Partners Financial Services
Ikona žárovky

Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!

Agrární komora České republiky, Olomouc, IČO: 47674768 - Obchodní rejstřík

Tento výpis z obchodního rejstříku obsahuje údaje o společnosti Agrární komora České republiky. Údaje byly staženy 21. 10. 2023 z datové služby justice.cz
dle IČO 47674768. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 47674768 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Výpis z obchodního rejstříku

Aktuální rejstřík
Úplný rejstřík
RES DPH Registr dotací
Datum vzniku a zápisu
7. 12. 1993
Obchodní firma
Agrární komora České republiky
zapsáno 7. 12. 1993
Prověřit exekuce Reputace firmy
Firmy na stejné adrese
Blanická 3, 772 00 Olomouc
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 1. 11. 2014
Sídlo Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Olomouc
Obec: Olomouc
Část obce: Hodolany
Ulice: Blanická
Adresní místo: Blanická 383/3
IČO
47674768
zapsáno 7. 12. 1993
DIČ
Identifikátor datové schránky
guzadjj
Právní forma
Komora (hospodářská, agrární)
zapsáno 7. 12. 1993
viz. ostatní skutečnosti
zapsáno 7. 12. 1993
Spisová značka
AXIV 571/KSOS Krajský soud v Ostravě
zapsáno 7. 12. 1993
Rizikovost společnosti

Poslední změny a události

19. 10. 2023
Zapsán skutečný majitel Ing. Jaroslav Michal, jako přímý skutečný majitel; skutečný majitel podle § 4 zákona č. 3. 7/2. 02. 1. sb.
19. 10. 2023
Zapsán skutečný majitel Ing. Pavel Novák, jako přímý skutečný majitel; skutečný majitel podle § 4 zákona č. 3. 7/2. 02. 1. sb.
19. 10. 2023
Zapsán skutečný majitel Ing. Tomáš Martinec, jako přímý skutečný majitel; skutečný majitel podle § 4 zákona č. 3. 7/2. 02. 1. sb.
19. 10. 2023
Zapsán skutečný majitel Ing. Radek Kružík, jako přímý skutečný majitel; skutečný majitel podle § 4 zákona č. 3. 7/2. 02. 1. sb.
19. 10. 2023
Zapsán skutečný majitel Ing. Martin Gabrhelík, jako přímý skutečný majitel; skutečný majitel podle § 4 zákona č. 3. 7/2. 02. 1. sb.

Všechny změny a události ve společnosti

Vizualizace obchodních vztahů a vazeb Více o vizualizacích

Agrární komora České republiky, IČO: 47674768: vizualizace vztahů osob a společností

Agrární komora České republiky, IČO: 47674768

Zobrazit vztahy a firmy
Předmět podnikání
Dbá, aby členové komory vykonávali podnikatelskou činnost odborně a v souladu s obecně závaznými právními předpisy
zapsáno 7. 12. 1993
Na základě předchozího souhlasu členů zabezpečuje propagaci a šíření informací o jejich podnikatelské činnosti
zapsáno 7. 12. 1993
Na základě seznamů členů vedených Okresními komorami a Společenstvy vede a vydává souhrnný Agroregistr členů
zapsáno 7. 12. 1993
Navazuje a rozvíjí styky s komorami a obdobnými institucemi v zahraničí a uzavírá s nimi dohody
zapsáno 7. 12. 1993
Organizuje vzdělávací činnost a spolupracuje s orgány státní správy v zajišťování informačního servisu, profesního vzdělávání a forem rekvalifikace a při řešení problémů zaměstnatnosti
zapsáno 7. 12. 1993
Podílí se na odborné přípravě k výkonu povolání a podporuje školská zařízení zřízena k tomuto účelu
zapsáno 7. 12. 1993
Poskytuje svým členům poradenské a konzultační služby v otázkách spojených s podnikatelskou činností
zapsáno 7. 12. 1993
Spolupracuje s podnikatelskými svazy a sdruženími na základě uzavřených dohod
zapsáno 7. 12. 1993
Vydává vyjádření podle zvláštních předpisů a odborná stanoviska
zapsáno 7. 12. 1993
Vykonává vlastní hospodářskou činnost na podporu řádného plnění svých úkolů a v souladu se svým posláním
zapsáno 7. 12. 1993
Vystavuje osvědčení o skutečnostech důležitých v právních vztazích, které vznikají v mezinárodním obchodě
zapsáno 7. 12. 1993
Zřizuje smírčí komisi k předcházení obchodním sporům mezi svými členy a může zřídit spolu s Hospodářskou komorou ČR nebo samostatně rozhodčí soud
zapsáno 7. 12. 1993
Zřizuje, spravuje zařízení a instituce na podporu rozvoje podnikání a vzdělanosti
zapsáno 7. 12. 1993
Nakladatelská a vydavatelská činnost periodických a neperiodických publikací
zapsáno 4. 4. 1995
Ostatní skutečnosti
Dozorčí rada: - předseda: Ing. Antonín Kolář, bytem Werichova 13, Olomouc - člen: František Andrys, bytem Loučka č. 72, Újezd u Valašských Klobouk - člen: Ing. Oldřich Beneš, bytem Seifertova č. 4165, Chomutov - člen: Ing. Pavel Dlouhý, bytem Hluboká - člen: Ing. Jan Hašek, bytem Postoupky 21, Kroměříž - člen: Ing. František Janda, bytem Křiženecká 422, Praha 8 - člen: Ing. Václav Kodet, bytem Pod Rozhlednou č. 11, Jihlava - člen: Antonín Moštěk, bytem Mařatice 23, Uherské Hradiště - člen: Pavel Novotný, bytem Bernatice 15 - člen: Ing. Zdeněk Pašek, bytem Dolní Lukavice 35 - člen: Ing. Jaroslav Zeman, bytem Masarykova ul. č. 190, Bohušovice nad Ohří
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 29. 1. 1996
Dozorčí rada: předseda: Ing. Ivo Vlach Olomouc, Hodolanská č. 32, PSČ 772 48 člen: František Andrys Újezd u Valašských Klobouků, Loučka č. 72, PSČ 763 25 člen: Ing. Oldřich Beneš Chomutov, Seifertova č. 4165, PSČ 430 03 člen: Jan Dostál Morašice č. 115, PSČ 569 51 člen: Ing. Jan Hašek Kroměříž, Denkova č. 3943, PSČ 767 01 člen: Pavel Novotný Písek, Jar. Malého č. 2197, PSČ 397 01 člen: Ing. Miloň Pohořelý, CSc. Praha 1, Krocínova č. 3, PSČ 110 00 člen: MVDr. Václav Polách Nový Bydžov, Smetanova č. 1249, PSČ 504 14 člen: Ing. Jan Ptáček Žihle, Žihelský statek, PSČ 331 65 člen: Ing. Václav Toman Sušice, nám. Svobody č. 138/I., PSČ 342 20 člen: Ing. Oldřich Vašina Sloupnice, PSČ 565 53
