Partners Financial Services
Ikona žárovky

Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!

Centrum pro rodinu a sociální péči z. s., Ostrava, IČO: 48804517 - Obchodní rejstřík

Tento výpis z obchodního rejstříku obsahuje údaje o společnosti Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.. Údaje byly staženy 11. 8. 2023 z datové služby justice.cz
dle IČO 48804517. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 48804517 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Výpis z obchodního rejstříku

Aktuální rejstřík
Úplný rejstřík
RES DPH Registr dotací
Datum zápisu
1. 1. 2014
Datum vzniku
27. 4. 1993
Název
Centrum pro rodinu a sociální péči o.s.
zapsáno 1. 1. 2014 vymazáno 23. 5. 2014
Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.
zapsáno 23. 5. 2014
Adresa firmy
Kostelní náměstí 3172/1, 702 00 Ostrava - 70200
zapsáno 1. 1. 2014
Sídlo Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Ostrava-město
Obec: Ostrava
Část obce: Moravská Ostrava
Ulice: Kostelní náměstí
Adresní místo: Kostelní náměstí 3172/1
IČO
48804517
zapsáno 1. 1. 2014
DIČ
Identifikátor datové schránky
qu4i9v7
Právní forma
Spolek
zapsáno 1. 1. 2014
Spisová značka
L 2401/KSOS Krajský soud v Ostravě
zapsáno 1. 1. 2014
Účel
Posláním CPR je podporovat manželství, rodinu a mezilidské vztahy na základě křesťanských hodnot.
zapsáno 23. 5. 2014 vymazáno 26. 7. 2017
Posláním CPR je podporovat manželství, rodinu a mezilidské vztahy na základě křesťanských hodnot. Poslání naplňuje prostřednictvím programů, aktivit, vzdělání, sociálních služeb, a také doprovázením, svědectvím a poskytováním vzájemné podpory. Cílovými skupinami jsou rodiny, manželé, děti, jednotlivci, lidé se zdravotním postižením a osoby o ně pečující.
zapsáno 26. 7. 2017 vymazáno 25. 8. 2022
Posláním CPR je podporovat manželství, rodinu a mezilidské vztahy, včetně zvádání života se zdravotním postižením, prostřednictvím aktivit, programů, vzdělávání, sociálních služeb, a také formou svědectví a vzájemné podpory, na základě křesťanských hodnot. Činnost spolku má neziskový charakter. Případný zisk z činnosti spolku lze použít pouze pro spolkovou činnost, včetně správy spolku. Hlavní činnost CPR je: - podporovat svébytnost rodiny jako základního subjektu společnosti, - vytvářet aktivity primární prevence na podporu fungující rodiny, - připravovat mladé lidi na manželství a rodičovství, - podporovat rodiny ve zvládání krizových situací, včetně rodin v agendě SPOD, - zajišťovat doprovázení pěstounských rodin, - zajišťovat poradenské služby jednotlivcům, párům i rodinám při zvládání náročných vztahových životních situací, - poskytovat vzdělávání, včetně akreditovaných programů, - realizovat školskou prevenci, - zajišťovat podporu a pomoc dětem a mladým lidem se zdravotním postižením prostřednictvím sociálních služeb a navazujících aktivit, - podporovat rozvoj jejich schopností, dovedností a komunikace k plnějšímu a aktivnějšímu prožívání života, - doprovázet děti, dospívající a mladé lidi se zdravotním postižením na jejich cestě k osamostatňování, - poskytovat pomoc a podporu pečujícím o děti a mladé lidi se zdravotním postižením ve zvládání jejich náročné životní situace, - rozvíjet osobní a odborný růst dobrovolníků, - spolupracovat se středními, vyššími odbornými a vysokými školami na přípravě studentů pro práci v sociální oblasti prostřednictvím vedení odborných praxi, - spoluvytvářet rodinnou a sociální politiku ve spolupráci se samosprávnými orgány, - přispívat k osvětě a propagaci manželské, rodinné a sociální problematiky, - vydávat literaturu a materiály s manželskou, rodinnou a sociální problematikou, - pořádat volnočasové, kulturní, benefiční a propagační akce.
zapsáno 25. 8. 2022 vymazáno 5. 9. 2022
Posláním CPR je podporovat manželství, rodinu a mezilidské vztahy, včetně zvládání života se zdravotním postižením, prostřednictvím aktivit, programů, vzdělávání, sociálních služeb, a také formou svědectví a vzájemné podpory, na základě křesťanských hodnot. Činnost spolku má neziskový charakter. Případný zisk z činnosti spolku lze použít pouze pro spolkovou činnost, včetně správy spolku. Hlavní činnost CPR je: - podporovat svébytnost rodiny jako základního subjektu společnosti, - vytvářet aktivity primární prevence na podporu fungující rodiny, - připravovat mladé lidi na manželství a rodičovství, - podporovat rodiny ve zvládání krizových situací, včetně rodin v agendě SPOD, - zajišťovat doprovázení pěstounských rodin, - zajišťovat poradenské služby jednotlivcům, párům i rodinám při zvládání náročných vztahových životních situací, - poskytovat vzdělávání, včetně akreditovaných programů, - realizovat školskou prevenci, - zajišťovat podporu a pomoc dětem a mladým lidem se zdravotním postižením prostřednictvím sociálních služeb a navazujících aktivit, - podporovat rozvoj jejich schopností, dovedností a komunikace k plnějšímu a aktivnějšímu prožívání života, - doprovázet děti, dospívající a mladé lidi se zdravotním postižením na jejich cestě k osamostatňování, - poskytovat pomoc a podporu pečujícím o děti a mladé lidi se zdravotním postižením ve zvládání jejich náročné životní situace, - rozvíjet osobní a odborný růst dobrovolníků, - spolupracovat se středními, vyššími odbornými a vysokými školami na přípravě studentů pro práci v sociální oblasti prostřednictvím vedení odborných praxi, - spoluvytvářet rodinnou a sociální politiku ve spolupráci se samosprávnými orgány, - přispívat k osvětě a propagaci manželské, rodinné a sociální problematiky, - vydávat literaturu a materiály s manželskou, rodinnou a sociální problematikou, - pořádat volnočasové, kulturní, benefiční a propagační akce.
zapsáno 5. 9. 2022
Název nejvyššího orgánu
členská schůze
zapsáno 23. 5. 2014
Rizikovost společnosti

