 164 00
den vzniku členství: 8. 6. 2005 - 22. 6. 2006
od 6. 12. 2005 do 21. 3. 2007
Dariusz Robert Marzec
Lomianki , 05-092, Krokusa 1, Polská republika
den vzniku členství: 1. 9. 2005
od 23. 9. 2005 do 8. 9. 2006
Adam Życzkowski
Konstancin - Jeziorna - 05-510, Kościuszki 7, Polská republika
den vzniku členství: 8. 6. 2005 - 8. 12. 2005
od 23. 9. 2005 do 13. 11. 2006
Marek Mroczkowski - místopředseda představenstva
Płock 09-410, Andersa 5 m.14, Polská republika
den vzniku členství: 8. 6. 2005 - 26. 10. 2006
den vzniku funkce: 8. 6. 2005 - 26. 10. 2006
od 6. 1. 2005 do 23. 9. 2005
Ing. Pavel Krtek - člen představenstva
Praha 10, Milánská 418
den vzniku členství: 19. 6. 2004 - 8. 6. 2005
od 6. 1. 2005 do 6. 12. 2005
Ing. Vít Šubert - místopředseda představenstva
Praha 4, Klapálkova 2238/1
den vzniku členství: 19. 6. 2004
den vzniku funkce: 21. 6. 2004
od 18. 5. 2004 do 23. 9. 2005
Ing. Jan Landa - místopředseda představenstva
Lovosice, 28.října 836/27
den vzniku členství: 30. 1. 2004 - 8. 6. 2005
den vzniku funkce: 30. 1. 2004 - 8. 6. 2005
od 18. 5. 2004 do 23. 9. 2005
Doc.Ing. Jiří Havel, CSc. - člen představenstva
Praha 3, Na Balkáně 2118/130
den vzniku členství: 30. 1. 2004 - 8. 6. 2005
den vzniku funkce: 30. 1. 2004 - 8. 6. 2005
od 18. 5. 2004 do 6. 12. 2005
Ing. Pavel Švarc, CSc - předseda představenstva
Praha 9, Místecká 451
den vzniku členství: 30. 1. 2004 - 31. 8. 2005
den vzniku funkce: 30. 1. 2004 - 31. 8. 2005
od 1. 5. 2004 do 6. 1. 2005
Ing. Vít Šubert - místopředseda
Praha 4, Klapálkova 2238/1
den vzniku funkce: 26. 5. 1999 - 18. 6. 2004
od 7. 9. 1999 do 1. 5. 2004
Ing. Vít Šubert - člen
Praha 4, Klapálkova 2238/1
den vzniku funkce: 26. 5. 1999
od 7. 9. 1999 do 6. 1. 2005
Ing. Pavel Krtek - člen
Praha 10, Milánská 418
den vzniku funkce: 26. 5. 1999 - 18. 6. 2004
od 7. 4. 1999 do 7. 9. 1999
Ing. Miroslav Kuliha - člen představenstva
Hradec Králové 12, Durychova 1392
od 7. 4. 1999 do 1. 5. 2004
Ing. Pavel Švarc, CSc. - předseda představenstva
Praha 9, Místecká 451
den vzniku funkce: 29. 1. 1999 - 29. 1. 2004
od 7. 4. 1999 do 1. 5. 2004
Ing. Jan Landa - místopředseda představenstva
Lovosice, 28. října 836/27
den vzniku funkce: 29. 1. 1999 - 29. 1. 2004
od 7. 4. 1999 do 1. 5. 2004
Ing. Václav Přibyl - místopředseda představenstva
Praha 5, Jinonická 31
den vzniku funkce: 29. 1. 1999 - 29. 1. 2004
od 21. 1. 1999 do 7. 4. 1999
Prof. Ing. Stanislav Adamec, DrSc. - člen představenstva
Horní Jirčany, 366
od 21. 1. 1999 do 7. 4. 1999
Ing. Josef Holub - člen přestavenstva
Děčín IX-Bynov, Sokolská 306, PSČ 405 05
od 21. 1. 1999 do 7. 4. 1999
Ing. Vladimír Kubiš, CSc. - člen představenstva
Praha 4, Hrdličkova 2187
od 21. 1. 1999 do 7. 4. 1999
Ing. Ladislav Zelinka - člen představenstva
Vavřinec-Žíšov, 56, PSČ 285 04
od 21. 1. 1999 do 7. 4. 1999
Ing. Ivan Souček - člen představenstva
Kralupy nad Vltavou, Na staré mlýnské cestě 494, PSČ 278 01
od 21. 1. 1999 do 7. 4. 1999
Doc.Ing. Josef Koubek, CSc. - člen-předseda představenstva
Praha 10, Škábova 3057/1
od 21. 1. 1999 do 7. 4. 1999
JUDr. Filip Šedivý - člen-místopředseda představenstva
Litvínov, Alešova 773
od 7. 8. 1997 do 21. 1. 1999
Mgr. Jaromír Mikušek - člen představenstva
Valašské Meziříčí, Čapkova 689
od 7. 8. 1997 do 21. 1. 1999
JUDr. Filip Šedivý - předseda představenstva
Litvínov, Alešova 773
od 7. 8. 1997 do 7. 4. 1999
Ing. Miroslav Téra - místopředseda představenstva
Trutnov, Kryblická 366
od 10. 12. 1996 do 7. 8. 1997
Ing. Miroslav Téra - předseda představenstva
Trutnov, Kryblická 366
od 10. 12. 1996 do 7. 8. 1997
Ing. Miroslav Nevosad - místopředseda představenstva
Kralupy n. Vltavou, Na vyhlídce 1107
od 10. 12. 1996 do 7. 8. 1997
Ing. Dušan Nepejchal - člen představenstva
Most, Komořanská 3111/700
od 10. 12. 1996 do 21. 1. 1999
Ing. Miroslav Kornalík - místopředseda představenstva
Litvínov, Tylova 2075
od 10. 12. 1996 do 21. 1. 1999
Ing. Miroslav Krejčí - člen představenstva
Sokolov, Mánesova 1668
od 10. 12. 1996 do 21. 1. 1999
Ing. Ivan Ottis - člen představenstva
Kralupy n /Vltavou, V zátiší 1024
od 10. 12. 1996 do 21. 1. 1999
Ing. Ivan Souček - člen představenstva
Kralupy n/ Vltavou, U cukrovaru 1071
od 10. 12. 1996 do 21. 1. 1999
Ing. Josef Koubek - člen představenstva
Praha 10, Škábova 3057
od 10. 12. 1996 do 7. 4. 1999
Ing. Radomil Štěpánek - člen představenstva
Praha 4, Perlitová 1082/5
od 22. 1. 1996 do 10. 12. 1996
Ing. Miroslav Nevosad - místopředseda představenstva
Kralupy n. Vltavou, Na vyhlídce 1107
od 16. 11. 1995 do 10. 12. 1996
Ing. Radomil Štěpánek - člen představenstva
Praha 4, Perlitová 1082/5
od 11. 10. 1995 do 16. 11. 1995
Ing. Josef Stanislav - člen představenstva
Praha 9, Habartická 502/44