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Dozorčí rada: předseda: Ing. Ivo Vlach r.č. 590414/1749 Olomouc, Hodolanská č. 32, PSČ 772 48 člen: František Andrys r.č. 331016/423 Újezd u Valašských Klobouků, Loučka č. 72, PSČ 763 25 člen: Ing. Oldřich Beneš r.č. 500321/181 Chomutov, Seifertova č. 4165, PSČ 430 03 člen: Jan Dostál r.č. 390330/037 Morašice č.115, PSČ 569 51 člen: Ing. Jan Hašek r.č. 540128/1996 Kroměříž, Denkova č. 3943, PSČ 767 01 člen: Ing. Miloň Pohořelý, CSc. r.č. 260712/460 Praha 1, Krocínova č. 3, PSČ 110 00 člen: MVDr. Václav Polách r.č. 511004/293 Nový Bydžov, Smetanova č. 1249, PSČ 504 14 člen: Ing. Jan Ptáček, CSc. r.č. 510414/211 Žihle, Žihelský statek, PSČ 331 65 člen: Ing. Václav Toman r.č. 580227/0133 Sušice, nám. Svobody č. 138/I, PSČ 342 20 člen: Ing. František Zobal r.č. 430116/077 Planá nad Lužnicí, ČSLA č. 568, PSČ 391 11 člen: Ing. Jiří Malypetr r.č. 400514/014 Kostomlaty nad Labem, Kostomlaty č. 71, PSČ 289 21
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 29. 7. 1999
Dozorčí rada: předseda: Ing. František Vysloužil r.č. 421106/436 Zlín, Tyršovo nábřeží 2369, PSČ 760 01 člen: Ing. Oldřich Beneš r.č. 500321/181 Chomutov, Seifertova č. 4165, PSČ 430 03 člen: Ing. Jan Ptáček, CSc. r.č. 510414/211 Žihle, Žihelský statek, PSČ 331 65 člen: Ing. František Zobal r.č. 430116/077 Planá nad Lužnicí, ČSLA č. 568, PSČ 391 11 člen: Ing. Stanislav Coufal r.č. 510211/232 Jihlava, Sluneční 35, PSČ 586 05 člen: Mojmír Čermák r.č. 540119/0113 Moravská Třebová, Nové Sady 78, PSČ 571 01 člen: Ing. Pavel Kučera r.č. 480217/072 Vysoká u Mělníka, Střednice 9, PSČ 277 24 člen: Ing. Božik Severin r.č. 540812/2544 Drásov 313, PSČ 664 24 člen: Vladimír Burian r.č. 520529/235 Tachov, Zárečná 1521, PSČ 347 01 člen: Ing. Jiří Neudörfl r.č. 610510/0771 Dobříš, Polní 1169, PSČ 263 01 člen: Ing. Vladimír Procházka, CSc. r.č. 360529/448 Lešany 17, PSČ 798 42
zapsáno 29. 7. 1999 vymazáno 22. 5. 2003
Dozorčí rada: předseda: Ing. František Zobal, r.č.430116/077 Planá nad Lužnicí, ČSA č. 568, PSČ 391 11 člen: Ing. Václav Lomička, r.č. 440420/045 Čistá u Rakovníka, nám. J. Vrchlického č. 12, PSČ 270 34 člen: Ing. Marie Bubíková, r.č. 465223/104 Lipová, Lázně č. 111, PSČ 790 61, člen: Ing. Vlastislav Mudrák, r.č. 500613/015 Valašské Klobouky, Na Výsluní č. 868, PSČ 766 01 člen: Ing. Pavel Veselý, r.č. 610407/0203 Sedlice č. 70, PSČ 503 27 člen: Vladimír Burian, r.č. 520529/235 Tachov, Zárečná 1521, PSČ 347 01 člen: Ing. Božik Severin, r.č. 540812/2544 Drásov č. 313, PSČ 664 24 člen: Ing. Jan Chroust, r.č. 470816/424 Jimramov, Jimramovské Pavlovice č. 21, PSČ 592 42 člen: Ing. Oldřich Žďárský, r.č. 570219/2518 Klášterec nad Orlicí, České Petrovice č. 70, PSČ 561 82 člen: Miroslav Drs, r.č. 650828/1802 Soběslav, Debrník č. 35, PSČ 392 01 člen: Ing. Lubomír Jurášek, r.č. 591231/0954 Holešov I, Kráčiny č. 304, PSČ 769 01
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Dozorčí rada: u vymazávané osoby Ing. František Zobal, r.č.430116/077 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005 u vymazávané osoby Ing. Václav Lomička, r.č. 440420/045 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005 u vymazávané osoby Ing. Marie Bubíková, r.č. 465223/104 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005 u vymazávané osoby Ing. Vlastislav Mudrák, r.č. 500613/015 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005 u vymazávané osoby Ing. Pavel Veselý, r.č. 610407/0203 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005 u vymazávané osoby Vladimír Burian, r.č. 520529/235 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005 u vymazávané osoby Ing. Božik Severin, r.č. 540812/2544 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005 u vymazávané osoby Ing. Jan Chroust, r.č. 470816/424 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005 u vymazávané osoby Ing. Oldřich Žďárský, r.č. 570219/2518 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005 u vmazávané osoby Miroslav Drs, r.č. 650828/1802 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005 u vymazávané osoby Ing. Lubomír Jurášek, r.č. 591231/0954 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 7. 10. 2005
Právní forma: Agrární komora České republiky je sdružení podnikatelů (právnických i fyzických osob) ustavené podle zákona 301/1992 Sb. o Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky ve znění zákona č. 121/1993 Sb.
zapsáno 7. 12. 1993

Statutární orgán - představenstvo

Člen představenstva
Ing. František Brabec
Preslova č., Brno
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 29. 1. 1996
Člen představenstva
Ing. Jan Ptáček
Žihle č. 323, Žihle č. 323
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 29. 1. 1996
Člen představenstva
Josef Šenk
Nám. T. G. Masaryka č., Břeclav
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 29. 1. 1996
Člen představenstva
Ing. Josef Duda
Jiřího z Poděbrad, Uherské Hradiště
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 29. 1. 1996
Člen představenstva
Ing. Rostislav Horčička
Nejedlého, Kroměříž
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 29. 1. 1996
Člen představenstva
Ing. Miloň Pohořelý, CSc.
Krocínova č., Praha 1
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 29. 1. 1996
Člen představenstva
Ing. Miroslav Šefler
Jeronýmova, Louny
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 29. 1. 1996
Prezident
Jiří Netík
Kolodějská, Týn nad Vltavou
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 29. 1. 1996
Viceprezident
Ing. František Bartoš
Svatý Jiří č. 38, Svatý Jiří č. 38
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 29. 1. 1996
Viceprezident
Ing. Jiří Ekl
Plískov č., Zbiroh
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 29. 1. 1996
Člen představenstva
Ing. Drahomír Tobiáš
Zákostelí, Senice na Hané
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 29. 1. 1996
Člen představenstva
Ing. František Novák, CSc.
Radostín č., Skuhrov
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 29. 1. 1996
Člen představenstva
Ing. Pavel Kučera, CSc.
