VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s.
IČO: 49455842

Tento výpis má pouze informativní charakter. Doporučujeme informace ověřit v oficiálním veřejném rejstříku.
Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!

Výpis z obchodního rejstříku

Rejstřík
ARES
 
 
 
 
 
Pracovní místa
 
Datum zápisu1. 12. 1993
Obchodní firma
od 29. 1. 1996

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s.

od 6. 4. 1994 do 29. 1. 1996

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., zkratka: VAS, a.s.

od 1. 12. 1993 do 6. 4. 1994

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s.

Sídlo
od 4. 6. 2001 do 19. 6. 2015
Brno, Soběšická 820/156, PSČ 638 01
od 1. 12. 1993 do 4. 6. 2001
Brno, Soběšická 156, PSČ 638 01
IČO
od 1. 12. 1993

49455842

Identifikátor datové schránky:siygxrm
Právní forma
od 1. 12. 1993
Akciová společnost
Spisová značka1181 B, Krajský soud v Brně
Předmět podnikání
od 24. 5. 2013
- Montáž, opravy, revize a zkoušky zdvihacích zařízení
od 24. 5. 2013
- Montáž, opravy, revize a zkoušky tlakových zařízení a nádob na plyny
od 11. 9. 2009
- Vodoinstalatérství
od 11. 9. 2009
- Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
od 11. 9. 2009
- Silniční motorová doprava - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly o největší povolené hmotnosti do 3,5 tuny včetně, - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly o největší povolené hmotnosti nad 3,5 tuny, - vnitrostátní příležitostná osobní
od 30. 12. 2008
- zámečnictví, nástrojářství
od 30. 12. 2008
- opravy silničních vozidel
od 30. 12. 2008
- podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady
od 30. 12. 2008
- montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení
od 30. 12. 2008
- provádění staveb, jejich změn a odstraňování
od 30. 12. 2008
- technicko-organizační činnost v oblasti požární ochrany
od 30. 12. 2008
- činnost účetních poradců, vedení účetnictví
od 30. 12. 2008
- speciální ochranná dezinfekce, dezinsekce a deratizace - bez použití toxických nebo vysoce toxických chemických látek a chemických přípravků s výjimkou speciální ochranné dezinfekce, dezinsekce a deratizace v potravinářských a zemědělských provozech, - v  potravinářských nebo zemědělských provozech
od 30. 12. 2008
- poskytování služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
od 30. 12. 2008
- projektová činnost ve výstavbě
od 30. 12. 2008
- výroba a prodej elekřiny
od 30. 12. 2008
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
od 30. 12. 2008 do 11. 9. 2009
- vodoinstalatérsví
od 30. 12. 2008 do 11. 9. 2009
- výroba, instalace, opravy elekrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
od 30. 12. 2008 do 11. 9. 2009
- silniční motorová doprava - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly o největší povolené hmostnosti do 3,5 tuny, včetně, nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly o nějvětší povolené hmotnosti nad 3,5 tuny, - vnitrostátní příležitostná osobní
od 23. 4. 2003 do 30. 12. 2008
- provozování vodovodů a kanalizací pro veřejnou potřebu
od 23. 4. 2003 do 30. 12. 2008
- projektová činnost ve výstavbě
od 23. 4. 2003 do 30. 12. 2008
- provádění staveb, jejich změn a odstraňování
od 23. 4. 2003 do 30. 12. 2008
- činnost účetních poradců, vedení účetnictví
od 23. 4. 2003 do 30. 12. 2008
- opravy silničních vozidel
od 23. 4. 2003 do 30. 12. 2008
- montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení
od 23. 4. 2003 do 30. 12. 2008
- speciální ochranná dezinfekce, dezinsekce a deratizace bez použití toxických nebo vysoce toxických chemických látek a chemických přípravků, s vyjímkou speciální ochranné dezinfekce prováděné zdravotnickým zařízením v jeho objektech, speciální ochranné dezinfekce, dezinsekce a deratizace v potravinářských a zemědělských provozech a odborných činností na úseku rostlinolékařské péče
od 23. 10. 2002 do 30. 12. 2008
- projektování jednoduchých a drobných staveb, jejich změn a odstraňování
od 23. 10. 2002 do 30. 12. 2008
- poskytování služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
od 23. 10. 2002 do 30. 12. 2008
- skladování zboží a manipulace s nákladem
od 23. 10. 2002 do 30. 12. 2008
- kopírovací práce
od 23. 10. 2002 do 30. 12. 2008
- ubytovací služby
od 23. 10. 2002 do 30. 12. 2008
- pronájem a půjčování věcí movitých
od 19. 4. 2001 do 30. 12. 2008
- úřední měření
od 12. 10. 1999 do 30. 12. 2008
- inženýrská činnost spočívající v obstarávání záležitostí k zabezpečení přípravy a realizaci staveb
od 17. 7. 1997 do 23. 10. 2002
- projektování elektrických zařízení
od 17. 7. 1997 do 23. 4. 2003
- provozování vodovodů a kanalizací
od 17. 7. 1997 do 23. 4. 2003
- projektová činnost v investiční výstavbě
od 17. 7. 1997 do 23. 4. 2003
- provádění staveb včetně jejich změn, udržovacích prací na nich a jejich odstraňování
od 17. 7. 1997 do 23. 4. 2003
- činnost účetních poradců
od 17. 7. 1997 do 23. 4. 2003
- opravy motorových vozidel
od 17. 7. 1997 do 23. 4. 2003
- montáž, opravy, údržba a revize vyhrazených elektrických zařízení
od 17. 7. 1997 do 23. 4. 2003
- hubení škodlivých živočichů, rostlin, mikroorganismů a potlačování dalších škodlivých činitelů jedy, včetně ochranné dezinfekce, dezinsekce a deratizace
od 17. 7. 1997 do 30. 12. 2008
- obchodní živnost-koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
od 17. 7. 1997 do 30. 12. 2008
- zprostředkovatelská činnost
od 17. 7. 1997 do 30. 12. 2008
- činnost organizačních a ekonomických poradců
od 17. 7. 1997 do 30. 12. 2008
- činnost organizačních a ekonomických poradců v oblasti laboratorních prací
od 17. 7. 1997 do 30. 12. 2008
- poskytování laboratorních služeb v oblasti analýzy vod, kalů, odpadů a pevných materiálů
od 17. 7. 1997 do 30. 12. 2008
- poskytování software
od 17. 7. 1997 do 30. 12. 2008
- automatizované zpracování dat
od 17. 7. 1997 do 30. 12. 2008
- monitorování kanalizací televizní kamerou
od 17. 7. 1997 do 30. 12. 2008
- vodoinstalatérství
od 17. 7. 1997 do 30. 12. 2008
- zámečnictví
od 17. 7. 1997 do 30. 12. 2008
- silniční motorová doprava nákladní
od 17. 7. 1997 do 30. 12. 2008
- silniční motorová doprava osobní
od 17. 7. 1997 do 30. 12. 2008
- podnikání v oblasti nakládání s odpady
od 17. 7. 1997 do 30. 12. 2008
- podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady
od 17. 7. 1997 do 30. 12. 2008
- výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů
od 17. 7. 1997 do 30. 12. 2008
- výroba a prodej elektřiny
od 17. 7. 1997 do 30. 12. 2008
- technicko-organizační činnost v oblasti požární ochrany
od 17. 7. 1997 do 30. 12. 2008
- výroba, opravy a montáž měřidel
od 17. 7. 1997 do 30. 12. 2008
- pronájem nemovitostí
od 17. 7. 1997 do 30. 12. 2008
- pronájem nebytových prostor spojených s poskytováním jiných než základních služeb
od 3. 10. 1996 do 17. 7. 1997
- činnost účetních poradců
od 3. 10. 1996 do 17. 7. 1997
- hubení škodlivých živočichů, rostlin, mikroorganismů a potlačování dalších škodlivých činitelů jedy, včetně ochranné dezinfekce, dezinsekce a deratizace
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- pronájem nemovitostí
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- monitorování kanalizací televizní kamerou
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- zprostředkovatelská činnost
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- obchodní živnost - koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- zámečnictví
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- opravy motorových vozidel
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- vodoinstalatérství
