Svaz pěstitelů a zpracovatelů olejnin,Praha, IČO: 00539406 - Vymazáno - Obchodní rejstřík

Tento výpis z obchodního rejstříku obsahuje údaje o společnosti Svaz pěstitelů a zpracovatelů olejnin,Praha Údaje byly staženy 3. 7. 2022 z datové služby justice.cz dle IČO 00539406. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 00539406 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!

Výpis z obchodního rejstříku

Firmy se stejným IČO


Rejstřík
 
 
 
 
 
 
 
 
Datum zápisu28. 6. 1990
Datum zániku11. 3. 2003
StavVymazáno
Obchodní firma
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003

Svaz pěstitelů a zpracovatelů olejnin,Praha

Prověřit exekuceReputace firmy
Adresa sídla
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
Praha 7, Jankovcova 18, PSČ 170 00
IČO
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003

00539406

Identifikátor datové schránky:846tuxt
Právní forma
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
Ostatní
Spisová značka48 ALXII, Městský soud v Praze
Předmět podnikání
od 31. 8. 1992 do 11. 3. 2003
- poradenská činnost v oblasti výroby olejnin a jejich zpracování
od 31. 8. 1992 do 11. 3. 2003
- propagační činnost
od 31. 8. 1992 do 11. 3. 2003
- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej (vyjma zboží uved. v příloze 2 a3 živ. zák.)
od 31. 8. 1992 do 11. 3. 2003
- poradenská činnost v oblasti dodavatelsko - odběratelských vztahů
od 28. 6. 1990 do 31. 8. 1992
- - cílevědomá a racionální zvyšování hektarových výnosů olejnin jejich kvality - rozšiřování osevních ploch v souladu s ekonomickou prosperitou a nejnovějšími poznatky vědy a výzkumu - vytváření předpokladů pro rovnoprávné postavení prvovýroby k odběratelům a zpracovatelům produkce olejnin
Ostatní skutečnosti
od 11. 3. 2003 do 11. 3. 2003
- Vymazává se společnost Svaz pěstitelů a zpracovatelů olejnin, Praha se sídlem Praha 7, Jankovcova 18, identifikační číslo 00539406 z obchodního rejstříkuvedeném Městským soudem v Praze oddíl ALXII, vložka 48. Právní důvod: Svaz pěstitelů a zpracovatelů olejnin, Praha byl zapsán do počítačové databáze obchodního rejstříku ačkoliv není subjektem, který se do něj zapisuje. Subjekt je zapsán jako zájmové sdružení ještě u Obvodního úřadu Praha 7.
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 232/ Česká zemědělská společnost Praha, Praha 1, Novotného lávka 5 233/ Oseva, Praha 7, Praha 7, Jankovcova 18 234/ Oleaspol, Praha, Praha 6, Dr.E.Beneše 235/ ZD Bystřice, Bystřice u Benešova 236/ ZD Čechtice, Čechtice, okr.Benešov 237/ ZD Miličín, Miličín, okr.Benešov 238/ ZD Jankov, Jankov, okr.Benešov 239/ ZD Neveklov, Neveklov, okr.Benešov 240/ ZD Petroupim, Benešov 241/ Státní statek Benešov, Benešov
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 242/ ZZN Benešov, Benešov, Křižíkova 1590 243/ ZD Zvěstov, Zvěstov, okr.Benešov 244/ ZD Osek, Komárov u Hořovic, Beroun 245/ ZD Kublov, Kublov, okr.Beroun 246/ ZD Rpety, Hořovice, okr.Beroun 247/ St.zemědělský podnik, Lošany, Kolín, Trojanova 2 248/ ZD Chlístovice, Malešov, okr.Kutná Hora 249/ ZD Krchleby, Čáslav, ork.Kutná Hora 250/ ZD Suchdol, Suchdol, okr.Kutná Hora 251/ ZD Umonín, Umonín, okr.Kutná Hora
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 252/ ZD Zbýšov, Zbýšov, okr.Kutná Hora 253/ St.statek Uhl.Janovice, Uhl.Janovice, okr.Kutná Hora 254/ ZZN Kutná Hora, Kutná Hora 255/ ZD Řepín - Střemy, Řepín, okr.Mělník 256/ St.statek Mšeno, Mšeno, okr.Mělník 257/ ZD Bezděčín, okr.Ml.Boleslav 258/ ZD Březina, Loukov u Mnich.Hrad., okr.Ml.Boleslav 259/ ZD Ledce, Ml.Boleslav 260/ ZD Plazy, Plazy u Ml. Boleslavi 261/ ZD Přepeře, Dolní Bousov, okr.Ml.Boleslav
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 262/ St.statek Katusice, Katusice, okr.Ml.Boleslav 263/ ZD Modletice, Dobřejovice, okr.Praha-východ 264/ ZD Světice, Říčany u Prahy, okr.Pha-východ 265/ ZD Oříkov, Dublovice, okr.Příbram 266/ ZD Hvožďany, Hvožďany, okr.Příbram 267/ ZD Dlouhá Lhota, Obořiště, okr.Příbram 268/ ZD Něčín, Něčín, okr.Příbram 269/ ZD Pod Třemošnou Lhotou, Příbram - Lhota 270/ St.statek Rožmitál, Rožmitál, okr.Příbram 271/ St.statek Nová Ves p.Pl., Nová Ves p.Pl., okr.Příbram