Poslední změny a události

1. 10. 2022
Změna funkce: Bc. Marek Schneider z přímý skutečný majitel; osoba s koncovým vlivem na přímý skutečný majitel; skutečný majitel podle § 4 zákona č. 37/2021 sb.
1. 10. 2022
Změna funkce: MUDr. Maria Fridrichová z přímý skutečný majitel; osoba s koncovým vlivem na přímý skutečný majitel; skutečný majitel podle § 4 zákona č. 37/2021 sb.
2. 9. 2022
Vymazán předmět činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí Poskytování služeb pro rodinu a domácnost Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
2. 9. 2022
Vymazán předmět činnosti: Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
25. 8. 2022
Změna dne vzniku nebo zániku funkce: Bc. Marek Schneider

Všechny změny a události ve společnosti

Vizualizace obchodních vztahů a vazeb Více o vizualizacích

Centrum pro rodinu a sociální péči z. s., IČO: 48804517: vizualizace vztahů osob a společností

Centrum pro rodinu a sociální péči z. s., IČO: 48804517

Zobrazit vztahy a firmy
Předmět vedlejší hospodářské činnosti
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.
zapsáno 23. 5. 2014 vymazáno 26. 7. 2017
Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin.
zapsáno 26. 7. 2014 vymazáno 26. 7. 2017
Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
zapsáno 26. 7. 2017 vymazáno 2. 9. 2022
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí Poskytování služeb pro rodinu a domácnost Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
zapsáno 26. 7. 2017 vymazáno 2. 9. 2022
Předmět vedlejší hospodářské činnosti
Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
zapsáno 25. 8. 2022
Výroby textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků. Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů. Zprostředkování obchodu a služeb. Velkoobchod a maloobchod. Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků. Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy. Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti. Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí. Poskytování služeb pro rodinu a domácnost Výroba, obchod a služby jinde nezařazené.
zapsáno 25. 8. 2022
Ostatní skutečnosti
Systém orgánů společnosti: Kolektivní (Statutární orgán - výbor)
zapsáno 23. 5. 2014 vymazáno 26. 7. 2014
Počet členů statutárního orgánu: 2
zapsáno 23. 5. 2014 vymazáno 25. 8. 2022
Počet členů kontrolní komise: 3
zapsáno 23. 5. 2014
Systém orgánů společnosti: Kolektivní (Statutární orgán - předseda a místopředseda)
zapsáno 26. 7. 2014