Střednice č., Vysoká u Mělníka
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 29. 1. 1996
Člen představenstva
Ing. Antonín Lenikus
Stonařov, Stonařov
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 29. 1. 1996
Člen představenstva
Ing. František Vysloužil
Tyršovo nám., Zlín
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 29. 1. 1996
Člen představenstva
Ing. Jiří Zelenka
Podmoky č., Krásná Hora nad Vltavou
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 29. 1. 1996
Člen představenstva
Ing. Jan Fencl
Měšťanská, Hodonín
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 29. 1. 1996
Člen představenstva
MVDr. Jaromír Lukáš
Pod Zámečkem, Hradec Králové
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 29. 1. 1996
Člen představenstva
Jaroslav Muška
Chelčice, Libějovice
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 29. 1. 1996
Prezident
Jiří Netík
Kolodějská, 375 01 Týn nad Vltavou
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Viceprezident
Ing. František Bartoš
Svatý Jiří č. 38, 565 51 Svatý Jiří č. 38
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Viceprezident
Ing. Jiří Ekl
Plískov č., 338 08 Zbiroh
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Člen představenstva
Ing. Drahomír Tobiáš
Zákostelí, 783 45 Senice na Hané
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Člen představenstva
Ing. František Novák, CSc.
Radostín, 582 41 Skuhrov
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Člen představenstva
Ing. Pavel Kučera, CSc.
Střednice, 277 24 Vysoká
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Člen představenstva
Ing. Antonín Lenikus
Brtnice 635, 588 32 Brtnice 635
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Člen představenstva
Ing. František Vysloužil
Tyršovo nábř., 760 01 Zlín
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Člen představenstva
Ing. Jiří Zelenka
Podmoky, 262 56 Krásná Hora
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Člen představenstva
Ing. Jan Fencl
Hybernská, 110 00 Praha 1
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Člen představenstva
MVDr. Jaromír Lukáš
Pod Zámečkem, 500 06 Hradec Králové
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Člen představenstva
Jaroslav Muška
Chelčice, 387 72 Libějovice
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Člen představenstva
Ing. Pavel Dlouhý
Na vyhlídce, 373 41 Hluboká nad Vltavou
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Člen představenstva
Ing. Bedřich Henrych, CSc.
Mostecká, 438 00 Žatec
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Člen představenstva
Ing. Jan Kubný
Louky, 747 27 Kobeřice
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Člen představenstva
Marie Brodinová
Úhořilka, 582 54 Úsobí
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Člen představenstva
Ing. Jaroslav Brom, CSc.
Sládkova, 350 01 Cheb
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Člen představenstva
Ing. Václav Kodet
Pod rozhlednou, 586 01 Jihlava
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Člen představenstva
Ing. Jindřich Kvapilík
Vikýřovice č. 98, 788 13 Vikýřovice č. 98
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Člen představenstva
MVDr. Bohumil Muchna
Průmyslová, 391 11 Planá nad Lužnicí
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Člen představenstva
Ing. Luděk Žáček
Baška, Staré Město, 739 01 Baška, Staré Město
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Člen představenstva
Vladimír Burian
Luční, 347 01 Tachov
zapsáno 29. 1. 1996 vymazáno 7. 4. 1998
Viceprezident
Jiří Netík
Kolodějská č., 375 01 Týn nad Vltavou
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 29. 7. 1999
Viceprezident
Ing. Karel Machovec
Milady Horákové, 170 00 Praha 7
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 29. 7. 1999
Člen představenstva
Ing. Jiří Zelenka
Podmoky č. 8, 262 56 Krásná Hora nad Vltavou
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 29. 7. 1999
Člen představenstva
Ing. Antonín Lenikus
Brtnice 635, 588 32 Brtnice 635
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 29. 7. 1999
Člen představenstva
Ing. Zdeněk Matějček
Lovčice, 503 61 Lovčice
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 29. 7. 1999
Člen představenstva
Ing. Josef Zatloukal
Kralice na Hané č. 13, 798 12 Kralice na Hané č. 13
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 29. 7. 1999
Člen představenstva
Ing. Václav Kodet
Pod rozhlednou č., 586 01 Jihlava
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 29. 7. 1999
Člen představenstva
Ing. Miroslav Možnar
Mikulčice č. 316, 696 19 Mikulčice č. 316
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 29. 7. 1999
Člen představenstva
Ing. Jaroslav Camplík
Okružní č., 143 00 Praha 4
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 29. 7. 1999
Člen představenstva
Ing. Jan Fencl
Měšťanská, 695 01 Hodonín
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 29. 7. 1999
Člen představenstva
Ing. Vít Šimon
Dolní Lhota, Maleč, 582 76 Dolní Lhota, Maleč
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 29. 7. 1999
Člen představenstva
Ing. Jaroslav Hajda, CSc.
Třída Svornosti č., 779 00 Olomouc
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 29. 7. 1999
Prezident
Ing. Václav Hlaváček, CSc.
Nikolčice č. 69, 690 02 Nikolčice č. 69
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 22. 5. 2003
Člen představenstva
Ing. Drahomír Tobiáš
Zákostelí, 783 45 Senice na Hané
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 22. 5. 2003
Člen představenstva
Ing. Bedřich Henrych, CSc.
V zahradách č., 438 01 Žatec
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 22. 5. 2003
Člen představenstva
Pavel Novotný
Jar. Malého č., 397 01 Písek
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 22. 5. 2003
Člen představenstva
Ing. Jaroslav Vojtěch
Jezbiny č., 551 01 Jaroměř
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 22. 5. 2003
Člen představenstva
Ing. Marie Bubíková
Lipová-Lázně č.111, 790 61 Lipová-Lázně č.111
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 22. 5. 2003
Člen představenstva
Ing. Zdeněk Růžička
Purkyňova č., 591 02 Žďár nad Sázavou
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 22. 5. 2003
Člen představenstva
Ing. Martin Turínek
Hrusická č., 140 00 Praha 4-Záběhlice
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 22. 5. 2003
Člen představenstva
Ing. Zdeněk Šimánek
Brandlín č., 378 58 Velká Lhota
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 22. 5. 2003
Člen představenstva
Ing. Jindřich Syrový
Boženy Němcové, 285 04 Uhlířské Janovice
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 22. 5. 2003
Člen představenstva
Ing. Jaroslav Brom, CSc.
Zemědělská č., 350 02 Cheb
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 7. 4. 1998 vymazáno 22. 5. 2003
Viceprezident
Ing. Jaroslav Camplík
Okružní, 143 00 Praha
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 29. 7. 1999 vymazáno 22. 5. 2003
Viceprezident
Ing. Josef Kubiš
Milánská, 109 00 Praha 10
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 29. 7. 1999 vymazáno 22. 5. 2003
Člen představenstva
Ing. František Loudát
Riegrova, 405 01 Děčín
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 29. 7. 1999 vymazáno 22. 5. 2003
Člen představenstva
Ing. Karel Bednář
Pluhův Žďár 89, 378 24 Pluhův Žďár 89
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 29. 7. 1999 vymazáno 22. 5. 2003
Člen představenstva
Ing. Jaromír Řezáč
Vítčice 19, 798 27 Vítčice 19
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 29. 7. 1999 vymazáno 22. 5. 2003
Člen představenstva
Ing. Miroslav Jirovský
Roháčova, 280 00 Kolín
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 29. 7. 1999 vymazáno 22. 5. 2003
Člen představenstva
Ing. Jaromír Šimonek
Pískovcova, 190 00 Praha 9
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 29. 7. 1999 vymazáno 22. 5. 2003
Člen představenstva
Ing. Jiří Sedlo, CSc.
