Bytprům, výrobní družstvo v Ostravě, IČO: 00031488 - Obchodní rejstřík

Tento výpis z obchodního rejstříku obsahuje údaje o společnosti Bytprům, výrobní družstvo v Ostravě Údaje byly staženy 30. 11. 2021 z datové služby justice.cz dle IČO 00031488. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 00031488 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!

Výpis z obchodního rejstříku

Rejstřík
ARES
 
DPH
 
 
 
 
 
Datum zápisu20. 9. 1920
Obchodní firma
od 30. 12. 1965

Bytprům, výrobní družstvo v Ostravě

od 5. 1. 1954 do 30. 12. 1965

Bytprům, lidové družstvo bytového průmyslu v Ostravě

od 14. 9. 1950 do 5. 1. 1954

Bytprům - družstevní podnik bytového průmyslu v Ostravě, zapsané společenstvo s ručením obmezeným

od 5. 4. 1929 do 14. 9. 1950

Bytprům - družstevní podnik bytového průmyslu v Mor. Ostravě, zapsané společenstvo s ručením obmezeným

od 20. 9. 1920 do 5. 4. 1929

Výrobní družstvo malířů pokojů, písma, natěračů a příbuzných odvětví v Mor. Ostravě, zapsané společenstvo s ručením obmezeným

Prověřit exekuceReputace firmy
Adresa sídla
od 24. 11. 2021
Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Ostrava-město
Obec: Ostrava
Část obce: Hulváky
Ulice: Varšavská
Adresní místo: Varšavská 1572/95
PSČ: 70900
od 10. 5. 2017 do 24. 11. 2021
Ostrava, Varšavská , PSČ 709 00
od 23. 4. 2014 do 10. 5. 2017
Ostrava, Výškovická , PSČ 700 30
od 7. 3. 2000 do 23. 4. 2014
Ostrava - Zábřeh, Výškovická 38
od 9. 6. 1987 do 7. 3. 2000
Ostrava 1, Přívozská 3
od 20. 1. 1971 do 9. 6. 1987
Ostrava I, Puchmajerova 2
od 20. 10. 1950 do 20. 1. 1971
Ostrava I, Vítkovická 18
od 14. 9. 1950 do 20. 10. 1950
Ostrava,
od 20. 9. 1920 do 14. 9. 1950
Mor. Ostrava,
IČO
od 20. 9. 1920