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 272/ ZZN Příbram IV/29, Příbram 273/ Gabriel Synek, Rožmitál p.Tř., okr.Příbram 274/ Státní statek Vysoký Chlumec, Vysoký Chlumec, okr.Příbram 275/ ZD Klučenice, Klučenice, okr.Příbram 276/ ZD Javorná v Čisté, Čistá, okr.Rakovník 277/ ZD Kněževes, Kněževes, okr.Rakovník 278/ ZD Senomaty, Senomaty, okr.Rakovník 279/ ZD Řevničov, Řevničov, okr.Rakovník 280/ ZD Písková Lhota, Poděbrady, okr.Nymburk 281/ ZD Velké Výkleky, Běrunice, okr.Nymburk
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 282/ ZD Pod.Blata Choťánky, Poděbrady, okr.Nymburk 283/ ZD Dynin, Dynin, okr.Č.Budějovice 284/ ZD Hosín, Hluboká n./Vlt., okr.Č.Budějovice 285/ ZD Hůry, Rudolfov, okr.Č.Budějovice 286/ ZD Borovany, Borovany, okr.Č.Budějovice 287/ Vltavan v Olešníku, Olešník, okr.Č.Budějovice 288/ ZD Sedlec, Sedlec, okr.Č.Budějovice 289/ ZD Strážkovice, Komařice, okr.Č.Budějovice 290/ ZD Dolní Bukovsko, Dolní Bukovsko, okr.Č.Budějovice 291/ ZD Planá v Homolích, Boršov n.Vlt., okr.Č.Budějovice
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 292/ ZD Lišov, Lišov, okr.Č.Budějovice 293/ ZD Temelín, Všemyslice, Neznašov, okr.Č.Budějovice 294/ Agrokombinát Šumava, záv.Nové Hrady, Nové Hrady, okr.Č.Budějovice 295/ ZZN České Budějovice, Č.Budějovice 296/ ZD Popelín, Popelín, okr.Jindř.Hradec 297/ ZD Budíškovice, Budíškovice, okr.Jindř.Hradec 298/ ZD Nová Včelnice, Nová Včelnice, okr.Jindř.Hradec 299/ ZD Studená, Studená, okr.Jindř.Hradec 300/ ZD Cizkrajov, Slavonice, okr.Jindř.Hradec 301/ ZD Deštná, Deštná, okr.Jindř.Hradec
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 302/ ZP Slavonice, s.p., Slavonice, okr.Jindř.Hradec 303/ Statek s.p. Nová Bystřice, Nová Bystřice, okr.Jindř.Hradec 304/ Statek Dešná u Dačic, Dešná u Dačic, okr.Jindř.Hradec 305/ ZZN Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec 306/ ZD Hluboká v Hořepníku, Hořepník, okr.Pelhřimov 307/ ZD Senožaty, Senožaty, okr.Pelhřimov 308/ ZD Budíkov, Humpolec, okr.Pelhřimov 309/ ZD Černovice u Tábora, Černovice, okr.Pelhřimov 310/ ZD Komorovice, Mladá Břiště, okr.Pelhřimov 311/ ZD Mnich, Mnich, okr.Pelhřimov
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 312/ ZD Obrataň, Obrataň, okr.Pelhřimov 313/ ZD Žirovnice, Žirovnice, okr.Pelhřimov 314/ ZZN Pelhřimov, Pelhřimov 315/ ZD Strunkovice, Strunkovice, okr.Prachatice 316/ ZD Dub, Dub, okr.Prachatice 317/ ZD Lhenice, Lhenice, okr.Prachatice 318/ St.plem.podnik, Netolice, Netolice, okr.Prachatice 319/ ZD Hrejkovice, Dmýštice, okr.Písek 320/ ZZN Písek, Písek 321/ ZD Cehnice, Cehnice, okr.Strakonice
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 322/ ZD Lnáře, Lnáře, okr.Strakonice 323/ ZD Nišovice, Volyně, okr.Strakonice 324/ ZD Novosedly, Katovice, okr.Strakonice 325/ ZD Pivkovice, Bílsko, okr.Strakonice 326/ ZD Předslavice, Volyně, okr.Strakonice 327/ ZD Střlské Hoštice, Střelské Hoštice, okr.Strakonice 328/ ZD Třebohostice, Třebohostice, okr.Strakonice 329/ ZZN Strakonice, Strakonice 330/ ZD Čejetice, Štěkeň, okr.Strakonice 331/ ZD Maršov, Malšice, okr.Tábor
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 332/ ZD Hroby, Chýnov, okr.Tábor 333/ ZD Březnice u Bechyně, Březnice u Bechyně, okr.Tábor 334/ ZD Košice, Košice u Soběslavi, okr.Tábor 335/ ZD Vlastiboř, Soběslav, okr.Tábor 336/ ZD Dražice, Dražice, okr.Tábor 337/ ZD Chotoviny, Chotoviny, okr.Tábor 338/ ZD Choustník, Choustník, okr.Tábor 339/ ZD Mladá Vožice, Mladá Vožice, okr.Tábor 340/ ZD Oldřichov, Tábor 341/ ZD Radětice, Radětice, okr.Tábor
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 342/ ZD Ratibořské Hory, Ratibořské Hory, okr.Tábor 343/ ZD Smilovy Hory, Smilovy Hory, okr.Tábor 344/ ZD Sudoměřice, Sudoměřice u Bechyně, okr.Tábor 345/ St.plemen.podnik, Planá n/L, Planá n/L, okr.Tábor 346/ ZZN Tábor, Tábor 347/ Oseva (Kroměříž) Slapy u Tábora, Slapy u Tábora, okr.Tábor 348/ ZD Srbice, Koloveč, okr.Domažlice 349/ ZD Staňkov, Staňkov, okr.Domažlice 350/ ZD Vidice, Miřkov, okr.Domažlice 351/ St.statek Domažlice, Domažlice