od 11. 10. 1995 do 22. 1. 1996
Ing. Miroslav Nevosad - člen představenstva
Kralupy n. Vltavou, Na vyhlídce 1107
od 11. 10. 1995 do 10. 12. 1996
Ing. Miroslav Téra - předseda představenstva
Trutnov, Kryblická 366
od 11. 10. 1995 do 10. 12. 1996
Ing. Miroslav Kornalík - místopředseda představenstva
Litvínov, Tylova 2075
od 11. 10. 1995 do 10. 12. 1996
Ing. Miroslav Krejčí - člen představenstva
Sokolov, Mánesova 1668
od 11. 10. 1995 do 10. 12. 1996
Ing. Ivan Souček - člen představenstva
Kralupy n/ Vltavou, U cukrovaru 1071
od 11. 10. 1995 do 10. 12. 1996
Ing. Josef Koubek - člen představenstva
Praha 10, Škábova 3057
od 11. 10. 1995 do 10. 12. 1996
Ing. Dušan Nepejchal - člen představenstva
Most, Komořanská 3111/700
od 11. 10. 1995 do 10. 12. 1996
Ing. Ivan Ottis - člen představenstva
Kralupy n /Vltavou, V zátiší 1024
od 17. 2. 1995 do 11. 10. 1995
Ing. Miroslav Krejčí - člen představenstva
Sokolov, Mánesova 1668
od 17. 2. 1995 do 11. 10. 1995
Ing. Vladimír Linda - člen představenstva
Kralupy nad Vltavou, Masarykova 635
od 17. 2. 1995 do 11. 10. 1995
Ing. Miroslav Kornalík - člen představenstva
Litvínov, Tylova 2075
od 28. 5. 2015
Představenstvo společnosti zastupuje společnost ve všech záležitostech, a to vždy společně dvěma členy představenstva, z nichž alespoň jeden je předsedou nebo místopředsedou představenstva. Podepisování za společnost se uskutečňuje tak, že členové předsta venstva, kteří jsou oprávněni zastupovat společnost, připojí svůj podpis k firmě společnosti.
od 4. 9. 2014 do 28. 5. 2015
Společnost zastupuje představenstvo ve všech záležitostech společnosti vždy společně dvěma členy představenstva, znichž alespoň jeden je předsedou nebo místopředsedou představenstva. Podepisování za společnost se uskutečňuje tak, že členové představenstva , kteří jsou oprávněni zastupovat společnost, připojí svůj podpis k napsanému nebo vytištěnému obchodnímu jménu společnosti.
od 8. 9. 2006 do 4. 9. 2014
Jménem společnosti jedná představenstvo ve všech záležitostech společnost vždy společně dvěma členy představenstva, z nichž alespoň jeden je předsedou nebo místopředsedou představenstva. Podepisování za společnost se uskutečňuje tak, že členové představen stva, kteří jsou oprávněni jednat jménem společnosti, připojí svůj podpis k napsanému nebo vytištěnému obchodnímu jménu společnosti.
od 22. 1. 1996 do 8. 9. 2006
Jménem společnosti jedná představenstvo ve všech záležitostech společnost vždy společně dvěma členy představenstva, z nichž alespoň jeden je předsedou nebo místopředsedou představenstva. Pokud předseda ani místopředseda nejsou zvoleni, jedná společně alespoň pět členů představenstva. Podepisování za společnost se uskutečňuje tak, že členové představenstva, kteří jsou oprávněni jednat jménem společnosti, připojí svůj podpis k napsanému nebo vytištěnému obchodnímu jménu společnosti.
od 17. 2. 1995 do 22. 1. 1996
Za společnost jedná představenstvo, a to buď společně všichni členové představenstva nebo společně dva členové představenstva, z nichž jeden je předseda nebo místopředseda, nebo samostatně je- den člen představenstva, který k tomu byl představenstvem písemně zmocněn, nebo prokurista nebo zmocněnec na základě písemné plné moci. Podepisování za společnost se děje tak, že k napsanému nebo vy- tištěnému obchodnímu jménu společnosti připojí svůj podpis spo- lečně všichni členové představenstva nebo společně dva členové představenstva, z nichž jeden je předseda nebo místopředseda, nebo jeden člen představenstva, který k tomu byl představenstvem písemně zmocněn, nebo prokurista s dovětkem p.p. nebo zmocněnec na základě písemné plné moci s dovětkem zmocněnec.
Dozorčí rada
od 5. 11. 2018
Ing. IVAN KOČÁRNÍK, CSc. - místopředseda dozorčí rady
Vonoklasy, K Bukovce, PSČ 252 28
den vzniku členství: 28. 6. 2018
den vzniku funkce: 24. 7. 2018
od 5. 11. 2018
WIOLETTA KANDZIAK - člen dozorčí rady
Varšava, Polská republika, ul. Doroszewskiego 13/5, Polská republika
den vzniku členství: 28. 6. 2018
den vzniku funkce: 28. 6. 2018
od 5. 11. 2018
ROBERT HARASIMIUK - předseda dozorčí rady
Varšava, Polská republika, ul. Sady Żoliborskie 15a m.1, Polská republika
den vzniku členství: 28. 6. 2018
den vzniku funkce: 24. 7. 2018
od 5. 11. 2018
JANUSZ JAKUB SZURSKI - místopředseda dozorčí rady
Varšava, Polská republika, ul. Hanki Czaki 4 m 10, Polská republika
den vzniku členství: 28. 6. 2018
den vzniku funkce: 24. 7. 2018
od 5. 11. 2018
ROBERT JASIŃSKI - člen dozorčí rady
Varšava, Polská republika, Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/7, Polská republika
den vzniku členství: 28. 6. 2018
den vzniku funkce: 28. 6. 2018
od 5. 11. 2018
EDYTA WĄTOR - člen dozorčí rady
