Partners Financial Services
Ikona žárovky

Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!

Centrum sociálních služeb Tachov, příspěvková organizace, Tachov, IČO: 00377805 - Obchodní rejstřík

Tento výpis z obchodního rejstříku obsahuje údaje o společnosti Centrum sociálních služeb Tachov, příspěvková organizace. Údaje byly staženy 11. 8. 2023 z datové služby justice.cz
dle IČO 00377805. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 00377805 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Výpis z obchodního rejstříku

Aktuální rejstřík
Úplný rejstřík
RES Registr dotací
Datum vzniku a zápisu
22. 4. 2005
Název
Ústav sociálních služeb Tachov, příspěvková organizace
zapsáno 22. 4. 2005 vymazáno 23. 3. 2007
Centrum sociálních služeb Tachov, příspěvková organizace
zapsáno 23. 3. 2007
Firmy na stejné adrese
Americká 242, 347 01 Tachov
zapsáno 22. 4. 2005 vymazáno 3. 4. 2015
Sídlo Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Tachov
Obec: Tachov
Část obce: Tachov
Ulice: Americká
Adresní místo: Americká 242
IČO
00377805
zapsáno 22. 4. 2005
DIČ
Identifikátor datové schránky
kpykham
Právní forma
Příspěvková organizace
zapsáno 22. 4. 2005
Spisová značka
Pr 650/KSPL Krajský soud v Plzni
zapsáno 22. 4. 2005
Rizikovost společnosti

Poslední změny a události

6. 3. 2020
Zapsán předmět činnosti: 9. Příspěvková organizace plní další povinnosti, které jí stanoví zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.
6. 3. 2020
Zapsán předmět činnosti: 8. Příspěvková organizace může realizovat prodej výrobků vznikajících v rámci sociálně terapeutických, popřípadě aktivizačních činností organizace.
6. 3. 2020
Zapsán předmět činnosti: 7. Příspěvková organizace může jako poskytovatel sociálních služeb poskytovat fakultativní činnosti. Fakultativní činností se rozumí: - činnost poskytovatele související s poskytováním registrované sociální služby a registrované cílové skupině - činnost poskytovatele ve vztahu k osobě, která má s poskytovatelem uzavřenu smlouvu na základní činnosti - činnost poskytovatele související s péčí a podporou člověka v nepříznivé sociální situaci, odpovídající zjištěným potřebám a napomáhající sociálnímu začleňování či předcházející sociálnímu vyloučení - činnost zajišťovaná vlastními zaměstnanci a vlastními prostředky poskytovatele - činnost, kterou v daném místě nelze zajistit běžně dostupnou veřejnou službou - činnost, za níž je klientovi účtována úhrada v maximální výši rovnající se nákladu na provedení činnosti, tj. bez zisku
6. 3. 2020
Zapsán předmět činnosti: 6. Příspěvková organizace poskytuje v souladu s § 36 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, ošetřovatelskou, popřípadě rehabilitační péči osobám, kterým poskytuje pobytové sociální služby, prostřednictvím svých zaměstnanců, kteří mají odbornou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání.
6. 3. 2020
Zapsán předmět činnosti: 5. Příspěvková organizace poskytuje odborné sociální poradenství v souladu s ustanovením § 37 odst. 3 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů. Příspěvková organizace zajišťuje v souvislosti s poskytováním odborného sociálního poradenství tyto základní činnosti: zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti a pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí.