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 352/ ZD Lštění, Blížejov, okr.Domažlice 353/ St.statek Všeruby, Všeruby, okr.Domažlice 354/ Školní statek SZTŠ Dalovice, Karlovy Vary-Dalovice, okr.Karlovy Vary 355/ Statek Hroznětín, s.p., Hroznětín, okr.Karlovy Vary 356/ ZD Štědrá, Štědrá, okr.Karlovy Vary 357/ Statek Bor, Sadov, okr.Karlovy Vary 358/ ZD Měcholupy, Předslav, okr.Klatovy 359/ JZD Malý Bor, Malý Bor, okr.Klatovy 360/ St.plem.podnik Klatovy, Klatovy 361/ St.statek Stod, Stod, okr.Plzeň-jih
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 362/ ZD Dnešice, Dnešice, okr.Plzeň-jih 363/ ZD Dolní Lukavice, Dolní Lukavice, okr.Plzeň-jih 364/ ZD Vstiš, Dobřany, okr.Plzeň-jih 365/ ZD Dřevec, Kralovice, okr.Plzeň-sever 366/ ZD Chříč, Chříč, okr.Plzeň-sever 367/ ZD Obora, Kaznějov, okr.Plzeň-sever 368/ ZD Žichlice, Hromnice, okr.Plzeň-sever 369/ Školní statek SZTŠ Plasy, Plasy, okr.Plzeň-sever 370/ St.statek Křimice, Křimice, okr.Plzeň-sever 371/ Oseva s.p. Krukanice, Pernárec, okr.Plzeň-sever
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 372/ ZD Příkosice, Mirošov, okr.Rokycany 373/ ZD Zbiroh, Zbiroh, okr.Rokycany 374/ Statek Rovná, Rovná, okr.Sokolov 375/ St.statek Cebiv, Cebiv, okr.Tachov 376/ St.statek Cvikov, Nový Bor, okr.Česká Lípa 377/ ZD Velká Bukovina, Velká Bukovina, okr.Děčín 378/ Statek Jirkov, Jirkov, okr.Chomutov 379/ Statek Maštov, Maštov, okr.Chomutov 380/ Statek Vitčice, Vilémov, okr.Chomutov 381/ Statek Rokle, Kadaň, okr.Chomutov
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 382/ Statek Vintířov, Radonice, okr.Chomutov 383/ St.statek Ploskovice, Ploskovice, okr.Litoměřice 384/ Agrodružstvo Radouň, Štětí, okr.Litoměřice 385/ ZD Bechlín, Bechlín, okr.Litoměřice 386/ ZD Ředhošť, Ředhošť, okr.Litoměřice 387/ Agropodnik Snědovice, Snědovice, okr.Litoměřice 388/ St.statek Sukorady, Sukorady, okr.Litoměřice 389/ ZD Velemín, Velemín, okr.Litoměřice 390/ ZD Bílá, Český Dub, okr.Liberec 391/ ZD Sychrov, Sychrov, okr.Liberec
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 392/ ZD Všelibice, Všelibice, okr.Liberec 393/ ZD Výškov v Čechách, Výškov v Č., okr.Louny 394/ ZD Blatno, Blatno, okr.Louny 395/ Staňkovice, Staňkovice, okr.Louny 396/ ZD Strkovice, Louny, okr.Louny 397/ Chmelařství Žatec-Stekník, Stekník, okr.Louny 398/ St.statek Postoloprty, Postoloprty, okr.Louny 399/ St.statek Most, Bečov, Bečov u Mostu, okr.Most 400/ St.statek Most, Lom, Lom, okr.Most 401/ St.statek Most, Líšnice, Líšnice, okr.Most
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 402/ St.statek Most, Lužice, Lužice, okr.Most 403/ Statek Dubice, Ústí n/L 404/ Statek Petrovice, Petrovice, okr.Ústí n/L 405/ Ekoagrobanka, a.s. Ústí, Ústí n/L, Králova Výšina 3132, okr.Ústí n/L 406/ St.statek Teplice, Teplice 407/ ZD Kožlí, Kožlí, okr.Havl.Brod 408/ ZD Krásná Hora, Krásná Hora, okr.Havl.Brod 409/ ZD Golčův Jeníkov, Gol.Jeníkov, okr.Havl.Brod 410/ ZD Habry, Habry, okr.Havl.Brod 411/ ZD Herálec, Herálec, okr.Havl.Brod
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 412/ ZD Horní Krupá, Dol.Krupá, okr.Havl.Brod 413/ ZD Jedlá, Ledeč n.S., okr.Havl.Brod 414/ Libice n.Doubravou, Libice n.D., okr.Havl.Brod 415/ ZD Olešná, Skuhrov, okr.Havl.Brod. 416/ ZZN Havl.Brod., Havl.Brod, Havířská 1059 417/ ZD Humburky, Nový Bydžov, okr.Hr.Králové 418/ ZD Roudnice, Lhota p.L., Lhota p.Libčany, okr.Hr.Králové 419/ ZD Kratonohy, Kratonohy, okr.Hr.Králové 420/ ZD Králíky, Nový Bydžov, okr.Hr.Králové 421/ ZD Lhota p.Libčany, Lhota p.Libčany, okr.Hr.Králové
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 422/ ZD Librantice, Librantice, okr.Hr.Králové 423/ ZD Mžany, Stračov, okr.Hr.Králové 424/ ZD Nové Město n.Cidlinou, Nové Město n.Cidlinou, okr.Hr.Králové 425/ ZD Smržov, Smiřice, okr.Hr.Králové 426/ ZD Horní Bradlo, Horní Bradlo, okr.Chrudim 427/ ZD Doubrava-Podlažice, Chrást u Chrudimě, okr.Chrudim 428/ ZD Podlesí Lukavice, Svidnice, okr.Chrudim 429/ ZD Zaječice, Zaječice, okr.Chrudim 430/ ZZN k.p. Chrudim, Chrudim 431/ ZD Luže, Luže, okr.Chrudim
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 432/ ZD Podůlší, Jičín 433/ ZD Dětěnice, Dětěnice, okr.Jičín 434/ ZD Libáň, Libáň, okr.Jičín 435/ ZD Libuň, Libuň, okr.Jičín 436/ ZD Radim, Radim, okr.Jičín 437/ ZD Úlibice, Úlibice, okr.Jičín 438/ ZD Holice, Holice, okr.Pardubice 439/ ZD Ostřetín, Ostřetín, okr.Pardubice 440/ ZD Svítkov, st.Čivice, Svítkov, okr.Pardubice 441/ ZZN Pardubice, Pardubice