Stróża, Polská republika, Stróża 899, Polská republika
den vzniku členství: 28. 6. 2018
den vzniku funkce: 28. 6. 2018
od 5. 11. 2018
ADAM WOJCIECH BURAK - člen dozorčí rady
Varšava, Polská republika, ul. Biała 3/63, Polská republika
den vzniku členství: 29. 6. 2018
den vzniku funkce: 29. 6. 2018
od 5. 11. 2018
IZABELA ANTOS
Varšava, Polská republika, ul. J.Nowaka-Jeziorańskiego 10/35, Polská republika
den vzniku členství: 29. 6. 2018
den vzniku funkce: 29. 6. 2018
od 1. 6. 2018 do 5. 11. 2018
WIOLETTA KANDZIAK - člen dozorčí rady
Varšava, Doroszewskiego 13/5, Polská republika
den vzniku členství: 7. 3. 2018 - 28. 6. 2018
den vzniku funkce: 7. 3. 2018 - 28. 6. 2018
od 1. 6. 2018 do 5. 11. 2018
ROBERT HARASIMIUK - člen dozorčí rady
Varšava, Sady Źoliborskie 15a m. 1, Polská republika
den vzniku členství: 9. 3. 2018 - 28. 6. 2018
den vzniku funkce: 9. 3. 2018 - 28. 6. 2018
od 1. 6. 2018 do 5. 11. 2018
JANUSZ JAKUB SZURSKI - člen dozorčí rady
Varšava, Hanki Czaki 4 m 10, Polská republika
den vzniku členství: 8. 3. 2018 - 28. 6. 2018
den vzniku funkce: 8. 3. 2018 - 28. 6. 2018
od 1. 6. 2018 do 5. 11. 2018
ZBIGNIEW LESZCZYŃSKI - Předseda dozorčí rady
Plock, Malachovskiego 4B/4, Polská republika
den vzniku členství: 21. 6. 2016 - 28. 6. 2018
den vzniku funkce: 22. 2. 2018 - 28. 6. 2018
od 11. 4. 2018 do 1. 6. 2018
KRYSTIAN PATER - předseda dozorčí rady
Płock, Wiśniewskiego 28, Polská republika
den vzniku členství: 1. 7. 2016 - 6. 4. 2018
den vzniku funkce: 8. 11. 2017 - 6. 4. 2018
od 21. 2. 2018 do 5. 11. 2018
RAFAŁ WARPECHOWSKI - člen dozorčí rady
Varšava, ul. Hajoty 49, Polská republika
den vzniku členství: 8. 11. 2017 - 28. 6. 2018
den vzniku funkce: 8. 11. 2017 - 28. 6. 2018
od 21. 8. 2017 do 11. 4. 2018
RAFAL MACIEJ PASIEKA - člen dozorčí rady
Dluga Szlachecka, ul. Willowa 9, Polská republika
den vzniku členství: 7. 6. 2017 - 7. 3. 2018
den vzniku funkce: 7. 6. 2017 - 7. 3. 2018
od 21. 8. 2017 do 5. 11. 2018
JACEK KOSUNIAK - člen dozorčí rady
Varšava, Nowolipie 20/59, Polská republika
den vzniku členství: 2. 7. 2017 - 28. 6. 2018
den vzniku funkce: 2. 7. 2017 - 28. 6. 2018
od 16. 8. 2016
JUDr. ZDENĚK ČERNÝ, MBA - člen dozorčí rady
Loučeň, K Oboře, PSČ 289 37
den vzniku členství: 1. 7. 2016
den vzniku funkce: 1. 7. 2016
od 16. 8. 2016 do 11. 4. 2018
WOJCIECH JASIŃSKI - předseda dozorčí rady
Płock, ul. Lachmana, 14 m. 25, Polská republika
den vzniku členství: 21. 6. 2016 - 8. 3. 2018
den vzniku funkce: 21. 6. 2016 - 21. 2. 2018
od 16. 8. 2016 do 11. 4. 2018
GRAŻYNA BAKA - člen dozorčí rady
Varšava, ul. Warszawska 58B/60, Polská republika
den vzniku členství: 25. 6. 2016 - 6. 3. 2018
den vzniku funkce: 25. 6. 2016 - 6. 3. 2018
od 16. 8. 2016 do 11. 4. 2018
KRYSTIAN PATER - člen dozorčí rady
Płock, Wiśniewskiego 28, Polská republika
den vzniku členství: 1. 7. 2016
den vzniku funkce: 1. 7. 2016
od 16. 8. 2016 do 29. 8. 2018
ZBIGNIEW LESZCZYŃSKI - člen dozorčí rady
Płock, Małachowskiego 4b/4, Polská republika
den vzniku členství: 21. 6. 2016
den vzniku funkce: 21. 6. 2016
od 18. 5. 2016 do 16. 8. 2016
WOJCIECH JÁSIŃSKI - Předseda dozorčí rady
09-407 Płock, ul. Lachmana 14m. 25, Polská republika
den vzniku členství: 7. 4. 2016 - 21. 6. 2016
den vzniku funkce: 7. 4. 2016 - 21. 6. 2016
od 18. 5. 2016 do 16. 8. 2016
ZBIGNIEW LESZCZYŃSKI - člen dozorčí rady
09-213 Gozdowo, Rogielniczki 21, Polská republika
den vzniku členství: 7. 4. 2016 - 21. 6. 2016
den vzniku funkce: 7. 4. 2016 - 21. 6. 2016
od 11. 1. 2016 do 5. 11. 2018
Ing. IVAN KOČÁRNÍK, CSc. - místopředseda dozorčí rady
Vonoklasy, K Bukovce, PSČ 252 28
den vzniku členství: 25. 6. 2015 - 25. 6. 2018
den vzniku funkce: 16. 9. 2015 - 25. 6. 2018
od 4. 9. 2015 do 11. 1. 2016
Ing. IVAN KOČÁRNÍK, CSc. - člen dozorčí rady
Vonoklasy, K Bukovce, PSČ 252 28
den vzniku členství: 25. 6. 2015
od 4. 9. 2015 do 2. 3. 2017
BOGDAN DZUDZEWICZ - člen dozorčí rady
Podkowa Leśna, Akacjowa 5, PSČ 058 07, Polská republika
den vzniku členství: 25. 6. 2015 - 18. 1. 2017
od 21. 8. 2014 do 23. 2. 2016
DARIUSZ JACEK KRAWIEC - předseda dozorčí rady
Magdalenka, ul. Klonova 19, Polská republika
den vzniku členství: 1. 7. 2014 - 21. 1. 2016
den vzniku funkce: 3. 7. 2014 - 21. 1. 2016
od 21. 8. 2014 do 23. 2. 2016
-
od 21. 8. 2014 do 21. 8. 2017
SŁAWOMIR ROBERT JĘDRZEJCZYK - místopředseda dozorčí rady
Łódź, ul. Rabatkowa 9, Polská republika
den vzniku členství: 1. 7. 2014 - 29. 7. 2017
den vzniku funkce: 3. 7. 2014 - 29. 7. 2017
od 21. 8. 2014 do 21. 8. 2017
-
od 21. 8. 2014 do 21. 8. 2017
PIOTR ROBERT KEARNEY - člen dozorčí rady
Sopot, ul. A. Mickiewicza 63/51, Polská republika
den vzniku členství: 1. 7. 2014 - 30. 6. 2017
den vzniku funkce: 1. 7. 2014 - 30. 6. 2017
