Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!
TERRESTA a.s., CZ07516932 - Registr DPH
| Obchodní firma / název: | TERRESTA a.s. |
| Sídlo: | Zeyerova 758/12 |
| PRAŽSKÉ PŘEDMĚSTÍ | |
| 500 02 HRADEC KRÁLOVÉ 2 | |
| DIČ: | CZ07516932 |
| Datové schránky |
|
||||
|---|---|---|---|---|---|
| Forma: | Právnická osoba | ||||
|
Finanční úřad pro Královéhradecký kraj
Územní pracoviště v Hradci Králové, U Koruny 1632, HRADEC KRÁLOVÉ, tel.: 953 134 311 |
|||||
Údaje o nespolehlivém plátci DPH
| Nespolehlivý plátce: | NE |
|---|
Bankovní účty určené ke zveřejnění
Upozornění: Ručení podle § 109 odst. 2. písm. c) zákona o DPH v případě úhrady na jiný než zveřejněný účet poskytovatele zdanitelného plnění se neuplatní do 30.9.2013 (informace Generálního finančního ředitelství ze dne 29.3.2013 zveřejněná na adrese http://cds.mfcr.cz/cps/rde/xbcr/cds/2013_Informace_GFR_ruceni.pdf.)
| Datum zveřejnění | Datum ukončení zveřejnění | |
| 286013789/0300 | 05.12.2018 |
Údaje o registraci k DPH
| Typ registrace | Registrace platná od | Registrace platná do |
| Plátce | 04.12.2018 |
Peníze.cz zobrazuje pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce. Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby, která umožňuje, mimojiné, vyhledávání v rejstřících z jednoho místa, aniž by údaje z těchto rejstříků sdružovala.
Pokud jste na našich stránkách objevili, že uváděná data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je, obraťte se s žádostí o opravu dat na příslušnou instituci uvedenou na
této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích.
herečka, dabérka
podnikatel, manžel Evy Perkausové
herečka
držitelka ceny Czech Blog Awards za Instagram roku
herec, tanečník, režisér, choreograf
filmový režisér, produkční, spolumajitel firmy Bare Bear Production
A tohle už jste četli?
Známe minimální zálohy OSVČ na sociální a zdravotní pojištění. Takhle porostou
18. 9. | Gabriel Pleska
Firmy s podobným DIČ
Firmy s podobným názvem
Nejnovější články
15.11 | 07:00
ČNB kupuje bitcoin, ten dál padá. Nic to prý neznamená
Doporučujeme
Interaktivní grafiky