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 442/ Chema, s.p. Pardubice, Pardubice, Budovatelů 1458 443/ ZD Jeníkovice-Choltice, Choltice, okr.Pardubice 444/ JZD Horní Radechová, Horní Radechová, okr.Náchod 445/ ZD Josefov, Jaroměř II, Dr.M.Tyrše, okr.Náchod 446/ ŽD Šonov u N.Měst.n.Met., Šonov u N.M.nad Metují, okr.Náchod 447/ ZD Police n.Metují, Police n.Met., okr.Náchod 448/ ZZN Česká Skalice, Česká Skalice, okr.Náchod 449/ Antonín Středa, Všeliby 14, Studnice, okr.Náchod 450/ ZD Horní Branná, Horní Branná, okr.Semily 451/ ZD Mírová p.Kozákovem se sídlem v Bělé, Turnov, okr.Semily
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 452/ ZD Roztoky-Kruh, Roztoky u Jílemnice, okr.Semily 453/ ZD Zelené Háje-Tatobity, Veselá u Semil, okr.Semily 454/ ZD Český ráj-Všeň, Všeň, okr.Semily 455/ ZD Častolovice v Česticích, Častolovice, okr.Rychnov n/Kn. 456/ ZD Černíkovice, Černíkovice, okr.Rychnov n/Kn. 457/ ZD Dlouhá Ves, Dlouhá Ves, okr.Rychnov n/Kn. 458/ ZD Synkov, Rychnov n/Kn. 459/ ZD Záměl, Potštejn, okr Rychnov n/Kn. 460/ ZZN Rychnov n.Kněžnou, Kostelec n.Orl., okr.Rychnov n/Kn. 461/ Statek Borohrádek, Borohrádek, okr.Rychnov n/Kn.
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 462/ JZD Dobré, Dobré, okr.Rychnov n/Kn. 463/ ZD Bolehošť, Bolehošť, okr.Rychnov n/Kn. 464/ ZD Příluka, Příluka, okr.Svitavy 465/ ZD Lavičné-Banín, Lavičné, okr.Svitavy 466/ ZD Morašice, Morašice u Litomyšle, okr.Svitavy 467/ ZD Moravská Třebová v Kunčině, Kunčina, okr.Svitavy 468/ ZD Sebranice, Sebranice u Litomyšle, okr.Svitavy 469/ ZD Litomyšl se sídlem v Sedlištích, Litomyšl, okr.Svitavy 470/ ZD Svitavy-Hradec, Svitavy-Hradec, okr.Svitavy 471/ ZD Svitavy-Opatovec, Svitavy-Opatovec, okr.Svitavy
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 472/ St.statek Březová n.Svit., Březová n.Sv., okr.Svitavy 473/ ZD Radeč, Radeč, okr.Trutnov 474/ ZD Jestřebí Batňovice, Batňovice, okr.Trutnov 475/ ZD Dubenec, Dubenec, okr.Trutnov 476/ ZD Horní Olešnice, Hostinné, okr.Trutnov 477/ ZD Vítězná, Vítězná, Trutnov 478/ ZD Vlčkovice, Vlčkovice v Podkrk., okr.Trutnov 479/ St.statek Trutnov, Trutnov 480/ ZD Pochlumí v Kameničné, Žamberk, Ústí n/Orl. 481/ ZD Libchavy, Libchavy, okr.Ústí n/Orl.
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 482/ ZD Vraclav, Vraclav, okr.Ústí n/Orl. 483/ ZD Sruby ve Slatině, Sruby, okr.Ústí n/Orl. 484/ Školní statek SZŠ Lanškroun, Lanškroun, Ústí n/Orl. 485/ ZZN Ústí n.Orlicí, Ústí n/O, Lochmanova ul. 486/ St.statek Lanškroun, Lanškroun, Ústí n/Orl. 487/ ZD Rajhradice, Rajhrad, Brno-venkov 488/ ZD Syrovice, Syrovice, okr.Brno-venkov 489/ ZD Vojkovice, Židlochovice, okr.Brno-venkov 490/ ZD Lipovec, Lipovec, okr.Blansko 491/ St.statek MSP Val.Klobouky, Valaš.Klob., okr.Zlín
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 492/ ZD Olšava Sehradice, Sehradice, okr.Zlín 493/ ZD Březůvky, Březůvky, okr.Zlín 494/ ZD Čejč, Čejč, okr.Hodonín 495/ ZZN Hodonín, Hodonín 496/ ZD Bzenec, Bzenec, okr.Hodonín 497/ ZD Ratíškovice, Ratíškovice, okr.Hodonín 498/ ZD Strážnice, Strážnice, okr.Hodonín 499/ J.Novák, Rybné č.5, Jamné u Jihlavy, okr.Jihlava 500/ ZD Morkovice, Morkovice, okr.Kroměříž 501/ ZD Budětsko, Konice, okr.Prostějov
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 502/ ZD Budkov, Budkov, okr.Třebíč 503/ ZD Třebelovice, Třebelovice, okr.Třebíč 504/ ZD Hrotovice, Hrotovice, okr.Třebíč 505/ ZD Rouchovany, Rouchovany, okr.Třebíč 506/ ZD Pomoraví Babice, Babice, okr.Uh.Hradiště 507/ ZD Javořina, Dolní Němčí, Dolní Němčí, okr.Uh.Hradiště 508/ ZD Bánov, Bánov, okr.Uh.Hradiště 509/ ZD Nivnice, Nivnice, okr.Uh.Hradiště 510/ ZD Uherský Brod-Havřice, Uh.Brod-Havřice, okr.Uh.Hradiště 511/ ZEVOS, Uh.Hradiště, Uh.Hradiště
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 512/ St.statek Lesná, Šumné, Šumné, okr.Znojmo 513/ ZD Hostěradice, Hostěradice, okr.Znojmo 514/ ZD Hodonice, Hodonice, okr.Znojmo 515/ ZD Plaveč, Plaveč, okr.Znojmo 516/ ZD Šatov, Šatov, okr.Znojmo 517/ ZD Plenkovice, Kravsko, okr.Znojmo 518/ St.statek Miroslav, Miroslav, okr.Znojmo 519/ ZD Podyjí, Znojmo-N.Šaldorf 520/ ZD Horní Dunajovice, Horní Dunajovice, okr.Znojmo 521/ ZD Práče, Práče, okr.Znojmo
