Partners Financial Services
Ikona žárovky

Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Chcete inzerci na míru? Napište nám!

Centrum sociálních služeb Domažlice, příspěvková organizace, Domažlice, IČO: 75007754 - Obchodní rejstřík

Tento výpis z obchodního rejstříku obsahuje údaje o společnosti Centrum sociálních služeb Domažlice, příspěvková organizace. Údaje byly staženy 11. 8. 2023 z datové služby justice.cz
dle IČO 75007754. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 75007754 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Výpis z obchodního rejstříku

Aktuální rejstřík
Úplný rejstřík
RES Registr dotací
Datum vzniku a zápisu
16. 9. 2003
Název
Ústav sociálních služeb Domažlice
zapsáno 16. 9. 2003 vymazáno 17. 5. 2007
Centrum sociálních služeb Domažlice, příspěvková organizace
zapsáno 17. 5. 2007
Firmy na stejné adrese
Baldovská 583, 344 01 Domažlice
zapsáno 16. 9. 2003 vymazáno 6. 4. 2021
Sídlo Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Domažlice
Obec: Domažlice
Část obce: Týnské Předměstí
Ulice: Baldovská
Adresní místo: Baldovská 583
IČO
75007754
zapsáno 16. 9. 2003
Právní forma
Příspěvková organizace
zapsáno 16. 9. 2003
Spisová značka
Pr 488/KSPL Krajský soud v Plzni
zapsáno 16. 9. 2003
Rizikovost společnosti

Poslední změny a události

25. 1. 2023
Zapsán člen statutárního orgánu Bc. Lucie Kopelentová, jako ředitel
25. 1. 2023
Vymazán člen statutárního orgánu Mgr. Lucie Vísnerová
9. 12. 2022
Zapsán člen statutárního orgánu Mgr. Lucie Vísnerová, jako pověřená řízením
9. 12. 2022
Vymazán člen statutárního orgánu Jaromír Jirka
10. 11. 2021
Zapsán člen statutárního orgánu Jaromír Jirka, jako pověřený řízením

Všechny změny a události ve společnosti

Vizualizace obchodních vztahů a vazeb Více o vizualizacích

Centrum sociálních služeb Domažlice, příspěvková organizace, IČO: 75007754: vizualizace vztahů osob a společností