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- revizní zkoušky provozní způsobilosti zdvizacího zařízení
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- revize a zkoušky provozovaných kotlů a tlakových nádob
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- projektování elektrických zařízení
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- poskytování software
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- činnost organizačních a ekonomických poradců v oblasti laboratorních prací
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- montáž a opravy měřící a regulační techniky
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- výroba, opravy a montáž měřidel
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- provádění inženýrských staveb
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- projektová činnost v investiční výstavbě
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- automatizované zpracování dat
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- činnost organizačních a ekonomických poradců
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- podnikání v oblasti nakládání s odpady
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- silniční motorová doprava
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- provozování vodovodů a kanalizací
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- pronájem nebytových prostor spojených s poskytováním jiných než základních služeb
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- stavitel
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- montáž, opravy, údržba vyhrazených elektrických zařízení
od 4. 9. 1995 do 17. 7. 1997
- revize elektrických zařízení
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Revize a zkoušky provozovaných kotlů a tlakových nádob
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Monitorování kanalizací televizní kamerou
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Kovoobrábění
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Výroba, opravy a montáž měřidel
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Projektová činnost v investiční výstavbě
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Vodoinstalatérství
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Obchodní živnost - koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Činnost organizačních a ekonomických poradců v oblasti laboratorních prací
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Pronájem motorových vozidel
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Provozování vodovodů a kanalizací
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Opravy motorových vozidel
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Montáž a opravy měřící a regulační techniky
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Projektování elektrických zařízení
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Zámečnictví
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Poskytování software
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Zprostředkovatelská činnost
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Provádění inženýrských staveb
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Silniční motorová doprava
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Podnikání v oblasti nakládání s odpady
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Ubytovací služby v ubytovacích zařízení
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Revizní zkoušky provozní způsobilosti zdvihacího zařízení
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Hostinská činnost
Ostatní skutečnosti
od 6. 3. 2014
- Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č.90/2012 Sb. o obchodních společnostech a družstvech
od 6. 3. 2014 do 19. 6. 2015
- Počet členů statutárního orgánu: 7
od 6. 3. 2014 do 19. 6. 2015
- Počet členů dozorčí rady: 12
od 14. 11. 2012 do 14. 1. 2013
- Mimořádná valná hromada společnosti VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., se sídlem Sobešická 820/156, 638 01 Brno, IČ: 49455842, konaná dne 6.11.2012 přijala v souladu s ustanovením § 183i a násl. obchodního zákoníku následující usnesení: Určení hlavního akcionáře Hlavním akcionářem společnosti VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., se sídlem Soběšická 820/156, 638 01 Brno, IČ: 49455842, ve smyslu § 183i odst. 1 obchodního zákoníku, čili osobou oprávněnou vykonávat právo výkupu akcií společnosti podle ustanovení 183i a násl. obchodního zákoníku, je obchodní společnost Svaz VKMO s.r.o. se sídlem Sobešická 156, 638 00 Brno, IČ: 25572245. Na základě zjištěných skutečností (čestné prohlášení Svazu VKMO s.r.o., o držení většinového podílu akcií ve společnosti, na základě fyzické kontroly předložených akcií společnosti, potvrzením zástavního věřitele UniCredit Bank Czech Republic, a.s.. o ulo žení akcií, potvrzením společnosti CYRRUS CORPORATE FINANCE, a.s., o úschově cenných papírů) a listiny přítomných akcionářů je hlavní akcionář vlastníkem 217 474 ks nekótovaných kmenových akcií společnosti VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. (vydaných v l istinné podobě ve jmenovité hodnotě 1000,- Kč, ve formě na majitele), jejichž souhrnná jmenovitá hodnota představuje 98,02 % základního kapitálu a hlasovacích práv společnosti VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., z čehož se osvědčuje, že Svaz VKMO s.r.o. je hlavním akcionářem. Přechod akcií Valná hromada schvaluje přechod všech ostatních účastnických cenných papírů na hlavního akcionáře dle ustanovení § 183i a násl. obchodního zákoníku; to znamená, že všechny akcie vydané společností, které ve vlastnictví všech ostatních vlastníků jako menši nových akcionářů odlišných od hlavního akcionáře, přecházejí na hlavního akcionáře. Účinnost tohoto přechodu nastává tak, že vlastnické právo k akciím menšinových akcionářů přechází podle § 1831 odst. 3 obchodního zákoníku na hlavního akcionáře uplynutím měsíce od zveřejnění zápisu usnesení do obchodního rejstříku provedeného podle § 1831 odst. 1 obchodního zákoníku. Výše protiplnění Valná hromada schvaluje výši protiplnění v penězích určenou hlavním akcionářem podle § 183m odst. 1 obchodního zákoníku za listinné kmenové akcie na majitele vydané VODÁRENSKOU AKCIOVOU SPOLEČNOSTÍ, a.s., které přecházejí z vlastnictví menšinových akcioná řů do vlastnictví hlavního akcionáře tak, že oprávněným osobám náleží protiplnění ve výši 1 867,- Kč za každou nekótovanou kmenovou akcii vydanou v listinné podobě ve jmenovité hodnotě 1000,- Kč, ve formě na majitele. Poskytnutí protiplnění Dosavadní vlastníci akcií předloží tyto akcie do 30 dnů po přechodu vlastnického práva společnosti tak, že je předloží k rukám pověřeného obchodníka s cennými papíry, jímž je společnost CYPRUS CORPORATE FINANCE, a.s., se sídlem Brno, Veveří 111, PSČ 61600 , IČ 27758419. Lhůta pro poskytnutí protiplnění se určuje tak, že obchodník protiplnění poskytne podle § 183m odst. 3 obchodního zákoníku bez zbytečného odkladu po předání akcií, nejpozději však do deseti pracovních dnů po tomto předání.
od 30. 12. 2003 do 17. 3. 2009
- Společnost se řídí stanovami upravenými rozhodnutím řádné valné hromady konané dne 24.06.2003.
od 7. 2. 2003 do 17. 3. 2009
- Společnost se řídí stanovami upravenými rozhodnutím valné hromady konané dne 21.6.2002.
od 29. 4. 2002 do 17. 3. 2009
- Společnost se řídí stanovami upravenými rozhodnutím mimořádné valné hromady konané dne 20.12.2001.
od 29. 8. 2001 do 17. 3. 2009
- Společnost se řídí stanovami upravenými rozhodnutím mimořádné valné hromady konané dne 26.01.2001.
od 19. 4. 2001 do 17. 3. 2009