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 522/ St.statek Hrušovany, Hrušovany, okr.Znojmo 523/ ZD Břeclav, Břeclav 524/ ZD Hustopeče, Hustopeče, okr.Břeclav 525/ ZD Mikulov, Mikulov, okr.Břeclav 526/ St.statek Valtice, Valtice, okr.Břeclav 527/ ZD Strachotín, Břeclav 528/ ZD Studénka-Pustějov, Pustějov, okr.Nový Jičín 529/ ZD Velká Bystřice, Velká Bystřice, okr.Olomouc 530/ ZD Haňovice, Chudobín, okr.Olomouc 531/ Seliko Olomouc, Olomouc
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
- 532/ ZZN Vsetín, Smetanova 1265, Vsetín 533/ VZP Darkovičky, Darkovičky, okr.Opava 534/ ZD Hať, Hať, okr.Opava
od 28. 6. 1990 do 31. 8. 1992
- Podpisování za organizaci se děje tak, že k vypsanému nebo vytištěnému názvu organizace připojí svůj podpis předseda představenstva, nebo kterýkoliv z místopředsedů představenstva. Datum usnesení zmocněných právních zástupců k založení organizace je 24.5. 1990, tímto usnesením byly přijaty stanovy organizace, zvoleno představenstvo v počtu 27 osob a zvoleni členové kontrolní komise v počtu 5 osob.
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- Členové organizace: 1/ JZD "Sokolovo" Beroun, 266 01 Beroun 2/ JZD "Orion" Davle, 252 01 Davle 3/ St.st. Bezno, 294 29 Bezno provoz RV Chotětov 4/ St.st. Čáslav, 285 01 Čáslav 5/ JZD Červené Janovice, 285 42 Červené Janovice 6/ St.st. Dobříš, 263 80 Dobříš 7/ JZD "Dubina" Doubravčice, 281 63 Kostelec n.Č. lesy 8/ JZD "Úsvit" Chyňava, 267 07 Chyňava
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 9/ St.st. Praha-západ Mníšek pod Brdy, 262 01 Mníšek pod brdy 10/ St.st. Jesenice, 270 33 Jesenice 11/ JZD Jiskra Struhařov, 256 01 Benešov 12/ JZD "Mezihájí" Kněžice, 289 02 Kněžice 13/ JZD Kněžmost, 294 02 Kněžmost 14/ St.st. Kolín, 280 00 Kolín 15/ JZD "Jana Žižky" Kounov, 270 06 Kounov
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 16/ ŠZP Lány, 270 61 Lány 17/ St.st. Lochovice, 267 23 Lochovice 18/ JZD "Loket", 257 66 Křivsoudov 19/ JZD "Sever" Loukovec, 294 11 Loukov u Mnich.Hrad. 20/ JZD "Poblanicko" Louňovice, 257 06 Louňovice pod Blaníkem 21/ JZD "25. výročí", 277 38 Mělnické Vtelno 22/ JZD "11. květen" Milín, 262 31 Milín 23/ JZD Mořina, 267 17 Mořina 24/ JZD Načeradec, 257 08 Načeradec
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 25/ JZD Horymír Neumětely, 267 24 Hostomice pod Brdy 26/ JZD "Budoucnost", 277 52 Nová Ves 27/ JZD Onomyšl Nepoměřice, 285 11 Nepoměřice 28/ JZD Ovčáry, 281 02 Ovčáry 29/ JZD Ostředek, 257 25 Ostředek 30/ JZD Pavlíkov, 270 21 Pavlíkov 31/ JZD Pravotín, 257 09 Pravotín 32/ JZD Poříčí nad Sázavou, 257 21 Poříčí nad Sázavou 33/ JZD Rosovice, 262 11 Rosovice 34/ St.st. Říčany u Prahy, 251 01 Říčany u Prahy
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 35/ St.st. Veltrusy, 277 46 Veltrusy 36/ St.st. Vlašim, 258 40 Vlašim 37/ JZD Vrchotovy Janovice, 257 53 Vrchotovy Janovice 38/ St.st. Vysoká, 277 24 Vysoká 39/ JZD Zalužany, 262 84 Zalužany 40/ JZD Výskytná, 394 05 Výskytná 41/ JZD "Vltava",398 16 Albrechtice nad Vltavou 42/ JZD "Mír", 398 43 Bernartice 43/ JZD Bělčice, 387 43 Bělčice 44/ JZD Branice, 398 42 Veselíčko
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 45/ Agrokombinát Šumava, 381 11 Český Krumlov 46/ JZD Čimelice, 398 04 Čimelice 47/ JZD Čížová, 398 31 Čížová 48/ JZD Drahonice, 387 75 Drahonice 49/ JZD Dražíč, 373 04 Chrášťany 50/ JZD Dubné Žabovřesky, 373 84 Dubné 51/ ŠPZ Hluboká nad Vltavou, 373 41 Hluboká nad Vltavou 52/ JZD "Mír" Chelčice, 387 72 Libějovice 53/ JZD Kestřany, 398 21 Kestřany 54/ JZD Orlík - Lety, 398 07 Orlík - Lety
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 55/ JZD Lukavec, 394 26 Lukavec 56/ JZD Mirotice, 398 01 Mirotice 57/ JZD Němčice, 384 11 Netolice 58/ St.st. Nová Bystřice, 378 33 Nová bystřice 59/ JZD "Údolí" Olešná, 398 01 Pelhřimov 60/ JZD Opařany Stádlec, 391 62 Stádlec 61/ Šk.st. Písek, 397 01 Písek 62/ JZD Plavsko, 378 02 Stráž n.Než. 63/ JZD Plíškovice, 398 06 Mirovice 64/ JZD Pracejovice, 386 01 Strakonice
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 65/ OSEVA Protivín, 398 11 Protivín 66/ JZD Přešťovice, 387 51 Štěkeň 67/ JZD Radomyšl, 387 31 Radomyšl 68/ JZD Ražice, 398 22 Ražice 69/ St.st. Třeboň, 37901 Třeboň 70/ JZD Veselí nad Lužicí, 391 81 Veselí nad Lužicí 71/ JZD Záhoří, 398 18 Záhoří 72/ JZD Žimutice, 373 66 Žimutice 73/ JZD Dobříč, 330 05 Dobříč 74/ Oseva H. Týl, 346 14 Horšovský Týn