od 6. 9. 2013 do 4. 4. 2016
RAFAŁ SEKUŁA - člen
Zielonki, ul. Wspólna 3, Polská republika
den vzniku členství: 24. 6. 2013 - 11. 3. 2016
od 6. 9. 2013 do 5. 8. 2016
PIOTR CHEŁMIŃSKI - člen
Varšava, ks. T. Boguckiego 3A m.87, Polská republika
den vzniku členství: 24. 6. 2013 - 24. 6. 2016
od 6. 9. 2013 do 16. 8. 2016
ZDENĚK ČERNÝ - člen dozorčí rady
Loučeň, Forejtova, PSČ 289 37
den vzniku členství: 30. 6. 2013 - 30. 6. 2016
od 6. 9. 2013 do 16. 8. 2016
KRYSTIAN PATER - člen dozorčí rady
Plock, Wiśniewskiego 28, 09400, Polská republika
den vzniku členství: 30. 6. 2013 - 30. 6. 2016
od 22. 5. 2013 do 6. 9. 2013
RAFAŁ SEKUŁA - člen
Zielonki, ul. Wspólna 3, Polská republika
den vzniku členství: 6. 2. 2013
den vzniku funkce: 6. 2. 2013
od 22. 5. 2013 do 6. 9. 2013
PIOTR CHEŁMIŃSKI - člen
Varšava, ks. T. Boguckiego 3A m.87, Polská republika
den vzniku členství: 9. 4. 2013
den vzniku funkce: 9. 4. 2013
od 23. 7. 2012 do 22. 5. 2013
Andrzej Jerzy Kozłowski - člen dozorčí rady
Varšava, ul. Górnoślaska 29A/75, 00432, Polská republika
den vzniku členství: 25. 6. 2012 - 8. 4. 2013
od 23. 7. 2012 do 4. 9. 2015
Bogdan Dzudzewicz - člen dozorčí rady
Podkowa Lesna, Akacjowa 5, 05807, Polská republika
den vzniku členství: 25. 6. 2012 - 25. 6. 2015
od 23. 7. 2012 do 4. 9. 2015
Ing. Ivan Kočárník, CSc. - místopředseda dozorčí rady
Vonoklasy, K Bukovce 161, PSČ 252 28
den vzniku členství: 25. 6. 2012 - 25. 6. 2015
den vzniku funkce: 25. 6. 2012 - 25. 6. 2015
od 16. 3. 2012 do 21. 8. 2014
Slawomir Robert Jedrzejczyk - místopředseda dozorčí rady
Lodz, ul. Rabatkowa 9, 94214, Polská republika
den vzniku členství: 30. 6. 2011 - 30. 6. 2014
den vzniku funkce: 12. 10. 2011 - 30. 6. 2014
od 16. 3. 2012 do 21. 8. 2014
Dariusz Jacek Krawiec - předseda dozorčí rady
Magdalenka, ul. Klonowa 19, 05506, Polská republika
den vzniku členství: 30. 6. 2011 - 30. 6. 2014
den vzniku funkce: 12. 10. 2011 - 30. 6. 2014
od 10. 8. 2011 do 16. 3. 2012
Slawomir Robert Jedrzejczyk - člen dozorčí rady
Lodz, ul. Rabatkowa 9, 94214, Polská republika
den vzniku členství: 30. 6. 2011
od 10. 8. 2011 do 16. 3. 2012
Dariusz Jacek Krawiec - člen dozorčí rady
Magdalenka, ul. Klonowa 19, 05506, Polská republika
den vzniku členství: 30. 6. 2011
od 10. 8. 2011 do 21. 8. 2014
Piotr Robert Kearney - člen dozorčí rady
Sopot, ul. A. Mickiewicza 63/51, 81866, Polská republika
den vzniku členství: 30. 6. 2011 - 30. 6. 2014
od 11. 8. 2010 do 6. 9. 2013
JUDr. Zdeněk Černý - člen dozorčí rady
Loučeň, , PSČ 289 37
den vzniku členství: 29. 6. 2010
od 11. 8. 2010 do 6. 9. 2013
Krystian Pater - člen dozorčí rady
Plock, Wiśniewskiego 28, 09400, Polská republika
den vzniku členství: 29. 6. 2010
od 5. 2. 2010 do 22. 5. 2013
Rafal Sekula - člen dozorčí rady
Kraków, ul.Bialopradnicka 24C/17, Polská republika
den vzniku členství: 10. 12. 2009 - 6. 2. 2013
od 21. 12. 2009 do 5. 2. 2010
Rafal Sekula - člen dozorčí rady
Kraków, ul.Bialopradnicka 24C/17, Polská republika
den vzniku členství: 30. 10. 2009
od 20. 10. 2009 do 21. 12. 2009
Arkadiusz Kawecki - člen dozorčí rady
Varšava, Gwiaździsta 7d/95, 02651, Polská republika
den vzniku členství: 24. 6. 2009
od 20. 10. 2009 do 23. 7. 2012
Bogdan Dzudzewicz - člen dozorčí rady
Podkowa Lesna, Akacjowa 5, 05807, Polská republika
den vzniku členství: 24. 6. 2009 - 24. 6. 2012
od 20. 10. 2009 do 23. 7. 2012
Ing. Ivan Kočárník, CSc. - místopředseda dozorčí rady
Vonoklasy, K Bukovce 161, PSČ 252 28
den vzniku členství: 24. 6. 2009 - 24. 6. 2012
den vzniku funkce: 24. 6. 2009 - 24. 6. 2012
od 20. 10. 2009 do 23. 7. 2012
Andrzej Jerzy Kozłowski - člen dozorčí rady
Varšava, ul. Górnoślaska 29A/75, 00432, Polská republika
den vzniku členství: 24. 6. 2009 - 24. 6. 2012
od 2. 4. 2009 do 2. 4. 2009
Dariusz Jacek Krawiec - předseda dozorčí rady
Magdalenka, ul.Klonowa 29, PSČ 055 06
den vzniku členství: 26. 6. 2008
den vzniku funkce: 11. 12. 2008
od 2. 4. 2009 do 2. 4. 2009
Slawomir Robert Jedrzejczyk - místopředseda dozorčí rady
Lodz, ul. Rabatkova 9, PSČ 942 14, Polská republika
den vzniku členství: 26. 6. 2008
den vzniku funkce: 11. 12. 2008
od 2. 4. 2009 do 17. 4. 2009
Marek Serafin - člen dozorčí rady
Posada, Malczewskiego 7, 62530, Polská republika
den vzniku členství: 26. 6. 2008 - 13. 2. 2009
od 2. 4. 2009 do 20. 10. 2009
Bogdan Dzudzewicz - člen dozorčí rady
Podkowa Lesna, Akacjowa 5, 05807, Polská republika
den vzniku členství: 11. 12. 2008 - 23. 6. 2009
od 2. 4. 2009 do 20. 10. 2009
Arkadiusz Kawecki - člen dozorčí rady
Varšava, Gwiazdzista 7d/95, 02651, Polská republika
den vzniku členství: 13. 2. 2009 - 23. 6. 2009
od 2. 4. 2009 do 10. 8. 2011
Dariusz Jacek Krawiec - předseda dozorčí rady