Centrum sociálních služeb Domažlice, příspěvková organizace, IČO: 75007754

Zobrazit vztahy a firmy
Předmět činnosti
Občanům umístěným v domově penzionu poskytuje příspěvková organizace ubytování, základní služby a další služby, dle možností ústavu a požadavků klientů, potřebné vzhledem k jejich věku a zdravotnímu stavu.
zapsáno 16. 9. 2003 vymazáno 17. 5. 2007
Příspěvková organizace poskytuje občanům umístěným v domově důchodců komplexní péči, včetně náročné ošetřovatelské péče na ošetřovatelském oddělení.
zapsáno 16. 9. 2003 vymazáno 17. 5. 2007
1. Příspěvková organizace je zařízením sociálních služeb - domov pro seniory, které v souladu s ustanovením § 49 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Příspěvková organizace zajišťuje tyto základní činnosti: poskytnutí ubytování, poskytnutí stravy, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti, aktivizační činnosti a pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí. 2. Příspěvková organizace poskytuje sociální poradenství v souladu s ustanovením § 37 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. 3. Příspěvková organizace zajišťuje zdravotní péči osobám, kterým poskytuje pobytové služby. Tuto povinnost plní formou zvláštní ambulantní péče poskytované dle § 22 písm. d) zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění a o změně a doplnění některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, prostřednictvím zdravotnického zařízení a jde-li o ošetřovatelskou a rehabilitační péči především prostřednictvím svých zaměstnanců, kteří mají odbornou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání. 4. Příspěvková organizace plní další povinnosti, které jí stanoví zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.
zapsáno 17. 5. 2007 vymazáno 20. 6. 2014
5. Příspěvková organizace zajišťuje pro Krajský úřad Plzeňského kraje přípravu fyzických osob vhodných stát se osvojiteli nebo pěstouny k přijetí dítěte do rodiny a poskytuje těmto osobám poradenskou pomoc související s osvojením nebo se svěřením dítěte do pěstounské péče včetně speciální přípravy k přijetí dítěte pěstounem na přechodnou dobu, přípravu dětí žijících v rodině osob vhodných stát se osvojiteli nebo pěstouny a osvojitelům nebo pěstounům poradenskou pomoc související s osvojením dítěte nebo svěřením dítěte do pěstounské péče, zejména v otázkách výchovy, a to dle ust. § 11 odst. 2 zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů.
zapsáno 18. 6. 2013 vymazáno 20. 6. 2014
Příspěvková organizace je zařízením sociálních služeb - domov pro seniory, které v souladu s ustanovením § 49 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Příspěvková organizace zajišťuje tyto základní činnosti: poskytnutí ubytování, poskytnutí stravy, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti, aktivizační činnosti a pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí. Příspěvková organizace je zařízením sociálních služeb – domov se zvláštním režimem, které v souladu s ustanovením § 50 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, poskytuje pobytové služby osobám se stařeckou, Alzheimerovou demencí a ostatními typy demencí, které mají sníženou soběstačnost z důvodu těchto onemocnění, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Příspěvková organizace zajišťuje tyto základní činnosti: poskytnutí ubytování, poskytnutí stravy, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti, aktivizační činnosti a pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí. Příspěvková organizace poskytuje sociální poradenství v souladu s ustanovením § 37 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Příspěvková organizace zajišťuje zdravotní péči osobám, kterým poskytuje pobytové služby. Tuto povinnost plní formou zvláštní ambulantní péče poskytované dle § 22 písm. d) zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění a o změně a doplnění některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, prostřednictvím zdravotnického zařízení a jde-li o ošetřovatelskou a rehabilitační péči především prostřednictvím svých zaměstnanců, kteří mají odbornou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání. Příspěvková organizace plní další povinnosti, které jí stanoví zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Příspěvková organizace zajišťuje pro Krajský úřad Plzeňského kraje přípravu fyzických osob vhodných stát se osvojiteli nebo pěstouny k přijetí dítěte do rodiny a poskytuje těmto osobám poradenskou pomoc související s osvojením nebo se svěřením dítěte do pěstounské péče včetně speciální přípravy k přijetí dítěte pěstounem na přechodnou dobu, přípravu dětí žijících v rodině osob vhodných stát se osvojiteli nebo pěstouny a osvojitelům nebo pěstounům poradenskou pomoc související s osvojením dítěte nebo svěřením dítěte do pěstounské péče, zejména v otázkách výchovy, a to dle ust. § 11 odst. 2 zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů.
zapsáno 20. 6. 2014 vymazáno 10. 7. 2014
1. Příspěvková organizace je zařízením sociálních služeb - domov pro seniory, které v souladu s ustanovením § 49 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Příspěvková organizace zajišťuje tyto základní činnosti: poskytnutí ubytování, poskytnutí stravy, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti, aktivizační činnosti a pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí. 2. Příspěvková organizace je zařízením sociálních služeb – domov se zvláštním režimem, které v souladu s ustanovením § 50 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, poskytuje pobytové služby osobám se stařeckou, Alzheimerovou demencí a ostatními typy demencí, které mají sníženou soběstačnost z důvodu těchto onemocnění, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Příspěvková organizace zajišťuje tyto základní činnosti: poskytnutí ubytování, poskytnutí stravy, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti, aktivizační činnosti a pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí. 3. Příspěvková organizace poskytuje sociální poradenství v souladu s ustanovením § 37 odst. 2 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. 4. Příspěvková organizace poskytuje sociální poradenství v souladu s ustanovením § 37 odst. 3 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů. Příspěvková organizace zajišťuje v souvislosti s poskytováním odborného sociálního poradenství tyto základní činnosti: zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti a pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí. 5. Příspěvková organizace poskytuje v souladu s § 36 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, ošetřovatelskou, popřípadě rehabilitační péči osobám, kterým poskytuje pobytové sociální služby, prostřednictvím svých zaměstnanců, kteří mají odbornou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání. 6. Příspěvková organizace může jako poskytovatel sociálních služeb poskytovat fakultativní činnosti. Fakultativní činností se rozumí: - činnost poskytovatele související s poskytováním registrované sociální služby a registrované cílové skupině - činnost poskytovatele ve vztahu k osobě, která má s poskytovatelem uzavřenu smlouvu na základní činnosti - činnost poskytovatele související s péčí a podporou člověka v nepříznivé sociální situaci, odpovídající zjištěným potřebám a napomáhající sociálnímu začleňování či předcházející sociálnímu vyloučení - činnost zajišťovaná vlastními zaměstnanci a vlastními prostředky poskytovatele - činnost, kterou v daném místě nelze zajisti běžně dostupnou veřejnou službou - činnost, za níž je klientovi účtována úhrada v maximální výši rovnající se nákladu na provedení činnosti, tj. bez zisku 7. Příspěvková organizace může realizovat prodej výrobků vznikajících v rámci sociálně terapeutických, popřípadě aktivizačních činností organizace. 8. Příspěvková organizace plní další povinnosti, které jí stanoví zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. 9. Příspěvková organizace zajišťuje pro Krajský úřad Plzeňského kraje přípravu fyzických osob vhodných stát se osvojiteli nebo pěstouny k přijetí dítěte do rodiny a poskytuje těmto osobám poradenskou pomoc související s osvojením nebo se svěřením dítěte do pěstounské péče včetně speciální přípravy k přijetí dítěte pěstounem na přechodnou dobu, přípravu dětí žijících v rodině osob vhodných stát se osvojiteli nebo pěstouny a osvojitelům nebo pěstounům poradenskou pomoc související s osvojením dítěte nebo svěřením dítěte do pěstounské péče, zejména v otázkách výchovy, a to dle ust. § 11 odst. 2 zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů.
zapsáno 10. 7. 2014
Doplňková činnost
pronájem bytů, nebytových prostor a dlouhodobého majetku bez poskytování jiných než základních služeb
zapsáno 25. 5. 2007 vymazáno 10. 7. 2014
Pronájem nemovitého majetku Pronájem movitého majetku
zapsáno 10. 7. 2014

