Partners Financial Services
Ikona žárovky

Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!

N I K O Ž I L , pobočka v ČSFR československo-sovětský společný podnik, IČO: 00554383 - Obchodní rejstřík

Tento výpis z obchodního rejstříku obsahuje údaje o společnosti N I K O Ž I L , pobočka v ČSFR československo-sovětský společný podnik. Údaje byly staženy 20. 2. 2024 z datové služby justice.cz
dle IČO 00554383. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 00554383 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Výpis z obchodního rejstříku

Aktuální rejstřík
Úplný rejstřík
RES
Datum vzniku a zápisu
20. 9. 1990
Obchodní firma
N I K O Ž I L , pobočka v ČSFR československo-sovětský společný podnik
zapsáno 20. 9. 1990
Prověřit exekuce Reputace firmy
Adresa firmy
okres Liberec, Hejnice - Bílý Potok čp. 369, Česká republika - neztotožněno
zapsáno 20. 9. 1990
IČO
00554383
zapsáno 20. 9. 1990
Identifikátor datové schránky
3rn6jt2
Právní forma
Akciová společnost
zapsáno 20. 9. 1990
Spisová značka
B 22/KSUL Krajský soud v Ústí nad Labem
zapsáno 20. 9. 1990
Rizikovost společnosti

Poslední změny a události

20. 9. 1990
Zapsán člen statutárního orgánu JUDr. Josef Vazač, jako ředitel pobočky
20. 9. 1990
Zapsán způsob jednání: Pobočku zastupuje v rozsahu svých oprávnění ředitel pobočky, který je oprávněn podepisovat veškeré dokumenty tak, že k napsanému nebo natištěnému názvu pobočky připojí svůj vlastnoruční podpis.
20. 9. 1990
Zapsán předmět podnikání: Zpracování živočišných a rostlinných produktů na finální potraviny a polotovary. Výroba užitných předmětů a jejich prodej organizacím a občanům v ČSFR a prostřednictvím podniku i organizacím a občanům SSSR. Poskytování služeb obyvatelstvu a orgnizacím v oblastech, kde není vyžadováno zvláštní oprávnění /konzultační služby, lektorské služby, účetní služby, obstaravatelské služby včetně služeb na území SSSR, stavební a montážní práce, dřevovýroba, architektonické služby, opravárenství, obchodní služby apod./ Restaurační a ubytovací služby /včetně zprostředkování turistických služeb na území SSSR/, které provozuje v ČSFR.
20. 9. 1990
Vznik společnosti N I K O Ž I L , pobočka v ČSFR československo-sovětský společný podnik

Všechny změny a události ve společnosti

Vizualizace obchodních vztahů a vazeb Více o vizualizacích

N I K O Ž I L  , pobočka v ČSFR československo-sovětský společný podnik, IČO: 00554383: vizualizace vztahů osob a společností

N I K O Ž I L , pobočka v ČSFR československo-sovětský společný podnik, IČO: 00554383

Zobrazit vztahy a firmy
Předmět podnikání
Zpracování živočišných a rostlinných produktů na finální potraviny a polotovary. Výroba užitných předmětů a jejich prodej organizacím a občanům v ČSFR a prostřednictvím podniku i organizacím a občanům SSSR. Poskytování služeb obyvatelstvu a orgnizacím v oblastech, kde není vyžadováno zvláštní oprávnění /konzultační služby, lektorské služby, účetní služby, obstaravatelské služby včetně služeb na území SSSR, stavební a montážní práce, dřevovýroba, architektonické služby, opravárenství, obchodní služby apod./ Restaurační a ubytovací služby /včetně zprostředkování turistických služeb na území SSSR/, které provozuje v ČSFR.
zapsáno 20. 9. 1990
Ostatní skutečnosti
Údaje o založení: Společný československo-sovětský podnik NIKOŽIL byl založen na základě Dohody mezi vládami ČSSR a SSSR ze dne 4.ll.l986 uzavřené v Bukurešti, po předchozím souhlasu FMZO a FMF ČSSR ze dne l7.l.l99O a po registraci MF SSSR dne 27.8.l99O a současně byla zřízena pobočka na území ČSFR se sídlem v Hejnicích - Bílém Potoce čp. 369, okr. Liberec. Zakladateli společ. podniku jsou JZD Pokrok se sídlem v Žilově, okr. Plzeň-sever a Nákupní a zpracující podnik NIKOPOLSKIJ APK se sídlem v Nikopolu, Dnětropetrovská oblast, Ukrajinská SSR. Sídlem mateřského podniku je Nikopol, Koperativnaja 5, Dnětropetrovská oblast, USSR.
zapsáno 20. 9. 1990
Řídícím orgánem je Rada podniku NIKOŽIL se sídlem v Nikopolu USSR. Činnost pobočky se řídí právním řádem, Mezivládní dohodou, dohodou o zřízení společ. podniku z l9.lO.l989, Statutem podniku, řádem pobočky, které jsou založeny ve spise podnikového rejstříku.
zapsáno 20. 9. 1990
Kmenové jmění činí 25O OOO,-Kčs ve finančních prostředcích, 45O OOO,-Kčs ve strojním vybavení, právech a budovách.
zapsáno 20. 9. 1990

Statutární orgán - představenstvo

Ředitel pobočky
JUDr. Josef Vazač
okres Liberec, Řasnice čp. 6, Česká republika - neztotožněno
zapsáno 20. 9. 1990
Způsob jednání
Pobočku zastupuje v rozsahu svých oprávnění ředitel pobočky, který je oprávněn podepisovat veškeré dokumenty tak, že k napsanému nebo natištěnému názvu pobočky připojí svůj vlastnoruční podpis.
zapsáno 20. 9. 1990

Hodnocení firmy

0
-
+

Sbírka listin

Peníze.cz zobrazuje pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce. Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby, která umožňuje, mimojiné, vyhledávání v rejstřících z jednoho místa, aniž by údaje z těchto rejstříků sdružovala.

Pokud jste na našich stránkách objevili, že uváděná data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je, obraťte se s žádostí o opravu dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích.

Celebrity v rejstříku

Lukáš Konečný

Lukáš Konečný

boxer

-20
-
+
Pavel Novotný

Pavel Novotný

starosta

-1295
-
+
Martin Michal

Martin Michal

podnikatel a manžel zpěvačky Heleny Vondráčkové

405
-
+
Jaroslav Beck

Jaroslav Beck

hudební skladatel, tvůrce Beat Saber

-280
-
+
Daniel Křetínský

Daniel Křetínský

miliardář, spoluvlastník AC Sparta Praha a Le Monde

-700
-
+
Ester Ledecká

Ester Ledecká

sportovkyně, olympijská vítězka

1630
-
+

A tohle už jste četli?

Firmy s podobným IČO

Firmy s podobným názvem

Srovnávat se vyplatí

Kalkulátor.cz je srovnávač, který lidem šetří peníze ve světě energií, pojištění a financí. My počítáme, vy šetříte.