- Společnost se řídí stanovami upravenými rozhodnutím řádné valné hromady konané dne 22.6.2000.
od 12. 10. 1999 do 17. 3. 2009
- Společnost se řídí stanovami upravenými rozhodnutím valné hromady konané dne 22.6.1999.
od 17. 7. 1997 do 17. 3. 2009
- Byly předloženy stanovy společnosti přijaté mimořádnou valnou hromadou konanou dne 26.3.1997.
od 9. 1. 1997 do 19. 6. 2015
- Základní jmění splaceno.
od 3. 10. 1996 do 17. 3. 2009
- Byly předloženy stanovy společnosti ve znění přijatém valnou hromadou dne 19.6.1996.
od 4. 9. 1995 do 29. 1. 1996
- Akcie: 221 307 ks akcií na majitele jm.hodnoty 1 000,- Kč 551 ks akcí zaměstnaneckých na jméno, jm.hodnoty 1 000,- Kč
od 4. 9. 1995 do 17. 3. 2009
- Ke dni 4.9.1995 se zapisuje znění stanov přijaté valnou hromadou dne 28.6.1995.
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
- Základní jmění společnosti je rozděleno na 210 765 akcií na majitele po 1000 Kč jmenovité hodnoty a na 11 093 akcií na jméno (z toho je 11 093 zaměstnaneckých akcií) po 1000 Kč jmenovité hodnoty.
Kapitál
od 19. 6. 2015
Základní kapitál 221 858 000 Kč
od 1. 12. 1993 do 19. 6. 2015
Základní kapitál 221 858 000 Kč
od 6. 3. 2014
Akcie na jméno 1 000, počet akcií: 221 858.
od 27. 3. 2013 do 6. 3. 2014
Akcie na jméno err, počet akcií: 221 858.
od 4. 8. 2011 do 27. 3. 2013
Akcie na majitele err, počet akcií: 221 858.
od 17. 7. 1997 do 4. 8. 2011
Akcie na majitele err, počet akcií: 221 858.
od 3. 10. 1996 do 17. 7. 1997
Akcie na majitele err, počet akcií: 219 639.
od 3. 10. 1996 do 17. 7. 1997
Akcie na jméno err, počet akcií: 2 219.
od 29. 1. 1996 do 3. 10. 1996
Akcie na majitele err, počet akcií: 221 307.
od 29. 1. 1996 do 3. 10. 1996
Zaměstnanecké akcie na jméno err, počet akcií: 551.
od 1. 12. 1993 do 1. 12. 1993
Akcie na jméno err, počet akcií: 210 765.
od 1. 12. 1993 do 1. 12. 1993
Akcie na majitele err, počet akcií: 210 765.
od 1. 12. 1993 do 1. 12. 1993
Zaměstnanecké akcie na jméno err, počet akcií: 11 093.
Statutární orgán
od 21. 9. 2016
Ing. VLASTIMIL GABRHEL - člen představenstva
Znojmo, Leska Horní, PSČ 669 02
den vzniku členství: 21. 3. 2013
od 29. 2. 2016
Ing. JINDŘICH KRÁL - předseda představenstva
Blansko, Mahenova, PSČ 678 01
den vzniku členství: 9. 9. 2010
den vzniku funkce: 10. 9. 2010
od 29. 2. 2016
Ing. Bc. JIŘÍ CRHA - místopředseda představenstva
Blansko - Češkovice, , PSČ 678 01
den vzniku členství: 21. 4. 2011
den vzniku funkce: 9. 11. 2011
od 29. 2. 2016
Ing. VLASTIMIL BAŘINKA - člen představenstva
Moravské Budějovice, Fišerova, PSČ 676 02
den vzniku členství: 20. 10. 2011
od 29. 2. 2016
Mgr. JOSEF VOJTA - člen představenstva
Bystřice nad Pernštejnem, Beranka, PSČ 593 01
den vzniku členství: 20. 10. 2011
od 29. 2. 2016
Mgr. ROMAN FABEŠ - člen představenstva
Telč - Telč-Štěpnice, Květinová, PSČ 588 56
den vzniku členství: 21. 4. 2011
od 29. 2. 2016
Ing. arch. JAROSLAV KLAŠKA - člen představenstva
Šlapanice, Nerudova, PSČ 664 51
den vzniku členství: 23. 1. 2014
od 29. 2. 2016 do 21. 9. 2016
Ing. VLASTIMIL GABRHEL - člen představenstva
Znojmo, Holandská, PSČ 671 81
den vzniku členství: 21. 3. 2013
od 19. 6. 2015 do 29. 2. 2016
JIŘÍ CRHA - místopředseda představenstva
Blansko - Češkovice, , PSČ 678 01
den vzniku členství: 21. 4. 2011
den vzniku funkce: 9. 11. 2011
od 24. 7. 2014 do 19. 6. 2015
JIŘÍ CRHA - místopředseda představenstva
Blansko - Češkovice, , PSČ 678 01
den vzniku členství: 21. 4. 2011
den vzniku funkce: 9. 11. 2011
od 24. 3. 2014 do 29. 2. 2016
JAROSLAV KLAŠKA - člen představenstva
Šlapanice, Nerudova, PSČ 664 51
den vzniku členství: 23. 1. 2014
od 6. 3. 2014 do 24. 3. 2014
Ing. arch. JAROSLAV KLAŠKA - člen představenstva
Šlapanice, Nerudova, PSČ 664 51
den vzniku členství: 23. 1. 2014
od 27. 3. 2013 do 29. 2. 2016
VLASTIMIL GABRHEL - člen představenstva
Znojmo, Holandská, PSČ 671 81
den vzniku členství: 21. 3. 2013
od 11. 2. 2013 do 24. 7. 2014
JIŘÍ CRHA - místopředseda představenstva
Blansko, Dvorská, PSČ 678 01
den vzniku členství: 21. 4. 2011
den vzniku funkce: 9. 11. 2011
od 11. 2. 2013 do 29. 2. 2016
VLASTIMIL BAŘINKA - člen představenstva
Moravské Budějovice, Fišerova, PSČ 676 02
den vzniku členství: 20. 10. 2011
od 11. 2. 2013 do 29. 2. 2016
JOSEF VOJTA - člen představenstva
Bystřice nad Pernštejnem, Beranka, PSČ 593 01
den vzniku členství: 20. 10. 2011
od 11. 2. 2013 do 29. 2. 2016
ROMAN FABEŠ - člen představenstva
Telč - Telč-Štěpnice, Květinová, PSČ 588 56
den vzniku členství: 21. 4. 2011
od 14. 1. 2013 do 29. 2. 2016
JINDŘICH KRÁL - předseda představenstva
Blansko, Mahenova, PSČ 678 01
den vzniku členství: 9. 9. 2010
den vzniku funkce: 10. 9. 2010
od 14. 11. 2011 do 11. 2. 2013
Ing. Bc. Jiří Crha - místopředseda představenstva
Blansko, Dvorská, PSČ 678 01
den vzniku členství: 21. 4. 2011
den vzniku funkce: 9. 11. 2011
od 14. 11. 2011 do 11. 2. 2013
Ing. Vlastimil Bařinka - člen představenstva
Moravské Budějovice, Fišerova, PSČ 676 02
den vzniku členství: 20. 10. 2011
od 14. 11. 2011 do 11. 2. 2013
Bc. Josef Vojta - člen představenstva
Bystřice nad Pernštejnem, Beranka, PSČ 593 01
den vzniku členství: 20. 10. 2011
od 12. 10. 2011 do 14. 11. 2011
Ing. Bc. Jiří Crha - člen představenstva
Blansko, Dvorská, PSČ 678 01
den vzniku členství: 21. 4. 2011
od 17. 5. 2011 do 12. 10. 2011
Ing. Bc. Jiří Crha - člen představenstva
Blansko, J. Lady, PSČ 678 01
den vzniku členství: 21. 4. 2011
od 17. 5. 2011 do 14. 11. 2011
Doc. Ing. Jaroslav Hlaváč, CSc. - místopředseda představenstva
Brno, Staré zámky, PSČ 628 00
den vzniku členství: 10. 2. 2009 - 20. 10. 2011
den vzniku funkce: 11. 5. 2011 - 20. 10. 2011
od 17. 5. 2011 do 11. 2. 2013
Mgr. Roman Fabeš - člen představenstva
Telč, Květinová, PSČ 588 56
den vzniku členství: 21. 4. 2011
od 17. 9. 2010 do 14. 11. 2011
Ing. Miloš Kokeš - člen představenstva
Třebíč, Zahradníčkova 894/10, PSČ 674 01
den vzniku členství: 9. 9. 2010 - 20. 10. 2011
od 17. 9. 2010 do 14. 1. 2013
Ing. Jindřich Král - předseda představenstva
Blansko, Kollárova 756/5, PSČ 678 01
den vzniku členství: 9. 9. 2010
den vzniku funkce: 10. 9. 2010
od 17. 3. 2009 do 17. 5. 2011
Doc., Ing. Jaroslav Hlaváč, CSc. - člen představenstva
Brno, Staré zámky 1941/6, PSČ 628 00
den vzniku členství: 10. 2. 2009
od 28. 7. 2008 do 17. 3. 2009
Doc., Ing. Jaroslav Hlaváč, CSc. - člen představenstva
Brno, Staré zámky 1941/6, PSČ 628 00
den vzniku členství: 20. 10. 2004 - 19. 1. 2009
od 28. 7. 2008 do 17. 5. 2011
Ing. Miroslav Klos - místopředseda představenstva
Brno, Jugoslávská 600/35, PSČ 613 00
den vzniku členství: 1. 3. 2007 - 21. 4. 2011
den vzniku funkce: 2. 7. 2008 - 21. 4. 2011
od 20. 3. 2007 do 28. 7. 2008
Ing. Miroslav Klos - člen představenstva
Brno - Brno-město, Jugoslávská 600/35, PSČ 613 00
den vzniku členství: 1. 3. 2007
od 20. 3. 2007 do 17. 5. 2011
Ing. Josef Kodet - člen představenstva
Jihlava, S.K.Neumanna 4, PSČ 586 01
den vzniku členství: 1. 3. 2007 - 21. 4. 2011
od 5. 9. 2006 do 20. 3. 2007
Doc. Ing. Milan Látal, CSc. - člen představenstva
Brno, Mezicestí 28, PSČ 628 00
den vzniku členství: 20. 7. 2006 - 28. 2. 2007
od 5. 9. 2006 do 17. 9. 2010
Ing. Jindřich Král - předseda představenstva
Blansko, Kollárova 756/5, PSČ 678 01
den vzniku členství: 26. 6. 2006 - 9. 9. 2010
den vzniku funkce: 9. 8. 2006 - 9. 9. 2010
od 5. 9. 2006 do 17. 9. 2010
Ing. Miloš Kokeš - člen představenstva
Třebíč, Zahradníčkova 894/10, PSČ 674 01
den vzniku členství: 26. 6. 2006 - 9. 9. 2010
od 19. 1. 2005 do 28. 7. 2008
Doc.Ing. Jaroslav Hlaváč, CSc. - místopředseda představenstva
Brno, Staré zámky 1941/6, PSČ 628 00
den vzniku členství: 20. 10. 2004
den vzniku funkce: 3. 11. 2004 - 2. 7. 2008
od 30. 4. 2004 do 5. 9. 2006