00031488

DIČ

CZ00031488

Identifikátor datové schránky:qtsn4k3
Právní forma
od 20. 9. 1920
Družstvo
Spisová značka2 DrXXIII, Krajský soud v Ostravě
Předmět podnikání
od 12. 8. 2014
- malířství, lakýrnictví a natěračství
od 12. 8. 2014
- silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené h motnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí.
od 21. 12. 2012
- pokrývačství, tesařství
od 21. 12. 2012
- klempířství a oprava karosérií
od 21. 12. 2012
- zámečnictví, nástrojářství
od 21. 12. 2012
- truhlářství, podlahářství
od 21. 12. 2012
- montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny
od 21. 12. 2012
- montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení
od 21. 12. 2012
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
od 21. 12. 2012 do 12. 8. 2014
- silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly o největší povolené hmotnosti n ad 3,5 tuny, - nákladní mezinárodní provozovaná vozidly o největší povolené hmotnosti nad 3,5 tuny".
od 14. 9. 2006 do 21. 12. 2012
- údržba motorových vozidel a jejich příslušenství
od 29. 11. 2005
- podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady
od 11. 9. 2004
- provádění staveb, jejich změn a odstraňování
od 11. 9. 2004
- vodoinstalatérství, topenářství
od 11. 9. 2004
- poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob
od 11. 9. 2004 do 21. 12. 2012
- vedlejší činnost v dopravě
od 11. 9. 2004 do 21. 12. 2012
- montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení
od 24. 12. 2002 do 21. 12. 2012
- ubytovací služby
od 22. 6. 2000 do 21. 12. 2012
- montáž měřidel
od 15. 10. 1997
- izolatérství
od 15. 10. 1997 do 29. 3. 2002
- polygrafická výroba
od 15. 10. 1997 do 11. 9. 2004
- provádění staveb, včetně jejich změn, udržovacích prací na nich a jejich odstraňování
od 15. 10. 1997 do 11. 9. 2004
- topenářství
od 15. 10. 1997 do 21. 12. 2012
- montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených plynových zařízení, plnění tlakových nádob plyny
od 15. 10. 1997 do 21. 12. 2012
- truhlářství
od 15. 10. 1997 do 21. 12. 2012
- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
od 15. 10. 1997 do 21. 12. 2012
- silniční motorová doprava nákladní
od 15. 10. 1997 do 12. 8. 2014
- kopírovací práce
od 9. 6. 1993
- zpracování kamene
od 9. 6. 1993 do 15. 10. 1997
- provádění inž. staveb vč. sídlištních celků
od 9. 6. 1993 do 15. 10. 1997
- provádění průmyslových staveb
od 9. 6. 1993 do 15. 10. 1997
- provádění bytových a občanských staveb
od 9. 6. 1993 do 15. 10. 1997
- stavitel (provádění jednoduchých staveb a subdob.)
od 9. 6. 1993 do 15. 10. 1997
- montáž opr. a revize vyhr. plyn. zař., plnění tlak. nádob dle oprávnění ITI Praha, pobočka Ostrava ev. č. 1408/12.10/92-PZ-IV, VII ze dne 12.10.1992
od 9. 6. 1993 do 15. 10. 1997
- provádění, projektování a vyhodnocování geolog. prací
od 9. 6. 1993 do 15. 10. 1997
- silniční motorová doprava
od 9. 6. 1993 do 15. 10. 1997
- síto a gumotisk, chemigrafie, stareotypie, galvanoplastika, ofs. tisk - specifikace: sítotisk, gumotisk
od 9. 6. 1993 do 15. 10. 1997
- provádění tepelných a hlukových izolací
od 9. 6. 1993 do 7. 3. 2000
- projektová činnost v IV
od 9. 6. 1993 do 24. 12. 2002
- studnářství s vyjímkou zříz. studní hornickým způsobem
od 9. 6. 1993 do 11. 9. 2004
- jiná vedlejší činnost v dopravě
od 9. 6. 1993 do 11. 9. 2004
- vodoinstalatérství
od 9. 6. 1993 do 21. 12. 2012
- malování, lakování a sklenářské práce
od 9. 6. 1993 do 21. 12. 2012
- kopírovací práce
od 9. 6. 1993 do 21. 12. 2012
- pokrývačství
od 9. 6. 1993 do 21. 12. 2012
- klempířství
od 9. 6. 1993 do 21. 12. 2012
- výroba cementového zboží a umělého kamene
od 9. 6. 1993 do 21. 12. 2012
- zámečnictví
od 21. 5. 1979 do 9. 6. 1993
- montáž těsnění oken a dveří
od 20. 12. 1978 do 9. 6. 1993
- výroba v oboru stavebním: hlavní stavební výroba, přidružená stavební výroba, klempířství, zámečnictví, roletářství a zakázková výroba drobných textilních výrobků, truhlářství, cementářská a kamenosochařská výroba, silniční a zemní práce, studnářství, výroba a montáž vzduchotechnických zařízení; podle zvláštních oprávnění: geologické a hydrogeologické práce, projektování a inž. činnost, světlotisk a sítotisk
od 20. 12. 1978 do 9. 6. 1993
- cementářství a kamenosochařství
od 20. 12. 1978 do 9. 6. 1993
- silniční a zemní práce
od 20. 12. 1978 do 9. 6. 1993
- studnařství
od 20. 12. 1978 do 9. 6. 1993
- lakýrnictví
od 20. 12. 1978 do 9. 6. 1993
- pokládání podlahových krytin
od 20. 12. 1978 do 9. 6. 1993
- truhlářství
od 20. 12. 1978 do 9. 6. 1993
- montáž a údržba vzduchotechnických zařízení
od 20. 12. 1978 do 9. 6. 1993
- podle zvláštních oprávnění: geologické a hydrogeologické práce, projektování a inž. činnost, světlotisk a sítotisk, příležitostná doprava různého materiálu
od 20. 12. 1978 do 9. 6. 1993
- roletářství a zakázková výroba drobných textilních výrobků
od 20. 12. 1978 do 9. 6. 1993
- revize tlakových nádob
od 11. 5. 1978 do 20. 12. 1978
- rozmnožování sítotisku v rozsahu zvl. oprávnění
od 7. 7. 1977 do 20. 12. 1978
- výroba v oboru stavebním: HSV, PSV, klempířství, zámečnictví, roletářství, zakázková výroba drobných bytových doplňků ze dřeva
od 7. 7. 1977 do 20. 12. 1978
- zakázková výroba drobných bytových doplňků ze dřeva
od 18. 6. 1976 do 7. 7. 1977
- výroba v oboru stavebním: HSV, PSV, klempířství, zámečnictví, roletářství
od 18. 6. 1976 do 20. 12. 1978
- roletářství
od 18. 6. 1976 do 20. 12. 1978
- projekce podle zvl. oprávnění
od 18. 6. 1976 do 20. 12. 1978
- provádění revizí tlakových nádob
od 18. 6. 1976 do 20. 12. 1978
- příležitostná doprava různého materiálu v rámci uděleného povolení
od 18. 6. 1976 do 9. 6. 1993
- zednictví
od 18. 6. 1976 do 9. 6. 1993
- pokrývačství
od 18. 6. 1976 do 9. 6. 1993
- natěračství staveb, nábytku a konstrukcí
od 18. 6. 1976 do 9. 6. 1993
- instalatérství (včetně revizí plynových zařízení)
od 18. 6. 1976 do 9. 6. 1993
- malířství pokojů
od 18. 6. 1976 do 9. 6. 1993
- kamnářství a obkladačství
od 18. 6. 1976 do 9. 6. 1993
- sklenářství
od 18. 6. 1976 do 9. 6. 1993
- lepení podlah
od 18. 6. 1976 do 9. 6. 1993
- klempířství
od 18. 6. 1976 do 9. 6. 1993
- elektroinstalatérství a hromosvodářství (montáž, údržba a opravy elektro-zařízení včetně revizí)
od 18. 6. 1976 do 9. 6. 1993
- maloobchodní prodej vlastních výrobků, doplňkový prodej výrobků souvisejících s poskytovanými službami
od 30. 10. 1975 do 18. 6. 1976
- 1. výroba v oboru stavebním:
od 30. 10. 1975 do 18. 6. 1976
- HSV
od 30. 10. 1975 do 18. 6. 1976
- PSV
od 30. 10. 1975 do 18. 6. 1976
- klempířství
od 30. 10. 1975 do 18. 6. 1976
- roletářství
od 30. 10. 1975 do 18. 6. 1976
- poskytování služeb v oborech:
od 30. 10. 1975 do 18. 6. 1976
- projekce
od 30. 10. 1975 do 18. 6. 1976
- zednictví
od 30. 10. 1975 do 18. 6. 1976
- pokrývačství
od 30. 10. 1975 do 18. 6. 1976
- natěračství staveb, nábytku a konstrukcí
od 30. 10. 1975 do 18. 6. 1976
- instalatérství (včetně revizí plynových zařízení)
od 30. 10. 1975 do 18. 6. 1976
- malířství pokojů
od 30. 10. 1975 do 18. 6. 1976
- kamnářství a obkladačství
od 30. 10. 1975 do 18. 6. 1976
- roletářství
od 30. 10. 1975 do 18. 6. 1976
- sklenářství
od 30. 10. 1975 do 18. 6. 1976
- lepení podlah
od 30. 10. 1975 do 18. 6. 1976
- provádění demoličních prací budov, průmyslových objektů a technologického zařízení
od 30. 10. 1975 do 18. 6. 1976
- 2. příležitostná doprava různého materiálu v rámci uděleného povolení
od 30. 10. 1975 do 18. 6. 1976
- 3. maloobchodní prodej vlastních výrobků, doplňkový prodej výrobků souvisejících s poskytovanými službami
od 30. 10. 1975 do 18. 6. 1976
- elektroinstalatérství a hromosvodářství (montáž, údržba a opravy elektro-zařízení včetně revizí)
od 30. 10. 1975 do 18. 6. 1976
- zámečnictví
od 30. 10. 1975 do 20. 12. 1978
- písmomalířství
od 30. 10. 1975 do 9. 6. 1993
- zámečnictví
od 23. 4. 1975 do 30. 10. 1975
- stavební výroba (HSV, PSV a projekce) a opravářská a údržbářská činnost v těchto základních oborech: zednictví pokrývačství klempířství natěračství staveb, nábytku a konstrukcí instalatérství (včetně revizní činnosti plynových zařízení) malířství pokojů kamnářství a obkládačství elektroinstalatérství a hromosvodařství (montáž, údržba a opravy elektro-zařízení včetně revizní činnosti) zámečnictví písmomalířství roletářství sklenářství a lepení podlah provádění demoličních prací budov, průmyslových objektů a technologických zařízení příležitostná doprava různého materiálu v rámci uděleného povolení
od 6. 5. 1974 do 23. 4. 1975
