Jaroslav MOJSEJ, IČO: 67967159 - Registr ekonomických subjektů (RES)

Tento výpis z RES obsahuje údaje o společnosti Jaroslav MOJSEJ Údaje byly staženy 17. 10. 2022 z datové služby dle IČO 67967159. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 67967159 na originální stránce RES.

Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!

 
ARES
 
 
 
Datum vzniku:4.8.1998
Datum zániku29.2.2020 -
Obchodní firma:Jaroslav MOJSEJ
Podnikatel:Jaroslav MOJSEJ
Adresa sídla:Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Hlavní město Praha
Obec: Praha
Část obce: Břevnov
Ulice: Šantrochova
Adresní místo: Šantrochova 1777/12
PSČ: 16200
Identifikační číslo:67967159
Právní forma:Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
Klasifikace ekonomických činností - CZ-NACE:Výstavba bytových a nebytových budov
Institucionální sektor:
Počet zaměstnanců:Bez zaměstnanců
Hodnocení firmy
0
+
-

Další odkazy

  • Zobrazit sídlo společnosti na mapě
Aktualizovat data

Peníze.cz zobrazuje pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce. Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby, která umožňuje, mimojiné, vyhledávání v rejstřících z jednoho místa, aniž by údaje z těchto rejstříků sdružovala.

Pokud jste na našich stránkách objevili, že uváděná data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je, obraťte se s žádostí o opravu dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích. Pokud je na zdrojové stránce všechno v pořádku a chyba je pouze u nás, klikněte níž na tlačítko Aktualizovat data a vyčkejte. Aktualizace může trvat i několik málo desítek sekund.

Celebrity v rejstříku

Karel Schwarzenberg

Karel Schwarzenberg

- šlechtic, podnikatel

+358

+
-
Kateřina Neumannová

Kateřina Neumannová

- klasická lyžařka a manažerka

+17

+
-
Roman Vaněk

Roman Vaněk

- kuchař

+1

+
-
Jiří Bartoška

Jiří Bartoška

- herec a ředitel filmového festivalu

-3

+
-
Stanislav Bernard

Stanislav Bernard

- podnikatel, politik a pivovarník

-121

+
-
Martin Michal

Martin Michal

- podnikatel a manžel zpěvačky Heleny Vondráčkové

-189

+
-

A tohle už jste četli?

Změny v daňovém přiznání. Co všechno je letos jinak?

Změny v daňovém přiznání. Co všechno je letos jinak?

Přiznání z příjmů fyzických osob za rok 2022 sice nepřináší revoluční novinky, pár změn ale stojí za pozornost. Tady je přehled.

Služební Porsche si kupují i firmy ve ztrátě, ukázala analýza

Služební Porsche si kupují i firmy ve ztrátě, ukázala analýza

Kolik automobilů značek obecně uznávaných za luxusní, je v Česku registrováno na firmy? Ve vozovém parku českých firem nejsou takové službáky nijak výjimečné. Zjistila to ve své analýze společnost Imper, která se zabývá těžbou a zpracováním dat z veřejných systémů i z internetu.

Nejčastější chyby v daňovém přiznání. Neděláte je taky?

Nejčastější chyby v daňovém přiznání. Neděláte je taky?

Největší chybou je poctivě přiznávat příjmy, odpoví nejspíš řada z vás. Ale vážně: Jaké chyby ohledně přiznání k dani z příjmů fyzických osob jsou nejčastější? Připravili jsme přehled podle ohlasů čtenářů a zkušeností pracovníků finančních úřadů.

Partners Financial Services