Statutární orgán

Předseda
Jan Zajíček
Velké Albrechtice, 742 91 Velké Albrechtice - Velké Albrechtice
Den vzniku funkce: 20. 5. 2013
Den zániku funkce: 10. 6. 2014
Den vzniku členstvi: 27. 4. 1993
Den zániku členstvi: 10. 6. 2014
zapsáno 23. 5. 2014 vymazáno 26. 7. 2014
Místopředseda
Ing. Bc. Milan Svojanovský, DiS.
Sedliště, 739 36 Sedliště - Sedliště
Den vzniku funkce: 20. 5. 2013
Den zániku funkce: 10. 6. 2014
Den vzniku členstvi: 1. 5. 1993
Den zániku členstvi: 10. 6. 2014
zapsáno 23. 5. 2014 vymazáno 26. 7. 2014
Předseda
Jan Zajíček
Velké Albrechtice, 742 91 Velké Albrechtice - Velké Albrechtice
Den vzniku funkce: 16. 6. 2014
Den zániku funkce: 13. 7. 2020
Den vzniku členstvi: 10. 6. 2014
Den zániku členstvi: 13. 7. 2020
Pan Jan Zajíček byl dne 16. 6. 2014 znovuzvolen do funkce předsedy Centra pro rodinu a sociální péči z. s.
zapsáno 26. 7. 2014 vymazáno 4. 8. 2020
Místopředseda
Ing. Bc. Milan Svojanovský
Sedliště, 739 36 Sedliště - Sedliště
Den vzniku funkce: 16. 6. 2014
Den zániku funkce: 25. 10. 2017
Den vzniku členstvi: 10. 6. 2014
Ing. Bc. Milan Svojanovský, DiS. byl dne 16. 6. 2014 znovuzvolen do funkce místopředsedy Centra pro rodinu a sociální péči z. s.
zapsáno 26. 7. 2014 vymazáno 21. 11. 2017
Místopředseda
MUDr. Maria Fridrichová
Práce, 700 30 Ostrava - Zábřeh
Den vzniku funkce: 25. 10. 2017
Den zániku funkce: 21. 6. 2022
zapsáno 21. 11. 2017 vymazáno 25. 8. 2022
Předseda
Bc. Marek Schneider
Na Mokřinách, 747 14 Ludgeřovice - Ludgeřovice
Den vzniku funkce: 13. 7. 2020
Den zániku funkce: 21. 6. 2022
Den vzniku členstvi: 14. 4. 2020
zapsáno 4. 8. 2020 vymazáno 25. 8. 2022
Předseda
Bc. Marek Schneider
Na Mokřinách, 747 14 Ludgeřovice - Ludgeřovice
Den vzniku funkce: 21. 6. 2022
zapsáno 25. 8. 2022
Místopředseda
MUDr. Maria Fridrichová
Práce, 700 30 Ostrava - Zábřeh
Den vzniku funkce: 21. 6. 2022
zapsáno 25. 8. 2022
Počet členů
2
zapsáno 21. 11. 2017
Způsob jednání
Předseda a místopředseda jednají navenek samostatně.
zapsáno 23. 5. 2014

