Ing.Ibrahim Wassouf - ORIENT export-import, IČO: 41597800 - Vymazáno - Obchodní rejstřík
Tento výpis z obchodního rejstříku obsahuje údaje o společnosti Ing.Ibrahim Wassouf - ORIENT export-import Údaje byly staženy 25. 1. 2023 z datové služby justice.cz dle IČO 41597800. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 41597800 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.
Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!
Výpis z obchodního rejstříku
Rejstřík Aktuální Úplný |
Datum zápisu | 25. 3. 1992 |
Datum zániku | 28. 9. 1998 |
Stav | Vymazáno |
Obchodní firma | od 6. 12. 1993 do 28. 9. 1998 Ing.Ibrahim Wassouf - ORIENT export-import od 25. 3. 1992 do 6. 12. 1993 Ing. Ibrahim Wassouf |
Prověřit exekuceReputace firmy ⨯ Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů. | |
Adresa sídla | od 25. 3. 1992 do 28. 9. 1998 Staré Město, Alšova 1874, PSČ 686 02 |
IČO | od 25. 3. 1992 do 28. 9. 1998 41597800 |
Právní forma | od 25. 3. 1992 do 28. 9. 1998 Podnikající fyzická osoba |
Spisová značka | 4251 A, Krajský soud v Brně |
Předmět podnikání | od 6. 12. 1993 do 28. 9. 1998 - - zprostředkovatelská činnost tuzemská i zahraniční - drahé kovy,konfekce,drogerie,osobní a nákl.automobily,zemědělské stroje,nábytek,lékařské přístroje a nástroje,bižuterie a sklo od 6. 12. 1993 do 28. 9. 1998 - - obchodní činnost tuzemská a zahraniční - drahé kovy, konfekce,drogerie,osobní a nákl.automobily,zemědělské stroje,nábytek,lékařské přístroje a nástroje,bižuterie, sklo od 25. 3. 1992 do 6. 12. 1993 - obchodní činnost tuzemská a zahraniční - drahé kovy, konfekce, drogerie, osobní a nákladní automobily, zemědělské stroje, nábytek, lékařské přístroje a nástroje, bižuterie a sklo zprostředkovatelská činnost tuzemská a zahraniční - drahé kovy, konfekce, drogerie, osobní a nákladní automobily, zemědělské stroje, nábytek, lékařské přístroje a nástroje, bižuterie, sklo |
Ostatní skutečnosti | od 28. 9. 1998 do 28. 9. 1998 - Dle návrhu podnikatele na výmaz zápisu z obchodního rejstříku vymazává se název: Ing. Ibrahim Wassouf - ORIENT export-import sídlo: Staré Město, Alšova 1874, PSČ 686 02 s e v š e m i z á p i s y . od 25. 3. 1992 do 28. 9. 1998 - Způsob zastupování firmy: podnikatelem |
Hodnocení firmy |
Další odkazy
Peníze.cz zobrazuje pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce. Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby, která umožňuje, mimojiné, vyhledávání v rejstřících z jednoho místa, aniž by údaje z těchto rejstříků sdružovala.
Pokud jste na našich stránkách objevili, že uváděná data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je, obraťte se s žádostí o opravu dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích. Pokud je na zdrojové stránce všechno v pořádku a chyba je pouze u nás, klikněte níž na tlačítko Aktualizovat data a vyčkejte. Aktualizace může trvat i několik málo desítek sekund.
Celebrity v rejstříku
A tohle už jste četli?
Recese zatím není, tvrdí ekonom. Firem, co vám nezaplatí, ale bude přibývat

Inflace je i v novém roce dvouciferná, ale na hlubokou recesi to podle Adama Bursíka, risk manažera Platební instituce Roger, nevypadá. Přesto by se prý firmy měly připravit na to, že jim přibude obchodních partnerů, kteří nezaplatí. Nebudou mít a ti větší ještě spíš nebudou chtít. Bude pro ně lacinější dlužit jiné firmě než bance.
Firmy se stejným IČO