- stavební výroba (HSV, PSV a projekce) a opravářská a údržbářská činnost v těchto základních oborech: zednictví pokrývačství klempířství natěračství staveb, nábytku a konstrukcí instalatérství (včetně revizní činnosti plynových zařízení) malířství pokojů kamnářství a obkládačství elektroinstalatérství a hromosvodařství (montáž, údržba a opravy elektro-zařízení včetně revizní činnosti) zámečnictví písmomalířství roletářství sklenářství a lepení podlah výroba stavebních hmot jako soklového kamenoštěrku a drtě provádění demoličních prací budov, průmyslových objektů a technologických zařízení příležitostná doprava různého materiálu v rámci uděleného povolení slévárenství barevných kovů - ve kterých jsou zajišťovány i služby obyvatelstvu a organizacím
od 29. 10. 1970 do 6. 5. 1974
- stavební výroba (HSV, PSV a projekce) a opravářská a údržbářská činnost v těchto základních oborech: zednictví pokrývačství klempířství natěračství staveb, nábytku a konstrukcí instalatérství malířství pokojů kamnářství a obkládačství elektroinstalatérství a hromosvodařství zámečnictví písmomalířství roletářství sklenářství a lepení podlah - ve kterých jsou zajištěny i služby obyvatelstvu
od 29. 10. 1970 do 30. 10. 1975
- obchodní činnost související s výrobou, opravářskými a údržbářskými pracemi a se zajišťováním služeb
od 27. 11. 1969 do 29. 10. 1970
- výroba a opravářské a údržbářské práce v odvětví stavebním zejména v těchto základních oborech: malířství pokojů natěračství staveb, nábytku a konstrukcí klempířství instalatérství kamnářství zámečnictví sklenářství roletářství písmomalířství pokryvačství elektroinstalatérství hromosvodařství zednictví
od 27. 11. 1969 do 29. 10. 1970
- zajišťování služeb obyvatelstvu v oborech: malířství pokojů natěračství staveb a nábytku klempířství instalatérství kamnářství roletářství sklenářství pokryvačství elektroinstalatérství hromosvodařství zednictví
od 26. 7. 1951 do 27. 11. 1969
- kamnářství a obklady stěn a dlažeb
od 26. 7. 1951 do 27. 11. 1969
- instalatérství vody, plynu a ústředního topení
od 26. 7. 1951 do 27. 11. 1969
- isolace všeho druhu ( tepelná, zvuková a proti vodě )
od 26. 7. 1951 do 27. 11. 1969
- chromování a pokování železných předmětů
od 26. 7. 1951 do 27. 11. 1969
- elektrotechnický
od 26. 7. 1951 do 27. 11. 1969
- mechanický
od 26. 7. 1951 do 27. 11. 1969
- mědikovecký
od 26. 7. 1951 do 27. 11. 1969
- pasířský
od 26. 7. 1951 do 27. 11. 1969
- nožířský
od 26. 7. 1951 do 27. 11. 1969
- kovářský a podkovářský
od 26. 7. 1951 do 27. 11. 1969
- radiomechanický
od 14. 9. 1950 do 27. 11. 1969
- malířství pokojů
od 28. 1. 1946 do 14. 9. 1950
- kamenictví
od 28. 1. 1946 do 14. 9. 1950
- pila
od 28. 1. 1946 do 14. 9. 1950
- parketářství
od 28. 1. 1946 do 14. 9. 1950
- elektotechnictví
od 28. 1. 1946 do 14. 9. 1950
- výroba cihel a betonových výrobků
od 28. 1. 1946 do 14. 9. 1950
- výroba kachlového zboží a hrnčířství
od 28. 1. 1946 do 14. 9. 1950
- společný nákup surovin, cizích výrobků
od 28. 1. 1946 do 14. 9. 1950
- prodej výrobků vlastních i cizích
od 28. 1. 1946 do 14. 9. 1950
- doplnění bytových zařízení
od 28. 1. 1946 do 14. 9. 1950
- zřizování rekreačních středisek: ubytování a stravování s provozem ve vlastní režii, ve kterých bude členům a jejich příbuzným umožněn levný pobyt v době dovolené
od 28. 1. 1946 do 26. 7. 1951
- instalace vody, plynu a ústředního topení
od 28. 1. 1946 do 26. 7. 1951
- isolace všeho druhu ( tepelná, zvuková a proti vodě ), veškerých dlažeb a obkladů stěn
od 28. 1. 1946 do 26. 7. 1951
- chromování a pokování železných předmětů a jiných příbuzných odvětví
od 28. 1. 1946 do 27. 11. 1969
- písmomalířství
od 28. 1. 1946 do 27. 11. 1969
- natěračství a lakýrnictví
od 28. 1. 1946 do 27. 11. 1969
- zámečnictví
od 28. 1. 1946 do 27. 11. 1969
- pokrývačství
od 28. 1. 1946 do 27. 11. 1969
- truhlářství a stavební stolářství
od 28. 1. 1946 do 27. 11. 1969
- sklenářství
od 28. 1. 1946 do 27. 11. 1969
- čalounictví
od 28. 1. 1946 do 27. 11. 1969
- niklování
od 5. 4. 1929 do 28. 1. 1946
- Účelu toho má býti dosaženo následujícím způsobem: a) zřízením společných dílen b) provozováním výroby na účet společný c) předáváním surovin členům a přijímáním hotových výrobků k dalšímu zhodnocení ve svých prodejnách d) pracováním všemi výchovnými a jinými prostředky k odbornému zdokonalení svých členů
od 4. 4. 1925 do 5. 4. 1929
- Účelu toho má býti dosaženo následujícím způsobem: a) zřízením společných dílen b) provozováním výroby na účet společný c) předáváním surovin členům a přijímáním hotových výrobků k dalšímu zhodnocení ve svých prodejnách d) pracováním všemi výchovnými a jinými prostředky k odbornému zdokonalení svých členů e) podporováním spořivosti svých členů, přijímáním a úrokováním členských úspor
od 4. 4. 1925 do 5. 4. 1929
- Činnost družstva jest ve smyslu § 85 zák. o přímých daních osobních ze dne 25. října 1896, čís. 220 ř.z., obmezena na členy. Nečlenové mohou býti zaměstnáni jen tenkráte, pakliže člen buďto nemocí nebo jinak byl zaneprázdněn, anebo při zvláště velkém návalu výroby. Takové zaměstnání nečlenů na výpomoc nesmí však trvati déle šesti měsíců v roce, při čemž počet pracovních dnů takto mimořádně zaměstnaných nečlenů nesmí do roka přesahovati 1/10 pracovních dnů členů, při čemž se stanoví 300 pracovních dnů do roka.
od 4. 4. 1925 do 28. 1. 1946
- instalatérství
od 4. 4. 1925 do 28. 1. 1946
- a jiných příbuzných odvětví stavebnictví
od 4. 4. 1925 do 28. 1. 1946
- Účelem družstva jest podporovati své členy v jich živnosti, hospodaření, práci, podnikavosti a vynalézavosti společným nákupem surovin, potřeb i nástrojů, sloužících ku provozování vytčené působnosti.
od 4. 4. 1925 do 26. 7. 1951
- kamnářství
od 4. 4. 1925 do 27. 11. 1969
- klempířství
od 4. 4. 1925 do 27. 11. 1969
- zlacení
od 20. 9. 1920 do 4. 4. 1925
- podporovati členy své v jejich živnosti a hospodaření společným nákupem suroviny, potřeb i nástrojů k provozování:
od 20. 9. 1920 do 4. 4. 1925
- zlacení a jiných příbuzných odvětví
od 20. 9. 1920 do 4. 4. 1925
- zadáváním jich členům družstva, přenecháváním dílen družstva k užívání, společným prodejem členských výrobků z tohoto oboru i provozováním téže výroby na vlastní účet družstva s použitím členů jako pracovních sil
od 20. 9. 1920 do 28. 1. 1946
- malířství pokojů
od 20. 9. 1920 do 28. 1. 1946
- malířství písma
od 20. 9. 1920 do 28. 1. 1946
- natěračství
Ostatní skutečnosti
od 12. 8. 2014
- Změnou stanov, schválenou členskou schůzí dne 06.06.2014, se družstvo podřizuje zákonu č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech, jako celku.
od 29. 11. 2005 do 12. 8. 2014
- Podpisování: Podpisování se děje tak, že k názvu družstva připojí předseda nebo místopředseda a další člen představenstva, kterým může být rovněž místopředseda, vlastnoruční podpis.
od 17. 11. 1992 do 19. 4. 2014
- Nedělitelný fond: Výše nedělitelného fondu: 46 473 768,-Kč
od 31. 12. 1991 do 17. 11. 1992
- Ručení: Člen je povinen přispět k úhradě ztráty družstva, vykázané v ročním účetním výkaze podle rozhodnutí členské schůze a k úhradě schodku při zrušení družstva likvidací. Uhrazovací povinnost je omezena částkou rovnající se: a) u členů družstva dvojnásobku základního členského podílu b) u členů představenstva, kontrolní komise, komise péče o členy trojnásobku základního členského podílu c) u místopředsedy družstva a vedoucích provozoven čtyřnásobku základního členského podílu d) u předsedy družstva pětinásobku základního členského podílu Při skončení členství úmrtím člena je uhrazovací povinnost omezena výší základního členského podílu.
od 31. 12. 1991 do 17. 11. 1992
- Zřízení: Podnik tento je lidovým družstvem podle par. 157 ústavy a je založen podle zákona o družstvech. Byly přijaty nové stanovy, schválené výročním shromážděním delegátů dne 29.3.1991.
od 19. 12. 1988 do 31. 12. 1991
- Zřízení: Podnik tento je lidovým družstvem podle par. 157 ústavy a je založen podle zákona o družstvech. Podle usnesení ze shoráždění delegátů výrobního družstva, konaného dne 11. listopadu 1988 byly přijaty nové stanovy s účinností od 1. ledna 1989.
od 20. 12. 1978
- Podle shromáždění delegátů tohoto družstva, ze dne 23.9.1978, shromáždění delegátů družstva Stavba ze dne 22.9.1978, podle společné členské schůze obou družstev, konané dne 16.listopadu 1978 a se souhlasem Českého svazu výrobních družstev v Praze ze dne 6.11.1978, zn. 0442/22-12094/78: s l o u č i l o se s tímto družstvem, jako družstvem přejímacím družstvo STAVBA, výrobní družstvo v Ostravě, jako družstvo přejímané (zrušené), v jeden hospodářský celek. Dnem sloučením, t.j. 1. ledna 1979, přechází veškerý majetek, práva a závazky přejímaného družstva bez likvidace na družstvo přejímací.