Ing. Stanislav Kopecký - člen představenstva
Brno, Francouzská 92
den vzniku funkce: 25. 11. 2003 - 20. 7. 2006
od 23. 10. 2002 do 5. 9. 2006
RNDr. Miroslav Vykydal - předseda představenstva
Blansko, Havlíčkova 702/26
den vzniku funkce: 23. 4. 2002 - 23. 7. 2006
od 23. 10. 2002 do 5. 9. 2006
Ing. Miloš Kokeš - člen představenstva
Třebíč, Zahradníčkova 894/10
den vzniku funkce: 23. 4. 2002 - 26. 6. 2006
od 23. 10. 2002 do 5. 9. 2006
Ing. Jindřich Král - člen představenstva
Blansko, Dvorská 86
den vzniku funkce: 23. 4. 2002 - 26. 6. 2006
od 20. 3. 2002 do 19. 1. 2005
Doc. ing. Jaroslav Hlaváč, CSc. - místopředseda představenstva
Brno, Staré zámky 1941/6
den vzniku funkce: 1. 10. 2000 - 20. 10. 2004
od 19. 4. 2001 do 20. 3. 2002
Doc. ing. Jaroslav Hlaváč, CSc. - místopředseda představenstva
Brno, Podhorní 45
den vzniku funkce: 1. 10. 2000
od 1. 12. 1999 do 30. 4. 2004
Ing. Stanislav Kopecký - člen představenstva
Brno, Francouzská 92
od 15. 4. 1998 do 1. 12. 1999
JUDr. Ivo Mika - člen představenstva
Brno, Štouračova 15
od 15. 4. 1998 do 23. 10. 2002
RNDr. Miroslav Vykydal - předseda představenstva
Blansko, Havlíčkova 26
od 29. 1. 1998 do 19. 4. 2001
Doc. ing. Jaroslav Hlaváč, CSc. - místopředseda představenstva
Brno, Podhorní 45
od 9. 1. 1997 do 29. 1. 1998
Ing. Karel Fuchs - místopředseda představenstva
Žďár nad Sázavou, Zelenohorská 25
od 9. 1. 1997 do 29. 1. 1998
Ing. Jiří Patočka - člen představenstva
Třebíč, Na Kocandě 548
od 9. 1. 1997 do 29. 1. 1998
Doc. ing. Jaroslav Hlaváč, CSc. - člen představenstva
Brno, Podhorní 45
od 9. 1. 1997 do 15. 4. 1998
JUDr. Ivo Mika - předseda představenstva
Brno, Šťouračova 15
od 9. 1. 1997 do 1. 12. 1999
Ing. Bohumil Hlavička - člen představenstva
Černá Hora, 379
od 21. 2. 1996 do 9. 1. 1997
JUDr. Ivo Mika - předseda představenstva
Brno, Šťouračova 15
od 21. 2. 1996 do 9. 1. 1997
ing. Pavel Mylbachr - člen představenstva
Brno, Tišnovská 133
od 4. 9. 1995 do 21. 2. 1996
ing. Pavel Mylbachr - předseda představenstva
Brno, Tišnovská 133
od 4. 9. 1995 do 21. 2. 1996
JUDr. Ivo Mika - člen představenstva
Brno, Šťouračova 15
od 4. 9. 1995 do 9. 1. 1997
ing. Jindřich Král - místopředseda představenstva
Blansko, Krajní 4
od 4. 9. 1995 do 9. 1. 1997
ing. Karel Fuchs - člen představenstva
Žďár nad Sázavou, Zelenohorská 25
od 4. 9. 1995 do 9. 1. 1997
ing. Jiří Patočka - člen představenstva
Třebíč, Na Kocandě 548
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
RNDr. Miroslav Vykydal - člen představenstva
Blansko, Havlíčkova 26, PSČ 678 01
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
Ing. Jiří Šenkýř - člen představenstva
Žďár nad Sázavou, Blažíčkova 3, PSČ 591 01
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
Ing. Roman Sládek - člen představenstva
Ivančice, Okružní 1, PSČ 664 91
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
Ing. Antonín Mičán - člen představenstva
Jihlava, Jabloňová 19, PSČ 586 00
od 6. 3. 2014
Za společnost právně jedná navenek samostatně předseda představenstva či dva členové představenstva společně. Za společnost je oprávněn právně jednat též člen představenstva samostatně, pokud byl k určitému jednání písemně zmocněn za společnost celým před stavenstvem. Za společnost je oprávněn jednat jako její zástupce také: a) generální ředitel a jeho náměstci, ředitelé divizí, a to na základě písemné plné moci jim udělené společností; nebo b) jiné osoby, kterým za tímto účelem společnost udělí písemnou plnou moc. Podepisování za společnost: Členové představenstva podepisují za společnost tak, že k vytištěné nebo napsané firmě společnosti připojí své podpisy, popřípadě i údaj o své funkci. Podepisování za společnost na základě plné moci se děje tak, že k vytištěné nebo napsané firmě společnosti připojí své podpisy jeden či více zástupců s dodatkem, že jednají za společnost na základě plné moci.
od 22. 7. 2011 do 6. 3. 2014
Způsob jednání: a) Jménem společnosti jedná navenek samostatně předseda představenstva či dva členové představenstva společně. Jménem společnosti je oprávněn jednat též člen představenstva samostatně, pokud k tomu byl představenstvem písemně pověřen. b) Za společnost je oprávněn jednat jako zástupce generální ředitel a jeho náměstci, ředitelé divizí a jejich náměstci, a to na základě písemné plné moci jim udělené společností; nebo jiné osoby, které za tímto účelem společnost udělí písemnou plnou moc. Podepisování za společnost: Členové představenstva podepisují jménem společnosti tak, že k vytištěnému nebo napsanému názvu společnosti připojí své podpisy. Podepisování za společnost na základě plné moci se děje tak, že k vytištěnému nebo napsanému názvu společnosti připojí své podpisy jeden či více zástupců s dodatkem, že jednají za společnost na základě plné moci.
od 3. 10. 1996 do 22. 7. 2011
Způsob jednání: Společnost vůči třetím osobám před soudy a před jinými orgány zastupují: a/ představenstvo nebo b/ předseda představenstva samostatně nebo c/ členové představenstva na základě písemného zmocnění předsedy představenstva nebo d/ generální ředitel a jeho náměstci, ředitelé divizí a jejich náměstci na základě písemného zmocnění předsedy představenstva, odvozeného z kompetencí z těchto stanov a organizačního řádu společnosti nebo e/ jiné osoby, kterým bude předsedou představenstva uděleno písemné zmocnění k zastupování Podepisování za společnost: Podepisování za společnost se děje tak, že k vytištěnému nebo napsanému názvu společnosti připojí své podpisy všichni členové představenstva nebo předseda představenstva nebo v době nepřítomnosti předsedy místopředseda představenstva nebo člen představenstva na základě písemného zmocnění předsedy představenstva. Obdobně podepisují v rozsahu svých kompetencí a písemného zmocnění předsedy představenstva generální ředitel a jeho náměstci, ředitelé divizí a jejich náměstci, příp. jiné osoby předsedou představenstva zmocněné k zastupování společnosti.
od 4. 9. 1995 do 3. 10. 1996
Způsob jednání: Společnost vůči třetím osobám, před soudy a před jinými orgány zastupují: a) představenstvo nebo b) předseda představenstva samostatně nebo c) členové představenstva na základě písemného zmocnění představenstva nebo d) generální ředitel, ředitelé divizí a jejich náměstci na základě písemného zmocnění představenstva, odvozeného z kompetencí ze stanov a organizačního řádu společnosti nebo e) jiné osoby, kterým bude představenstvem uděleno písemné zmocnění k zastupování Podepisování za společnost: Podepisování za společnost se děje tak, že k vytištěnému nebo napsanému názvu společnosti připojí své podpisy všichni členové představenstva nebo předseda představenstva nebo v době nepřítomnosti předsedy místopředseda představenstva nebo člen představenstva na základě písemného zmocnění představenstva. Obdobně podepisují v rozsahu svých kompetencí a písemného zmocnění představenstva generální ředitel, ředitelé divizí a jejich náměstci, příp. jiné osoby představenstvem zmocněné k zastupování společnosti.
od 6. 4. 1994 do 4. 9. 1995
Způsob zastupování: Společnost vůči třetím osobám, před soudy a před jinými orgány zastupují: - všichni členové představenstva, nebo - jeden či několik členů představenstva, kteří byli k tomu písemně zmocněni představenstvem, nebo - generální ředitel a ředitel divizí v rozsahu stanoveném organizačním řádem společnosti, nebo - jiné osoby, kterým bude představenstvem uděleno písemné pověření k zastupování. Podepisování za společnost se děje tak, že k vytištěnému nebo napsanému názvu společnosti připojí své podpisy všichni členové představenstva, nebo předseda a místopředseda představenstva, a nebo jeden z nich a další člen představenstva, anebo samostatně jeden člen představenstva, který k tomu byl představenstvem pověřen. Obdobně podepisují v rozsahu svých kompetencí generální ředitel společnosti, případně jiné osoby pověřené představenstvem k zastupování společnosti.