Záhumní, 691 02 Velké Bílovice
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 29. 7. 1999 vymazáno 22. 5. 2003
Člen představenstva
Ing. Vladimír Machálek
Třeboradická, 182 00 Praha 8
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 29. 7. 1999 vymazáno 22. 5. 2003
Člen představenstva
Ing. Karel Horák
Žehuň 116, 289 05 Žehuň 116
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 29. 7. 1999 vymazáno 22. 5. 2003
Člen představenstva
Ing. Jan Pavlíček
Mánesova, 779 00 Olomouc
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 29. 7. 1999 vymazáno 22. 5. 2003
Člen představenstva
Ing. Jan Stehlík
Na Barborce, 370 07 Dobrá Voda
Den zániku funkce: 14. 3. 2002
zapsáno 29. 7. 1999 vymazáno 22. 5. 2003
Prezident komory
Ing. Václav Hlaváček, CSc.
Nikolčice, 690 02 Nikolčice
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Pavel Novotný
Jar. Malého, 397 01 Písek
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
viceprezident komory
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Oldřich Reinbergr
Tyršova, 294 41 Dobrovice
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
viceprezident komory
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Jaroslav Brom, CSc.
Zemědělská, 350 02 Cheb
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Josef Kubiš
Milánská, 109 00 Praha 10
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. František Loudát, CSc.
Riegrova, 405 01 Děčín II
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Miroslav Jirovský
V Zídkách, 280 00 Kolín II
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Jaromír Šimonek
Pískovcova, 190 00 Praha 9
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Karel Horák
Žehuň, 289 05 Žehuň
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Jiří Neudörfl
Polní ul., 263 01 Dobříš
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Josef Hlavinka
Polkovice, 751 44 Polkovice
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Jan Hašek
Denkova, 767 01 Kroměříž I
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Jaroslav Vojtěch
Hradecká, 551 01 Jaroměř 1 - Jezbiny
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Milan Boleslav
Na Vyhlídce, 471 06 Horní Police
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Jan Ptáček, CSc.
Žihle, 331 65 Žihle
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Petr Chaloupka
Archlebov, 696 33 Archlebov
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Josef Matějek
Studenec, 675 02 Koněšín - Studenec
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Jiří Navrátil
Alšova, 572 01 Polička
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. František Novák
Malá Morávka, 793 36 Malá Morávka
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Zdeněk Koubek
Brněnská, 691 23 Pohořelice
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Josef Štěpanovský
Šípkova, 533 41 Lázně Bohdaneč
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. František Hrabě
Řepov, 293 01 Mladá Boleslav - Řepov
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. František Endrle
Vadín, 582 31 Okrouhlice - Vadín
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Vladimír Oplt
Družstevní, 757 01 Valašské Meziříčí
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Miroslav Jandečka
Oprechtice, 345 06 Kdyně - Oprechtice
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Stanislav Broda
Na Sadech, 384 02 Lhenice
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Bohumil Pázler
Tyršova, 273 71 Zlonice
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
Ing. Josef Diviš
Truhlářská, 395 01 Pacov
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Člen představenstva
MVDr. Václav Jordán
Salajní, 628 00 Brno - Líšeň
Den vzniku funkce: 14. 3. 2002
Den zániku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 22. 5. 2003 vymazáno 7. 10. 2005
Prezident komory
Ing. Jan Veleba
Nad tratí, 594 01 Velké Meziříčí
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Pavel Novotný
Jar. Malého, 397 01 Písek
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
Den zániku funkce: 13. 3. 2008
viceprezident komory
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 23. 3. 2009
Člen představenstva
Ing. Oldřich Reinbergr
Tyršova, 294 41 Dobrovice
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
viceprezident komory
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 16. 12. 2008
Člen představenstva
Ing. Václav Hlaváček, CSc.
Nikolčice, 690 02 Nikolčice
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Ing. Josef Kubiš
Milánská, 109 00 Praha 10
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 24. 1. 2014
Člen představenstva
Ing. Miroslav Jirovský
V Zídkách, 280 02 Kolín II
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
Den zániku funkce: 8. 12. 2011
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 25. 4. 2012
Člen představenstva
Ing. Karel Horák
Žehuň, 289 05 Žehuň
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Ing. Jiří Neudörfl
Polní ul., 263 01 Dobříš
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 24. 1. 2014
Člen představenstva
Ing. Jaroslav Vojtěch
Hradecká, 551 01 Jaroměř 1 - Jezbiny
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 3. 1. 2014
Člen představenstva
Ing. Jan Ptáček, CSc.
Žihle, 331 65 Žihle
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 25. 8. 2013
Člen představenstva
Ing. Josef Matějek
Studenec, 675 02 Koněšín - Studenec
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
Den zániku funkce: 28. 1. 2009
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 23. 3. 2009
Člen představenstva
Ing. Jiří Navrátil
Alšova, 572 01 Polička
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 25. 5. 2011
Člen představenstva
Ing. František Novák
Malá Morávka, 793 36 Malá Morávka
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 16. 12. 2008
Člen představenstva
Ing. František Endrle
Vadín, 580 01 Havlíčkův Brod - Vadín
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 16. 12. 2008
Člen představenstva
Ing. Josef Diviš
Truhlářská, 395 01 Pacov
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 15. 8. 2013
Člen představenstva
MVDr. Václav Jordán
Salajní, 628 00 Brno - Líšeň
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 16. 12. 2008
Člen představenstva
Ing. Jan Čech
Družstevní, 398 01 Protivín
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
Den zániku funkce: 24. 10. 2012
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 10. 4. 2013
Člen představenstva
Ing. Oldřich Bachtík, CSc.