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 75/ JZD Svornost, Hvozd, 331 53 Hvozd u Plas 76/ AK Cheb, 350 52 Cheb, Sládkova 1 77/ AK Cheb, OZ Aš, 352 01 Aš 78/ AK Cheb, OZ Dolní Žandov, 354 93 Dolní Žandov 79/ AK Cheb, OZ Frant. Lázně, 351 01 Frant. Lázně, Nezvalova 4 80/ AK Cheb, OZ Cheb, 350 35 Cheb, Osvobození 18 81/ AK Cheb, OZ Mar. Lázně, 353 01 Mariánské Lázně 82/ AK Cheb, OZ Nebanice, 351 12 Nebanice 83/ AK Cheb, OZ Skalná, 351 34 Skalná 84/ JZD Kanice, 345 42 Hradiště
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 85/ AK K.Vary OZ Bochov, 364 71 Bochov 86/ AK K.Vary OZ Ostrov, 363 27 Ostrov n.Ohří 87/ AK K.Vary OZ Sedlec, 362 31 Sedlec 88/ AK K.Vary OZ Teplá, 364 61 Teplá 89/ AK K.Vary OZ Toužim, 363 01 Toužim
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 90/ AK K.Vary OZ Žlutice, 364 52 Žlutice 91/ JZD "Mír" Kladruby, 338 27 Hlohovice 92/ JZD Koloveč, 345 43 Koloveč 93/ JZD Kralovice, 331 41 Kralovice 94/ JZD Manětín, 331 62 Manětín 95/ Meclov, 345 21 Meclov 96/ JZD "Pokrok" Nezvěstice, 332 04 Nezvěstice 97/ JZD Přeštice, 334 01 Přeštice 98/ St.st. Přeštice, 333 01 Stod
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 99/ AK Sokolov OZ Krajková, 356 01 Sokolov 100/ JZD Švíhov, 340 12 Švihov 101/ AK Tachov KZ Kladruby, 349 61 Kladruby u Stříbra 102/ AK Tachov KZ Velké Dvorce, 348 06 Přimda 103/ AK KZ Tachov, 347 25 Tachov, Plzeňská 441 104/ AK Tachov, KZ Halže, 347 25 Tachov 105/ AK Tachov, KZ Bezdružice, 349 53 Bezdružice
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 106/ AK Tachov, KZ Stříbro, 349 01 Stříbro 107/ AK Tachov, KZ Bor, 348 02 Bor u Tachova 108/ AK Tachov, KZ Planá u M.L., 348 15 Planá u M.Lázní 109/ St.st. Úlice, 330 34 Úlice 110/ St.st. Úněšov, 330 38 Úněšov 111/ Zem.podn. "Nástup", 371 29 Brniště 112/ St.st.Česká Kamenice, 407 21 Česká Kamenice 113/ JZD Dobroměřice, 440 01 Louny 114/ St.st. Dubá, 471 41 Dubá 115/ St.st. Frádlant, 464 17 Frádlan
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 116/ JZD Horní Police, 471 06 Horní Police 117/ JZD "Prátelství" Hošťka, 411 72 Hošťka 118/ St.st. Hrádek n/N, 363 34 Hrádek n/N 119/ ST.st. Jirkov, 431 11 Jirkov, Chomutovská 326 120/ ST.st. Chomutov OZ Klášterec, 431 51 Klášterec n. Ohří 121/ St.st. Chomutov OZ Místo, 431 58 Místo 122/ Sempra Kadaň stř.Lobkovice, 432 01 Kadaň
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 123/ St.st. Most, 434 90 Most, Žatecká 211 124/ St.st. Chomutov OZ Radonice, 431 55 Radonice 125/ St.st. Chomutov OZ Střezov, 431 45 Březno u Chomutova 126/ JZD Kravaře, 471 03 Kravaře u Č.Lípy 127/ St.st. Libčeves, 489 26 Libčeves 128/ St.st. Liberec, 460 00 Liberec 129/ St.st. Litoměřice, 412 01 Litoměřice 130/ St.st. Lovosice, 410 35 Lovosice
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 131/ St.st. Lubenec, 439 83 Lubenec 132/ JZD Malšovice, 407 04 Vilenice 133/ St.st. Podbořany, 441 01 Podbořany 134/ JZD Radouň, 411 08 Štěstí 135/ St.st. Rumburk, 408 21 Rumburk 136/ St.st. Snědovice, 411 74 Snědovice 137/ St.st. Teplice, 418 01 Bílina 138/ St.st. Ústí n/L, 400 21 Ústí n/L, Sklářská 8 139/ JZD Úštěk, 411 45 Úštěk 140/ St.st. Verneřice, 407 25 Verneřiče
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 141/ St.st. Zákupy, 471 23 Zákupy 142/ JZD Žalany, 417 63 Žalany 143/ St.st.Broumov, 550 01 Broumov 144/ St.st. Č. Třebová, 560 02 Č.Třebová 145/ JZD Dolany, 552 01 Dolany 146/ JZD DOlany, 533 46 Dolany 147/ JZD Dolní Újezd, 569 61 Dolní Újezd 148/ JZD Džbánov, 566 01 Vysoké Mýto 149/ Oseva Havl.Brod, 580 94 Havl.Brod 150/ Sempra Heřm.Městec, 538 03 H.Městec
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 151/ St.st. Chotěboř, 583 01 Chotěboř 152/ St.st. Orlické Hory, 517 41 Kostelec n. Orlicí 153/ St.st. Králíky, 561 69 Králíky 154/ JZD Líšnice, 561 84 Líšnice 155/ JZD Ležáky - Miřetice, 539 57 Včelákov 156/ St.st. Moravská Třebová, 571 17 Moravská Třebová, Fučíkova 157/ JZD Nový Bydžov, 504 01 N. Bydžov 158/ JZD Proseč u Skutče, 539 44 Proseč u Skutče 159/ JZD Jiskra Přepychy, 517 32 Přepychy 160/ JZD Přestavlky, 517 45 Chleny