od 30. 10. 1975 do 31. 12. 1991
- Ručení: Každý člen je povinen přispět k úhradě ztráty družstva, vykázané v ročním účetním výkaze podle rozhodnutí členské schůze a k úhradě schodku zjištěného při zrušení družstva likvidací částkou rovnající se dvojnásobku členského podílu.
od 11. 7. 1973
- Rozhodnutím Českého svazu výrobních družstev v Praze z 31. května 1973, zn. 0442/23-9385/73 sloučilo se toto družstvo jako družstvo přejímací podle § 91 odst. 2 hosp. zák. č. 109/64 Sb. ve znění zák. č. 138/70 Sb. s družstvem DRUMON výrobní družstvo se sídlem Ostrava-Vítkovice, Místecká č. 133, jako družstvem zanikajícím. Majetek, práva a závazky zanikajícího družstva přecházejí dnem sloučení na družstvo přejímající.
od 26. 11. 1969
- Podle usnsení dílčích členských schůzí tohoto družstva, konaných ve dnech 16., 17., 22., 25., 26., 29.9. a 30. září 1969 a usnesení dílčích členských schůzí družstva ELEKTRO - INSTALACE pracovního a výrobního družstva OSTRAVA, konaných ve dnech 5., 8., 9. a 12. září 1969, dále "Dohody o sloučení družstev" ze dne 30. září 1969, bylo za s o u h l a s u a usnesení 14. schůze představenstva Českého svazu výrobních družstev v Praze ze dne 24. září 1969 pod čís. 143 e) s l o u č e n o družstvo ELEKTRO - INSTALACE pracovní a výrobní družstvo OSTRAVA bez likvidace ke dni 1. října 1969 - jako družstvo přejímané (slučované) a výrobním družstvem Bytprům v Ostravě - jako družstvo přejímacím, a to tak, že přejímané družstvo dnem sloučení z a n i k á a veškerá jeho práva a závazky přejímá dnem 1.10.1969 družstvo přejímací - Bytprům, výrobní družstvo v Ostravě.
od 30. 12. 1965 do 30. 10. 1975
- Ručení: Každý člen je povinen přispět podle rozhodnutí valné hromady k úhradě ztráty družstva, vykázané v ročním účetním výkaze podle rozhodnutí členské schůze a k úhradě schodku zjištěného při zániku družstva. Uhražovací povinnost je omezena částkou rovnající se dvojnásobku členského podílu.
od 30. 12. 1965 do 17. 11. 1992
- Členský podíl činí 500,-Kč a může být zaplacen ve splátkách nejpozději do jednoho roku od přijetí za člena. Zápisné činí 10,-Kč.
od 30. 12. 1965 do 29. 11. 2005
- Podpisování: Podpisování se děje tak, že k názvu družstva připojí předseda nebo místopředseda a další člen představenstva vlastnoruční podpis.
od 30. 12. 1965 do 12. 8. 2014
- Zastupování: Družstvo zastupuje a za ně jedná předseda nebo místopředseda.
od 3. 10. 1958 do 30. 12. 1965
- Zastupování: Před úřady a jinými orgány zastupuje družstvo jménem představenstva vždy předseda nebo jeho zástupce (místopředseda) a jeden další člen představenstva.
od 3. 10. 1958 do 30. 12. 1965
- Podpisování: Listiny závažného obsahu, vydávané jménem družstva, podepisuje vždy předseda nebo jeho zástupce (místopředseda) a další člen představenstva.
od 5. 4. 1956 do 30. 12. 1965
- Ručení: Každý člen je povinen přispět podle rozhodnutí valné hromady k úhradě ztráty družstva, vykázané v ročním účetním výkazu, jakož i k úhradě schodku zjištěného při zrušení družstva, a to nejvýše částkou, rovnající se dvojnásobku členského podílu.
od 1. 2. 1955 do 30. 3. 1955
- Náhradní orgán: Josef Nykl, bytem Ostrava VII, Okružní 19 František Kleszcz, bytem Nový Jičín, Havlíčkova 7 Ludvík Lančík, bytem Ostrava V, Sologubova 15 Zastupování: Náhradní orgán vykonává působnost výboru a revisní komise v mezích stanov družstva a ustanovení zák. č. 53/54 Sb. Podpisování: K názvu podniku připojí své podpisy dva členové náhradního orgánu.
od 5. 1. 1954 do 5. 4. 1956
- Ručení: Za závazky družstva v případě likvidace nebo platební neschopnosti družstva ručí každý člen nejen svým podílem, ale i další částkou ve výši dvojnásobku podílu.
od 5. 1. 1954 do 30. 12. 1965
- Členský podíl: 500,-Kč Zápisné: 100,-Kč
od 14. 9. 1950 do 5. 1. 1954
- Závodní podíl: Závodní podíl činí 1.000,Kč a jest splatný najednou nebo v přiměřených splátkách do jednoho roku od doby, kdy byl žadatel za člena přijat.
od 14. 9. 1950 do 5. 1. 1954
- Ručení: Ručení členů jest jednonásobné za každý upsaný podíl.
od 14. 9. 1950 do 1. 2. 1955
- Podepisování: Podepisování družstva se děje tak, že pod název podniku připojí své podpisy dva členové představenstva.
od 14. 9. 1950 do 1. 2. 1955
- Zastupování: Zastupovati jsou oprávněni vždy dva členové představenstva.
od 14. 9. 1950 do 19. 12. 1988
- Podnik tento je lidovým družstvem podle par. 157 ústavy a je založen podle zákona o družstvech.
od 14. 9. 1950 do 31. 12. 1991
- Vyhlášky družstva nabývají platnosti vyvěšením na oznamovacích tabulích hlavního závodu i všech provozoven družstva.
od 16. 3. 1948 do 28. 6. 1948
- Výměrem Moravskoslezského zemského národního výboru expositury v Ostravě ze dne 1. března 1948 č.j. VI/2-845/48, podle dekretu presidenta republiky ze dne 19.5.1945 č. 5 Sb., zavedena byla do podniku národní správa a národním správcem firmy byl ustanoven: Oskar Horák, bytem Ostrava, Nám. Republiky 13 Tento národní správce zastupuje firmu v mezích citovaného výměru a dekretu a bude znamenati firmu tak, že pod její znění s dodatkem ...národní správa...připojí svůj vlastnoruční podpis.
od 28. 8. 1945 do 29. 7. 1947
- Výměrem Zemského národního výboru-expositury v Mor. Ostravě ze dne 8. srpna 1945 č.j. IV-96/1/1945 byla podle dekretu presidenta republiky ze dne 19. května 1945 zavedena dočasná národní správa a dočasní národní správci: Oskar Horák, bytem Mor.Ostrava-Zábřeh n./O, Pěnkaví 42 Antonín Hruška, bytem Mor.Ostrava-Mar.Hory, Kollárova 16a Antonín Šerák, bytem Mor.Ostrava, Na příkopech 1 Tito dočasní správci zastupují společenstvo kolektivně v mezích citovaného dekretu a výměru a znamenají firmu tím způsobem, že pod její znění připojí společně své vlastnoruční podpisy s dodatkem:"dočasný národní správce".
od 28. 12. 1944 do 30. 12. 1965
- Podle odstavce 1. nařízení ministra spravedlnosti čís. 72/1944 Sb. vyznačuje se, že v důsledku změny § 38, odstavce 2. stanov, svolává se nyní valná hromada pozvánkou, zaslanou nejméně 8 dnů před valnou hromadou všem členům družstva jednoduchými dopisy.
od 3. 3. 1942 do 28. 1. 1946
- Znění firmy též německy: Wohnind Genossenschafliche Unternehmung der Wohnungs - Industrie in Mäh. Ostrau, registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung
od 25. 5. 1938 do 14. 9. 1950
- Závodní podíl: První závodní podíl jest členem splatný nejpozději do tří let, počítajíc od konce roku, v němž byl za člena přijat; další závodní podíly splácejí se v měsíčních lhůtách po 85,-Kč v téže době.
od 31. 5. 1937 do 25. 5. 1938
- Závodní podíl: Závodní podíl jest splatný do tří let od konce roku, v němž byl za člena přijat.
od 16. 5. 1936 do 31. 5. 1937
- Závodní podíl: Závodní podíl činí 1.000,-Kč a je nedílný. První závodní podíl musí býti splacen nejpozději do roka ode dne upsání a další závodní podíly splácejí se v měsíčních lhůtách po 85,-Kč nejpozději do roka ode dne upsání počítaje.
od 5. 4. 1929 do 3. 3. 1942
- Znění firmy též německy: Bytprům Genossenschafliche Unternehmung der Wohnungs - Industrie in Mäh. Ostrau, registrierte Genossenschaft mit beschränkter Haftung
od 4. 4. 1925 do 16. 5. 1936
- Závodní podíl: Závodní podíl obnáší 1.000,-Kč a jest splatný nejdéle do 3 měsíců ode dne upsání. Každý člen ručí svým závodním podílem a jednonásobným obnosem tohoto podílu.
od 4. 4. 1925 do 14. 9. 1950
- Znamenání: Znamenání firmy děje se tím způsobem, že k firmě družstva připojí dva členové představenstva své vlastnoruční podpisy.
od 4. 4. 1925 do 14. 9. 1950
- Zastupování: K zastupování oprávněni jsou dva kteříkoliv členové představenstva.
od 16. 4. 1924 do 4. 4. 1925
- Závodní podíl: Závodní podíl činí 1.000,-Kč a je nedělitelný. Spláci se v měsíčních lhůtách po 85,-Kč nejdéle do roka ode dne upsání počítaje.
od 3. 3. 1923 do 5. 4. 1929
- Znění firmy též německy: Produktivgenossenschaft der Zimmer Schriften-Maler, Anstreicher und verwandten Jewerle in Mähr. Ostrau, Jesellschaft m.b.h.
od 20. 9. 1920 do 16. 4. 1924
- Závodní podíl: Jeden závodní podíl obnáší 300,-Kč splatný v měsíčních lhůtách po 25,-Kč nejdéle do roka upsání.
od 20. 9. 1920 do 4. 4. 1925
- Znamenání: Znamenání za společenstvo děje se tímto způsobem, že pod firmou družstva připíší dva členové představenstva vlastní rukou svá jména.
Kapitál
od 17. 11. 1992 do 12. 8. 2014
Zapisovaný základní kapitál 20 000 000 Kč.
Rizikovost společnosti