Všechny změny a události ve společnosti

Předmět činnosti
Příspěvková organizace poskytuje občanům umístěným v domovech důchodců komplexní péči, zejména bydlení, zaopatření (stravování, úklid a další služby), zdravotní péči, rehabilitaci, kulturní a rekreační péči a v případě potřeby osobní vybavení. Občanům umístěným v domově penzionu poskytuje příspěvková organizace ubytování, základní služby a další služby, dle možností ústavu a požadavků klientů, potřebné vzhledem k jejich věku a zdravotnímu stavu. Starým a těžce zdravotně postiženým občanům, kteří nejsou ubytováni v zařízeních sociální péče, poskytuje příspěvková organizace stravování, i prostřednictvím pečovatelské služby. Příspěvková organizace prostřednictvím manželské a předmanželské poradny poskytuje výchovnou a poradenskou péči v rodinných, manželských, partnerských i jiných mezilidských vztazích.
zapsáno 22. 4. 2005 vymazáno 23. 3. 2007
1. Příspěvková organizace je zařízením sociálních služeb - domov pro seniory, které v souladu s ustanovením § 49 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.Příspěvková organizace zajišťuje tyto základní činnosti: poskytnutí ubytování, poskytnutí stravy, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti, aktivizační činnosti a pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí. 2. Příspěvková organizace poskytuje sociální poradenství v souladu s ustanovením § 37 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. 3. Příspěvková organizace zajišťuje zdravotní péči osobám, kterým poskytuje pobytové služby. Tuto povinnost plní formou zvláštní ambulantní péče poskytované dle § 22 písm. d) zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění a o změně a doplnění některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, prostřednictvím zdravotnického zařízení a jde-li o ošetřovatelskou a rehabilitační péči především prostřednictvím svých zaměstnanců, kteří mají odbornou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání. 4. Příspěvková organizace plní další povinnosti, které ji stanoví zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.
zapsáno 23. 3. 2007 vymazáno 3. 4. 2015
Příspěvková organizace je zařízením sociálních služeb - domov se zvláštním režimem, které v souladu s ustanovením § 50 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, poskytuje pobytové služby osobám se stařeckou, Alzheimerovou demencí a ostatními typy demencí, které mají sníženou soběstačnost z důvodu těchto onemocnění, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Příspěvková organizace zajišťuje tyto základní činnosti: poskytnutí ubytování, poskytnutí stravy, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti, aktivizační činnosti a pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí.
zapsáno 2. 1. 2013 vymazáno 3. 4. 2015
3. Příspěvková organizace poskytuje sociální poradenství v souladu s ustanovením § 37 odst. 2 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.
zapsáno 3. 4. 2015 vymazáno 6. 3. 2020
4. Příspěvková organizace poskytuje odborné sociální poradenství v souladu s ustanovením § 37 odst. 3 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů. Příspěvková organizace zajišťuje v souvislosti s poskytováním odborného sociálního poradenství tyto základní činnosti: zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti a pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí.
zapsáno 3. 4. 2015 vymazáno 6. 3. 2020
5. Příspěvková organizace poskytuje v souladu s § 36 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, ošetřovatelskou, popřípadě rehabilitační péči osobám, kterým poskytuje pobytové sociální služby, prostřednictvím svých zaměstnanců, kteří mají odbornou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání.
zapsáno 3. 4. 2015 vymazáno 6. 3. 2020
6. Příspěvková organizace může jako poskytovatel sociálních služeb poskytovat fakultativní činnosti. Fakultativní činností se rozumí: - činnost poskytovatele související s poskytováním registrované sociální služby a registrované cílové skupině - činnost poskytovatele ve vztahu k osobě, která má s poskytovatelem uzavřenu smlouvu na základní činnosti - činnost poskytovatele související s péčí a podporou člověka v nepříznivé sociální situaci, odpovídající zjištěným potřebám a napomáhající sociálnímu začleňování či předcházející sociálnímu vyloučení - činnost zajišťovaná vlastními zaměstnanci a vlastními prostředky poskytovatele - činnost, kterou v daném místě nelze zajistit běžně dostupnou veřejnou službou - činnost, za níž je klientovi účtována úhrada v maximální výši rovnající se nákladu na provedení činnosti, tj. bez zisku
zapsáno 3. 4. 2015 vymazáno 6. 3. 2020
7. Příspěvková organizace plní další povinnosti, které jí stanoví zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.
zapsáno 3. 4. 2015 vymazáno 6. 3. 2020
1. Příspěvková organizace je zařízením sociálních služeb domov pro seniory, které v souladu s ustanovením § 49 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Příspěvková organizace zajišťuje tyto základní činnosti: poskytnutí ubytování, poskytnutí stravy, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti, aktivizační činnosti a pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí.
zapsáno 3. 4. 2015
2. Příspěvková organizace je zařízením sociálních služeb domov se zvláštním režimem, které v souladu s ustanovením § 50 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, poskytuje pobytové služby osobám se stařeckou, Alzheimerovou demencí a ostatními typy demencí, které mají sníženou soběstačnost z důvodu těchto onemocnění, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Příspěvková organizace zajišťuje tyto základní činnosti: poskytnutí ubytování, poskytnutí stravy, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti, aktivizační činnosti a pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí.
zapsáno 3. 4. 2015
3. Příspěvková organizace poskytuje v souladu s ustanovením § 44 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, odlehčovací služby, tj. pobytové služby poskytované osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, o které je jinak pečováno v jejich přirozeném sociálním prostředí. Příspěvková organizace zajišťuje v souvislosti s poskytováním odlehčovacích služeb tyto základní činnosti: pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy, poskytnutí ubytování v případě pobytové služby, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti, pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí a výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti.
zapsáno 6. 3. 2020
4. Příspěvková organizace poskytuje sociální poradenství v souladu s ustanovením § 37 odst. 2 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.
zapsáno 6. 3. 2020
5. Příspěvková organizace poskytuje odborné sociální poradenství v souladu s ustanovením § 37 odst. 3 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů. Příspěvková organizace zajišťuje v souvislosti s poskytováním odborného sociálního poradenství tyto základní činnosti: zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti a pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí.
zapsáno 6. 3. 2020
6. Příspěvková organizace poskytuje v souladu s § 36 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, ošetřovatelskou, popřípadě rehabilitační péči osobám, kterým poskytuje pobytové sociální služby, prostřednictvím svých zaměstnanců, kteří mají odbornou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání.
zapsáno 6. 3. 2020
7. Příspěvková organizace může jako poskytovatel sociálních služeb poskytovat fakultativní činnosti. Fakultativní činností se rozumí: - činnost poskytovatele související s poskytováním registrované sociální služby a registrované cílové skupině - činnost poskytovatele ve vztahu k osobě, která má s poskytovatelem uzavřenu smlouvu na základní činnosti - činnost poskytovatele související s péčí a podporou člověka v nepříznivé sociální situaci, odpovídající zjištěným potřebám a napomáhající sociálnímu začleňování či předcházející sociálnímu vyloučení - činnost zajišťovaná vlastními zaměstnanci a vlastními prostředky poskytovatele - činnost, kterou v daném místě nelze zajistit běžně dostupnou veřejnou službou - činnost, za níž je klientovi účtována úhrada v maximální výši rovnající se nákladu na provedení činnosti, tj. bez zisku
zapsáno 6. 3. 2020
8. Příspěvková organizace může realizovat prodej výrobků vznikajících v rámci sociálně terapeutických, popřípadě aktivizačních činností organizace.
zapsáno 6. 3. 2020
9. Příspěvková organizace plní další povinnosti, které jí stanoví zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.
zapsáno 6. 3. 2020
Doplňková činnost
pronájem nebytových prostor a dlouhodobého hmotného majetku bez poskytování jiných než základních služeb
zapsáno 22. 4. 2005 vymazáno 3. 4. 2015
Pronájem nemovitého majetku
zapsáno 3. 4. 2015
Ostatní skutečnosti
Bc. Pavlína Jančová, pověřená řízením organizace
zapsáno 18. 10. 2016 vymazáno 9. 2. 2017