Magdalenka, ul.Klonowa 19, PSČ 055 06, Polská republika
den vzniku členství: 26. 6. 2008 - 26. 6. 2011
den vzniku funkce: 11. 12. 2008 - 26. 6. 2011
od 2. 4. 2009 do 10. 8. 2011
Slawomir Robert Jedrzejczyk - místopředseda dozorčí rady
Lodz, ul. Rabatkowa 9, PSČ 942 14, Polská republika
den vzniku členství: 26. 6. 2008 - 26. 6. 2011
den vzniku funkce: 11. 12. 2008 - 26. 6. 2011
od 10. 9. 2008 do 2. 4. 2009
Dariusz Jacek Krawiec - místopředseda dozorčí rady
Magdalenka, ul.Klonowa 29, PSČ 055 06
den vzniku členství: 26. 6. 2008
den vzniku funkce: 26. 6. 2008 - 11. 12. 2008
od 10. 9. 2008 do 2. 4. 2009
Robert Bednarski - člen dozorčí rady
Posada, ul. Malczewskiego 7, PSČ 625 30, Polská republika
den vzniku členství: 26. 6. 2008 - 26. 6. 2008
od 10. 9. 2008 do 2. 4. 2009
Wojciech Andrzej Heydel - předseda dozorčí rady
31-464 Kraków, Nieznana 16, Polská republika
den vzniku členství: 26. 6. 2008 - 11. 12. 2008
den vzniku funkce: 26. 6. 2008 - 11. 12. 2008
od 10. 9. 2008 do 2. 4. 2009
Slawomir Robert Jedrzejczyk - člen dozorčí rady
Lodz, ul. Rabatkova 9, PSČ 942 14, Polská republika
den vzniku členství: 26. 6. 2008
od 10. 9. 2008 do 20. 10. 2009
Wojciech Franciszek Wróblewski - člen dozorčí rady
Warszawa, ul. Bohaterewicza 1/32, PSČ 039 82, Polská republika
den vzniku členství: 26. 6. 2008 - 24. 6. 2009
od 10. 9. 2008 do 11. 8. 2010
JUDr. Zdeněk Černý - člen dozorčí rady
Nymburk, Hořátevská 2009
den vzniku členství: 28. 6. 2007 - 28. 6. 2010
od 10. 9. 2008 do 10. 8. 2011
Piotr Robert Kearney - člen dozorčí rady
Sopot - 81-866, Mickiewicza 63m.51, Polská republika
den vzniku členství: 26. 6. 2008 - 26. 6. 2011
od 15. 5. 2008 do 10. 9. 2008
Wojciech Andrzej Heydel - předseda dozorčí rady
31-464 Kraków, Nieznana 16, Polská republika
den vzniku členství: 28. 3. 2008 - 26. 6. 2008
den vzniku funkce: 28. 3. 2008 - 26. 6. 2008
od 15. 5. 2008 do 10. 9. 2008
Piotr Wlodzimierz Kownacki - člen dozorčí rady
02-791 Warszawa, ul. Stryjeńskich 10m.78, Polská republika
den vzniku členství: 5. 3. 2007 - 26. 6. 2008
od 26. 11. 2007 do 10. 9. 2008
Waldemar Maj - člen dozorčí rady
00-707 Warszawa, Żenczykowskiego 4B, Polská republika
den vzniku funkce: 8. 11. 2007
od 19. 10. 2007 do 10. 9. 2008
Robert Bednarski - člen dozorčí rady
09-472 Słupno, Jaśminowa 6, Polská republika
den vzniku členství: 30. 8. 2007 - 26. 6. 2008
od 5. 9. 2007 do 5. 9. 2007
Krystian Pater - člen dozorčí rady
09-409 Płock, Wiśniewakiego 28, Polská republika
den vzniku funkce: 28. 6. 2007
od 5. 9. 2007 do 11. 8. 2010
Krystian Pater - člen dozorčí rady
09-409 Płock, Wiśniewskiego 28, Polská republika
den vzniku funkce: 28. 6. 2007 - 28. 6. 2010
od 21. 8. 2007 do 13. 9. 2007
Arkadiusz Kotlicki - člen dozorčí rady
Łódź, ul. Sowińskiego 22A, Polská republika
den vzniku funkce: 5. 3. 2007 - 30. 8. 2008
od 21. 8. 2007 do 10. 9. 2008
Mirosław Stanisław Jasiński - člen dozorčí rady
53-507 Wrocław, Jęczmienna 20/6, Polská republika
den vzniku funkce: 5. 3. 2007
od 2. 8. 2007 do 13. 9. 2007
Paweł Henryk Szymaňski - místopředseda dozorčí rady
Warszawa - 01-051, Smocza 21m.22, Polská republika
den vzniku členství: 8. 6. 2005 - 30. 8. 2007
den vzniku funkce: 23. 5. 2007 - 30. 8. 2007
od 2. 8. 2007 do 15. 5. 2008
Piotr Wlodzimierz Kownacki - předseda dozorčí rady
02-791 Warszawa, ul. Stryjeńskich 10m.78, Polská republika
den vzniku členství: 5. 3. 2007
den vzniku funkce: 5. 3. 2007 - 28. 3. 2008
od 5. 3. 2007 do 2. 8. 2007
Cezary Krzysztof Smorszczewski - místopředseda dozorčí rady
Warszawa - 01-506, Bitwa Rokitna 1m.91, Polská republika
den vzniku členství: 8. 6. 2005 - 26. 4. 2007
den vzniku funkce: 10. 5. 2006 - 26. 4. 2007
od 5. 3. 2007 do 15. 5. 2008
Rafal Zbigniew Kapler - člen dozorčí rady
05-520 Konstancin-Jeziorna, Warszawska 200/81, Polská republika
den vzniku členství: 13. 12. 2006 - 28. 3. 2008
od 5. 3. 2007 do 10. 9. 2008
Czeslaw Adam Bugaj - člen dozorčí rady
09-402 Plock, Źródlana 17, Polská republika
den vzniku členství: 13. 12. 2006 - 26. 6. 2008
od 20. 11. 2006 do 20. 11. 2006
Pawel Jasiński - člen dozorčí rady
09-500 Gostynin, Baby Dolne 17, Polská republika
den vzniku členství: 15. 3. 2006 - 12. 4. 2006
od 20. 11. 2006 do 2. 8. 2007
Pawel Jasiński - člen dozorčí rady
09-500 Gostynin, Baby Dolne 17, Polská republika
den vzniku členství: 13. 4. 2006 - 5. 3. 2007
od 13. 11. 2006 do 13. 11. 2006
Ing. Ivan Kočárník, CSc. - člen dozorčí rady
Vonoklasy, K Bukovce 161, PSČ 252 28
den vzniku členství: 22. 6. 2006
den vzniku funkce: 6. 10. 2006
od 13. 11. 2006 do 10. 9. 2008
Dariusz Marek Formela - člen dozorčí rady
Płock - 09-400, Na Skarpie 22m.19, Polská republika
den vzniku členství: 8. 6. 2005 - 26. 6. 2008
od 13. 11. 2006 do 20. 10. 2009