od 1. 12. 1993 do 6. 4. 1994
Způsob zastupování: Za společnost jedná představenstvo, a to buď společně všichni členové představenstva, anebo samostatně jeden člen představenstva, který k tomu byl představenstvem písemně pověřen. Podepisování za společnost se uskutečňuje tak, že buď společně všichni členové představenstva, nebo společně předseda nebo místopředseda a jeden člen představenstva, a nebo samostatně jeden člen představenstva, který k tomu byl představenstvem písemně pověřen, připojí podpis k názvu společnosti či otisku razítka společnosti.
Dozorčí rada
od 5. 3. 2016
Mgr. VLADIMÍR ŠMERDA - člen dozorčí rady
Žabčice, U Hřiště, PSČ 664 63
den vzniku členství: 23. 1. 2014
od 29. 2. 2016
FRANTIŠEK PLAVEC - 1. místopředseda dozorčí rady
Stonařov, , PSČ 588 33
den vzniku členství: 23. 1. 2014
den vzniku funkce: 3. 12. 2015
od 29. 2. 2016
Ing. BARBORA ARNDT - člen dozorčí rady
Suchohrdly u Miroslavi, , PSČ 671 72
den vzniku členství: 23. 1. 2014
od 29. 2. 2016
Ing. TOMÁŠ HÁJEK - člen dozorčí rady
Ostrovačice, Žebětínská, PSČ 664 81
den vzniku členství: 23. 1. 2014
od 29. 2. 2016
Ing. DAGMAR ZVĚŘINOVÁ - člen dozorčí rady
Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 2, Srázná, PSČ 591 02
den vzniku členství: 23. 1. 2014
od 29. 2. 2016
Bc. MARTIN HRUBÝ - člen dozorčí rady
Lomnička, , PSČ 666 01
den vzniku členství: 19. 3. 2015
od 29. 2. 2016
JUDr. MILAN KOLÍNSKÝ - člen dozorčí rady
Boskovice, Havlíčkova, PSČ 680 01
den vzniku členství: 28. 5. 2015
od 29. 2. 2016
Ing. JAN KOTAČKA - člen dozorčí rady
Náměšť nad Oslavou, Nad Splavem, PSČ 675 71
den vzniku členství: 28. 5. 2015
od 29. 2. 2016
JINDŘICH SKOČDOPOLE - člen dozorčí rady
Polná, Žejdlicova, PSČ 588 13
den vzniku členství: 3. 12. 2015
od 29. 2. 2016 do 5. 3. 2016
Mgr. VLADIMÍR ŠMERDA - člen dozorčí rady
Žabčice, U Hřiště, PSČ 664 63
den vzniku členství: 23. 1. 2014
od 8. 7. 2015
ANTONÍN MLYNÁŘ - 2. místopředseda dozorčí rady
Hrotovice, 1. máje, PSČ 675 55
den vzniku členství: 23. 1. 2014
den vzniku funkce: 11. 6. 2015
od 8. 7. 2015 do 29. 2. 2016
MARTIN HRUBÝ - člen dozorčí rady
Lomnička, , PSČ 666 01
den vzniku členství: 19. 3. 2015
od 8. 7. 2015 do 29. 2. 2016
MILAN KOLÍNSKÝ - člen dozorčí rady
Boskovice, Havlíčkova, PSČ 680 01
den vzniku členství: 28. 5. 2015
od 8. 7. 2015 do 29. 2. 2016
JAN KOTAČKA - člen dozorčí rady
Náměšť nad Oslavou, Nad Splavem, PSČ 675 71
den vzniku členství: 28. 5. 2015
od 6. 3. 2014
IVO ROHOVSKÝ - předseda dozorčí rady
Měřín, Brněnská, PSČ 594 42
den vzniku členství: 23. 1. 2014
den vzniku funkce: 23. 1. 2014
od 6. 3. 2014
VLADIMÍR STEJSKAL - člen dozorčí rady
Letovice - Třebětín, Příční, PSČ 679 61
den vzniku členství: 23. 1. 2014
od 6. 3. 2014 do 8. 7. 2015
FRANTIŠEK SIVERA - 2. místopředseda dozorčí rady
Boskovice, Zahradní, PSČ 680 01
den vzniku členství: 23. 1. 2014 - 28. 5. 2015
den vzniku funkce: 23. 1. 2014 - 28. 5. 2015
od 6. 3. 2014 do 8. 7. 2015
PAVEL HEŘMAN - člen dozorčí rady
Třebíč - Jejkov, Smila Osovského, PSČ 674 01
den vzniku členství: 23. 1. 2014 - 28. 5. 2015
od 6. 3. 2014 do 8. 7. 2015
ANTONÍN MLYNÁŘ - člen dozorčí rady
Hrotovice, 1. máje, PSČ 675 55
den vzniku členství: 23. 1. 2014
od 6. 3. 2014 do 8. 7. 2015
JAN SCHNEIDER - člen dozorčí rady
Tišnov, Brněnská, PSČ 666 03
den vzniku členství: 23. 1. 2014 - 19. 3. 2015
od 6. 3. 2014 do 29. 2. 2016
JIŘÍ VLACH - 1. místopředseda dozorčí rady
Dobronín, Příkrá, PSČ 588 12
den vzniku členství: 23. 1. 2014 - 3. 12. 2015
den vzniku funkce: 23. 1. 2014 - 3. 12. 2015
od 6. 3. 2014 do 29. 2. 2016
FRANTIŠEK PLAVEC - člen dozorčí rady
Stonařov, , PSČ 588 33
den vzniku členství: 23. 1. 2014
od 6. 3. 2014 do 29. 2. 2016
BARBORA ARNDT - člen dozorčí rady
Suchohrdly u Miroslavi, , PSČ 671 72
den vzniku členství: 23. 1. 2014
od 6. 3. 2014 do 29. 2. 2016
TOMÁŠ HÁJEK - člen dozorčí rady
Ostrovačice, Žebětínská, PSČ 664 81
den vzniku členství: 23. 1. 2014
od 6. 3. 2014 do 29. 2. 2016
VLADIMÍR ŠMERDA - člen dozorčí rady
Žabčice, U Hřiště, PSČ 664 63
den vzniku členství: 23. 1. 2014
od 6. 3. 2014 do 29. 2. 2016
DAGMAR ZVĚŘINOVÁ - člen dozorčí rady
Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 2, Srázná, PSČ 591 02
den vzniku členství: 23. 1. 2014
od 2. 1. 2014 do 2. 1. 2014
JIŘÍ VLACH - 1.místopředseda představenstva
Dobronín, Příkrá, PSČ 588 12
den vzniku členství: 17. 9. 2013
den vzniku funkce: 12. 12. 2013
od 2. 1. 2014 do 2. 1. 2014
IVO ROHOVSKÝ - předseda představenstva
Měřín, Brněnská, PSČ 594 42
den vzniku členství: 17. 9. 2013
den vzniku funkce: 12. 12. 2013
od 2. 1. 2014 do 6. 3. 2014
IVO ROHOVSKÝ - předseda dozorčí rady
Měřín, Brněnská, PSČ 594 42
den vzniku členství: 17. 9. 2013 - 23. 1. 2014
den vzniku funkce: 12. 12. 2013 - 23. 1. 2014
od 2. 1. 2014 do 6. 3. 2014
JIŘÍ VLACH - 1.místopředseda dozorčí rady
Dobronín, Příkrá, PSČ 588 12
den vzniku členství: 17. 9. 2013 - 23. 1. 2014
den vzniku funkce: 12. 12. 2013 - 23. 1. 2014
od 2. 1. 2014 do 6. 3. 2014
FRANTIŠEK SIVERA - 2.místopředseda dozorčí rady
Boskovice, Zahradní, PSČ 680 01
den vzniku členství: 17. 9. 2013 - 23. 1. 2014
den vzniku funkce: 12. 12. 2013 - 23. 1. 2014
od 2. 1. 2014 do 6. 3. 2014
DAGMAR ZVĚŘINOVÁ - člen dozorčí rady
Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 2, Srázná, PSČ 591 02
den vzniku členství: 17. 9. 2013 - 23. 1. 2014
od 2. 1. 2014 do 6. 3. 2014
VLADIMÍR ŠMERDA - člen dozorčí rady
Žabčice, U Hřiště, PSČ 664 63
den vzniku členství: 17. 9. 2013 - 23. 1. 2014
od 21. 2. 2013 do 6. 3. 2014
BRONISLAV REMEŠ - člen dozorčí rady
Vojkovice, Sportovní, PSČ 667 01
den vzniku členství: 1. 2. 2013 - 2. 1. 2014
od 21. 2. 2013 do 6. 3. 2014
JOSEF SKOUMAL - člen dozorčí rady
Kouty, , PSČ 675 08
den vzniku členství: 1. 2. 2013 - 23. 1. 2014
od 11. 2. 2013 do 21. 2. 2013
JIŘÍ NOVÁK - člen dozorčí rady
Brno - Žabovřesky, Gabriely Preissové, PSČ 616 00
den vzniku členství: 6. 11. 2008 - 31. 1. 2013
od 11. 2. 2013 do 2. 1. 2014
IVO ROHOVSKÝ - předseda dozorčí rady
Měřín, Brněnská, PSČ 594 42
den vzniku členství: 23. 6. 2009 - 17. 9. 2013
den vzniku funkce: 18. 8. 2011 - 17. 9. 2013
od 11. 2. 2013 do 2. 1. 2014
JIŘÍ VLACH - 1.místopředseda dozorčí rady
Dobronín, Příkrá, PSČ 588 12
den vzniku členství: 23. 6. 2009 - 17. 9. 2013
den vzniku funkce: 6. 8. 2009 - 17. 9. 2013
od 11. 2. 2013 do 2. 1. 2014
FRANTIŠEK SIVERA - 2.místopředseda dozorčí rady
Boskovice, Zahradní, PSČ 680 01
den vzniku členství: 23. 6. 2009 - 17. 9. 2013
den vzniku funkce: 6. 8. 2009 - 17. 9. 2013
od 11. 2. 2013 do 2. 1. 2014
DAGMAR ZVĚŘINOVÁ - člen dozorčí rady
Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 2, Srázná, PSČ 591 02
den vzniku členství: 23. 6. 2009 - 17. 9. 2013
od 11. 2. 2013 do 2. 1. 2014
VLADIMÍR ŠMERDA - člen dozorčí rady
Žabčice, U Hřiště, PSČ 664 63
den vzniku členství: 23. 6. 2009 - 17. 9. 2013
od 11. 2. 2013 do 6. 3. 2014
JAN KALUŽA - člen dozorčí rady
Blansko, Pekařská, PSČ 678 01
den vzniku členství: 26. 10. 2011 - 23. 1. 2014
od 11. 2. 2013 do 6. 3. 2014
MIROSLAV PALEČEK - člen dozorčí rady
Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 7, Štursova, PSČ 591 01
den vzniku členství: 26. 10. 2011 - 23. 1. 2014
od 11. 2. 2013 do 6. 3. 2014
VĚRA ŠEDOVÁ - člen dozorčí rady
Praha - Michle, Na záhonech, PSČ 141 00
den vzniku členství: 16. 5. 2010 - 23. 1. 2014
od 11. 2. 2013 do 6. 3. 2014
PAVEL HEŘMAN - člen dozorčí rady
Třebíč - Jejkov, Smila Osovského, PSČ 674 01