Horní, 512 45 Rokytnice nad Jizerou
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
Den zániku funkce: 26. 8. 2011
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 25. 4. 2012
Člen představenstva
Ing. Ivo Bednár
Františka Malíka, 434 01 Most
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 16. 12. 2008
Člen představenstva
Ing. Jan Fajt
část Radnice, 789 85 Mohelnice - Pavlov
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 16. 12. 2008
Člen představenstva
Ing. Jindřich Šnejdrla
Lhota, 756 42 Choryně - Lhota
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 5. 5. 2009
Člen představenstva
Ing. Vladimír Tůma
Dolní Žandov, 354 93 Dolní Žandov
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 25. 5. 2011
Člen představenstva
Miroslav Drs
Debrník, 392 01 Soběslav
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Ing. Ivan Hula
Sportovní, 276 01 Mělník
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 16. 12. 2008
Člen představenstva
Ing. Zdeněk Kubiska
Do polí, 393 01 Pelhřimov
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 27. 6. 2013
Člen představenstva
Jaroslav Muška
Chelčice, 389 01 Vodňany - Chelčice
Den vzniku funkce: 9. 3. 2005
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 16. 12. 2008
Člen představenstva
Ing. Jiří Zelenka
Podmoky, 262 56 Krásná Hora nad Vltavou - Podmoky
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
František Švadlena
Stádlec, 391 62 Stádlec
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
Den zániku funkce: 16. 3. 2010
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 25. 5. 2011
Člen představenstva
Ing. František Svoboda
Střížkov, 334 01 Přeštice - Střížkov
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 7. 10. 2005 vymazáno 16. 12. 2008
Člen představenstva
Ing. František Drhlík
Lesní, 439 07 Peruc
Den vzniku funkce: 13. 3. 2008
zapsáno 16. 12. 2008 vymazáno 15. 1. 2009
Člen představenstva
Ing. Josef Hlavinka
Polkovice, 751 44 Polkovice
Den vzniku funkce: 13. 3. 2008
Den zániku funkce: 3. 3. 2011
zapsáno 16. 12. 2008 vymazáno 25. 5. 2011
Člen představenstva
Jan Hořák
Opavská, 795 01 Rýmařov
Den vzniku funkce: 13. 3. 2008
Den zániku funkce: 3. 3. 2011
zapsáno 16. 12. 2008 vymazáno 25. 5. 2011
Člen představenstva
Ing. Bohumil Belada
Svépomoc, 391 02 Sezimovo Ústí II
Den vzniku funkce: 13. 3. 2008
zapsáno 16. 12. 2008 vymazáno 5. 5. 2009
Člen představenstva
Ing. Jaroslav Zeman
Nová, 411 56 Bohušovice nad Ohří
Den vzniku funkce: 13. 3. 2008
Den zániku funkce: 3. 3. 2011
zapsáno 16. 12. 2008 vymazáno 25. 5. 2011
Člen představenstva
Ing. Jan Fibingr
Sídliště Klínky, 697 01 Kyjov - Nětčice
Den vzniku funkce: 13. 3. 2008
Den zániku funkce: 3. 3. 2011
zapsáno 16. 12. 2008 vymazáno 25. 5. 2011
Člen představenstva
Ing. Miroslav Toman, CSc.
Na Fialce, 163 00 Praha 6 - Řepy
Den vzniku funkce: 13. 3. 2008
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 16. 12. 2008 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Ing. Jaroslav Faltýnek
Winklerova, 796 01 Prostějov
Den vzniku funkce: 13. 3. 2008
zapsáno 16. 12. 2008 vymazáno 23. 8. 2013
Člen představenstva
Ing. Zdeněk Koubek
Brněnská, 691 23 Pohořelice
Den vzniku funkce: 13. 3. 2008
zapsáno 16. 12. 2008 vymazáno 9. 1. 2009
Člen představenstva
Ing. Zdenek Koubek
Brněnská, 691 23 Pohořelice
Den vzniku funkce: 13. 3. 2008
Den zániku funkce: 3. 3. 2011
zapsáno 9. 1. 2009 vymazáno 25. 5. 2011
Člen představenstva
Ing. Václav Drhlík
Lesní, 439 07 Peruc
Den vzniku funkce: 13. 3. 2008
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 15. 1. 2009 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Pavel Novotný
Jar. Malého, 397 01 Písek
Den vzniku funkce: 13. 3. 2008
Den zániku funkce: 3. 3. 2011
zapsáno 23. 3. 2009 vymazáno 25. 5. 2011
Viceprezident komory
Ing. Jindřich Šnejdrla
Lhota, 756 42 Choryně - Lhota
Den vzniku funkce: 13. 3. 2008
zapsáno 23. 3. 2009 vymazáno 25. 5. 2011
Viceprezident komory
Ing. Bohumil Belada
Svépomoc, 391 02 Sezimovo Ústí II
Den vzniku funkce: 13. 3. 2008
zapsáno 23. 3. 2009 vymazáno 4. 6. 2014
Člen představenstva
Ing. Václav Vala
Kámen, 582 42 Kámen
Den vzniku funkce: 28. 1. 2009
zapsáno 23. 3. 2009 vymazáno 26. 7. 2013
Viceprezident komory
Ing. Jindřich Šnejdrla
Lhota, 756 42 Choryně - Lhota
Den vzniku funkce: 13. 3. 2008
zapsáno 25. 5. 2011 vymazáno 16. 10. 2013
Člen představenstva
Ing. Jiří Navrátil
Baldecká, 572 01 Polička
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
zapsáno 25. 5. 2011 vymazáno 19. 9. 2013
Člen představenstva
Ing. Vladimír Tůma
Dolní Žandov, 350 02 Cheb - Dolní Žandov
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 25. 5. 2011 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Ing. Jaromír Benešl
Mládežnická, 747 57 Slavkov
Den vzniku funkce: 3. 3. 2011
Den zániku funkce: 14. 3. 2012
zapsáno 25. 5. 2011 vymazáno 25. 4. 2012
Člen představenstva
Ing. Václav Kaněra
Dolní Záhoří, 398 18 Záhoří - Dolní Záhoří
Den vzniku funkce: 3. 3. 2011
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 25. 5. 2011 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Jiří Milek
Klopina, 789 73 Klopina
Den vzniku funkce: 3. 3. 2011
zapsáno 25. 5. 2011 vymazáno 1. 12. 2013
Člen představenstva
Lubomír Burkoň
R. Frimla, 541 01 Trutnov - Střední Předměstí
Den vzniku funkce: 3. 3. 2011
zapsáno 25. 5. 2011 vymazáno 16. 3. 2014
Člen představenstva
Ing. Tomáš Martinec
Vinařská, 696 15 Čejkovice
Den vzniku funkce: 3. 3. 2011
zapsáno 25. 5. 2011 vymazáno 22. 1. 2014
Člen představenstva
Ing. Dagmar Tůmová
Mukařovská, 100 00 Praha 10
Den vzniku funkce: 3. 3. 2011
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 25. 5. 2011 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Martin Volf
Kožnarova, 470 01 Česká Lípa
Den vzniku funkce: 3. 3. 2011
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 25. 5. 2011 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Ing. Martin Pýcha
Sokolská, 120 00 Praha - Nové Město
Den vzniku funkce: 8. 12. 2011
Den zániku funkce: 20. 3. 2014
zapsáno 25. 4. 2012 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Ing. Jiří Sameš
Roveň, 463 48 Všelibice - Roveň
Den vzniku funkce: 26. 8. 2011
Den zániku funkce: 20. 3. 2013
zapsáno 25. 4. 2012 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Ing. Michal Madzia
Raškovice, 739 04 Raškovice
Den vzniku funkce: 14. 3. 2012
Den zániku funkce: 20. 3. 2014
zapsáno 25. 4. 2012 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Jindřich Macháček
Na Sibiři, 584 01 Ledeč nad Sázavou - Ledeč nad Sázavou
Den vzniku funkce: 24. 10. 2012
Den zániku funkce: 20. 3. 2014
zapsáno 10. 4. 2013 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Ing. Zdeněk Kubiska
Do Polí, 393 01 Pelhřimov - Pelhřimov
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 27. 6. 2013 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Ing. Václav Vala
Kámen, 582 42 Kámen - Kámen
Den vzniku funkce: 28. 1. 2009
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 26. 7. 2013 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Ing. Josef Diviš
Truhlářská, 395 01 Pacov - Pacov
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 15. 8. 2013 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Ing. Jaroslav Faltýnek
Slovácká, 796 01 Prostějov - Prostějov
Den vzniku funkce: 13. 3. 2008
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 23. 8. 2013 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Ing. Jan Ptáček, CSc.