Rizikovost společnosti
Statutární orgán
od 14. 8. 2019
MILAN PLAČEK - předseda představenstva
Ostrava - Martinov, Martinovská, PSČ 723 00
den vzniku členství: 7. 6. 2019
den vzniku funkce: 7. 6. 2019
od 14. 8. 2019
JOSEF SKÝBA - místopředseda představenstva
Ostrava - Zábřeh, Chrjukinova, PSČ 700 30
den vzniku členství: 7. 6. 2019
den vzniku funkce: 7. 6. 2019
od 14. 8. 2019
HANA FOLTÝNKOVÁ - člen představenstva
Markvartovice, Šilheřovická, PSČ 747 14
den vzniku členství: 7. 6. 2019
od 14. 8. 2019
MILAN GAJDA - člen představenstva
Markvartovice, Polní, PSČ 747 14
den vzniku členství: 7. 6. 2019
od 14. 8. 2019 do 26. 2. 2021
PAVEL HOPAN - člen představenstva
Ostrava - Poruba, Otakara Jeremiáše, PSČ 708 00
den vzniku členství: 7. 6. 2019 - 14. 2. 2021
od 27. 7. 2014 do 14. 8. 2019
ZDENĚK OTIPKA - člen představenstva
Ostrava - Poruba, náměstí Družby, PSČ 708 00
den vzniku členství: 3. 6. 2011 - 29. 5. 2019
od 23. 4. 2014 do 27. 7. 2014
ZDENĚK OTIPKA - člen představenstva
Lipová-lázně - Horní Lipová, , PSČ 790 63
den vzniku členství: 3. 6. 2011
od 23. 4. 2014 do 14. 8. 2019
MILAN PLAČEK - předseda družstva
Ostrava - Martinov, Martinovská, PSČ 723 00
den vzniku členství: 25. 4. 2003 - 29. 5. 2019
den vzniku funkce: 25. 4. 2003 - 29. 5. 2019
od 23. 4. 2014 do 14. 8. 2019
JOSEF SKÝBA - 1. místopředseda družstva
Ostrava - Zábřeh, Chrjukinova, PSČ 700 30
den vzniku členství: 3. 6. 2011 - 29. 5. 2019
den vzniku funkce: 3. 6. 2011 - 29. 5. 2019
od 23. 4. 2014 do 14. 8. 2019
PAVEL HOPAN - člen představenstva
Ostrava - Poruba, Otakara Jeremiáše, PSČ 708 00
den vzniku členství: 3. 6. 2011 - 29. 5. 2019
od 23. 4. 2014 do 14. 8. 2019
JAROSLAV MAGERA - člen představenstva
Krmelín, Stará cesta, PSČ 739 24
den vzniku členství: 3. 6. 2011 - 29. 5. 2019
od 9. 8. 2011 do 16. 1. 2013
Jiří Rada - člen představenstva
Ostrava - Moravská Ostrava, Hornická, PSČ 702 00
den vzniku členství: 3. 6. 2011 - 29. 11. 2012
od 9. 8. 2011 do 24. 6. 2013
Anna Bajnárková - 2. místopředseda družstva
Tísek, , PSČ 743 01
den vzniku členství: 3. 6. 2011 - 31. 5. 2013
den vzniku funkce: 3. 6. 2011 - 31. 5. 2013
od 9. 8. 2011 do 24. 6. 2013
Jiří Drga - člen představenstva
Bílovec - Bravinné, , PSČ 743 01
den vzniku členství: 3. 6. 2011 - 31. 5. 2013
od 9. 8. 2011 do 24. 6. 2013
Ladislav Zibura - člen představenstva
Kujavy, , PSČ 742 44
den vzniku členství: 3. 6. 2011 - 28. 2. 2013
od 9. 8. 2011 do 23. 4. 2014
Josef Skýba - 1. místopředseda družstva
Ostrava - Zábřeh, Chrjukinova, PSČ 700 30
den vzniku členství: 3. 6. 2011
den vzniku funkce: 3. 6. 2011
od 9. 8. 2011 do 23. 4. 2014
Pavel Hopan - člen představenstva
Ostrava - Poruba, O. Jeremiáše, PSČ 708 00
den vzniku členství: 3. 6. 2011
od 9. 8. 2011 do 23. 4. 2014
Jaroslav Magera - člen představenstva
Krmelín, Stará cesta, PSČ 739 24
den vzniku členství: 3. 6. 2011
od 9. 8. 2011 do 23. 4. 2014
Zdeněk Otipka - člen představenstva
Lipová - lázně, , PSČ 790 61
den vzniku členství: 3. 6. 2011
od 9. 7. 2007 do 7. 8. 2008
Martin Piatka - člen představenstva
Ostrava - Dubina, Jana Maluchy 91/221, PSČ 700 30
den vzniku členství: 1. 6. 2007 - 30. 4. 2008
od 9. 7. 2007 do 9. 8. 2011
Břetislav Hajduček - 1. místopředseda družstva
Ostrava - Hrabůvka, Moravská 2873/118, PSČ 700 30
den vzniku členství: 1. 6. 2007 - 3. 6. 2011
den vzniku funkce: 1. 6. 2007 - 3. 6. 2011
od 9. 7. 2007 do 9. 8. 2011
Pavla Foltýnková - 2. místopředseda družstva
Ostrava - Lhotka, Televizní 313/12a, PSČ 725 28
den vzniku členství: 1. 6. 2007 - 3. 6. 2011
den vzniku funkce: 1. 6. 2007 - 3. 6. 2011
od 9. 7. 2007 do 9. 8. 2011
Jan Kubošek - člen představenstva
Ostrava - Petřkovice, Balbínova 572/17, PSČ 725 29
den vzniku členství: 1. 6. 2007 - 3. 6. 2011
od 9. 7. 2007 do 9. 8. 2011
Danuše Klosová - člen představenstva
Ostrava - Mariánské Hory, Korunní 55/980, PSČ 709 00
den vzniku členství: 1. 6. 2007 - 3. 6. 2011
od 9. 7. 2007 do 9. 8. 2011
Josef Skýba - člen představenstva
Ostrava - Zábřeh, Chrjukinova 17/1620, PSČ 700 30
den vzniku členství: 1. 6. 2007 - 3. 6. 2011
od 14. 9. 2006 do 9. 7. 2007
Pavla Foltýnková - člen představenstva
Ostrava - Lhotka, Televizní 313/12a, PSČ 725 28
den vzniku funkce: 25. 4. 2003 - 1. 6. 2007
od 5. 9. 2003 do 26. 11. 2003
Richard Krömer - člen představenstva
Ostrava - Poruba, 17. listopadu 750/60, PSČ 708 00
den vzniku členství: 25. 4. 2003 - 25. 9. 2003
od 5. 9. 2003 do 14. 9. 2006
Pavla Foltýnková - 1. místopředseda družstva
Ostrava - Lhotka, Televizní 313/12a, PSČ 725 28
den vzniku členství: 25. 4. 2003
den vzniku funkce: 25. 4. 2003 - 27. 10. 2005
od 5. 9. 2003 do 14. 9. 2006
Zdeněk Otipka - člen představenstva
Lipová - Lázně, Horní Lipová 267, PSČ 790 63
den vzniku členství: 25. 4. 2003
od 5. 9. 2003 do 9. 7. 2007
Jan Kubošek - 2. místopředseda družstva
Ostrava - Petřkovice, Balbínova )572/17, PSČ 725 29
den vzniku členství: 25. 4. 2003 - 1. 6. 2007
den vzniku funkce: 25. 4. 2003 - 1. 6. 2007
od 5. 9. 2003 do 9. 7. 2007
Aleš Kovařík - člen představenstva
Ostrava - Vítkovice, Obránců míru 25, PSČ 703 00
den vzniku členství: 25. 4. 2003 - 1. 6. 2007
od 5. 9. 2003 do 9. 7. 2007
Jaroslav Magera - člen představenstva
Krmelín, Stará cesta 50, PSČ 739 24
den vzniku členství: 25. 4. 2003 - 1. 6. 2007
od 5. 9. 2003 do 6. 2. 2008
Pavel Šrubař - člen představenstva
Frýdek-Místek, Zdeňka Štěpánka 1735, PSČ 738 01
den vzniku členství: 25. 4. 2003 - 22. 11. 2007
od 5. 9. 2003 do 9. 8. 2011
Libuše Kuboňová - člen představenstva
Paskov, Zářičí 351, PSČ 739 21
den vzniku členství: 25. 4. 2003 - 3. 6. 2011
od 5. 9. 2003 do 23. 4. 2014
Milan Plaček - předseda družstva
Ostrava - Martinov, Martinovská 3223, PSČ 723 00
den vzniku členství: 25. 4. 2003
den vzniku funkce: 25. 4. 2003
od 29. 6. 1999 do 1. 9. 2000
Josef Moll - člen představenstva
Nový Jičín, Nádražní 29
od 29. 6. 1999 do 5. 9. 2003
Miloslav Špaček - předseda družstva
Ostrava-Stará Bělá, Blanická 142/601
od 29. 6. 1999 do 5. 9. 2003
Miroslav Hajduček - 1. místopředseda družstva
Ostrava-Michálkovice, Skřivánčí 1
od 29. 6. 1999 do 5. 9. 2003
Libuše Kuboňová - 2. místopředseda družstva
Paskov, Zářičí 351
od 29. 6. 1999 do 5. 9. 2003
Marie Banarová - člen představenstva
Bílovec, Svobodova 744/12
od 29. 6. 1999 do 5. 9. 2003
Jan Kubošek - člen představenstva
Ostrava-Petřkovice, Balbínova 572
od 29. 6. 1999 do 5. 9. 2003
Milan Plaček - člen představenstva
Ostrava-Martinov, Martinovská 3223
od 29. 6. 1999 do 5. 9. 2003
Bohumír Vávra - člen představenstva
Frýdek-Místek, Beethovenova 1847
od 15. 10. 1997 do 29. 6. 1999
Brigita Papežová - předsedkyně družstva
Kozmice, Budovatelská 21
od 15. 10. 1997 do 29. 6. 1999
Radomír Myslivec - místopředseda družstva
Frenštát pod Radhoštěm, Okružní 1511
od 15. 10. 1997 do 29. 6. 1999
Libuše, Kuboňová - místopředsedkyně družstva
Paskov, Zářičí 351
od 15. 10. 1997 do 5. 9. 2003
Milan Grygerek - člen představenstva
Havířov, Čechova 4
od 22. 8. 1995 do 15. 10. 1997
Josef Prasličák - člen představenstva
Ostrava-Zábřeh, Jugoslávská 63
od 22. 8. 1995 do 15. 10. 1997
Libuše, Kuboňová - člen představenstva
Paskov, Zářičí 351
od 22. 8. 1995 do 15. 10. 1997
Radomír Myslivec - člen představenstva