Statutární orgán

Ředitel
Mgr. Pavel Faschingbauer
Kostelní, 344 01 Domažlice
Den vzniku funkce: 1. 3. 2003
Den zániku funkce: 31. 7. 2008
zapsáno 16. 9. 2003 vymazáno 17. 9. 2008
Ředitel
Ing. Marie Turková
Mrákov, 345 01 Mrákov
Den vzniku funkce: 1. 8. 2008
zapsáno 17. 9. 2008 vymazáno 25. 3. 2021
Ředitel
Ing. Marie Turková
Mrákov, 345 01 Mrákov - Mrákov
Den vzniku funkce: 1. 8. 2008
Den zániku funkce: 5. 3. 2021
zapsáno 25. 3. 2021 vymazáno 9. 7. 2021
Pověřen řízením
Bc. Radek Vyhnálek, MBA
Tymákov, 332 01 Tymákov - Tymákov
Den vzniku funkce: 6. 3. 2021
Den zániku funkce: 12. 10. 2021
zapsáno 9. 7. 2021 vymazáno 10. 11. 2021
Pověřený řízením
Jaromír Jirka
Lábkova, 318 00 Plzeň - Skvrňany
Den vzniku funkce: 13. 10. 2021
Den zániku funkce: 24. 10. 2022
zapsáno 10. 11. 2021 vymazáno 9. 12. 2022
Pověřená řízením
Mgr. Lucie Vísnerová
Mánesova, 344 01 Domažlice - Týnské Předměstí
Den vzniku funkce: 25. 10. 2022
Den zániku funkce: 31. 12. 2022
zapsáno 9. 12. 2022 vymazáno 25. 1. 2023
Ředitel
Bc. Lucie Kopelentová
Na Burince, 342 01 Sušice - Sušice III
Den vzniku funkce: 1. 1. 2023
zapsáno 25. 1. 2023
Počet členů
1
zapsáno 6. 4. 2021
Způsob jednání
Způsob jednání: Ředitel jedná ve všech věcech za organizaci a jménem organizace samostatně, v písemném styku tak, že k uvedení názvu připojí svůj vlastnoruční podpis.
zapsáno 16. 9. 2003 vymazáno 10. 7. 2014
Způsob jednání: Ředitel jedná jménem příspěvkové organizace ve všech věcech samostatně a podepisuje za příspěvkovou organizaci tak, že k jejímu napsanému nebo vytištěnému názvu připojí svůj vlastnoruční podpis.
zapsáno 10. 7. 2014

Hodnocení firmy

0
-
+

Sídlo společnosti na mapě

Sbírka listin

Peníze.cz zobrazuje pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce. Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby, která umožňuje, mimojiné, vyhledávání v rejstřících z jednoho místa, aniž by údaje z těchto rejstříků sdružovala.

Pokud jste na našich stránkách objevili, že uváděná data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je, obraťte se s žádostí o opravu dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích.

Celebrity v rejstříku

Jiří Král

Jiří Král

bývalý youtuber

-796
-
+
Kamil Bartošek

Kamil Bartošek

bavič

-302
-
+
Miroslav Pelta

Miroslav Pelta

podnikatel a majitel fotbalového klubu z Jablonce nad Nisou

-504
-
+
Tomáš Sedláček

Tomáš Sedláček

ekonom

-150
-
+
Zdeněk Bakala

Zdeněk Bakala

podnikatel a uhlobaron

-466
-
+
Václav Bláha

Václav Bláha

zpěvák, kytarista, frotman kapely Divoký Bill

130
-
+

A tohle už jste četli?

Firmy s podobným IČO

Firmy s podobným názvem

Srovnávat se vyplatí

Kalkulátor.cz je srovnávač, který lidem šetří peníze ve světě energií, pojištění a financí. My počítáme, vy šetříte.