Žihle, 331 65 Žihle - Žihle
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 25. 8. 2013 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Ing. Jiří Navrátil
Baldecká, 572 01 Polička - Horní Předměstí
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 19. 9. 2013 vymazáno 1. 11. 2014
Viceprezident komory
Ing. Jindřich Šnejdrla
Lhota, 756 42 Valašské Meziříčí - Lhota
Den vzniku funkce: 13. 3. 2008
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 16. 10. 2013 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Jiří Milek
Klopina, 789 73 Klopina - Klopina
Den vzniku funkce: 3. 3. 2011
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 1. 12. 2013 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Ing. Jaroslav Vojtěch
Hradecká, 551 01 Jaroměř - Jezbiny
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 3. 1. 2014 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Ing. Tomáš Martinec
Vinařská, 696 15 Čejkovice - Čejkovice
Den vzniku funkce: 3. 3. 2011
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 22. 1. 2014 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Ing. Josef Kubiš
Milánská, 109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 24. 1. 2014 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Ing. Jiří Neudörfl
Polní, 263 01 Dobříš - Dobříš
Den vzniku funkce: 10. 3. 2005
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 24. 1. 2014 vymazáno 1. 11. 2014
Člen představenstva
Lubomír Burkoň
Rudolfa Frimla, 541 01 Trutnov - Střední Předměstí
Den vzniku funkce: 3. 3. 2011
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 16. 3. 2014 vymazáno 1. 11. 2014
Viceprezident komory
Ing. Bohumil Belada
Chrpová, 391 02 Sezimovo Ústí - Sezimovo Ústí
Den vzniku funkce: 13. 3. 2008
Den zániku funkce: 3. 3. 2014
zapsáno 4. 6. 2014 vymazáno 1. 11. 2014
Prezident
Miroslav Toman
Na Fialce, 163 00 Praha 6 - Řepy
Den vzniku funkce: 20. 3. 2014
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 9. 8. 2015
Viceprezident
Václav Hlaváček
Nikolčice, Nikolčice
Den vzniku funkce: 20. 3. 2014
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 14. 8. 2015
Viceprezident
Bohumil Belada
Chrpová, 391 02 Sezimovo Ústí - Sezimovo Ústí
Den vzniku funkce: 20. 3. 2014
Den zániku funkce: 16. 3. 2017
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 17. 8. 2017
Člen představenstva
Miroslav Drs
Debrník, 392 01 Hlavatce - Debrník
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 17. 8. 2017
Člen představenstva
Jiří Horák
Slinková, 153 00 Praha - Radotín
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 17. 8. 2017
Člen představenstva
Karel Horák
Žehuň, 289 05 Žehuň - Žehuň
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 17. 8. 2017
Člen představenstva
Karel Chalupný
Ortenovo náměstí, 170 00 Praha - Holešovice
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 17. 8. 2017
Člen představenstva
Michal Kovařík
Zahradní, 440 01 Louny - Louny
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 17. 8. 2017
Člen představenstva
Tomáš Kreutzer
Nad Potokem, 280 02 Radovesnice I - Radovesnice I
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 4. 6. 2015
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 27. 11. 2015
Člen představenstva
Jindřich Macháček
Na Sibiři, 584 01 Ledeč nad Sázavou
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 9. 8. 2015
Člen představenstva
Martin Pýcha
Sokolská, 120 00 Praha 2
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 27. 11. 2015
Člen představenstva
Kamil Surovík
Lidická, 790 70 Javorník - Javorník
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 11. 3. 2015
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 27. 11. 2015
Člen představenstva
Roman Šustáček
Radešínská Svratka, 592 33 Radešínská Svratka - Radešínská Svratka
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 5. 2016
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 1. 6. 2016
Člen představenstva
Libor Vaněček
Dvořákova, 408 01 Rumburk - Rumburk 1
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 27. 11. 2015
Člen představenstva
Martin Volf
Kožnarova, 470 01 Česká Lípa - Česká Lípa
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 17. 8. 2017
Člen představenstva
Jiří Zelenka
Podmoky, 262 56 Krásná Hora nad Vltavou - Podmoky
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 17. 8. 2017
Člen představenstva
Vladimír Dosoudil
Selské nám., 779 00 Olomouc - Chválkovice
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 17. 8. 2017
Člen představenstva
Robert Erlebach
Holubova, 463 12 Liberec - Liberec XXV-Vesec
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 17. 8. 2017
Člen představenstva
Jan Hašek
Legionářů, 767 01 Kroměříž - Kroměříž
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 17. 8. 2017
Člen představenstva
Václav Kaněra
Dolní Záhoří, 398 18 Záhoří - Dolní Záhoří
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 17. 8. 2017
Člen představenstva
Josef Kubiš
Milánská, 109 00 Praha - Horní Měcholupy
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 27. 11. 2015
Člen představenstva
Jiří Neudörfl
Polní, 263 01 Dobříš - Dobříš
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 17. 8. 2017
Člen představenstva
Miroslav Novák
Náves, 413 01 Kleneč - Kleneč
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 17. 8. 2017
Člen představenstva
Leoš Říha
Mlýnská, 561 64 Jablonné nad Orlicí
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 27. 11. 2015
Člen představenstva
Jaroslav Šíma
Rodáků, 335 61 Spálené Pořící
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 6. 1. 2016
Člen představenstva
Vladimír Tůma
Dolní Žandov, 354 93 Dolní Žandov - Dolní Žandov
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 17. 8. 2017
Člen představenstva
Václav Vala
Kámen, 582 42 Kámen - Kámen
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 2. 4. 2016
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 5. 1. 2017
Člen představenstva
Jaroslav Vojtěch
Hradecká, 551 01 Jaroměř - Jezbiny
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 17. 8. 2017
Člen představenstva
Jan Zemek
Hlavnice, 747 52 Hlavnice - Hlavnice
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 1. 11. 2014 vymazáno 17. 8. 2017
Prezident
Miroslav Toman
Na Fialce I, 163 00 Praha - Řepy
Den vzniku funkce: 20. 3. 2014
Den zániku funkce: 16. 3. 2017
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 9. 8. 2015 vymazáno 17. 8. 2017
Člen představenstva
Jindřich Macháček
Na Sibiři, 584 01 Ledeč nad Sázavou - Ledeč nad Sázavou
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
zapsáno 9. 8. 2015 vymazáno 27. 2. 2016
Viceprezident
Václav Hlaváček
Nikolčice, 691 71 Nikolčice - Nikolčice
Den vzniku funkce: 20. 3. 2014
Den zániku funkce: 16. 3. 2017
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 14. 8. 2015 vymazáno 17. 8. 2017
Viceprezident
Martin Pýcha
Měšická, 250 65 Bašť - Bašť
Den vzniku funkce: 12. 3. 2015
Den zániku funkce: 16. 3. 2017
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 27. 11. 2015 vymazáno 17. 8. 2017
Viceprezident
Libor Vaněček
Dvořákova, 408 01 Rumburk - Rumburk 1