den vzniku členství: 23. 6. 2011 - 23. 1. 2014
od 11. 2. 2013 do 6. 3. 2014
FRANTIŠEK PLAVEC - člen dozorčí rady
Stonařov, , PSČ 588 33
den vzniku členství: 23. 6. 2011 - 23. 1. 2014
od 11. 2. 2013 do 6. 3. 2014
JAN SCHNEIDER - člen dozorčí rady
Tišnov, Brněnská, PSČ 666 03
den vzniku členství: 23. 6. 2011 - 23. 1. 2014
od 11. 2. 2013 do 6. 3. 2014
VLADIMÍR STEJSKAL - člen dozorčí rady
Letovice - Třebětín, Příční, PSČ 679 61
den vzniku členství: 23. 6. 2011 - 23. 1. 2014
od 11. 2. 2013 do 6. 3. 2014
TOMÁŠ HÁJEK - člen dozorčí rady
Ostrovačice, Žebětínská, PSČ 664 81
den vzniku členství: 23. 6. 2011 - 23. 1. 2014
od 11. 2. 2013 do 6. 3. 2014
BARBORA ARNDT - člen dozorčí rady
Suchohrdly u Miroslavi, , PSČ 671 72
den vzniku členství: 15. 9. 2011 - 23. 1. 2014
od 11. 2. 2013 do 6. 3. 2014
JIŘÍ ŽIŽKA - člen dozorčí rady
Suchohrdly, Těšetická, PSČ 669 02
den vzniku členství: 26. 10. 2011 - 23. 1. 2014
od 11. 2. 2013 do 6. 3. 2014
ANTONÍN MLYNÁŘ - člen dozorčí rady
Hrotovice, 1. máje, PSČ 675 55
den vzniku členství: 26. 6. 2012 - 23. 1. 2014
od 9. 7. 2012 do 11. 2. 2013
Antonín Mlynář - člen dozorčí rady
Hrotovice, 1.máje, PSČ 675 55
den vzniku členství: 26. 6. 2012 - 23. 1. 2014
od 8. 3. 2012 do 9. 7. 2012
Antonín Mlynář - člen dozorčí rady
Hrotovice, 1.máje, PSČ 675 55
den vzniku členství: 1. 3. 2012 - 26. 6. 2012
od 14. 11. 2011 do 14. 1. 2013
Jaromír Ambros - člen dozorčí rady
Rosice, Lesní, PSČ 665 01
den vzniku členství: 26. 10. 2011 - 31. 12. 2012
od 14. 11. 2011 do 11. 2. 2013
Mgr. Jan Kaluža - člen dozorčí rady
Blansko, Pekařská, PSČ 678 01
den vzniku členství: 26. 10. 2011 - 23. 1. 2014
od 14. 11. 2011 do 11. 2. 2013
Ing. Miroslav Paleček - člen dozorčí rady
Žďár nad Sázavou, Štursova, PSČ 591 01
den vzniku členství: 26. 10. 2011 - 23. 1. 2014
od 14. 11. 2011 do 11. 2. 2013
Ing. Jiří Žižka - člen dozorčí rady
Suchohrdly, Těšetická, PSČ 669 02
den vzniku členství: 26. 10. 2011 - 23. 1. 2014
od 12. 10. 2011 do 8. 3. 2012
Mgr. Tomáš Třetina - člen dozorčí rady
Moravský Krumlov, Na Vyhlídce, PSČ 672 01
den vzniku členství: 15. 9. 2011 - 1. 3. 2012
od 12. 10. 2011 do 11. 2. 2013
Ing. Barbora Arndt - člen dozorčí rady
Suchohrdly u Miroslavi, , PSČ 671 72
den vzniku členství: 15. 9. 2011 - 23. 1. 2014
od 29. 8. 2011 do 11. 2. 2013
Ivo Rohovský - předseda dozorčí rady
Měřín, Brněnská, PSČ 594 42
den vzniku členství: 23. 6. 2009 - 17. 9. 2013
den vzniku funkce: 18. 8. 2011 - 17. 9. 2013
od 22. 7. 2011 do 11. 2. 2013
MVDr. Pavel Heřman - člen dozorčí rady
Třebíč, Smila Osovského, PSČ 674 01
den vzniku členství: 23. 6. 2011 - 23. 1. 2014
od 22. 7. 2011 do 11. 2. 2013
František Plavec - člen dozorčí rady
Stonařov, , PSČ 588 33
den vzniku členství: 23. 6. 2011 - 23. 1. 2014
od 22. 7. 2011 do 11. 2. 2013
Jan Schneider - člen dozorčí rady
Tišnov, Bezručova, PSČ 666 01
den vzniku členství: 23. 6. 2011 - 23. 1. 2014
od 22. 7. 2011 do 11. 2. 2013
Vladimír Stejskal - člen dozorčí rady
Letovice, Příční, PSČ 679 61
den vzniku členství: 23. 6. 2011 - 23. 1. 2014
od 22. 7. 2011 do 11. 2. 2013
Ing. Tomáš Hájek - člen dozorčí rady
Ostrovačice, Žebětínská, PSČ 664 81
den vzniku členství: 23. 6. 2011 - 23. 1. 2014
od 17. 9. 2010 do 14. 11. 2011
Mgr. Jan Kaluža - člen dozorčí rady
Újezd u Brna, Na Zahrádkách 1011, PSČ 664 53
den vzniku členství: 1. 10. 2007 - 26. 10. 2011
od 13. 5. 2010 do 11. 2. 2013
Ing. Věra Šedová - člen dozorčí rady
Praha 4, Na Záhonech, PSČ 141 00
den vzniku členství: 16. 5. 2010 - 23. 1. 2014
od 11. 9. 2009 do 11. 9. 2009
Ing. František Sivera - místopředseda dozorčí rady
Boskovice, Zahradní 2325/11, PSČ 680 01
den vzniku členství: 23. 6. 2009
den vzniku funkce: 6. 8. 2009
od 11. 9. 2009 do 13. 5. 2010
Jan Urbánek - člen dozorčí rady
Třebíč, Zahraničního odboje 927/27, PSČ 674 01
den vzniku členství: 16. 5. 2006 - 15. 5. 2010
od 11. 9. 2009 do 22. 7. 2011
Miloš Mašek - předseda dozorčí rady
Třebíč, Spojenců 872/18, PSČ 674 01
den vzniku členství: 23. 6. 2009 - 23. 6. 2011
den vzniku funkce: 6. 8. 2009 - 23. 6. 2011
od 11. 9. 2009 do 11. 2. 2013
RSDr. Jiří Vlach - 1.místopředseda dozorčí rady
Dobronín, Příkrá 67/2, PSČ 588 12
den vzniku členství: 23. 6. 2009 - 17. 9. 2013
den vzniku funkce: 6. 8. 2009 - 17. 9. 2013
od 11. 9. 2009 do 11. 2. 2013
Ing. František Sivera - 2.místopředseda dozorčí rady
Boskovice, Zahradní 2325/11, PSČ 680 01
den vzniku členství: 23. 6. 2009 - 17. 9. 2013
den vzniku funkce: 6. 8. 2009 - 17. 9. 2013
od 31. 7. 2009 do 11. 9. 2009
Miloš Mašek - předseda dozorčí rady
Třebíč, Spojenců 872/18, PSČ 674 01
den vzniku členství: 23. 6. 2009
od 31. 7. 2009 do 11. 9. 2009
RSDr. Jiří Vlach - 1.místopředseda dozorčí rady
Dobronín, Příkrá 67/2, PSČ 588 12
den vzniku členství: 23. 6. 2009
od 31. 7. 2009 do 11. 9. 2009
Ing. František Sivera - 2.místopředseda dozorčí rady
Boskovice, Zahradní 2325/11, PSČ 680 01
den vzniku členství: 23. 6. 2009
od 31. 7. 2009 do 22. 7. 2011
Ing. Bohumil Hlavička - člen dozorčí rady
Černá Hora, Záhumenská 379, PSČ 679 21
den vzniku členství: 23. 6. 2009 - 23. 6. 2011
od 31. 7. 2009 do 29. 8. 2011
Ivo Rohovský - člen dozorčí rady
Měřín, Brněnská 315, PSČ 594 42
den vzniku členství: 23. 6. 2009
od 31. 7. 2009 do 11. 2. 2013
Ing. Dagmar Zvěřinová - člen dozorčí rady
Žďár nad Sázavou, Srázná 257/3, PSČ 591 02
den vzniku členství: 23. 6. 2009 - 17. 9. 2013
od 31. 7. 2009 do 11. 2. 2013
Mgr. Vladimír Šmerda - člen dozorčí rady
Žabčice, U Hřiště 422, PSČ 664 63
den vzniku členství: 23. 6. 2009 - 17. 9. 2013
od 18. 11. 2008 do 31. 7. 2009
Ing. František Sivera - 2.místopředseda dozorčí rady
Boskovice, Zahradní 2325/11, PSČ 680 01
den vzniku funkce: 19. 4. 2005 - 23. 6. 2009
od 18. 11. 2008 do 22. 7. 2011
Ing. Josef Gut - člen dozorčí rady
Brno, Palackého 1236/172, PSČ 612 00
den vzniku členství: 28. 6. 2007 - 23. 6. 2011
od 18. 11. 2008 do 11. 2. 2013
Ing. Jiří Novák - člen dozorčí rady
Brno, Gabriely Preissové 2518/5, PSČ 616 00
den vzniku členství: 6. 11. 2008 - 31. 1. 2013
od 28. 7. 2008 do 17. 5. 2011
Ing. Petr Nezveda - člen dozorčí rady
Znojmo, Kovářská 314/14, PSČ 669 02
den vzniku členství: 25. 6. 2008 - 21. 4. 2011
od 28. 7. 2008 do 22. 7. 2011
Mgr. Pavel Dočkal - člen dozorčí rady
Ivančice, Drůbežní trh 163/15, PSČ 664 91
den vzniku členství: 25. 6. 2008 - 23. 6. 2011
od 6. 11. 2007 do 17. 9. 2010
Mgr. Jan Kaluža - člen dozorčí rady
Blansko, Sloupečník 25, PSČ 678 01
den vzniku členství: 1. 10. 2007
od 6. 11. 2007 do 14. 11. 2011
Jaromír Ambros - člen dozorčí rady
Rosice, Lesní 1130, PSČ 665 01
den vzniku členství: 1. 10. 2007 - 26. 10. 2011
od 6. 11. 2007 do 14. 11. 2011
Ing. Petr Vydra - člen dozorčí rady
Plaveč, Poustevna 74, PSČ 671 32
den vzniku členství: 1. 10. 2007 - 26. 10. 2011
od 24. 7. 2007 do 18. 11. 2008
Ing. Josef Gut - člen dozorčí rady
Brno, Za divadlem 4, PSČ 602 00
den vzniku členství: 28. 6. 2007
od 15. 6. 2006 do 11. 9. 2009
Jan Urbánek - člen
Třebíč, Zahraničního odboje 927/27, PSČ 674 01
den vzniku členství: 16. 5. 2006
od 23. 9. 2005 do 20. 3. 2007
Ing. Josef Kodet - člen dozorčí rady
Jihlava, S.K.Neumanna 4
den vzniku funkce: 19. 4. 2005 - 28. 2. 2007
od 23. 9. 2005 do 28. 7. 2008
František Badin - člen dozorčí rady
Moravské Bránice, 380
den vzniku funkce: 19. 4. 2005 - 25. 6. 2008
od 23. 9. 2005 do 28. 7. 2008
Ing. Pavel Balík - člen dozorčí rady
Znojmo, Alšova 993/12
den vzniku funkce: 19. 4. 2005 - 25. 6. 2008
od 23. 9. 2005 do 18. 11. 2008
Ing. František Sivera - 2.místopředseda dozorčí rady
Boskovice, Otakara Chlupa 1854/8
den vzniku funkce: 19. 4. 2005
od 23. 9. 2005 do 18. 11. 2008
Josef Pospíšil - člen dozorčí rady
Jihlava, Šafaříkova 42