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 161/ JZD Sedmihorky, 512 62 Sedmihorky 162/ JZD Sobotky, 507 43 Sobotka 163/ St.st. Svitavy, 568 11 Svitavy 164/ JZD Trnov, 517 33 Trnov 165/ JZD Tutleky, 517 41 Kostelec n.O. 166/ JZD Orlice Třebochovice p.O., 503 46 Třebochovice p.O. 167/ JZD Vilémov, 582 83 Vilémov 168/ JZD Zálší, 565 51 Nový Jiří 169/ JZD Žichlínek, 563 01 Lanškroun 170/ JZD Jasno Blučina, 664 56 Blučina
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 171/ JZD "Mír" Brno Tuřany, 620 00 Brno Tuřany 172/ JZD Brtnice, 588 32 Brtnice 173/ JZD Bučovice, 685 01 Bučovice 174/ JZD Brťov-Lipůvka, 679 21 Černá Hora 175/ JZD Bystřice p.Hostýnem, 768 61 Bystřice p.H. 176/ JZD Dalešice, 675 54 Dalešice 177/ JZD Dešov, 675 33 Dešov 178/ Dolní Heřmanice, 594 01 Dol.Heřmanice 179/ JZD Jevišovice, 671 53 Jevišovice 180/ Oseva Jihlava, 586 00 Jihlava
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 181/ JZD Jihlava Hybrálec, 586 02 Hybrálec 182/ JZD Jiřice u Miroslavi, 671 78 Jiřice u Miroslavi 183/ JZD Kojál Krásenko, 683 07 Krásenko 184/ JZD Kroměříč, 767 00 Kroměříč 185/ St.st. Křižanov, 594 51 Křižanov 186/ JZD Lesonice, 675 44 Lesonice 187/ JZD Letovice, 679 61 Letovice 188/ JZD Luka, 588 22 Luka n.Jihl.
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 189/ JZD Pojihlaví-Kupařovice, 664 65 Malšovice 190/ JZD Moravské Budějovice, 676 02 M.Budějovice 191/ JZD Nesovice, 683 33 Nesovice 192/ JZD Osová Bitýška, 594 53 Osová Bitýška 193/ JZD Plošina ZPK Loučka, 756 44 Loučka 194/ JZD Rokytnice, 675 25 Rokytnice n.R. 195/ JZD Strážovice, 696 38 Strážovice 196/ JZD Pojihlaví, 673 02 Studenec 197/ JZD Telč, 588 56 Telč
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 198/ JZD Uherský Brod, 688 01 Uherský Brod 199/ JZD Vladislav, 675 01 Vladislav 200/ JZD Výčapy, 674 01 Třebíč 201/ JZD Vlachovice, 763 24 Vlachovice 202/ JZD Zdounky, 768 02 Zdounky 203/ St.st. Znojmo, 669 00 Znojmo, Vídeňská 31 204/ SPP Žďár n.Sázavou, 591 00 Žďár n.S. 205/ JZD Bludov, 789 61 Bludov 206/ JZD Bolatice, 747 23 Bolatice 207/ JZD Brumovice, 747 71 Brumovice
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 208/ JZD Bruzovice 209/ JZD Dlouhá Loučka, 783 86 Dlouhá Loučka 210/ JZD Fryčovice, 739 45 Fryčovice 211/ St.st. Hlučín, 748 01 Hlučín 212/ St.st. Hnojník, 739 53 Hnojník 213/ St.st. závod Jindřichov, 793 83 Jindřichov u Krnova 214/ JZD Lešná, 756 41 Lešná 215/ JZD Libina, 788 05 Libina 216/ SZP Nový Jičín, 742 42 Nový Jičín 217/ JZD Paseky, 783 97 Paseka
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 218/ JZD Pustá P/olom, 747 69 Pustá Polom 219/ St.st. Štenberk, 785 01 Štenberk, Věžní 5 220/ JZD Tršicko, 783 57 Tršicko 221/ JZD Zábřeh, 789 00 Zábřeh 222/ St.st. Žulová, 790 65 Žulová 223/ TP Praha, 113 76 Praha, Opletalova 4 224/ TP, STZ Ústí n.L., 400 00 Ústí n.Lab. 225/ MILO Olomouc, 771 59 Olomouc, Šantova 14 226/ Povltavské tukové závody, 276 01 Nelahozeves 227/ Kosmos, 286 12 Čáslav, Pražská 462
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
- 228/ TP - Výzkumný ústav, 145 00 Praha 4, U plynárny 30 229/ ZZN, 113 76 Praha 1, Opletalova 4 230/ Oseva, 170 37 Praha 7, Jankovcova 18 231/ VŠZ, 165 21 Praha 6-Suchdol
Statutární orgán
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
Ing. Jiří Štoudek - Místopředseda
Hrušovany, Pod Jevišovkou, Na Výsluní 865
od 6. 1. 1992 do 11. 3. 2003
Ing. Ladislav Sýkora - Ředitel správního aparátu
Praha 4, Liškova 632/6, PSČ 140 00
od 28. 6. 1990 do 6. 1. 1992
Ing. Zdeněk Konečný - Místopředseda
Znojmo, Přímětice 558, PSČ 669 00
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
Ing. Josef Stratil, CSc. - Předseda představenstva
Nový Jičín, Novelara 51, PSČ 741 00
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
JUDr. František Helešic - Místopředseda
Ústí n.Labem, Rubensova 37, PSČ 400 00
od 28. 6. 1990 do 11. 3. 2003
Ing. Václav Vracovský - Místopředseda
Bor u Tachova, Školní 468, PSČ 348 02
od 31. 8. 1992 do 11. 3. 2003
Způsob jednání jménem společnosti: podepisování za organza- ci se děje tak, že k vypsanému nebo vytištěnému názvu organizace připojí svůj podpis předseda představenstva, nebo kterýkoliv z místopředsedů představenstva nebo ředitel správní aparátu.
Hodnocení firmy
0
+
-