Frenštát pod Radhoštěm, Záhumenní 1511
od 22. 8. 1995 do 29. 6. 1999
Miroslav Ciastoň - člen představenstva
Ostrava-Mar.Hory, J. Trnky 1150/3a
od 22. 8. 1995 do 29. 6. 1999
Arnošt Foltýnek - člen představenstva
Markvartovice 331,
od 22. 8. 1995 do 29. 6. 1999
Rudolf Schoffer - člen představenstva
Ostrava 1, Zimní 338
od 22. 8. 1995 do 29. 6. 1999
Pavel Šrubař - člen představenstva
Frýdek-Místek, Z.Štěpánka 1735
od 20. 7. 1994 do 22. 8. 1995
ing. Petra Heryánová - člen představenstva
Ostrava-Zábřeh, Výškovická 2549
od 20. 7. 1994 do 15. 10. 1997
Brigita Papežová - místopředseda představenstva
Ostrava 2, Bohumínská 48
od 10. 6. 1994 do 20. 7. 1994
ing. Petra Heryánová - místopředseda představenstva
Ostrava-Zábřeh, Výškovická 2549
od 31. 12. 1991 do 9. 6. 1993
ing. Jiří Miloň - člen představenstva
Ostrava 1, Šmeralova 12
od 31. 12. 1991 do 9. 6. 1993
Karel Pěkník - člen představenstva
Píšť 360,
od 31. 12. 1991 do 22. 8. 1995
Bohumír Vávra - člen představenstva
Frýdek-Místek, Beethovenova 1847
od 31. 12. 1991 do 29. 6. 1999
Karel Bordovský - člen představenstva
Ostrava-Poruba, Hlavní tř. 875
od 4. 4. 1990 do 31. 12. 1991
Jana Bohdalová - člen představenstva
Opava, Puškinova 8
od 4. 4. 1990 do 31. 12. 1991
Pavel Küpast - člen představenstva
Ostrava 1, Dimitrovova 56
od 4. 4. 1990 do 31. 12. 1991
ing. Zdeněk Slabý - člen představenstva
Ostrava-Poruba, O.Jeremiáše 1988
od 4. 4. 1990 do 31. 12. 1991
ing. Rostislav Střílka - člen představenstva
Opava, Budovatelská 11
od 4. 4. 1990 do 10. 6. 1994
ing. Petra Litnerová - místopředseda představenstva
Ostrava-Zábřeh, Výškovická 2549
od 4. 4. 1990 do 20. 7. 1994
Brigita Papežová - člen představenstva
Ostrava 2, Bohumínská 48
od 4. 4. 1990 do 22. 8. 1995
Jan Madzia - člen představenstva
Bílovec, Stará Ves 63
od 4. 4. 1990 do 22. 8. 1995
Helmut Piskala - člen představenstva
Ludgeřovice, Vráblovská 479
od 4. 4. 1990 do 22. 8. 1995
Rudolf Zavřel - člen představenstva
Klimkovice, Rudé armády 71
od 4. 4. 1990 do 29. 6. 1999
Boleslav Koziorek - člen představenstva
Havířov, P.Lumumby 8
od 3. 6. 1987 do 4. 4. 1990
Oldřich Komůrka - místopředseda představenstva
Havířov 1-Nábřeží, Sadova 5/122
od 3. 6. 1987 do 4. 4. 1990
Petr Bala - člen představenstva
Ostrava-Zábřeh, V poli 15
od 3. 6. 1987 do 4. 4. 1990
Vladimír Miško - člen představenstva
Bruzovice 83,
od 3. 6. 1987 do 4. 4. 1990
Marie Rutová - člen představenstva
Opava 5, Kollárova 2
od 3. 6. 1987 do 4. 4. 1990
Josef Tyleček - člen představenstva
Stará Ves nad Ondřejnicí 381,
od 3. 6. 1987 do 4. 4. 1990
Jiří David - člen představenstva
Petřvald 1426,
od 6. 1. 1987 do 15. 10. 1997
Ervín Szczerba - předseda představenstva
Ostrava-Zábřeh, Nám.Gen.Svobody 9/983
od 21. 4. 1982 do 6. 1. 1987
Ervín Szczerba - člen představenstva
Havířov 1-U nemocnice, Dělnická 15
od 21. 4. 1982 do 3. 6. 1987
Oldřich Novák - místopředseda představenstva
Nová Bělá, Mitrovická 178
od 21. 4. 1982 do 4. 4. 1990
Olga Sněhotová - člen představenstva
Kozmice 241,
od 20. 12. 1978 do 21. 4. 1982
Oldřich Novák - I.místopředseda představenstva
Nová Bělá, Mitrovická 178
od 20. 12. 1978 do 21. 4. 1982
Ervín Szczerba - II. místopředseda představenstva
Havířov 1-U nemocnice, Dělnická 15
od 20. 12. 1978 do 6. 1. 1987
Václav Robek - předseda představenstva
Ostrava 1, Dr. Malého 11
od 20. 12. 1978 do 3. 6. 1987
Helena Krejčí - člen představenstva
Slatina-Výškovice 45,
od 20. 12. 1978 do 3. 6. 1987
Alois Lukáš - člen představenstva
D.Životice 88,
od 20. 12. 1978 do 3. 6. 1987
Oldřich Komůrka - člen představenstva
Havířov 1-Nábřeží, Sadova 5/122
od 20. 12. 1978 do 4. 4. 1990
Jan Langer - člen představenstva
Opava, Bílovecká 18
od 20. 12. 1978 do 4. 4. 1990
František Žilka - člen představenstva
Frýdek-Místek, Legionářská 2528
od 7. 7. 1977 do 20. 12. 1978
Dagmar Tesařová - člen představenstva
Opava, Liliová 17
od 7. 7. 1977 do 20. 12. 1978
Jiří Tkačík - člen představenstva
Raduň 129,
od 7. 7. 1977 do 20. 12. 1978
Josef Večerka - člen představenstva
Nový Jičín, Máchova 27
od 7. 7. 1977 do 20. 12. 1978
Miroslav Rojan - člen představenstva
Frýdek-Místek, V.Talicha 1873
od 7. 7. 1977 do 21. 4. 1982
Zdeňka Šimečková - člen představenstva
Stará Bělá, Ječmínkova 64
od 7. 7. 1977 do 3. 6. 1987
Stanislav Kolmajer - člen představenstva
Ostrava 1, Gen. Hrušky 1210
od 6. 5. 1974 do 7. 7. 1977
Josef Kunc - člen představenstva
Životice 33,
od 6. 5. 1974 do 7. 7. 1977
Richard Laryš - člen představenstva
Nové Sedlice 11,
od 6. 5. 1974 do 7. 7. 1977
Marie Langerová - člen představenstva
Havířov 1-Stromovka, Gottwaldova 15
od 6. 5. 1974 do 7. 7. 1977
Marta Schneiderová - člen představenstva
Opava, Mendlova 20
od 6. 5. 1974 do 20. 12. 1978
Oldřich Sakmar - člen představenstva
Šenov 1047,
od 6. 5. 1974 do 20. 12. 1978
Milan Grygárek - člen představenstva
Havířov 1-Stromovka, Čechova 4
od 6. 5. 1974 do 20. 12. 1978
Oldřich Komůrka - místopředseda představenstva
Havířov 1-Nábřeží, Sadova 5/122
od 6. 2. 1974 do 19. 6. 1974
Blanka Milatová - člen představenstva
Ostrava 4, Javůrkova 44
od 6. 2. 1974 do 7. 7. 1977
Vojtěch Šmíra - člen představenstva
Ostrava 5, Místecká 223
od 14. 5. 1971 do 6. 5. 1974
František Holub - člen představenstva
Frýdek-Místek, Lidická 1686
od 14. 5. 1971 do 6. 5. 1974
Sylva Chytřinská - člen představenstva
Ostrava-Hrabůvka, J.Kotase 19/1178
od 14. 5. 1971 do 6. 5. 1974
Eduard Andrlík - člen představenstva
Frýdlant n/O., Ondřejnická 214
od 14. 5. 1971 do 6. 5. 1974
Jindřich Panc - člen představenstva
Nový Jičín, Dukelská 214
od 14. 5. 1971 do 6. 5. 1974
Milan Měch - člen představenstva
Komárov 128,
od 14. 5. 1971 do 7. 7. 1977
Bedřich Vilšer - člen představenstva
Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1486
od 14. 5. 1971 do 20. 12. 1978
Oldřich Novák - předseda představenstva
Nová Bělá, Mitrovická 178
od 14. 5. 1971 do 4. 4. 1990
Josef Hollain - člen představenstva
Nové Vyškovice, Staňkova 606
od 19. 3. 1969 do 6. 5. 1974
Miroslav Šimeček - místopředseda představenstva
Lhota u Opavy, Opavská 86
od 19. 3. 1969 do 14. 5. 1991
Oldřich Novák - člen představenstva
Nová Bělá, Mitrovická 178
od 17. 5. 1968 do 14. 5. 1991
ing. Jaroslav Kašpárek - člen
Lhota u Opavy 54,
od 17. 5. 1968 do 14. 5. 1991
Jan Křižan - člen
Bludovice 72,
od 17. 5. 1968 do 14. 5. 1991
František Valeček - člen
Melč 28,
od 10. 5. 1966 do 17. 5. 1968
Miloš Prokop - člen
Nový Jičín, Rudé armády 41
od 22. 5. 1964 do 10. 5. 1966
Karel Prokop - člen
Nový Jičín, Švermova 40
od 22. 5. 1964 do 14. 5. 1991
František Holub - člen
Frýdek-Místek, Lidická 1686
od 21. 4. 1962 do 17. 5. 1968
Alois Golka - člen
Raduň 20,
od 25. 3. 1961 do 19. 3. 1969
Miroslav Šimeček - člen
Lhota u Opavy, Opavská 86
od 2. 5. 1960 do 25. 3. 1961
Adolf Buchbauer - člen
Ostrava-Michálkovice, Čs. armády 80
od 2. 5. 1960 do 21. 4. 1962
Antonín Tomaštík - člen
Ostrava IX, Muglinovská 342
od 2. 5. 1960 do 21. 4. 1962
Bedřich Duda - člen
Ostrava I, Gottwaldova 106
od 2. 5. 1960 do 21. 4. 1962
Jan Pika - člen
Mokré Lazce 203,
od 7. 4. 1959 do 2. 5. 1960
Oskar Horák - člen
Ostrava-Zábřeh, Březinova 69
od 7. 4. 1959 do 17. 5. 1968
Tadeáš Szebesta - člen
Karviná IV-Ráj 256,