den vzniku funkce: 29. 5. 2005 - 17. 9. 2008
od 23. 9. 2005 do 31. 7. 2009
Miloš Mašek - předseda dozorčí rady
Třebíč, Spojenců 872/18
den vzniku funkce: 19. 4. 2005 - 23. 6. 2009
od 23. 9. 2005 do 31. 7. 2009
RSDr. Jiří Vlach - 1.místopředseda dozorčí rady
Dobronín, 102
den vzniku funkce: 19. 4. 2005 - 23. 6. 2009
od 23. 9. 2005 do 31. 7. 2009
Ing. Bohumil Hlavička - člen dozorčí rady
Černá Hora, Záhumenská 379
den vzniku funkce: 19. 4. 2005 - 23. 6. 2009
od 23. 9. 2005 do 31. 7. 2009
Ivo Rohovský - člen dozorčí rady
Měřín, Brněnská 315
den vzniku funkce: 19. 4. 2005 - 23. 6. 2009
od 23. 9. 2005 do 31. 7. 2009
Ing. Dana Šmídová - člen dozorčí rady
Kobylnice, Na Návsi 190
den vzniku funkce: 19. 4. 2005 - 23. 6. 2009
od 23. 9. 2005 do 31. 7. 2009
Ing. Dagmar Zvěřinová - člen dozorčí rady
Žďár nad Sázavou, Srázná 257/3
den vzniku funkce: 19. 4. 2005 - 23. 6. 2009
od 18. 2. 2004 do 6. 11. 2007
Jaromír Ambros - člen
Rosice, Lesní 1130, PSČ 665 01
den vzniku funkce: 1. 10. 2003 - 30. 9. 2007
od 18. 2. 2004 do 6. 11. 2007
Ing. Josef Skoumal - člen
Kouty, 106
den vzniku funkce: 1. 10. 2003 - 30. 9. 2007
od 18. 2. 2004 do 6. 11. 2007
Mgr. Jan Kaluža - člen
Blansko, Sloupečník 25
den vzniku funkce: 1. 10. 2003 - 30. 9. 2007
od 23. 4. 2003 do 23. 9. 2005
Miloš Mašek - člen
Třebíč - Borovina, Spojenců 872/18
den vzniku funkce: 20. 12. 2001 - 19. 4. 2005
od 7. 2. 2003 do 23. 9. 2005
Ing. Josef Kodet - předseda
Jihlava, S.K.Neumanna 4
den vzniku funkce: 26. 1. 2001 - 19. 4. 2005
od 7. 2. 2003 do 23. 9. 2005
PhDr. Pavel Kavka - 2. místopředseda
Praha 9, Mladoboleslavská 156
den vzniku funkce: 26. 1. 2001 - 19. 4. 2005
od 7. 2. 2003 do 23. 9. 2005
Ing. František Svoboda - 1. místopředseda
Tišnov, Hanákova 600
den vzniku funkce: 21. 6. 2002 - 19. 4. 2005
od 7. 2. 2003 do 23. 9. 2005
Ing. Václav Horák - člen
Šlapanice, Masarykovo nám. 1665/8
den vzniku funkce: 23. 8. 2002 - 19. 4. 2005
od 23. 10. 2002 do 23. 9. 2005
Ing. Pavel Balík - člen
Znojmo, Alšova 993/12
den vzniku funkce: 26. 1. 2001 - 19. 4. 2005
od 23. 10. 2002 do 15. 6. 2006
Jan Urbánek - člen
Třebíč, Zahraničního odboje 927/27, PSČ 674 01
den vzniku funkce: 15. 5. 2002 - 15. 5. 2006
od 2. 10. 2002 do 7. 2. 2003
Ing. František Svoboda - člen
Tišnov, Hanákova 600
den vzniku funkce: 21. 6. 2002
od 29. 4. 2002 do 23. 4. 2003
Miloš Mašek - člen
Třebíč, Na Svahu 901/9
den vzniku funkce: 20. 12. 2001
od 20. 3. 2002 do 29. 4. 2002
Miloš Mašek - člen
Třebíč, Na Svahu 901/9
den vzniku funkce: 30. 10. 2001 - 20. 12. 2001
od 29. 8. 2001 do 7. 6. 2002
Ing. Jaroslav Hedbávný - člen
Třebíč, Viktorinova 311/11
den vzniku funkce: 28. 5. 2001 - 28. 5. 2001
od 29. 8. 2001 do 23. 9. 2005
Ing. Eduard Přibil - člen
Znojmo, Hálkova 1
den vzniku funkce: 28. 5. 2001 - 28. 5. 2005
od 4. 6. 2001 do 20. 3. 2002
Ing. Pavel Janata - 2. místopředseda
Třebíč, Křížová 1
den vzniku funkce: 26. 1. 2001 - 30. 10. 2001
od 4. 6. 2001 do 23. 10. 2002
Ing. Pavel Balík - člen
Znojmo, Dukelských bojovníků 147
den vzniku funkce: 26. 1. 2001
od 4. 6. 2001 do 23. 10. 2002
Ing. Jindřich Král - člen
Blansko, Dvorská 86
den vzniku funkce: 26. 1. 2001
od 4. 6. 2001 do 7. 2. 2003
Ing. Roman Sládek - předseda
Ivančice, Okružní 1
den vzniku funkce: 26. 1. 2001 - 23. 8. 2002
od 4. 6. 2001 do 7. 2. 2003
Ing. Josef Kodet - 1. místopředseda
Jihlava, S.K.Neumanna 4
den vzniku funkce: 26. 1. 2001
od 4. 6. 2001 do 7. 2. 2003
PhDr. Pavel Kavka - člen
Praha 8, Zlončická 609/11
den vzniku funkce: 26. 1. 2001
od 4. 6. 2001 do 23. 9. 2005
Ivo Rohovský - člen
Měřín, Brněnská 315
den vzniku funkce: 26. 1. 2001 - 19. 4. 2005
od 4. 6. 2001 do 23. 9. 2005
Ing. Bohumil Hlavička - člen
Černá Hora, Záhumenská 379
den vzniku funkce: 26. 1. 2001 - 19. 4. 2005
od 4. 6. 2001 do 23. 9. 2005
Ing. Josef Novotný - člen
Bystřice nad Pernštejnem, Zahradní 568
den vzniku funkce: 26. 1. 2001 - 19. 4. 2005
od 4. 6. 2001 do 23. 9. 2005
RSDr. Jiří Vlach - člen
Dobronín, 167
den vzniku funkce: 26. 1. 2001 - 19. 4. 2005
od 1. 12. 1999 do 4. 6. 2001
Ing. Pavel Balík - člen
Znojmo, Dukelská 147
od 1. 12. 1999 do 4. 6. 2001
Ing. Jindřich Král - člen
Blansko, Dvorská 86
od 1. 12. 1999 do 18. 2. 2004
Mgr. Iveta Višňanská - členka
Brno, Žitná 44
od 12. 10. 1999 do 1. 12. 1999
Ing. Josef Balík - člen
Znojmo, Dukelská 147
od 12. 10. 1999 do 1. 12. 1999
Ing. Jindřich Král - člen
Blansko, Krajní 4
od 12. 10. 1999 do 4. 6. 2001
Ing. Roman Sládek - předseda
Ivančice, Okružní 1
od 12. 10. 1999 do 4. 6. 2001
Ing. Josef Kodet - 1. místopředseda
Jihlava, S.K.Neumanna 4
od 12. 10. 1999 do 4. 6. 2001
Ing. Pavel Janata - 2. místopředseda
Třebíč, Křížová 1
od 12. 10. 1999 do 4. 6. 2001
Ivan Cheret - člen
78000 Versailles, 41 rue Fourcault de Pavant, Francouzská republika
od 12. 10. 1999 do 4. 6. 2001
Ivo Rohovský - člen
Měřín, Brněnská 315
od 12. 10. 1999 do 4. 6. 2001
Ing. František Svoboda - člen
Tišnov, Hanákova 600
od 17. 7. 1997 do 12. 10. 1999
PhDr. Mgr. Vratislav Smoleja - 2. místopředseda
Boskovice, Komenského 14
od 17. 7. 1997 do 12. 10. 1999
Ing. Jaromír Černý - člen
Nové Město na Moravě, Monseova 383
od 17. 7. 1997 do 12. 10. 1999
Ing. Jan Nekula - člen
Moravské Budějovice, Husova 493
od 17. 7. 1997 do 12. 10. 1999
Ivan Cheret - člen
41 rue Foucault de Pavant, 78 000 Versailles, Francie, Francouzská republika
od 17. 7. 1997 do 12. 10. 1999
Ing. Roman Sládek - předseda
Ivančice, Okružní 1
od 17. 7. 1997 do 12. 10. 1999
Ing. Josef Kodet - 1. místopředseda
Jihlava, S.K.Neumanna 4
od 17. 7. 1997 do 29. 8. 2001
Ing. Jaroslav Hedbávný - člen
Třebíč, Viktorinova 311/11
od 9. 1. 1997 do 17. 7. 1997
Ing. Jiří Šenkýř - předseda
Žďár nad Sázavou, Blažíčkova 3
od 9. 1. 1997 do 17. 7. 1997
MVDr. Pavel Heřman - 1.místopředseda
Třebíč, Smila Osovského 2
od 9. 1. 1997 do 17. 7. 1997
Ing. Roman Sládek - 2.místopředseda
Ivančice, Okružní 1
od 9. 1. 1997 do 17. 7. 1997
Ing. Josef Kodet - člen
Jihlava, S.K.Neumanna 4
od 9. 1. 1997 do 12. 10. 1999
Ing. František Svoboda - člen
Tišnov, Hanákova 600
od 9. 1. 1997 do 12. 10. 1999
Ing. Pavel Balík - člen
Znojmo, Dukelských bojovníků 147
od 9. 1. 1997 do 1. 12. 1999
Josef Pavlíček - člen
Znojmo, Hradištská 24
od 9. 1. 1997 do 18. 2. 2004
Jaromír Ambros - člen
Rosice, Lesní 1130, PSČ 665 01
od 9. 1. 1997 do 18. 2. 2004
Ing. Josef Skoumal - člen
Kouty 106,
od 29. 1. 1996 do 9. 1. 1997
Josef Pavlíček - člen
Znojmo, Hradištská 24
od 29. 1. 1996 do 9. 1. 1997
Ing. Josef Skoumal - člen
Kouty 106,
od 4. 9. 1995 do 9. 1. 1997
ing. Jiří Šenkýř - předseda
Žďár nad Sázavou, Blažíčkova 3
od 4. 9. 1995 do 9. 1. 1997
MVDr. Pavel Heřman - 1.místopředseda
Třebíč, Smila Osovského 2
od 4. 9. 1995 do 9. 1. 1997
ing. Roman Sládek - 2.místopředseda
Ivančice, Okružní 1
od 4. 9. 1995 do 9. 1. 1997
ing. Pavel Balík - člen
Znojmo, Dukelských bojovníků 147
od 4. 9. 1995 do 9. 1. 1997
ing. Josef Kodet - člen
Jihlava, S.K.Neumanna 4
od 4. 9. 1995 do 9. 1. 1997
ing. František Svoboda - člen
Tišnov, Hanákova 600
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
MVDr. Pavel Heřman - člen
Třebíč, Smila Osovského 2, PSČ 674 01
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
Jan Hart - člen
Znojmo, Nad splavem 10, PSČ 669 02
od 1. 12. 1993 do 4. 9. 1995
Antonín Pokorný - člen
Přezletice, 263, PSČ 436 00
od 1. 12. 1993 do 29. 1. 1996
Ing. Jiří Bejbl - člen
Žďár nad Sázavou, Štursova 1/11, PSČ 591 01
od 1. 12. 1993 do 9. 1. 1997
Jaromír Ambros - člen
Rosice, Lesní 1130, PSČ 665 01
Akcionáři
od 19. 6. 2015
Svaz VKMO s.r.o., IČO: 25572245
Brno, Soběšická 156, PSČ 638 00
od 14. 1. 2013 do 19. 6. 2015
Svaz VKMO s.r.o., IČO: 25572245
Brno, Soběšická 156, PSČ 638 00
Hodnocení firmy
-4
+
-