Ing. Ivan Kočárník, CSc. - místopředseda dozorčí rady
Vonoklasy, K Bukovce 161, PSČ 252 28
den vzniku členství: 22. 6. 2006 - 22. 6. 2009
den vzniku funkce: 6. 10. 2006 - 22. 6. 2009
od 8. 11. 2006 do 8. 11. 2006
Prof.Ing. Miloslav Suchánek, CSc. - člen dozorčí rady
Praha - Praha 4, Jeremenkova 727/94, PSČ 140 00
den vzniku členství: 8. 12. 2005 - 12. 4. 2006
den vzniku funkce: 8. 12. 2005 - 12. 4. 2006
od 8. 11. 2006 do 10. 9. 2008
Prof.Ing. Miloslav Suchánek, CSc. - člen dozorčí rady
Praha - Praha 4, Jeremenkova 727/94, PSČ 140 00
den vzniku členství: 13. 4. 2006 - 26. 6. 2008
den vzniku funkce: 13. 4. 2006
od 18. 10. 2006 do 13. 11. 2006
Ing. Ivan Kočárník, CSc. - člen dozorčí rady
Vonoklasy, K Bukovce 161, PSČ 252 28
den vzniku členství: 22. 6. 2006
den vzniku funkce: 22. 6. 2006
od 23. 9. 2005 do 8. 9. 2006
Ewa Joanna Chmielewska - člen dozorčí rady
Warszawa - 02-777, Komisji Edukacji Narodowej 94m.35, Polská republika
den vzniku členství: 8. 6. 2005 - 16. 3. 2006
od 23. 9. 2005 do 8. 11. 2006
Prof.Ing. Miloslav Suchánek, CSc. - člen dozorčí rady
Praha 4, Jeremenkova 727, PSČ 140 00
den vzniku členství: 18. 8. 2000 - 18. 11. 2005
den vzniku funkce: 18. 8. 2000 - 18. 11. 2005
od 23. 9. 2005 do 13. 11. 2006
Doc.Ing. Miroslav Grégr - místopředseda dozorčí rady
Klecany, Na Vinici 400, PSČ 250 67
den vzniku členství: 8. 6. 2005 - 22. 6. 2006
den vzniku funkce: 8. 6. 2005 - 22. 6. 2006
od 23. 9. 2005 do 13. 11. 2006
Dariusz marek Formela - člen dozorčí rady
Płock - 09-400, Na Skarpie 22m.19, Polská republika
den vzniku členství: 8. 6. 2005
od 23. 9. 2005 do 13. 11. 2006
Ing. Vlastimil Růžička - člen dozorčí rady
Praha 5, Bochovská 623, PSČ 150 00
den vzniku členství: 8. 6. 2005 - 22. 6. 2006
od 23. 9. 2005 do 5. 3. 2007
Cezary Krzysztof Smorszczewski - člen dozorčí rady
Warszawa - 01-506, Bitwa Rokitna 1m.91, Polská republika
den vzniku členství: 8. 6. 2005
od 23. 9. 2005 do 2. 8. 2007
Igor Adam Chalupec - předseda dozorčí rady
Warszawa - 00-061, Marszałkowska 140m.66, Polská republika
den vzniku členství: 8. 6. 2005 - 26. 1. 2007
den vzniku funkce: 8. 6. 2005 - 26. 1. 2007
od 23. 9. 2005 do 2. 8. 2007
Paweł Henryk Szymaňski - člen dozorčí rady
Warszawa - 01-051, Smocza 21m.22, Polská republika
den vzniku členství: 8. 6. 2005
od 23. 9. 2005 do 2. 8. 2007
Wojciech Lorenc - člen dozorčí rady
Piaseczno - 05-500, Małej Łaki 1, Polská republika
den vzniku členství: 8. 6. 2005 - 26. 1. 2007
od 23. 9. 2005 do 10. 9. 2008
Piotr Kearney - člen dozorčí rady
Sopot - 81-866, Mickiewicza 63m.51, Polská republika
den vzniku členství: 8. 6. 2005 - 26. 6. 2008
od 6. 1. 2005 do 22. 2. 2005
Piotr Kearney - člen dozorčí rady
Sopot, Mickiewicza 63/51, Polská republika
den vzniku členství: 18. 6. 2004 - 23. 7. 2004
od 6. 1. 2005 do 22. 2. 2005
Mgr.Inz. Andrzej Pawel Sikora - člen dozorčí rady
Warszawa, Hetmanska 22/ m.6, Polská republika
den vzniku členství: 18. 6. 2004 - 23. 7. 2004
od 6. 1. 2005 do 23. 9. 2005
PhDr. Tomáš Sedláček - člen dozorčí rady
Praha 4, V průčelí 1655
den vzniku členství: 18. 6. 2004 - 8. 6. 2005
od 6. 1. 2005 do 10. 9. 2008
JUDr. Zdeněk Černý - člen dozorčí rady
Nymburk, Hořátevská 2009
den vzniku členství: 18. 6. 2004 - 18. 6. 2007
od 1. 5. 2004 do 6. 1. 2005
JUDr. Zdeněk Černý - člen
Nymburk, Hořátevská 2009
den vzniku členství: 21. 2. 2004 - 17. 6. 2004
den vzniku funkce: 29. 1. 1999 - 20. 2. 2004
od 21. 5. 2003 do 23. 9. 2005
Ing. Václav Srba - předseda dozorčí rady
Praha 5, Randova 3167/5
den vzniku funkce: 17. 1. 2003 - 8. 6. 2005
od 21. 5. 2003 do 23. 9. 2005
Ing.Mgr. Klára Malečková - člen
Praha 5, Na Valentince 647/13
den vzniku funkce: 17. 1. 2003 - 8. 6. 2005
od 21. 5. 2003 do 23. 9. 2005
Pavel Kuta - člen
Praha 6, Bělohorská 195/147
den vzniku funkce: 17. 1. 2003 - 8. 6. 2005
od 21. 5. 2003 do 23. 9. 2005
Ing. Pavel Suchý - člen
Praha 3, Milešovská 1986/10
den vzniku funkce: 17. 1. 2003 - 8. 6. 2005
od 21. 5. 2003 do 8. 9. 2006
Ing. Milan Kuncíř - člen
Zdiby, U mlejnku 110
den vzniku funkce: 19. 11. 2002
od 4. 10. 2002 do 23. 9. 2005
Ing. Jaroslav Šulc - člen
Praha 9, Malkovského 598
den vzniku funkce: 13. 6. 2002 - 8. 6. 2005
od 16. 1. 2002 do 4. 10. 2002
Ing. Tomáš Potměšil - člen
Praha 4, Květnového vítězství 44
den vzniku funkce: 29. 6. 2001 - 13. 6. 2002
od 16. 1. 2002 do 21. 5. 2003
JUDr. Zdenka Němcová - člen
Praha 8, Košťálkova 1104/4
den vzniku funkce: 29. 6. 2001 - 17. 1. 2003
od 16. 1. 2002 do 21. 5. 2003
Ing. Pavel Rott - člen
Praha 5, Fingerova 2179
den vzniku funkce: 29. 6. 2001 - 30. 11. 2002
od 16. 1. 2002 do 6. 1. 2005
Ing. Josef Žák
Praha 6, Braškovská 1
den vzniku funkce: 4. 5. 1999 - 17. 6. 2004
od 16. 1. 2002 do 6. 1. 2005
JUDr. Eva Štruplová - člen