od 7. 4. 1959 do 19. 3. 1969
Oldřich Novák - místopředseda
Nová Bělá, Mitrovická 178
od 13. 3. 1957 do 7. 4. 1959
Vladislav Szyrocki - člen
Karviná I, Mickiewiczova 1445
od 13. 3. 1957 do 7. 4. 1959
Oldřich Novák - člen
Nová Bělá, Mitrovická 178
od 30. 3. 1955 do 13. 3. 1957
Bedřich Vilšer - člen
Ostrava VII, Zengrova 69
od 30. 3. 1955 do 13. 3. 1957
Emil Duda - člen
Karviná II, Stalinova 132
od 30. 3. 1955 do 2. 5. 1960
Alfréd Lelek - člen
Bohumín I, Sokolovská 97
od 30. 3. 1955 do 2. 5. 1960
Max Kostřiba - člen
Opava, Mírová 41
od 30. 3. 1955 do 2. 5. 1960
Antonín Tomaštík - zástupce předsedy
Ostrava IX, Muglinovská 342
od 30. 3. 1955 do 22. 5. 1964
Karel Prokop - člen
N.Jičín, Rudé armády 46
od 30. 3. 1955 do 22. 5. 1964
František Holub - člen
Místek, Ostravská 200
od 30. 3. 1955 do 14. 5. 1991
Zdeněk Nohavica - předseda
Svinov, Stalinova 526
od 5. 1. 1954 do 1. 2. 1955
Max Kostřiba - člen
Opava, Ratibořská 43
od 5. 1. 1954 do 1. 2. 1955
Oldřich Novák - člen
Ostrava-Nová Bělá, Mitrovická 179
od 1. 12. 1952 do 1. 2. 1955
Vladislav Szyrocki - člen představenstva
Marklovice 39,
od 1. 12. 1952 do 1. 2. 1955
Karel Szturc - člen představenstva
Ostrava V, Rostislavova 1
od 1. 12. 1952 do 1. 2. 1955
Karel Indráček - člen představenstva
Ostrava II, Palackého 66
od 26. 7. 1951 do 1. 12. 1952
Jaroslav Kretschmann - člen představenstva
Příbor, U brány 107
od 26. 7. 1951 do 1. 12. 1952
Jaroslav Konečný - člen představenstva
Hostašovice 101,
od 26. 7. 1951 do 1. 2. 1955
Oskar Horák - místopředseda představenstva
Zábřeh n./O., Svobody 42
od 26. 7. 1951 do 1. 2. 1955
Ferdinand Lazárek - člen představenstva
Ostrava-Vítkovice, Štefánikova 49
od 26. 7. 1951 do 1. 2. 1955
František Holub - člen představenstva
Místek, Ostravská 200
od 26. 7. 1951 do 1. 2. 1955
Josef Lexa - člen představenstva
Opava, Na nivě 8
od 26. 7. 1951 do 1. 2. 1955
Miroslav Ježíšek - člen představenstva
Místek, Frýdlantská 85
od 26. 7. 1951 do 1. 2. 1955
Alfréd Lelek - člen představenstva
Bohumín, Školní 97
od 14. 9. 1950 do 26. 7. 1951
Antonín Hruška - člen představenstva
Mariánské Hory, Kollárova 16
od 14. 9. 1950 do 26. 7. 1951
Josef Patrman - člen představenstva
Opava, Rybářská 13
od 14. 9. 1950 do 26. 7. 1951
Ladislav Maňas - člen představenstva
Ostrava I, Cihelní 24
od 14. 9. 1950 do 26. 7. 1951
Emil Zajonc - člen představenstva
Baška 104,
od 14. 9. 1950 do 26. 7. 1951
Karel Folvarčný - člen představenstva
Ostrava XIII, Patova 657
od 14. 9. 1950 do 26. 7. 1951
Oskar Horák - člen představenstva
Zábřeh n./O., Svobody 42
od 14. 9. 1950 do 26. 7. 1951
Ferdinand Lazárek - místopředseda představenstva
Ostrava-Vítkovice, Štefánikova 49
od 14. 9. 1950 do 1. 12. 1952
Bedřich Niemczyk - člen představenstva
Karviná 1, Dr. Beneše 3
od 14. 9. 1950 do 1. 2. 1955
Bedřich Maršálek - předseda představenstva
Ostrava VIII, Salma 675
od 14. 9. 1950 do 1. 2. 1955
Josef Ryška - zapisovatel
Ostrava-Kunčičky, Borovského 39
od 14. 9. 1950 do 1. 2. 1955
Václav Michalík - člen představenstva
Ostrava-Zábřeh n.O., Gen.Svobody 42
od 14. 9. 1950 do 1. 2. 1955
Karel Klega - člen představenstva
Ostrava-Nová Bělá 241,
od 15. 7. 1948 do 14. 9. 1950
Jindřich Schenk - člen představenstva
Ostrava VII, Místecká 3
od 15. 7. 1948 do 1. 2. 1955
František Hurník - člen představenstva
Ostrava I, Náměstí rep. 13
od 15. 7. 1948 do 1. 2. 1955
Alois Pekarský - člen představenstva
Ostrava-Radvanice, Na kopci 543
od 28. 1. 1946 do 15. 7. 1948
arch. Josef Šimoník - člen představenstva
M.O. Michálkovice 542,
od 28. 1. 1946 do 15. 7. 1948
ing. Karel Červinský - člen představenstva
M.Ostrava, Nákladní 2
od 28. 1. 1946 do 15. 7. 1948
Pavel Mikulík - člen představenstva
M.Ostrava, Ferstlova 5
od 25. 10. 1939 do 14. 9. 1950
Antonín Hruška - místopředseda představenstva
Mariánské Hory, Kollárova 16
od 25. 10. 1939 do 14. 9. 1950
Oskar Horák - předseda představenstva
Zábřeh n./O., Svobody 42
od 25. 10. 1939 do 26. 7. 1951
Antonín Šerák - člen představenstva
Moravská Ostrava, Příkopy 3a
od 27. 4. 1939 do 28. 1. 1946
František Hurník - člen představenstva
Moravská Ostrava, Zborovská 11
od 9. 2. 1939 do 14. 9. 1950
Rudolf Skoupý - člen představenstva
Mor. Ostrava, Mozartova 7
od 16. 5. 1936 do 9. 2. 1939
Fabian Šoupal - člen představenstva
Hulváky, Družstevní 1087
od 16. 5. 1936 do 25. 10. 1939
Antonín Hruška - místopředseda představenstva
Vítkovice, Stefaníkova 55a
od 4. 4. 1934 do 25. 10. 1939
Antonín Šerák - člen představenstva
Výškovice 44,
od 8. 4. 1932 do 4. 4. 1934
Karel Navrátil - přísedící
Hrabůvka 149,
od 8. 4. 1932 do 16. 5. 1936
Fabian Šoupal - náměstek předsedy
Hulváky, Družstevní 1087
od 22. 3. 1930 do 16. 5. 1936
Antonín Hruška - účetní
Vítkovice, Stefaníkova 55a
od 22. 3. 1930 do 25. 10. 1939
Oskar Horák - předseda představenstva
Vítkovice, Stefaníkova 55
od 5. 4. 1929 do 8. 4. 1932
František Hybner - člen představenstva
Mor. Ostrava,
od 24. 4. 1926 do 5. 4. 1929
Josef Romanín - člen představenstva
Mor. Ostrava,
od 4. 4. 1925 do 24. 4. 1926
Rudolf Habernal - přísedící
Vítkovice, Stefaníkova 55a
od 4. 4. 1925 do 22. 3. 1930
Antonín Hruška - předseda představenstva
Vítkovice, Stefaníkova 55a
od 4. 4. 1925 do 22. 3. 1930
Oskar Horák - účetní
Vítkovice, Stefaníkova 55
od 4. 4. 1925 do 8. 4. 1932
Ferdinand Gurecký - místopředseda představenstva
Mor. Ostrava, Kostelní 2
od 4. 4. 1925 do 27. 4. 1939
Stanislav Budzinski - pokladník
Přívoz, Palackého 30/419
od 16. 4. 1924 do 4. 4. 1925
Antonín Hruška - jednatel
Vítkovice, Stefaníkova 55a
od 3. 3. 1923 do 16. 4. 1924
František Straberger - jednatel
Mor. Ostrava, Palackého 2
od 3. 3. 1923 do 4. 4. 1925
Stanislav Budzinski - kontrolor
Přívoz,
od 3. 3. 1923 do 4. 4. 1925
Josef Palla - místopředseda představenstva
Vsetín 296,
od 3. 3. 1923 do 4. 4. 1925
Oskar Horák - pokladník
Vítkovice, Stefanikova 53
od 30. 10. 1922 do 3. 3. 1923
Antonín Hruška - jednatel
Vítkovice, Stefaníkova 55a
od 30. 10. 1922 do 3. 3. 1923
Vladimír Talpa - místopředseda představenstva
Mor. Ostrava,
od 30. 10. 1922 do 3. 3. 1923
Stanislav Budzinski - pokladník
Přívoz,
od 30. 10. 1922 do 4. 4. 1925
Rudolf Habernal - předseda představenstva
Vítkovice, Stefaníkova 55a
od 11. 6. 1921 do 30. 10. 1922
Šimon Staněk - předseda představenstva
Mor. Ostrava, Poděbradova 72
od 11. 6. 1921 do 30. 10. 1922
Antonín Hruška - místopředseda představenstva
Vítkovice, Stefaníkova 55a
od 11. 6. 1921 do 3. 3. 1923
Josef Staněk - kontrolor
Mor. Ostrava,
od 20. 9. 1920 do 11. 6. 1921
František Kallus - člen představenstva
Mor. Ostrava, Poděbradova 72
od 20. 9. 1920 do 11. 6. 1921
Šimon Staněk - člen představenstva
Mor. Ostrava, Palackého 5
od 20. 9. 1920 do 11. 6. 1921
Josef Doležel - člen představenstva
Slezská Ostrava, Zárubek 445
od 20. 9. 1920 do 30. 10. 1922
Eduard Franek - člen představenstva
Mor. Ostrava, Táborská 16
od 20. 9. 1920 do 30. 10. 1922
Emil Kondelka - člen představenstva
Mor. Ostrava, Marxova 23
od 12. 8. 2014
Předseda zastupuje družstvo jako člen jeho statutárního orgánu a spolu s dalším členem představenstva za družstvo podepisuje. V době nepřítomnosti předsedy vykonává jeho působnost místopředseda.
Hodnocení firmy
+10
+
-