Kontrolní orgán

Předseda kontrolní komise
Bc. Jolana Goluchová, DiS.
Pionýrů, 738 01 Frýdek-Místek - Místek
Den vzniku funkce: 20. 5. 2013
Den zániku funkce: 10. 6. 2014
Den vzniku členstvi: 21. 6. 2007
Den zániku členstvi: 10. 6. 2014
zapsáno 23. 5. 2014 vymazáno 26. 7. 2014
Člen kontrolní komise
Ing. Jana Kotásková
Do polí, 739 25 Sviadnov - Sviadnov
Den vzniku členstvi: 1. 8. 2007
Den zániku členstvi: 10. 6. 2014
zapsáno 23. 5. 2014 vymazáno 26. 7. 2014
Člen kontrolní komise
Lucia Petrůjová
Kopťovo, 739 34 Václavovice - Václavovice
Den vzniku členstvi: 1. 12. 2005
Den zániku členstvi: 10. 6. 2014
zapsáno 23. 5. 2014 vymazáno 26. 7. 2014
Předseda kontrolní komise
Bc. Jolana Goluchová, DiS.
Pionýrů, 738 01 Frýdek-Místek - Místek
Den vzniku funkce: 11. 6. 2014
Den zániku funkce: 20. 6. 2017
Den vzniku členstvi: 10. 6. 2014
Bc. Jolana Goluchová, DiS. byla dne 10. 6. 2014 znovuzvolena do kontrolní komise a 11. 6. 2014 znovuzvolena předsedkyní kontrolní komise.
zapsáno 26. 7. 2014 vymazáno 26. 7. 2017
Člen kontrolní komise
Ing. Petra Uhrová
Nivnická, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Den vzniku členstvi: 10. 6. 2014
Den zániku členstvi: 21. 6. 2016
zapsáno 26. 7. 2014 vymazáno 27. 7. 2016
Člen kontrolní komise
Kateřina Makyčová
Jana Šoupala, 708 00 Ostrava - Poruba
Den vzniku členstvi: 10. 6. 2014
Den zániku členstvi: 21. 6. 2016
zapsáno 26. 7. 2014 vymazáno 27. 7. 2016
Člen kontrolní komise
Jana Dostálová
17. listopadu, 747 06 Opava - Kylešovice
Den vzniku členstvi: 21. 6. 2016
zapsáno 27. 7. 2016 vymazáno 26. 7. 2017
Člen kontrolní komise
BcA. Lucia Petrůjová
Kopťovo, 739 34 Václavovice - Václavovice
Den vzniku členstvi: 21. 6. 2016
zapsáno 27. 7. 2016 vymazáno 26. 7. 2017

Kontrolní komise

Člen kontrolní komise
Jana Dostálová
17. listopadu, 747 06 Opava - Kylešovice
Den vzniku členstvi: 21. 6. 2016
Den zániku členstvi: 19. 6. 2022
zapsáno 26. 7. 2017 vymazáno 25. 8. 2022
Předseda kontrolní komise
BcA. Lucia Petrůjová
Kopťovo, 739 34 Václavovice - Václavovice
Den vzniku funkce: 20. 6. 2017
Den vzniku členstvi: 21. 6. 2016
zapsáno 26. 7. 2017 vymazáno 4. 8. 2020
Člen kontrolní komise
Lenka Macková, DiS.
Záhumenní, 742 21 Kopřivnice - Kopřivnice
Den vzniku funkce: 20. 6. 2017
Den zániku členstvi: 19. 6. 2022
zapsáno 26. 7. 2017 vymazáno 25. 8. 2022
Předseda kontrolní komise
MgA. Lucia Petrůjová
Kopťovo, 739 34 Václavovice - Václavovice
Den vzniku funkce: 20. 6. 2017
Den zániku funkce: 15. 6. 2021
Den vzniku členstvi: 21. 6. 2016
Den zániku členstvi: 15. 6. 2021
zapsáno 4. 8. 2020 vymazáno 16. 7. 2021
Předseda kontrolní komise
Bc. Petr Göttlicher
Panské Nové Dvory, 738 01 Frýdek-Místek - Frýdek
Den vzniku funkce: 15. 6. 2021
Den zániku funkce: 21. 6. 2022
Den vzniku členstvi: 15. 6. 2021
Den zániku členstvi: 21. 6. 2022
zapsáno 16. 7. 2021 vymazáno 25. 8. 2022
Předseda kontrolní komise
Bc. Petr Göttlicher
Panské Nové Dvory, 738 01 Frýdek-Místek - Frýdek
Den vzniku funkce: 30. 6. 2022
Den vzniku členstvi: 21. 6. 2021
zapsáno 25. 8. 2022
Člen kontrolní komise
Jana Dostálová
17. listopadu, 747 06 Opava - Kylešovice
Den vzniku členstvi: 21. 6. 2022
zapsáno 25. 8. 2022
Člen kontrolní komise
Bc. Lenka Macková, DiS.
Záhumenní, 742 21 Kopřivnice - Kopřivnice
Den vzniku členstvi: 21. 6. 2022
zapsáno 25. 8. 2022
Počet členů
3
zapsáno 25. 8. 2022