Praha 8, Velká Skála 677/3
den vzniku funkce: 4. 5. 1999 - 17. 6. 2004
od 1. 12. 2000 do 16. 1. 2002
Doc.Ing. Jiří Havel, CSc. - člen
Praha 3, Na Balkáně 2118/130
od 1. 12. 2000 do 23. 9. 2005
Prof.Ing. Miloslav Suchánek, CSc. - místopředseda dozorčí rady
Praha 4, Jeremenkova 727/94
den vzniku funkce: 18. 8. 2000 - 8. 6. 2005
od 1. 12. 2000 do 23. 9. 2005
Ing. Jaroslav Ungerman
Praha 4, Kunínova 1720
den vzniku funkce: 18. 8. 2000 - 8. 6. 2005
od 21. 4. 2000 do 16. 1. 2002
Ing. František Škoda - člen
Praha 2, Krkonošská 15
od 7. 9. 1999 do 16. 1. 2002
JUDr. Eva Štruplová - člen
Praha 4, Novodvorská 1128
od 7. 9. 1999 do 21. 5. 2003
Ing. Josef Uhlíř
Praha 4, Donovalská 1152
den vzniku funkce: 4. 5. 1999 - 28. 10. 2002
od 7. 9. 1999 do 6. 1. 2005
Ing. Ladislav Varhaník
Otvovice, 16
den vzniku funkce: 4. 5. 1999 - 17. 6. 2004
od 7. 4. 1999 do 21. 4. 2000
Ing. Jaroslav Martinek - člen
Praha 4, Nad Kolonií 27
od 7. 4. 1999 do 1. 12. 2000
Ing. Jan Stiess - místopředseda dozorčí rady
Praha 5, Stiessova 191
od 7. 4. 1999 do 1. 12. 2000
Ing. Karel Zeman, CSc. - člen
Praha 4, U Kamýku 870
od 7. 4. 1999 do 16. 1. 2002
Ing. Miloslav Hejnák, CSc. - člen
Praha 3, Slezská 119
od 7. 4. 1999 do 21. 5. 2003
Milada Vlasáková - předseda dozorčí rady
Ústí nad Labem, Masarykova 20
den vzniku funkce: 29. 1. 1999 - 17. 1. 2003
od 7. 4. 1999 do 21. 5. 2003
doc. Ing. Josef Koubek, CSc. - člen
Praha 10, Škábova čp. 3057
den vzniku funkce: 29. 1. 1999 - 17. 1. 2003
od 7. 4. 1999 do 1. 5. 2004
JUDr. Zdeněk Černý - člen
Nymburk, Hořátevská 2009
den vzniku funkce: 29. 1. 1999
od 25. 1. 1999 do 7. 4. 1999
Ing. Jiří Bayer - člen
Karlovy Vary, U koupaliště 7
od 21. 1. 1999 do 7. 4. 1999
Karel Ledvinka
Vysoké Mýto, SNP 607/IV
od 21. 1. 1999 do 7. 4. 1999
Ing. Josef Horák
Samopše, 19, PSČ 285 07
od 21. 1. 1999 do 7. 4. 1999
Ing. Radomír Věk
Kralupy nad Vltavou, Za Humny 137, PSČ 278 01
od 21. 1. 1999 do 7. 4. 1999
Ivan Vrzal
Karlovy Vary, Nebozízek 1222/19
od 21. 1. 1999 do 7. 9. 1999
Ing. Miroslav Kornalík
Litvínov, Tylova 2035
od 21. 1. 1999 do 7. 9. 1999
Ing. Miroslav Krejčí
Sokolov, Mánesova 1668
od 21. 1. 1999 do 1. 12. 2000
Mgr. Jaromír Mikušek
Valašské Meziříčí, Čapkova 689
od 21. 1. 1999 do 16. 1. 2002
Ing. Josef Žák
Litvínov, Podkrušnohorská 1701
od 10. 12. 1996 do 21. 1. 1999
Ing. Pavel Šanda
Praha 4, Krouzová 3019
od 10. 12. 1996 do 21. 1. 1999
Ing. Stanislav Síla
Kralupy n./Vltavou, Tř. legií 416
od 10. 12. 1996 do 21. 1. 1999
JUDr. František Maňák
Praha 8, Přemyšlenská 36
od 10. 12. 1996 do 21. 1. 1999
Ing. Jan Novák
Kolín II, Rimavské Soboty 893
od 10. 12. 1996 do 21. 1. 1999
Ing. Martin Kocourek
Praha 6, Kopeckého 43
od 10. 12. 1996 do 21. 1. 1999
Ing. Luděk Janoušek
Praha 6, Brunclíkova 19
od 10. 12. 1996 do 21. 1. 1999
Andreas Stefan
Meziboří, Nad Parkem 380
od 10. 12. 1996 do 21. 1. 1999
Ing. Petr Zempliner
Praha 1, Konviktská 2
od 10. 12. 1996 do 21. 1. 1999
Ing. Josef Horák
Praha 2, Londýnská 20
od 10. 12. 1996 do 7. 4. 1999
Ing. Petr Čermák
Praha 2, Legerova 43
od 10. 12. 1996 do 7. 4. 1999
Ing. Terézia Hrnčířová
Praha 2, Fričova 7a/
od 10. 12. 1996 do 7. 4. 1999
Doc. Ing. Gustav Šebor, CSc.
Praha 2, Mánesova 20
od 22. 1. 1996 do 10. 12. 1996
Ing. Vladimír Dlouhý, CSc. - člen
Praha 7, Veletržní 65
od 22. 1. 1996 do 10. 12. 1996
Ing. Martin Kocourek - člen dozorčí rady
Praha 6, Kopeckého 43
od 22. 1. 1996 do 10. 12. 1996
Ing. Luděk Janoušek - člen dozorčí rady
Praha 6, Brunclíkova 19
od 11. 10. 1995 do 22. 1. 1996
Ing. Karel Friedrich - člen dozorčí rady
Praha 6, Kosová 837/9
od 11. 10. 1995 do 22. 1. 1996
Ing. Karel Fiedler - člen dozorčí rady
Velvary, P.Bezruče 599
od 11. 10. 1995 do 10. 12. 1996
Ing. Miloslav Soldát - předseda dozorčí rady
Litvínov, Koldům 207
od 11. 10. 1995 do 10. 12. 1996
Ing. Pavel Šanda - místopředseda dozorčí rady
Praha 4, Krouzová 3019
od 11. 10. 1995 do 10. 12. 1996
Ing. Stanislav Síla - člen dozorčí rady
Kralupy n./Vltavou, Tř. legií 416
od 11. 10. 1995 do 10. 12. 1996
JUDr. František Maňák - člen dozorčí rady
Praha 8, Přemyšlenská 36
od 11. 10. 1995 do 10. 12. 1996
Ing. Jan Novák - člen dozorčí rady
Kolín II, Rimavské Soboty 893
od 11. 10. 1995 do 10. 12. 1996
Andreas Stefan - člen dozorčí rady
Meziboří, Nad Parkem 380
od 17. 2. 1995 do 11. 10. 1995
Ing. Pavel Šanda - člen
Praha 4, Krouzova 3019/1
od 17. 2. 1995 do 11. 10. 1995
Ing. Miroslav Téra - člen
Trutnov, Kryblická 366
od 17. 2. 1995 do 22. 1. 1996
RNDr. Libor Kudláček - člen
Pardubice, Bratranců Veverkových 816
od 17. 2. 1995 do 10. 12. 1996
Ing. Petr Čermák - člen
Praha 2, Legerova 43
od 17. 2. 1995 do 10. 12. 1996
Ing. Josef Uhlíř - člen
Praha 4, Donovalská 1152
Hodnocení firmy
+1
+
-