Vizualizace vztahů

Vizualizace zobrazuje pouze první úroveň vazeb. Pro zobrazení všech vazeb klikněte zde.

Další odkazy

Peníze.cz zobrazují pouze údaje, které jsou ze zákona veřejné a které je dle § 5 odst. 2 písm. d) zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění možné zveřejňovat i bez souhlasu dotčených osob. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce.

Pokud jste na našich stránkách objevili, že uváděná data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je tomu tak, obraťte se s opravou dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích. Pokud je na zdrojové stránce vše v pořádku a chyba je pouze u nás, kontaktujte nás prosím na emailu redakce@penize.cz a uveďte stránku, na níž se nesrovnalost na našem webu nachází, případně IČ subjektu. S maximálním úsilím chybu co nejdříve opravíme.



Celebrity v rejstříku

Jsou to frajeři, nebo lupiči? Hlasujte v hitparádě o krále a největšího podvraťáka našeho obchodního rejstříku. Pokud nevidíte svého favorita, zkuste si stránku znovu načíst, objeví se další várka…

1.Andrej Babiš

Andrej Babiš

- podnikatel, majitel holdingu Agrofert a jeden z nejbohatších Čechů

+981
+
-
2.Roman Šmucler

Roman Šmucler

- stomatolog, televizní moderátor a podnikatel

+845
+
-
3.Milan Jančík

Milan Jančík

- podnikatel, bývalý místopředseda pražské ODS a starosta Prahy 5

-577
+
-
4.Václav Kočka

Václav Kočka

- podnikatel, provozovatel Matějské pouti

-580
+
-
5.Miroslav Pelta

Miroslav Pelta

- podnikatel a majitel fotbalového klubu z Jablonce nad Nisou

-590
+
-

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  6 100 478 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Nejlepší kurz

NázevCelkem zaplatíte
Online směnárna Peníze.cz *
Alfa Prague pro VIP 2 700,00 Kč
Broadway Change 2 702,00 Kč
Czech Exchange 2 710,00 Kč
Exchange s.r.o. VIP 2 710,00 Kč
Exchange s.r.o. 2 720,00 Kč
Poštovní spořitelna 2 767,10 Kč
GE Money Bank 2 781,00 Kč
Expobank CZ 2 783,10 Kč
Sberbank CZ 2 786,00 Kč
Oberbank 2 800,00 Kč
Česká spořitelna 2 825,00 Kč
Citibank 2 815,00 Kč
ČSOB 2 822,00 Kč
Komerční banka 2 838,73 Kč
UnicreditBank Czech Republic 2 839,58 Kč
Raiffeisenbank 2 871,00 Kč
* minimální výše transakce 1000 EUR
Ušetřete za elektřinu a plyn

Zdají se vám vaše účty za elektřinu a plyn podezřele vysoké, ale nechce se vám do srovnávání nabídek? Odrazuje vás od změny dodavatele nekonečné papírování? Máme řešení: porovnáme distribuční sazby za elektřinu i plyn a vybereme tu pro vás nejvýhodnější. A pokud budete chtít, zařídíme za vás i změnu dodavatele.

Průměrně šetříme 2320 korun ročně na elektřině a 2560 korun na plynu.

Víte, kde najdete nejlevnější benzin ve svém okolí? My ano. Vyzkoušejte naše vyhledávání čerpacích stanic podle adresy nebo místa, kde se právě nacházíte.

Vývoj ceny benzinu a ceny nafty

Poradna

Poslední dotaz: Uhrada ceny školení/kurzu
Poradna > Právní poradna > Pracovní právo > Uhrada ceny školení/kurzu

Otázka: Dobrý den, v blízké budoucnosti mám nastoupit na kvalifikační kurz, na který mne posílá můj zaměstnavatel. Před kurzem mi nikdo žádné pořádné informace neposkytl, jen to, že jsem byl přihlášen na ten...Více

Právní poradna

Sociální poradna

Investiční poradna

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Průvodce výpisem z katastru nemovitostí

Průvodce výpisem z katastru nemovitostí

Vyznat se ve výpisu z katastru nemovitostí je často složité. Připravili jsme průvodce, který vám pomůže se zorientovat v jeho jednotlivých částech.

Muzeum bankovek a mincí

Na Peníze.cz najdete největší sbírku platných i historických bankovek a mincí.

Muzeum bankovek

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Kurzové riziko, Zůstatek na účtu ze stavebního spoření, Vstupní cena, spekulace, daňové úniky, čsú, cílování inflace, inflace, zpětné zdanění, nekalá reklama, aktiva fondu, není co závidět, ČP Invest Fond ropného a energetického průmyslu, tuzemský platební styk, rohlíčky, Fond korporátních dluhopisů ČP Invest, předlužení, Radim Juchelka

6B28189, 3U22744, 3Z03663, 2M60825, 4L54336, 1A08515, 1A08519, 1A08522, 1A08524, 1A08526, 1B02580, 1A08528, 1A08530, 1A08531, 3C14595

Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.