Další odkazy

Aktualizovat data

Peníze.cz zobrazuje pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce. Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby, která umožňuje, mimojiné, vyhledávání v rejstřících z jednoho místa, aniž by údaje z těchto rejstříků sdružovala.

Pokud jste na našich stránkách objevili, že uváděná data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je, obraťte se s žádostí o opravu dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích. Pokud je na zdrojové stránce všechno v pořádku a chyba je pouze u nás, klikněte níž na tlačítko Aktualizovat data a vyčkejte. Aktualizace může trvat i několik málo desítek sekund.

Celebrity v rejstříku

Ivan Mládek

Ivan Mládek

- hudebník

+179

+
-
Adam Gebrian

Adam Gebrian

- architekt

+98

+
-
David Černý

David Černý

- výtvarník

+80

+
-
Leoš Mareš

Leoš Mareš

- moderátor

-97

+
-
Milan Hnilička

Milan Hnilička

- hokejový brankář, olympijský vítěz, poslanec

-153

+
-
Ivo Rittig

Ivo Rittig

- podnikatel a lobbista

-256

+
-

A tohle už jste četli?

Přihlaste se o přeplatek na silniční dani. Zbývá přes 1,5 miliardy

Přihlaste se o přeplatek na silniční dani. Zbývá přes 1,5 miliardy

Podnikatelé a firmy mají na daňových účtech celkový přeplatek ve výši 1,5 miliardy, který vznikl z uhrazených záloh na silniční daň. Ty byly v průběhu roku 2022 zrušeny. Finanční správa proto podnikatele upozorňuje, aby si zkontrolovali stav svých daňových účtů a případně zažádali o vrácení přeplatku či o jeho převedení na jinou daň.

Pomoc s drahými energiemi přijde i pro firmy

Pomoc s drahými energiemi přijde i pro firmy

Firmy, na které se nebude vztahovat cenový strop oznámený vládou v pondělí, by měly mít od listopadu k dispozici dotační program na úlevu od vysokých cen energií. Po jednání vlády to oznámil ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela.

Firmám chybějí zaměstnanci. Výše mzdy je teď důležitější než jistota práce

Firmám chybějí zaměstnanci. Výše mzdy je teď důležitější než jistota práce

Nedostatek zaměstnanců se prohlubuje v celém Česku, a to napříč všemi obory. Firmy musí bojovat o pracovníky, jenže ne všechny jim mohou zvýšit mzdu tak, jak lidé chtějí. Vyplývá to z rozsáhlého průzkumu personální agentury Grafton Recruitment, která sleduje 300 pracovních pozic v osmi hlavních oborech ekonomiky.

Firmy se stejným IČO

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  16 584 154 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Doporučujeme

Na Česko se valí sociální bouře. Smete i vládu?

Na Česko se valí sociální bouře. Smete i vládu?

Vláda konečně naznačila, jak chce zvládnout energetickou krizi. Podoba a výsledek jejího záchranného...

Se zbraní v ruce proti nacistům. Dokument ukazuje příběhy židovských žen, které se postavily na odpor

Se zbraní v ruce proti nacistům. Dokument ukazuje příběhy židovských žen, které se postavily na odpor

„Musela jsem se chovat ne jako žena, ale jako voják,“ zaznívá v dokumentu s názvem Four Winters. Nový...

Partners Financial Services