Základní škola a mateřská škola Sázava, příspěvková organizace, IČO: 75023865 - Obchodní rejstřík

Tento výpis z obchodního rejstříku obsahuje údaje o společnosti Základní škola a mateřská škola Sázava, příspěvková organizace Údaje byly staženy 9. 5. 2023 z datové služby justice.cz dle IČO 75023865. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 75023865 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!

Výpis z obchodního rejstříku

Rejstřík
ARES
 
 
 
 
 
 
 
Datum zápisu28. 1. 2004
Obchodní firma
od 8. 4. 2006

Základní škola a mateřská škola Sázava, příspěvková organizace

od 28. 1. 2004 do 8. 4. 2006

Základní škola Sázava, příspěvková organizace

Prověřit exekuceReputace firmy
Adresa sídla
od 28. 1. 2004 do 8. 4. 2006
Velké Losenice, Sázava 80, PSČ 592 11
IČO
od 28. 1. 2004

75023865

Identifikátor datové schránky:g2emhea
Právní forma
od 28. 1. 2004
Příspěvková organizace
Spisová značka1131 Pr, Krajský soud v Brně
Předmět činnosti
od 28. 1. 2004
- Předmětem činnosti příspěvkové organizace je poskytování základního, předškolního vzdělání v souladu s § 3 zák. č. 76/1978 Sb. o školských zařízeních ve znění pozdějších předpisů, zajišťování provozu školní družiny dle § 20 zák. č. 76/1978 Sb., stravování záků a zaměstnanců školy dle § 39 zák. č. 76/1978 Sb., nabízet možnost vzdělání rozšířeného, vyrovnávacího či speciálního, umožňovat další volnočasové aktivity, vzdělávací a relaxační.
Rizikovost společnosti

Rizikovost společnosti
Statutární orgán
od 8. 4. 2006
Milena Mikysková - ředitel
Žďár nad Sázavou, Libušínská 36/3, PSČ 591 01
den vzniku funkce: 1. 11. 2004
od 28. 1. 2004 do 8. 4. 2006
Mgr. Alena Kuncová - ředitelka
Žďár nad Sázavou, Vejmluvova 76, PSČ 591 02
den vzniku funkce: 1. 1. 2003 - 1. 11. 2004
od 28. 1. 2004
Statutární orgán jedná a vystupuje jménem organizace ve všech věcech samostatně. Je-li pro právní úkon předepsána písemná forma, je třeba podpis. Podepisování za organizaci se děje tak, že k napsanému nebo jinak vyhotovenému názvu organizace připojí svůj podpis statutární orgán organizace.
Hodnocení firmy
0
+
-

Další odkazy

Aktualizovat data

Peníze.cz zobrazuje pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce. Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby, která umožňuje, mimojiné, vyhledávání v rejstřících z jednoho místa, aniž by údaje z těchto rejstříků sdružovala.

Pokud jste na našich stránkách objevili, že uváděná data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je, obraťte se s žádostí o opravu dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích. Pokud je na zdrojové stránce všechno v pořádku a chyba je pouze u nás, klikněte níž na tlačítko Aktualizovat data a vyčkejte. Aktualizace může trvat i několik málo desítek sekund.

Celebrity v rejstříku

Karel Schwarzenberg

Karel Schwarzenberg

- šlechtic, podnikatel

+338

+
-
Ester Ledecká

Ester Ledecká

- sportovkyně, olympijská vítězka

+110

+
-
Lucie Borhyová

Lucie Borhyová

- moderátorka

-24

+
-
Kateřina Neumannová

Kateřina Neumannová

- klasická lyžařka a manažerka

-32

+
-
Stanislav Bernard

Stanislav Bernard

- podnikatel, politik a pivovarník

-45

+
-
František Chvalovský

František Chvalovský

- podnikatel a kontroverzní fotbalový funkcionář

-76

+
-

A tohle už jste četli?

Podnikatelské účty mají novou konkurenci. Porovnali jsme nabídku

Podnikatelské účty mají novou konkurenci. Porovnali jsme nabídku

Nabídka podnikatelských účtů na trhu roste. Nově s ním v květnu přišla Air Bank. Čím chce zaujmout a jaké jsou další možnosti?

Změny odvodů zabolí hlavně drobné OSVČ. Připlatí si nejvíc

Změny odvodů zabolí hlavně drobné OSVČ. Připlatí si nejvíc

Vládní balíček počítá s postupným zvýšením odvodů u osob samostatně výdělečně činných. Většina z nich na pojistném zaplatí o víc než 20 tisíc korun ročně. Reforma více dopadá na drobné živnostníky, nikoliv na ty „bohaté“, ukazují výpočty.

Další milostivé léto schváleno. Dluhů se teď zbaví i živnostníci

Další milostivé léto schváleno. Dluhů se teď zbaví i živnostníci

Penále na sociálním pojištění nebo nedoplatky daní. To jsou nejčastější dluhy, které živnostníci a malé firmy mají u státní správy. Můžou se jich zbavit od letošního července do listopadu. Zjistili jsme, jak postupovat.

Firmy s podobným IČO

Nové MG4 – stylový elektromobil

@SubmitCaption

Špičková výbava, dojezd až 450 km, rychlonabíjení, bezpečnost, záruka 7 let nebo 150 000 km, skvělá cena od 780 000 Kč.

Doporučujeme

Předvídá budoucnost a radí tak firmám. Přichází velký náraz, varuje Louženská

Předvídá budoucnost a radí tak firmám. Přichází velký náraz, varuje Louženská

Co bude zákazníky zajímat v nejbližších letech, jaké trendy budou klíčové a na co se v byznysu zaměřit?...

Partners Financial Services