Den vzniku funkce: 12. 3. 2015
Den zániku funkce: 17. 1. 2017
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 17. 1. 2017
zapsáno 27. 11. 2015 vymazáno 26. 1. 2017
Viceprezident
Josef Kubiš
Milánská, 109 00 Praha - Horní Měcholupy
Den vzniku funkce: 12. 3. 2015
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
zapsáno 27. 11. 2015 vymazáno 15. 12. 2016
Viceprezident
Leoš Říha
Mlýnská, 561 64 Jablonné nad Orlicí - Jablonné nad Orlicí
Den vzniku funkce: 12. 3. 2015
Den zániku funkce: 16. 3. 2017
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 27. 11. 2015 vymazáno 17. 8. 2017
Člen představenstva
Bohumil Kudla
Komenského, 407 47 Varnsdorf - Varnsdorf
Den vzniku členstvi: 11. 3. 2015
Den zániku členstvi: 21. 1. 2016
zapsáno 27. 11. 2015 vymazáno 5. 1. 2017
Člen představenstva
Zdeněk Jandejsek
Brzotice, 257 68 Loket - Brzotice
Den vzniku členstvi: 4. 6. 2015
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 27. 11. 2015 vymazáno 17. 8. 2017
Člen představenstva
Jaroslav Šíma
Rodáků, 335 61 Spálené Poříčí - Spálené Poříčí
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 6. 1. 2016 vymazáno 17. 8. 2017
Člen představenstva
Jindřich Macháček
Martinice u Dolních Kralovic, 257 68 Dolní Kralovice - Martinice u Dolních Kralovic
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 27. 2. 2016 vymazáno 17. 8. 2017
Viceprezident
Josef Kubiš
Džbánka, 251 68 Sulice - Nechánice
Den vzniku funkce: 12. 3. 2015
Den zániku funkce: 16. 3. 2017
Den vzniku členstvi: 20. 3. 2014
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 15. 12. 2016 vymazáno 17. 8. 2017
Člen představenstva
Josef Blažek
Na Blatech, 395 01 Pacov - Pacov
Den vzniku členstvi: 2. 4. 2016
Den zániku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 5. 1. 2017 vymazáno 17. 8. 2017
Prezident
Zdeněk Jandejsek, CSc.
Brzotice, 257 68 Loket - Brzotice
Den vzniku funkce: 16. 3. 2017
Den zániku funkce: 16. 6. 2020
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Viceprezident
Josef Kubiš
Džbánka, 251 68 Sulice - Nechánice
Den vzniku funkce: 16. 3. 2017
Den zániku funkce: 16. 6. 2020
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Viceprezident
ing. Václav Hlaváček, CSc.
Nikolčice, 691 71 Nikolčice - Nikolčice
Den vzniku funkce: 16. 3. 2017
Den zániku funkce: 16. 6. 2020
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Viceprezident
Leoš Říha
Mlýnská, 561 64 Jablonné nad Orlicí - Jablonné nad Orlicí
Den vzniku funkce: 16. 3. 2017
Den zániku funkce: 16. 6. 2020
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Viceprezident
Bohumil Belada
Chrpová, 391 02 Sezimovo Ústí - Sezimovo Ústí
Den vzniku funkce: 16. 3. 2017
Den zániku funkce: 16. 6. 2020
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Viceprezident
Vladimír Veselý
Býšť, 533 22 Býšť - Býšť
Den vzniku funkce: 16. 3. 2017
Den zániku funkce: 16. 6. 2020
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Viceprezident
ing. Martin Pýcha
Měšická, 250 65 Bašť - Bašť
Den vzniku funkce: 16. 3. 2017
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 12. 7. 2019
Člen představenstva
ing. Jiří Neudörfl
Polní, 263 01 Dobříš - Dobříš
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Člen představenstva
ing. Jaroslav Šíma
Rodáků, 335 61 Spálené Poříčí - Spálené Poříčí
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Člen představenství
Pavel Brandl
Dolní Žandov, 354 93 Dolní Žandov - Dolní Žandov
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Člen představenstva
Miroslav Novák
Náves, 413 01 Kleneč - Kleneč
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Člen představenstva
Robert Erlebach
Holubova, 463 12 Liberec - Liberec XXV-Vesec
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Člen představenstva
ing. Jaroslav Vojtěch
Hradecká, 551 01 Jaroměř - Jezbiny
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Člen představenstva
Josef Blažek
Na Blatech, 395 01 Pacov - Pacov
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Člen představenstva
Jindřich Šnejdrla
Lhota, 756 42 Valašské Meziříčí - Lhota
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Člen představenstva
ing. Vladimír Dosoudil
Selské nám., 779 00 Olomouc - Chválkovice
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Člen představenstva
ing. Lumír Juroš
Litultovice, 747 55 Litultovice - Litultovice
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Člen představenstva
ing. Václav Kaněra
Dolní Záhoří, 398 18 Záhoří - Dolní Záhoří
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Člen představenstva
Martin Ludvík
Dobrá Voda u Hořic, 507 73 Dobrá Voda u Hořic - Dobrá Voda u Hořic
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Člen představenstva
Jaroslav Mikoláš
Za rybníkem, 270 52 Lišany - Lišany
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Člen představenstva
Otakar Šašek
Chelčického, 411 17 Libochovice - Libochovice
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Člen představenstva
Martin Volf
Kožnarova, 470 01 Česká Lípa - Česká Lípa
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Člen představenstva
Jiří Zelenka
Podmoky, 262 56 Krásná Hora nad Vltavou - Podmoky
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Člen představenstva
ing. Karel Horák
Žehuň, 289 05 Žehuň - Žehuň
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Člen představenstva
ing. Josef Luka
Vrchlického návrší, 295 01 Mnichovo Hradiště - Mnichovo Hradiště
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Člen představenstva
Stanislav Studený
U Koupaliště, 664 82 Říčany - Říčany
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Člen představenstva
Jiří Milek
Klopina, 789 73 Klopina - Klopina
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Člen představenstva
Miroslav Drs
Debrník, 392 01 Hlavatce - Debrník
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 7. 12. 2020
Člen představenstva
Miroslav Toman
Na Fialce I, 163 00 Praha - Řepy
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 24. 8. 2018
zapsáno 17. 8. 2017 vymazáno 3. 4. 2019
Člen představenstva
Ing. Miroslav Koberna, CSc.
Hrádecká, 312 00 Plzeň - Újezd
Den vzniku členstvi: 24. 8. 2018
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 3. 4. 2019 vymazáno 7. 12. 2020
Viceprezident
ing. Martin Pýcha
Měšická, 250 85 Bašť - Bašť
Den vzniku funkce: 16. 3. 2017
Den zániku funkce: 16. 6. 2020
Den vzniku členstvi: 16. 3. 2017
Den zániku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 12. 7. 2019 vymazáno 7. 12. 2020
Prezident
Ing. Jan Doležal
Březinka, 538 03 Hošťalovice - Březinka
Den vzniku funkce: 16. 6. 2020
Den zániku funkce: 25. 5. 2023
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Viceprezident
Ing. Leoš Říha
Mlýnská, 561 64 Jablonné nad Orlicí - Jablonné nad Orlicí
Den vzniku funkce: 16. 6. 2020
Den zániku funkce: 25. 5. 2023
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Viceprezident
Jiří Milek
Klopina, 789 73 Klopina - Klopina
Den vzniku funkce: 16. 6. 2020
Den zániku funkce: 25. 5. 2023
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Viceprezident
Ing. Václav Hlaváček, CSc.