Další odkazy

Aktualizovat data

Peníze.cz zobrazuje pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce. Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby, která umožňuje, mimojiné, vyhledávání v rejstřících z jednoho místa, aniž by údaje z těchto rejstříků sdružovala.

Pokud jste na našich stránkách objevili, že uváděná data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je, obraťte se s žádostí o opravu dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích. Pokud je na zdrojové stránce všechno v pořádku a chyba je pouze u nás, klikněte níž na tlačítko Aktualizovat data a vyčkejte. Aktualizace může trvat i několik málo desítek sekund.

Celebrity v rejstříku

Tomáš Berdych

Tomáš Berdych

- bývalý tenista

+56

+
-
Petr Kellner

Petr Kellner

- podnikatel, majoritní vlastník holdingové společnosti PPF Group N.V

-25

+
-
Jiří Šlégr

Jiří Šlégr

- hokejista, olympijský vítěz

-132

+
-
Miloš Knor

Miloš Knor

- moderátor, bavič

-133

+
-
Radim Passer

Radim Passer

- miliardář

-133

+
-
Pavel Bém

Pavel Bém

- psychiatr, horolezec, podnikatel a bývalý pražský primátor

-278

+
-

A tohle už jste četli?

Nová vláda ve vaší peněžence. Jak změní důchody, daně, dávky

Nová vláda ve vaší peněžence. Jak změní důchody, daně, dávky

Co chystá koalice ohledně daní, důchodů, sociálních dávek, podnikání, podpory bydlení nebo lepšího fungování úřadů? Prošli jsme čerstvě podepsané programové prohlášení.

Vyplatí se vám paušální daň? Na změnu zbývá týden

Vyplatí se vám paušální daň? Na změnu zbývá týden

Podnikatelé se mohou dobrovolně přihlásit do 10. ledna. Kdo se zapojil už loni, nemusí nic dělat – pokud se naopak nechce odhlásit.

Velký přehled změn. Nový rok ve vaší peněžence

Velký přehled změn. Nový rok ve vaší peněžence

Projděte si, jaké novinky roku 2022 mohou ovlivnit vaše osobní finance.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  15 291 646 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Doporučujeme

Vláda má důvěru, Fiala problém. Proč začíná připomínat Babiše?

Vláda má důvěru, Fiala problém. Proč začíná připomínat Babiše?

„Vláda by měla šetřit na státu, ne na občanech,“ řekl ve svém projevu před hlasováním o důvěře vládě...

Láska na fakultě. Šedá zóna vztahů mezi učiteli a studenty je tikající bomba

Láska na fakultě. Šedá zóna vztahů mezi učiteli a studenty je tikající bomba

„Spadla jsem do toho, ani nevím jak. A najednou v tom člověk byl a hrál tu hru, aniž si uvědomoval, že...

Partners Financial Services