Další odkazy

Peníze.cz zobrazuje pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce.Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby, která umožňuje, mimojiné, vyhledávání v rejstřících z jednoho místa, aniž by údaje z těchto rejstříků sdružovala.

Pokud jste na našich stránkách objevili, že uváděná data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je tomu tak, obraťte se s opravou dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích. Pokud je na zdrojové stránce vše v pořádku a chyba je pouze u nás, kontaktujte nás prosím na emailu redakce@penize.cz a uveďte stránku, na níž se nesrovnalost na našem webu nachází, případně IČ subjektu. S maximálním úsilím chybu co nejdříve opravíme.

Články o podnikání

Úraz a nemoc z povolání: renty od ledna vyšší

13. 12. 2018 | Co se děje | Terezie Nývltová Vojáčková

Úraz a nemoc z povolání: renty od ledna vyšší

Od 1. ledna 2019 se valorizují renty odškodňující pracovní úrazy a nemoci z povolání.

Odborníci: Ceny energií porostou

13. 12. 2018 | Co se děje | Monika Šaríková

Odborníci: Ceny energií porostou

Po několikaletém příjemném období levné energie přichází růst cen. Zdražování se týká elektřiny i plynu. U elektrické energie se mluví o zdražování až o deset procent. Příčina: vyšší cena uhlí a emisních povolenek, ale i velká vedra.

Peníze na stavebko vložte do konce roku. Ať nepřijdete o podporu

12. 12. 2018 | Co se děje | Petra Dlouhá

Peníze na stavebko vložte do konce roku. Ať nepřijdete o podporu

Máte stavební spoření? Nebo si ho chcete pořídit? Pohlídejte termíny, ať vám neuteče podpora od státu.

Konec výplaty dávek v poukázkách. Aspoň pro někoho

12. 12. 2018 | Co se děje | Monika Veselíková

Konec výplaty dávek v poukázkách. Aspoň pro někoho

Poslanci minulý týden kývli na změnu pravidel pro výplatu příspěvku na živobytí v poukázkách. Polepší si například osoby starší sedmdesáti let, invalidé nebo příjemci příspěvku na péči.

Štědré a veselé, přesto za pakatel

11. 12. 2018 | Jak na to | Jana Poncarová | 7 komentářů

Štědré a veselé, přesto za pakatel

Češi letos za vánoční dárky plánují utratit přes šest tisíc korun. Průměrnou rodinu stojí svátky klidu a míru kolem 30 tisíc. Téměř pětina lidí má zkušenosti s předvánoční půjčkou. Mnohdy zbytečně. Vánoce se dají důstojně zvládnout i za mnohem míň peněz. Na čem můžete ušetřit a nepřijít při tom o vánoční pohodu?

Nejlepší kurz

NázevCelkem zaplatíte
Exchange s.r.o. VIP 2 600,00 Kč
Czech Exchange 2 600,00 Kč
Exchange s.r.o. 2 610,00 Kč
Broadway Change 2 610,00 Kč
Expobank CZ 2 663,60 Kč
Česká spořitelna 2 706,00 Kč
Sberbank CZ 2 716,00 Kč
ČSOB 2 703,20 Kč
Komerční banka 2 727,96 Kč
UnicreditBank Czech Republic 2 743,20 Kč
Raiffeisenbank 2 795,00 Kč
TIP: Získejte výhodný VIP kurz na výměnu valut
vytiskněte si slevový kupón.
TIP: Jak na platby do zahraničí ZDARMA? - šetřete na poplatcích, podmínky ZDE.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  9 475 360 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Celebrity v rejstříku

Jsou to frajeři, nebo lupiči? Hlasujte v hitparádě o krále a největšího podvraťáka našeho obchodního rejstříku. Pokud nevidíte svého favorita, zkuste si stránku znovu načíst, objeví se další várka…

1.Radim Jančura

Radim Jančura

- podnikatel a majitel Student Agency

+87
+
-
2.Petr Kellner

Petr Kellner

- podnikatel, majoritní vlastník holdingové společnosti PPF Group N.V

-11
+
-
3.Radovan Krejčíř

Radovan Krejčíř

- kontroverzní podnikatel

-105
+
-
4.Václav Kočka

Václav Kočka

- podnikatel, provozovatel Matějské pouti

-116
+
-
5.Aleš Řebíček

Aleš Řebíček

- podnikatel a bývalý ministr dopravy

-150
+
-

Další čtení na flowee.cz

Volnou energii znal už Nikola Tesla. Může být elektřina zadarmo?

Volnou energii znal už Nikola Tesla. Může být elektřina zadarmo?

„Mým záměrem, a jsem si jist, že ho dokážu uskutečnit, není pouhé posílání zpráv, ale...více

Ani extrovert, ani introvert. Většina z nás jsou ambiverti

Ani extrovert, ani introvert. Většina z nás jsou ambiverti

Cítíte se jako introvert nebo extrovert? Podle výzkumu, na nějž upozorňuje server Psychology...více

Když kandidátky na chůvy hodnotí robot: Budeme brzy všichni nezaměstnatelní?

Když kandidátky na chůvy hodnotí robot: Budeme brzy všichni nezaměstnatelní?

Když Jessie Battaglia začala pro svého ročního syna hledat paní na hlídání, výpis z trestního...více

Zdroj: Logo Flowee
Ušetřete za elektřinu a plyn

Zdají se vám vaše účty za elektřinu a plyn podezřele vysoké, ale nechce se vám do srovnávání nabídek? Odrazuje vás od změny dodavatele nekonečné papírování? Máme řešení: porovnáme distribuční sazby za elektřinu i plyn a vybereme tu pro vás nejvýhodnější. A pokud budete chtít, zařídíme za vás i změnu dodavatele.

Průměrně šetříme 2320 korun ročně na elektřině a 2560 korun na plynu.

Víte, kde najdete nejlevnější benzin ve svém okolí? My ano. Vyzkoušejte naše vyhledávání čerpacích stanic podle adresy nebo místa, kde se právě nacházíte.

Vývoj ceny benzinu a ceny nafty

Poradna

Poslední dotaz: Insolvence
Poradna > Poradna při finanční tísni > Insolvence

Otázka: Dobrý den. Jsme s manželkou již 4.rokem v insolvenci,tudíž máme dohromady měsíční příjem kolem 20000 Kč.Bydlíme v pronajatém domě,kde platíme nájem od tohoto měsíce zvýšený o 2000 Kč tedy 7500 Kč plus...Více

Právní poradna

Sociální poradna

Investiční poradna

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Průvodce výpisem z katastru nemovitostí

Průvodce výpisem z katastru nemovitostí

Vyznat se ve výpisu z katastru nemovitostí je často složité. Připravili jsme průvodce, který vám pomůže se zorientovat v jeho jednotlivých částech.

Muzeum bankovek a mincí

Na Peníze.cz najdete největší sbírku platných i historických bankovek a mincí.

Muzeum bankovek
Partners Financial Services