Nikolčice, 691 71 Nikolčice - Nikolčice
Den vzniku funkce: 16. 6. 2020
Den zániku funkce: 25. 5. 2023
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Viceprezident
Martin Pýcha
Měšická, 250 85 Bašť - Bašť
Den vzniku funkce: 16. 6. 2020
Den zániku funkce: 25. 5. 2023
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Viceprezident
Ing. Martin Ludvík
Dobrá Voda u Hořic, 507 73 Dobrá Voda u Hořic - Dobrá Voda u Hořic
Den vzniku funkce: 16. 6. 2020
Den zániku funkce: 25. 5. 2023
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Viceprezident
Bohumil Belada
Chrpová, 391 02 Sezimovo Ústí - Sezimovo Ústí
Den vzniku funkce: 16. 6. 2020
Den zániku funkce: 25. 5. 2023
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Josef Blažek
Na Blatech, 395 01 Pacov - Pacov
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Pavel Brandl
Dolní Žandov, 354 93 Dolní Žandov - Dolní Žandov
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Věra Čermáková
Gen. Františka Fajtla, 439 07 Peruc - Peruc
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Josef Diviš
Truhlářská, 395 01 Pacov - Pacov
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Miroslav Drs
Debrník, 392 01 Hlavatce - Debrník
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Robert Erlebach
Holubova, 463 12 Liberec - Liberec XXV-Vesec
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Petr Hanka
Jaromírovy sady, 289 22 Lysá nad Labem - Lysá nad Labem
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Zdeněk Jandejsek, CSc.
Brzotice, 257 68 Loket - Brzotice
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Miroslav Koberna
Hrádecká, 312 00 Plzeň - Újezd
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Josef Kubiš
Džbánka, 251 68 Sulice - Nechánice
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Josef Luka
Vrchlického návrší, 295 01 Mnichovo Hradiště - Mnichovo Hradiště
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Jaroslav Mikoláš
Za rybníkem, 270 52 Lišany - Lišany
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Stanislav Studený
U Koupaliště, 664 82 Říčany - Říčany
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Otakar Šašek
Chelčického, 411 17 Libochovice - Libochovice
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Jaroslav Šíma
Rodáků, 335 61 Spálené Poříčí - Spálené Poříčí
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Jindřich Šnejdrla
Lhota, 756 42 Valašské Meziříčí - Lhota
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Vilém Tomíček
Slezská, 747 28 Štěpánkovice - Štěpánkovice
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Gabriel Večeřa
Uhřínovská, 594 01 Velké Meziříčí - Velké Meziříčí
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 15. 12. 2021
Člen představenstva
Vladimír Veselý
Býšť, 533 22 Býšť - Býšť
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Jaroslav Vojtěch
Hradecká, 551 01 Jaroměř - Jezbiny
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Martin Volf
Kožnarova, 470 01 Česká Lípa - Česká Lípa
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Miroslav Vondruška
K Oboře, 391 55 Chýnov - Chýnov
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 7. 12. 2020 vymazáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Gabriel Večeřa
Velké Meziříčí, 594 01 Velké Meziříčí - Velké Meziříčí
Den vzniku členstvi: 16. 6. 2020
Den zániku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 15. 12. 2021 vymazáno 18. 10. 2023
Prezident
Ing. Jan Doležal
Březinka, 538 03 Hošťalovice - Březinka
Den vzniku funkce: 25. 5. 2023
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Viceprezident
Ing. Václav Hlaváček, CSc.
Nikolčice, 691 71 Nikolčice - Nikolčice
Den vzniku funkce: 25. 5. 2023
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Viceprezident
Ing. Martin Ludvík
Dobrá Voda u Hořic, 507 73 Dobrá Voda u Hořic - Dobrá Voda u Hořic
Den vzniku funkce: 25. 5. 2023
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Viceprezident
Ing. Martin Pýcha
Měšická, 250 85 Bašť - Bašť
Den vzniku funkce: 25. 5. 2023
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Viceprezident
Ing. Bohumil Belada
Chrpová, 391 02 Sezimovo Ústí - Sezimovo Ústí
Den vzniku funkce: 25. 5. 2023
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Viceprezident
Ing. Jiří Milek
Klopina, 789 73 Klopina - Klopina
Den vzniku funkce: 25. 5. 2023
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Viceprezident
Ing. Leoš Říha
Mlýnská, 561 64 Jablonné nad Orlicí - Jablonné nad Orlicí
Den vzniku funkce: 25. 5. 2023
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Věra Čermáková
Gen. Františka Fajtla, 439 07 Peruc - Peruc
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Otakar Šašek
Chelčického, 411 17 Libochovice - Libochovice
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Jiří Černý
Družstevní, 503 15 Nechanice - Nechanice
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Miroslav Drs
Debrník, 392 01 Hlavatce - Debrník
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Petr Žebrák
Na domovině, 142 00 Praha - Libuš
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Vilém Tomíček
Slezská, 747 28 Štěpánkovice - Štěpánkovice
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Martin Volf
Kožnarova, 470 01 Česká Lípa - Česká Lípa
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Jaroslav Šíma
Rodáků, 335 61 Spálené Poříčí - Spálené Poříčí
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
RNDr. Vladimír Veselý
Býšť, 533 22 Býšť - Býšť
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
ing. Stanislav Studený
U Koupaliště, 664 82 Říčany - Říčany
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Zdeněk Štěpánek
Zdiměřická, 252 42 Jesenice - Jesenice
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Dana Večeřová
Zborovská, 150 00 Praha - Smíchov
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Martin Gabrhelík
Břest, 768 23 Břest - Břest
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Robert Erlebach
Holubova, 463 12 Liberec - Liberec XXV-Vesec
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Miroslav Vondruška
K Oboře, 391 55 Chýnov - Chýnov
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Josef Luka
Vrchlického návrší, 295 01 Mnichovo Hradiště - Mnichovo Hradiště
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Radek Kružík
Jasanová, 674 01 Třebíč - Podklášteří
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Tomáš Martinec
Vinařská, 696 15 Čejkovice - Čejkovice
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Jaroslav Mikoláš
Za rybníkem, 270 52 Lišany - Lišany
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Pavel Novák
Satelitní, 350 02 Cheb - Podhrad
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Josef Diviš
Truhlářská, 395 01 Pacov - Pacov
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Člen představenstva
Ing. Jaroslav Michal
Řečice, 592 33 Řečice - Řečice
Den vzniku členstvi: 25. 5. 2023
zapsáno 18. 10. 2023
Počet členů
29
zapsáno 17. 8. 2017
Způsob jednání
Jednání: Jménem Agrární komory České republiky jedná prezident Jiří Netík, bytem Kolodějská 410, Týn nad Vltavou.
zapsáno 7. 12. 1993 vymazáno 1. 9. 1998
Jednání: Jménem Agrární komory České republiky jedná prezident.