Skuteční majitelé

Přímý skutečný majitel; Osoba s koncovým vlivem
MUDr. Maria Fridrichová
Práce, 700 30 Ostrava - Zábřeh
Automatický průpis: ano
Údaje o skutečnostech zakládajících postavení skutečného majitele:
Pozice člena statutárního orgánu.
Den, do kterého byla osoba skutečným majitelem: 1. 10. 2022
Den, od kterého je osoba skutečným majitelem: 21. 11. 2017
zapsáno 1. 6. 2021 vymazáno 1. 10. 2022
Přímý skutečný majitel; Osoba s koncovým vlivem
Bc. Marek Schneider
Na Mokřinách, 747 14 Ludgeřovice - Ludgeřovice
Automatický průpis: ano
Údaje o skutečnostech zakládajících postavení skutečného majitele:
Pozice člena statutárního orgánu.
Den, do kterého byla osoba skutečným majitelem: 1. 10. 2022
Den, od kterého je osoba skutečným majitelem: 4. 8. 2020
zapsáno 1. 6. 2021 vymazáno 1. 10. 2022
Přímý skutečný majitel; Skutečný majitel podle § 4 zákona č. 37/2021 Sb.
MUDr. Maria Fridrichová
Práce, 700 30 Ostrava - Zábřeh
Automatický průpis: ano
Údaje o skutečnostech zakládajících postavení skutečného majitele:
Jiná skutečnost.
Pozice člena statutárního orgánu, obdobná pozice nebo zástupce člena.
Den, od kterého je osoba skutečným majitelem: 21. 11. 2017
zapsáno 1. 10. 2022
Přímý skutečný majitel; Skutečný majitel podle § 4 zákona č. 37/2021 Sb.
Bc. Marek Schneider
Na Mokřinách, 747 14 Ludgeřovice - Ludgeřovice
Automatický průpis: ano
Údaje o skutečnostech zakládajících postavení skutečného majitele:
Jiná skutečnost.
Pozice člena statutárního orgánu, obdobná pozice nebo zástupce člena.
Den, od kterého je osoba skutečným majitelem: 4. 8. 2020
zapsáno 1. 10. 2022

Hodnocení firmy

0
-
+

Sídlo společnosti na mapě

Sbírka listin

Peníze.cz zobrazuje pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce. Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby, která umožňuje, mimojiné, vyhledávání v rejstřících z jednoho místa, aniž by údaje z těchto rejstříků sdružovala.

Pokud jste na našich stránkách objevili, že uváděná data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je, obraťte se s žádostí o opravu dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích.

Celebrity v rejstříku

Miloš Knor

Miloš Knor

moderátor, bavič

125
-
+
Ivo Rittig

Ivo Rittig

podnikatel a lobbista

-466
-
+
Martin Kasa

Martin Kasa

podnikatel, Pilulka.cz

-197
-
+
Stanislav Bernard

Stanislav Bernard

podnikatel, politik a pivovarník

-30
-
+
Tomáš Rosický

Tomáš Rosický

fotbalista

876
-
+
Jan Ledecký

Jan Ledecký

zpěvák

159
-
+

A tohle už jste četli?

Firmy s podobným IČO

Firmy s podobným názvem

Srovnávat se vyplatí

Kalkulátor.cz je srovnávač, který lidem šetří peníze ve světě energií, pojištění a financí. My počítáme, vy šetříte.