Statutární orgán

Ředitel
Mgr. Reinhold Wetzler
Na Výspě, 347 01 Tachov
Den vzniku funkce: 1. 9. 1997
Den zániku funkce: 31. 5. 2005
zapsáno 22. 4. 2005 vymazáno 27. 12. 2005
Ředitel
Ing. Toník Tomeš
U Penzionu, 347 01 Tachov
Den vzniku funkce: 1. 12. 2005
Den zániku funkce: 28. 2. 2009
zapsáno 27. 12. 2005 vymazáno 28. 4. 2009
Ředitel
Bc. Lukáš Bardon
Milíře, 347 01 Milíře
Den vzniku funkce: 15. 4. 2009
zapsáno 28. 4. 2009 vymazáno 3. 4. 2015
Ředitel
Bc. Lukáš Bardon
Milíře, 347 01 Milíře - Milíře
Den vzniku funkce: 15. 4. 2009
Den zániku funkce: 30. 9. 2016
zapsáno 3. 4. 2015 vymazáno 18. 10. 2016
Ředitelka
Bc. Lucie Báčová, DiS.
Bělojarská, 347 01 Tachov - Tachov
Den vzniku funkce: 1. 1. 2017
zapsáno 9. 2. 2017
Počet členů
1
zapsáno 3. 4. 2015
Způsob jednání
Způsob jednání: Ředitel je oprávněn jednat ve všech věcech za organizaci a jménem organizace samostatně, v písemném styku tak, že k uvedení názvu připojí svůj vlastnoruční podpis.
zapsáno 22. 4. 2005

Zřizovatel

Zakladatel
Plzeňský kraj, IČO: 70890366
Škroupova 1760/18, 301 00 Plzeň - Jižní Předměstí
zapsáno 3. 4. 2015

Hodnocení firmy

0
-
+

Sídlo společnosti na mapě

Sbírka listin

Peníze.cz zobrazuje pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce. Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby, která umožňuje, mimojiné, vyhledávání v rejstřících z jednoho místa, aniž by údaje z těchto rejstříků sdružovala.

Pokud jste na našich stránkách objevili, že uváděná data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je, obraťte se s žádostí o opravu dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích.

Celebrity v rejstříku

Vojtěch Kotek

Vojtěch Kotek

herec, režisér

8
-
+
Tomáš Sedláček

Tomáš Sedláček

ekonom

-20
-
+
Václav Klaus

Václav Klaus

bývalý prezident

-41
-
+
Simona Kijonková

Simona Kijonková

podnikatelka, investorka, Zásilkovna.cz

34
-
+
Andrej Babiš

Andrej Babiš

podnikatel, majitel holdingu Agrofert a jeden z nejbohatších Čechů

116
-
+
Martin Michal

Martin Michal

podnikatel a manžel zpěvačky Heleny Vondráčkové

0
-
+

A tohle už jste četli?

Firmy s podobným IČO

Firmy s podobným názvem

KREDITNÍ KARTA SMART

Jedinečná nabídka neveřejných nemovitostí k bydlení i investici, kterou nenajdete na běžných realitních portálech.